Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

ΣΤην σφραγιδομάνια αν θέλετε να πάτε με δικά σας χαρτόνια να σας τα κόψει σε κάποιο σχήμα κλείνετε ραντεβού ?Η απλά πηγαίνετε ? Επίσης η τιμή που χρεώνει για το κόψιμο είναι όπως αυτά που πουλάει τα έτοιμα ?

Επίσης τις τρύπες για τα κρικάκια με ποιο εργαλειο τις κάνετε και ποιά κρικάκια είναι πιο καλά ?

Αυτοί οι κρίκοι ειναι μια χαρά!

http://www.enjoyscrapping.gr/index.php?act=viewProd&productId=1133

Το κόψιμο στη σφραγιδομανια εξαρταται απο το μέγεθος και το σχήμα! Πάντως ειναι πολύ φτηνά! Καλύτερα να τους πάρεις ενα τηλ. πριν πας γιατι αμα εχει κοσμο θα περιμενεις αρκετα..

Το cropadile ειναι απο τα αγαπημενα μου εργαλεία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το cropadile εχει και 5 ευρω διαφορα από ότο βλεπω αλλά στο φθηνο έχει εξαντληθεί ....ειναι ακριβό ....κανει και την δουλειά του http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=shopDetails&goody=134

Vartig αυτούς τους έχω στο παρακάτω άλμπουμ... τι μου προτέίνετε να το κάνω ??? Να κολλήσω πάνω χαρτιά ?Προς το παρόν τα έκοψα στο σχήμα τις πεταλούδας και απλά πρόσθεσα φυλλα αλλά η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ μικρό , ούτε φωτο χωράει Καμμιά ιδέα ?

http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=shopDetails&goody=7099

Ποιό είναι το πιο πρακτικό έτοιμο αλμπουμ ?


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Vartig αυτούς τους έχω στο παρακάτω άλμπουμ... τι μου προτέίνετε να το κάνω ??? Να κολλήσω πάνω χαρτιά ?Προς το παρόν τα έκοψα στο σχήμα τις πεταλούδας και απλά πρόσθεσα φυλλα αλλά η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ μικρό , ούτε φωτο χωράει Καμμιά ιδέα ?

http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=shopDetails&goody=7099

Ποιό είναι το πιο πρακτικό έτοιμο αλμπουμ ?

Αν ειναι μονο βιβλιο ευχών και αφησεις χώρο για ευχες, δε σου κανει? Φωτο μαλλον δε χωραει, εκτος κι αν τις κοψεις.


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Γιορτη, γενεθλια δικα σου, των παιδιών σου, τελος σχολικής χρονιας (δεν πειραζει που αργει ακομα), βαφτιση, γεννηση. Βιαζεσαι να το δώσεις?


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορεις να παρεις μια κορνίζα, να βαλεις για φοντο ενα μονοχρωμο χαρτονι, να βαλεις δυο φτερα απο το αλμπουμ για να μοιαζει πεταλουδα ανοιχτή, απο τη μια κειμενο σαν journaling, απο την αλλη μια φωτο πρόσωπο που θα την κοψεις για να χωραει και διαφορα διακοσμητικά και να την κανεις καδρο.


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

αν προλαβω το απογευμα θα σας βαλω μια φωτο απο ενα καδρο που εφτιαξα για την κορη μου, πηρα μια κορνιζα λευκή, εβαλα για φοντο ενα ροζ χαρτονι, εκοψα πολλές πεταλουδες απο πολυχρωμο χαρτι και τις κολλησα σε οβαλ σχημα, απο πανω εγραψα το ονομα της, εβαλα και περλες κι εγινε χαριτωμενο. :-)


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν έχω βάπτιση ή κανενα γάμο ...βιβλιο ευχων για τι ...

Για την γιορτή της κόρης σου,που ναι μεν αργεί,αλλά τα γεννέθλιά της αργούν ακόμα περισσότερο!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν έχω βάπτιση ή κανενα γάμο ...βιβλιο ευχων για τι ...

Πέπη, η πεταλουδα που μου εδειξες, δε κανει για βιβλίο ευχων! Ειναι πολυ μικρη και νομιζω δεν εχει εσωτερικα φυλλα...ειναι όλα χοντρα ! Στη σφραγιδομανια σου κοβουν πεταλουδα στα πλαισια του 30*30εκ. μονο με 10-12 ευρω μαζι με τα εσωτερικα φυλλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντησεις σας !!

Θέλω να πάω στο σφραγιδομανια , μπορω να κάνω κάτι για την γιορτη της κουμπαρας μου 26/10 .....τις φωτογραφίες πως τις βάζουμε στα ενδιαμεσα φύλλα του άλμπουμ που θα φτιαξουμε ?Εννοώ αν δεν τις κολλησουμε με καμμιά κόλλα?


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστώ για τις απαντησεις σας !!

Θέλω να πάω στο σφραγιδομανια , μπορω να κάνω κάτι για την γιορτη της κουμπαρας μου 26/10 .....τις φωτογραφίες πως τις βάζουμε στα ενδιαμεσα φύλλα του άλμπουμ που θα φτιαξουμε ?Εννοώ αν δεν τις κολλησουμε με καμμιά κόλλα?

Εγώ τις κολλάω, αλλιώς φτιάξε θήκες ή τσέπες και χωστες μέσα...αλλά μπορει να χαθούν...γιατι δε τις κολλάς?

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ !!

Θα τις κολλήσω .....όμως θα πρεπει να κάνω αγορες ...εκτός αν πάρω για αρχη το ετοιμο από σφραγιδομ. και απλά το στολίσω .

Εχω και μια καλύτερη ιδέα ...να φτιάξω για τους παππούδες άλπμουμ από την βάπτιση !!!!Χιχι !!!!!!


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

τις φωτογραφίες πως τις βάζουμε στα ενδιαμεσα φύλλα του άλμπουμ που θα φτιαξουμε ?Εννοώ αν δεν τις κολλησουμε με καμμιά κόλλα?

Εγώ πήρα από ένα φωτογραφείο κάτι ειδικά αυτοκολλητάκια.3 ευρώ τα 500τμχ.Το καλό είναι ότι αν βαρεθείς την φωτό,μπορείς να την ξεκολλήσεις χωρίς να καταστραφεί και να βάλεις άλλη.

Δεν είναι όλες οι κόλλες κατάλληλες για φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σας ανακάλυψα,υπέροχα πείτε μας συμβουλές για να μαθαίνουμε και εμίς οι άσχετες.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σας ανακάλυψα,υπέροχα πείτε μας συμβουλές για να μαθαίνουμε και εμίς οι άσχετες.....

Κοίτα να δεις...εδώ μέσα υπάρχουν δύο σχετικές,η Vartig και η Ζωή και οι υπόλοιπες απλώς το παλεύουμε!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...