Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2023


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Μακαρι σε ευχαριστώ παρα πολύ! Εν το μεταξυ τρωω κατι σουβλιές εδω κι λιγες ωρες στη μήτρα 🙄🙄

Ρε γμτ κ εγώ το ίδιο είχα εχθές το απόγευμα.. κ δεν άλλαζα εβδομάδα, κάθε Σάββατο αλλάζω.. 

Μάλλον μεγαλώνει η μήτρα μας, τι να πω;;

Καλημέρα κιόλας!! Πως είστε όλες;;!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 hours ago, souz13 said:

Μακαρι σε ευχαριστώ παρα πολύ! Εν το μεταξυ τρωω κατι σουβλιές εδω κι λιγες ωρες στη μήτρα 🙄🙄

Καλημερααααα!! Μια χαρά είμαστε, ζεστενόμαστε!! 🤣 Αν κατάλαβα καλά είναι κάτι πόνοι που η εφαρμογή μου τους λέει ligament pains. Είναι μυικοί και θα τους έχουμε για αυτό το τρίμηνο. Εμένα δε με έπιασαν ακόμη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, roulas40 said:

Ρε γμτ κ εγώ το ίδιο είχα εχθές το απόγευμα.. κ δεν άλλαζα εβδομάδα, κάθε Σάββατο αλλάζω.. 

Μάλλον μεγαλώνει η μήτρα μας, τι να πω;;

Καλημέρα κιόλας!! Πως είστε όλες;;!!

Αχχ να ανησυχησω εχω χεστει λιγο πανω μου ειναι η αληθεια! Ουτε εγω αλλαζω εβδομαδα! Να μην ανησυχησω ε ;

24 minutes ago, Miss_Pineapple said:

Καλημερααααα!! Μια χαρά είμαστε, ζεστενόμαστε!! 🤣 Αν κατάλαβα καλά είναι κάτι πόνοι που η εφαρμογή μου τους λέει ligament pains. Είναι μυικοί και θα τους έχουμε για αυτό το τρίμηνο. Εμένα δε με έπιασαν ακόμη. 

Και αυτο τι ειναι;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά, σε βρίσκω τρομερά οργανωμένη και ενημερωμένη @Miss_Pineapple!! Δεν παίζεσαι λέμε!! Μπράβο σου!! 

 

πρίν από 28 λεπτά , souz13 είπε:

εχω χεστει λιγο πανω μου ειναι η αληθεια!

Να πω οτι δε σε νοιώθω, ψέματα θα΄ναι!! 😜

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, roulas40 said:

Καλά, σε βρίσκω τρομερά οργανωμένη και ενημερωμένη @Miss_Pineapple!! Δεν παίζεσαι λέμε!! Μπράβο σου!! 

 

Να πω οτι δε σε νοιώθω, ψέματα θα΄ναι!! 😜

Ασε που νοιωθω και λιγο φουσκωματάκι και δεν χονεύω πολυ νομιζω αυτες τις μέρες …και καπως το στομαχι μου…τι παθαινω 🥹🥹🥹

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Ασε που νοιωθω και λιγο φουσκωματάκι και δεν χονεύω πολυ νομιζω αυτες τις μέρες …και καπως το στομαχι μου…τι παθαινω 🥹🥹🥹

Παίρνεις σίδηρο;; Εγώ εκεί το αποδίδω..

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Οχι ακομα !!! Τι να σου πω δε ξέρω

Πότε είπαμε έχεις γιατρό;; Αν πας νωρίτερα από εμένα (που θα πάω 24/7) να τον ρωτήσεις να ξεαγχωθουμε!! 😜😜 Αλλιώς, ρωτάω εγώ!! 😜😜

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, roulas40 said:

Πότε είπαμε έχεις γιατρό;; Αν πας νωρίτερα από εμένα (που θα πάω 24/7) να τον ρωτήσεις να ξεαγχωθουμε!! 😜😜 Αλλιώς, ρωτάω εγώ!! 😜😜

Χαχαχα την δευτερααααα! Ασεεε σου λεω ! Μου ειπε που μιλησα με τη μαια οτι στη μητρα τα πονακια ειναι φυσιοολογικα αραιά κι που ,δεν θελουνε μονο να ειναι συστηματικα και εντονα! Οποτε λογικα ειμαστε καλα! Πριν κανα διωρο δλδ με ενοχλησε παλι ααλλα αυτο απλη ενόχληση 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2023 at 8:08 ΠΜ, roulas40 είπε:

@Ria_ Τα λόγια είναι περιττά.. Κουράγιο.. Ξαναστέλνω αγκαλιά..

 

On 12/7/2023 at 9:03 ΠΜ, Σμαραγδένια είπε:

@Ria_ Κουράγιο κορίτσι μου να είσαι δυνατή τώρα , η σκέψη μας μαζί σου. 

 

On 12/7/2023 at 11:38 ΜΜ, Miss_Pineapple είπε:

@Ria_ μου κουράγιο και δύναμη!! Δεν υπάρχουν λόγια για αυτό που περνάς… Είμαστε κοντά σου!!! 💪🏻♥️

Κορίτσια εμείς γυρίσαμε από τον γυναικολόγο!! Όλα καλά δόξα το Θεό!! Έχουν μεγαλώσει και τα δυο και ειναι στρουμπουλούτσικα… Χιχιχιχιχ ειδικά το ένα!! Επίσης είδαμε επίσημα το φύλο.. Τελικά δεν έχουμε δυο κοριτσάκια αλλά ένα κοριτσάκι και ένα αγοράκι!!! ♥️♥️ Το αγοράκι είναι από πάνω και σήμερα στον υπέρηχο κλωτσούσε συνέχεια το κοριτσάκι μας!! 🤣🤣 

Κλεισαμε για Β επιπέδου στις 17 Αυγούστου και επόμενος υπέρηχος σε 3 βδομαδες.. ♥️♥️

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια ❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια @Miss_Pineapple !!!! Τέλεια άντε ωραία , τα έχεις νοιώσει εσύ ή ακόμα όχι? 

 

εγώ δυστυχώς σήμερα ξαναμπήκα στο νοσοκομείο,ανέβασα πυρετό. Μου είπαν ίσως κόλλησα κάποια ίωση αν και δεν έχω έρθει σε επαφή με κανέναν από όταν βγήκα να δούμε ίσως κόλλησα εδώ τίποτα δε ξερω ,πιστεύουν ότι δεν είναι γυναικολογικός ο λόγος να δουμε

  • Δύναμη! 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Ria_ Αχ κορίτσι μου περαστικά , ελπίζω να μάθετε το συντομότερο την αιτία. εσυ  να φροντίζεις τον εαυτό σου πάρε τον απαιτούμενο χρόνο και θα βγεις πιο δυνατή από όλο αυτό! Θα μπορούσε μια ίωση να προκαλέσει αυτό το πράγμα;; να είσαι δυνατή. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Έχουμε ζεσταθεί μιλάμε πολύ!! @souz13ελπιζω σήμερα να είναι καλύτερα τα πονάκια!! Αλλά μια χαρά σου τα είπε η μαία δεν χρειάζεται να ανησυχείς.. Κι εγώ αγχώνομαι συνέχεια αν νιώσω κάτι αλλά έχω και τις αδερφές μου που μου λένε είπε ότι τα είχαν πονάκια συνέχεια και γενικά συγκρίνω συμπτώματα και ηρεμώ.. @roulas40ενα διδακτορικό το πήρα είναι η αλήθεια σε γυναικολογία, μαιευτική και υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι η αλήθεια!! 🤣🤣 Τώρα έχω ξεκινήσει να διαβαζω για το θηλασμό να πάρω ένα μεταπτυχιακό κι εκεί. 🤪

 

9 hours ago, Ria_ said:

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια ❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια @Miss_Pineapple !!!! Τέλεια άντε ωραία , τα έχεις νοιώσει εσύ ή ακόμα όχι? 

 

εγώ δυστυχώς σήμερα ξαναμπήκα στο νοσοκομείο,ανέβασα πυρετό. Μου είπαν ίσως κόλλησα κάποια ίωση αν και δεν έχω έρθει σε επαφή με κανέναν από όταν βγήκα να δούμε ίσως κόλλησα εδώ τίποτα δε ξερω ,πιστεύουν ότι δεν είναι γυναικολογικός ο λόγος να δουμε

@Ria_μου περαστικά σου!! Ελπίζω να μην είναι κάτι που να σε ταλαιπωρήσει και να περάσει γρήγορα… Λυπάμαι πολύ που σου ήρθε κι αυτό.. Οι σκέψεις μας ειναι ολες μαζί σου!! Εισαι δυνατή και θα τα καταφέρεις!!! ♥️♥️🙏🙏

Σε ευχαριστώ πολύ!! ♥️ Έχω ξεκινήσει να τα νιώθω εδώ και μια βδομάδα αλλά μόνο όταν είμαι ακίνητη και χαλαρή!! 🙏🙏

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, souz13 είπε:

δεν θελουνε μονο να ειναι συστηματικα και εντονα!

Όχι ευτυχώς δεν είναι συστηματικά κ έντονα!! Κάπως καθησυχαζομαι!! 😜 Δευτέρα γιατρό ε;;!! Τυχερή!! Πέρασαν οι μέρες!!

 

10 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

εγώ δυστυχώς σήμερα ξαναμπήκα στο νοσοκομείο,ανέβασα πυρετό. Μου είπαν ίσως κόλλησα κάποια ίωση αν και δεν έχω έρθει σε επαφή με κανέναν από όταν βγήκα να δούμε ίσως κόλλησα εδώ τίποτα δε ξερω ,πιστεύουν ότι δεν είναι γυναικολογικός ο λόγος να δουμε

Κορίτσι μου, ταλαιπωρησαι πολύ, τι να πω.. περαστικά σου κ σύντομα εύχομαι.. κ ελπίζω να βρουν σύντομα την αιτία για όλο αυτό που περνάς.. δεν το καταλαβαίνω αυτό που λες στο τέλος.. τι εννοούν όταν λένε "δεν είναι γυναικολογικος ο λόγος";; Αν ήταν παθολογικός δεν θα έδειχναν κάτι οι εξετάσεις που έγιναν;; 

 

πρίν από 42 λεπτά , Miss_Pineapple είπε:

@roulas40ενα διδακτορικό το πήρα είναι η αλήθεια σε γυναικολογία, μαιευτική και υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι η αλήθεια!! 🤣🤣 Τώρα έχω ξεκινήσει να διαβαζω για το θηλασμό να πάρω ένα μεταπτυχιακό κι εκεί. 🤪

Μπράβο σου κορίτσι μου, πολύ σε χαίρομαι!! Γιατί με όλα αυτά που ακούμε κατά καιρούς για τους γιατρούς, πρέπει δυστυχώς να έχουμε τις κεραίες μας ανοιχτές!! Για το θηλασμό καλά κάνεις κ προετοιμαζεσαι!! Ότι χρειαστείς ρωτά, έχουμε αρκετη εμπειρία!! 🥰

 

@Σμαραγδένια μου εσύ πως είσαι;;!! Πες μας τα νέα σου!! 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

@Miss_Pineapple Θυμησε μου ποσο εβδομάδων είσαι; Μα δεν είναι απίστευτο συναίσθημα;; νιώθεις σαν γαργαλητό;χαίρομαι για εσένα αλήθεια έτσι φεύγει και το άγχος σιγά και ξέρεις πως όλα πάνε καλά!!! @roulas40 Αε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου καλά είμαι απλώς για λίγες ήξερες είχα ηρεμήσει με αναγούλες κ εμετούς εδψ και 3 μέρες άρχισαν πάλι όχι όπως στην αρχή αλλά ταλαιπωρούμε λιγάκι , έχω γυναικολόγο 27 του μηνός κ έχω ένα άγχος εάν είναι όλα καλά δεν περνάνε οι ημέρες!! Αρχίζω και αγχώνομαι για τον θηλασμό για τυχών απορίες ευτυχώς έχω εσένα ❤️  

άλλη μια ερώτηση βάζετε κρέμα για ραγάδες η μπα;έχω αρχίσει αλλά πιστεύω εάν είναι να βγάλει το δέρμα θα βγάλει , οι μανούλες βγάλατε στις προηγούμενες γέννες;;

πρίν από 3 λεπτά , Σμαραγδένια είπε:

@Miss_Pineapple Θυμησε μου ποσο εβδομάδων είσαι; Μα δεν είναι απίστευτο συναίσθημα;; νιώθεις σαν γαργαλητό;χαίρομαι για εσένα αλήθεια έτσι φεύγει και το άγχος σιγά και ξέρεις πως όλα πάνε καλά!!! @roulas40 Αε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου καλά είμαι απλώς για λίγες ήξερες είχα ηρεμήσει με αναγούλες κ εμετούς ομως εδώ και 3 μέρες άρχισαν πάλι , όχι όπως στην αρχή αλλά ταλαιπωρούμε λιγάκι.  έχω γυναικολόγο 27 του μηνός  άγχος εάν είναι όλα καλά , δεν περνάνε οι ημέρες!! Αρχίζω και αγχώνομαι και  για τον θηλασμό για τυχών απορίες ευτυχώς έχω εσένα ❤️  Διαβάζω πολλά αρχίζω και φοβάμαι λιγάκι

άλλη μια ερώτηση βάζετε κρέμα για ραγάδες η μπα;έχω αρχίσει αλλά πιστεύω εάν είναι να βγάλει το δέρμα θα βγάλει , οι μανούλες βγάλατε στις προηγούμενες εγκυμοσύνες;,,

 

ήθελα να γράψω και κάτι ακόμα στο κείμενο μου και στάλθηκε 2 φορέσω🤪🤪

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Σμαραγδένια said:

@Miss_Pineapple Θυμησε μου ποσο εβδομάδων είσαι; Μα δεν είναι απίστευτο συναίσθημα;; νιώθεις σαν γαργαλητό;χαίρομαι για εσένα αλήθεια έτσι φεύγει και το άγχος σιγά και ξέρεις πως όλα πάνε καλά!!! @roulas40 Αε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου καλά είμαι απλώς για λίγες ήξερες είχα ηρεμήσει με αναγούλες κ εμετούς εδψ και 3 μέρες άρχισαν πάλι όχι όπως στην αρχή αλλά ταλαιπωρούμε λιγάκι , έχω γυναικολόγο 27 του μηνός κ έχω ένα άγχος εάν είναι όλα καλά δεν περνάνε οι ημέρες!! Αρχίζω και αγχώνομαι για τον θηλασμό για τυχών απορίες ευτυχώς έχω εσένα ❤️  

άλλη μια ερώτηση βάζετε κρέμα για ραγάδες η μπα;έχω αρχίσει αλλά πιστεύω εάν είναι να βγάλει το δέρμα θα βγάλει , οι μανούλες βγάλατε στις προηγούμενες γέννες;;

 

ήθελα να γράψω και κάτι ακόμα στο κείμενο μου και στάλθηκε 2 φορέσω🤪🤪

Εγω δεν βαζω ακομα θα την ρωτησω δευτερα που θα παω!!! Και εγω ετσι πιστευω αν ειναι να βγαλει θα βγαλει αλλα θα δω τι θα μου πει!!! Αχ ασε αγχος και εγώ και τωρα με το πονάκια ψιλοχέστηκα λιγο αλλα ελπιζω ολα καλα 🙄

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...