Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

H Polixenia έγινε μανούλα...!!!!!!


NADIMOR

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας!!

Είμαστε πια τρισύμιση εβδομάδων και τρισευτυχισμενοι!!

Οι πρώτες δύο εβδομάδες πέρασαν σαν σε όνειρο... Ήμασταν κι εγώ και ο άντρας μου σε άλλη διάσταση... μεταξύ ύπνου και ξύπνιου, αυπνίας και ευτυχίας..!

Αφού δεν θυμόμαστε τίποτα, μόνο μια γλυκιά γεύση έχει μείνει στο στόμα και μοιάζουν να πέρασαν σαν σε κλάσματα δευτερλέπτου, αυτές οι 15 μέρες.

Από την προηγούμενη εβδομάδα άρχισα να πατώ στα πόδια μου και να συνειδητοποιώ ότι γίναμε πια γονείς!

Μπήκαμε και σε μια γραμμή και αρχίσαμε να ελέγχουμε λίγο και το πρόγραμμά μας.

Εύχομαι σε όλες σας να χαίρεστε τα μωράκια σας και σε όσες δεν έχουν ακόμα αποκτήσει, να ζήσουν αυτό το όνειρο το συντομότερο!!

Ελπίζω στις 26 Οκτωβρίου που γινόμαστε ενός μήνα να μπορεσω να γράψω και μια περιγραφή γιατί ο χρόνος είναι πολύ περιορισμένος!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...