Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Terry1986 είπε:

       

      Ειχες παει στο Ελενα ή θυμαμαι λαθος? Αν ναι να μιλησεις να πας ξανα για επανάληψη! Εγω μιλησα με την κα Οικονομοπουλου κ μ ειπε να παω 3 βδομαδες μετα τη βιοχημικη για επαναληψη δεικτων κ θα παω την Τρίτη π μας ερχεται!

      Εμας λογικα μας φωναξαν γτ εχουμε κ 3 αποτυχιες στο ιστορικο μας σε αλλο κέντρο.. ο εμβρυολογος ειπε πως πηραμε καλες γονιμοποιησεις κ αριστες βλαστοκυστες αρα θεωρει πως δεν επαιξε ρολο η κακη ποσοτητα τ σπερματος και το dfi μας τελευταια φορα ηταν 28%.. κ επειδη εχω κανει εναν καρυοτυπο εμβρυου π βγηκε υγιες δεν ανεφεραν κατι για χρωμοσωμικες ανωμαλιες (κ μολις συνειδητοποιησα πως δε ρωτησα κ εγω)..θεωρουν πως υπάρχει κάτι στο αιματολογικο κομματι που δεν εχει βρεθει ακομα..γτ μενω εγκυος κ δεν προχωρανε.. 

      ναι είχα πάει στο Ελενας τον Μάρτιο και έκανα όλες της απαραίτητες αιματολογικές άρα θεωρώ σε τρεις μήνες πως δεν έχει αλλάξει κάτι !!! Εμείς τώρα θα κάνουμε επαναληπτικές σπέρματος σε μια βδομάδα θα έχω τα αποτελέσματα !!! Αν έστω έχει φύγει το μικρόβιο που είχαμε ίσως έχει καλυτερέψει λίγο το σπερμα !!! Πάντως ότι είναι να κάνουμε θα το κάνουμε από Οκτώβριο άρα έχουμε και άλλο χρόνο για βιταμίνες στο σπερμα !!!

      το καλό είναι πως τελικά αδιαθέτησα σήμερα άρα λογικά η χοριακη μηδένισε και δεν θα χρειαστώ απόξεση !!! Θα επαναλάβω και χοριακη μόλις τελειώσει το αίμα για να σιγουρευτούμε !!!! 
      παντως το ότι έχετε άριστες βλαστοκυστες είναι πολύ θετικό εμείς έιχαμε κακές βλαστοκυστες άρα λογικό και τ αποτέλεσμα …

Παρένθετη μητρότητα


ianos

Recommended Posts

On 3/2/2023 at 1:28 ΜΜ, ianos είπε:

Καλησπέρα,

όπως και αρκετά άλλα ζευγάρια έτσι κι εμείς έχουμε στραφεί μετά από πολλές αποτυχίες και ατυχίες στο θέμα της παρένθετης μητρότητας. Έχουμε κάνει ήδη μία επαφή με ένα κέντρο, αλλά δυστυχώς η συμπεριφορά τους μας φάνηκε το λιγότερο αντιεπαγγελματική. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω, αν υπάρχει κάποιος, που μπορεί να μας συστήσει κάποιο κέντρο, που αναλαμβάνει τέτοιες διαδικασίες.

Ευχαριστώ

Μακριά από μια παρενθετη τσιγγάνα θεσσαλονικη Α.....Α.  Α******** ΡΟΥ την πάτησα μου έφαγε πολλά λεφτά δεν έπαιρνε τα φάρμακα το παραδέχτηκε στον γιατρο Μέτα από πιέσεις έλεγε τα ξεχνουσε  και δεν τα κατάφερα.....ενημερώστε όποιο ζευγαρι ξέρετε ν μην την πάρει...Θ μπλέξει..

On 5/6/2024 at 7:38 ΜΜ, Fotaki είπε:

Καλησπέρα,μπορείτε να μου πείτε μόνο τα αρχικά του μεσάζοντα και αν ήταν εδώ στην Αθήνα; Θέλω να διασταυρώσω αν ήταν ο ίδιος απατεώνας που συνεργάστηκα εγώ και μια γνωστή μου ( από την οποία το έμαθα εντελώς τυχαία).

Ο δικός μας είχε αρχικά ονομα Γ ( ή αλλιώς Ι ,βαφτιστικό ) και το επίθετο από Γ.

Τα αρχικά της απατεωνισσας δικής μου παρενθετης θεσσαλονικη τσιγγάνα παιδια 4  είναι Α******Α.  Α*******ΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ...ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΟΠΟΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ...Θ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΚΑΙ Θ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ .....

On 5/6/2024 at 7:38 ΜΜ, Fotaki είπε:

Καλησπέρα,μπορείτε να μου πείτε μόνο τα αρχικά του μεσάζοντα και αν ήταν εδώ στην Αθήνα; Θέλω να διασταυρώσω αν ήταν ο ίδιος απατεώνας που συνεργάστηκα εγώ και μια γνωστή μου ( από την οποία το έμαθα εντελώς τυχαία).

Ο δικός μας είχε αρχικά ονομα Γ ( ή αλλιώς Ι ,βαφτιστικό ) και το επίθετο από Γ.

Τα ίδια έπαθα και εγώ θεσσαλονικη  αρχικά παρενθετη  τσιγγάνα 4 παιδιά αρχικά ΟΝΟΜΑ  Α****Α ΕΠΙΘΕΤΟ Α*******ΡΟΥ ....ΜΑΚΡΙΑ ...ΚΑΙ ΜΕΣΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΟΜΑ Α*****ΝΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 26/6/2024 at 3:01 ΠΜ, alkioni1000 είπε:

Μακριά από μια παρενθετη τσιγγάνα θεσσαλονικη Α.....Α.  Α******** ΡΟΥ την πάτησα μου έφαγε πολλά λεφτά δεν έπαιρνε τα φάρμακα το παραδέχτηκε στον γιατρο Μέτα από πιέσεις έλεγε τα ξεχνουσε  και δεν τα κατάφερα.....ενημερώστε όποιο ζευγαρι ξέρετε ν μην την πάρει...Θ μπλέξει..

Τα αρχικά της απατεωνισσας δικής μου παρενθετης θεσσαλονικη τσιγγάνα παιδια 4  είναι Α******Α.  Α*******ΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ...ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΟΠΟΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ...Θ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΚΑΙ Θ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ .....

Τα ίδια έπαθα και εγώ θεσσαλονικη  αρχικά παρενθετη  τσιγγάνα 4 παιδιά αρχικά ΟΝΟΜΑ  Α****Α ΕΠΙΘΕΤΟ Α*******ΡΟΥ ....ΜΑΚΡΙΑ ...ΚΑΙ ΜΕΣΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΟΜΑ Α*****ΝΑ

 Καλησπέρα,στην είχε συστήσει κέντρο εξωσωματικής;Η δικιά μου ήταν Αθήνα .Αλλά δεν ξέρω νομίζω ότι κάποια στιγμή μήπως πρέπει να μαζευτούμε όλα εμείς τα κορόιδα και να τους καταγγειλουμε 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...