Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

To Σεβάκι μας γέννησε τα διδυμάκια της!!!!!!!!!


helen83

Recommended Posts

Σεβη να σας ζησουν τα αγορακια σας...Με το καλο να γυρισετε σπιτι καλο σαραντισμο να εχετε!!!


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

371577jmm3s28am8.jpg

Σέβη μου, να σας ζήσουν τα αντράκια σας!!!...Τα νέα μέλη της οικογένειας!!

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι πάντα τόσο χαρούμενη όσο και σήμερα όταν θα τα κράτησες στην αγκαλιά σου!!!...Από δω και πέρα η ζωή σας θα αλλάξει, θα είναι πιο γλυκιά, με χαρούμενες φωνές και γέλια!!...Πάντα έτσι να είναι....!!

Καλή επιστροφή στο σπίτι σας και όταν μπορέσεις περιμένουμε νέα σου...:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σέβη, να σου ζήσουν τα μικρά σου θαυματάκια. Με το καλό να επιστρέψετε στο σπίτι σας και να βρειτε γρηγορα τους ρυθμούς σας. Οι πρωτες δυσκολες μέρες, να θυμάσαι οτι περνάνε και γρήγορα λησμονειται η απιστευτη κουραση.Να εισαι καλά και να χαιρεσαι την οικογενεια σου. Περιμένουμε νέα σου, όποτε μπορεσεις. Φιλιά


XEMUp2.png

xIp9p2.png

Ih5yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σεβούλα μου!!

Να σου ζήσουν τα γλυκά σου αγορίνια!!! Να είναι γερά και καλότυχα και εσείς γεροί για να τα χαίρεστε και να τα καμαρώνετε!!!

Η ευτυχία σας ολοκληρώθηκε!! Εύχομαι να είστε κάθε μέρα της υπόλοιπης ζωής σας το ίδιο ευτυχισμένοι όπως και σήμερα!!

Καλή και γρήγορη ανάρρωση και με το καλό να πάτε στο σπίτι η νέα τετράδα!!!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σεβακι μου να σου ζησουν τα αντρακια σου!!!να τα χαιρεσαι και να ναι παντα υγιη και καλοτυχα!!!Καλο σαραντισμο και συντομα ολοι πια μαζι στο σπιτακι σας!!! Η σκεψη μας μαζι σου διδυμομανουλα μας ;):D


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας ζήσουν!!!! Να είναι υγιή και καλότυχα!!

Με το καλό να γυρίσετε σπίτι και οι 4 !

Φιλιά πολλά στα πατουχάκια!!!!


 

Ένα παιδί μπορεί να διδάξει σε έναν ενήλικο τρία πράγματα: να είναι ευτυχισμένος χωρίς ιδιαίτερο λόγο, να είναι πάντα απασχολημένος με κάτι και να ξέρει να απαιτεί με όλη του τη δύναμη αυτό που θέλει.

Paulo Coelho

Link to comment
Share on other sites

Και από εμάς κάθε ευχή και να πάτε γρήγορα στο σπιτάκι σας η τετραμελής οικογένεια, ήρεμοι και ευτυχισμένοι!:P

Αντε τώρα και καλά ξενύχτια !!!!!!!!! Και πολλά χαμόγελα!!!!!!!!!!!!!!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

congrats_twins_card-p137297024495916727tdtq_400.jpg

Sevaki μου να σου ζήσουν οι παίδαροι σου! Με το καλό να επιστρέψετε στο σπίτι όλη η ευτυχισμένη οικογένεια και καλό σαραντισμό!!!! Φιλάκια στα μαγουλάκια τους!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...