Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

Τι μόνο εσύ καλέ τη βλέπεις? Και από την Αυστραλία φαίνεται η γραμμουλα! Είσαι έγκυος, συγχαρητήρια!❤️

Από το κινητό φαίνεται λίγο καλύτερα νομίζω από κοντά είναι πολύ άχνη 😞 μακάρι να Παναγίτσα μου να πάνε όλα καλά δυο μερούλες μέχρι την χοριακη 🙏🏼🙏🏼

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Χαχαχα εσένα μεγαλώνει η κοιλιτσα τώρα για αυτό έχεις τράβηγματακιααα και σε λίγες βδομάδες θα νιώθεις και το σποράκι σου να κινείται !!!!🥰

μέχρι το μεγάλωμα  όμως ειχα τα πονάκια και τα ροζακια ! κάθε βδομάδα έκοβα σαλοσπιρ και ανέβαζα προγεστερονη. έτσι την έβγαζα! αστα! τέλος πάντων θα σ πω τι σκέφτομαι εγώ μετά το στραπάτσο που ειχα πάθει! ένα γερό παιδί θα κρατηθεί όπως και να χει!  είτε πόνους , είτε αίμα , είτε δεν ξέρω τι !  θα γεννηθεί . 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

μέχρι το μεγάλωμα  όμως ειχα τα πονάκια και τα ροζακια ! κάθε βδομάδα έκοβα σαλοσπιρ και ανέβαζα προγεστερονη. έτσι την έβγαζα! αστα! τέλος πάντων θα σ πω τι σκέφτομαι εγώ μετά το στραπάτσο που ειχα πάθει! ένα γερό παιδί θα κρατηθεί όπως και να χει!  είτε πόνους , είτε αίμα , είτε δεν ξέρω τι !  θα γεννηθεί . 

Και εμένα τώρα με το καφέ μου έκοψε salospir και μου πρόσθεσε +1 utrogestan 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Bluee19 είπε:

Και εμένα τώρα με το καφέ μου έκοψε salospir και μου πρόσθεσε +1 utrogestan 

έχει ο θεός, όλα καλα θα πάνε! όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρουμε!  εσυ σήμερα κατάφερες ένα μεγάλο βήμα !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Το ανέβασα δείτε το και πείτε μου μόνο εγώ βλέπω μια πολύ άχνη γραμμή ή όντως υπάρχει ; 

Και εγω το βλέπω!!! Συγχαρητηρια!!! Ειχα αγωνία και έμπαινα από το πρωί να δω αν έκανες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Και εγω το βλέπω!!! Συγχαρητηρια!!! Ειχα αγωνία και έμπαινα από το πρωί να δω αν έκανες!!

Αχ ευχαριστώ μακάρι να είναι αληθινό 🙏🏼

1 hour ago, Angot είπε:

έχει ο θεός, όλα καλα θα πάνε! όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρουμε!  εσυ σήμερα κατάφερες ένα μεγάλο βήμα !

Μακάρι μακάρι🙏🏼🙏🏼

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Bluee19 είπε:

Αχ ευχαριστώ μακάρι να είναι αληθινό 🙏🏼

Μακάρι μακάρι🙏🏼🙏🏼

Καλέ μπαμ κάνει!! Θετικοτατο είναι !!! Συγχαρητήριαααα!!! Άντε θα δεις κ τη χοριακη μεθαύριο!! 😁😁

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Έχω πάρει τον άντρα μου να πάει να μου βρει αλλά ανυπομονώ να μου το φέρει αλλά τώρα θα το κάνω μέσα στην μέρα δεν περιμένω 😇

Μπράβο μπράβο. Ήμουν σίγουρη, άντε και μια τεράστια χοριακή τώρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Antonia_ είπε:

Καλέ μπαμ κάνει!! Θετικοτατο είναι !!! Συγχαρητήριαααα!!! Άντε θα δεις κ τη χοριακη μεθαύριο!! 😁😁

Μακαρι να δω μεγάλη χοριακη να ηρεμήσω 🙏🏼

πρίν από 27 λεπτά , Σποράκι είπε:

Μπράβο μπράβο. Ήμουν σίγουρη, άντε και μια τεράστια χοριακή τώρα!

🙏🏼🙏🏼 μόνο με την χοριακη θα ηρεμήσω νομίζω !!!

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

Μακαρι να δω μεγάλη χοριακη να ηρεμήσω 🙏🏼

🙏🏼🙏🏼 μόνο με την χοριακη θα ηρεμήσω νομίζω !!!

Όλα μια χαρά μην ανχωνεσε ! Όλα έχουν πάρει το δρόμο τους πλέον! Όλα καλά να πάνε.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια επειδή με έχει φάει η περιέργεια αν κάνω το ψηφιακό το απόγευμα υπάρχει περίπτωση να δείξει ;;; Επειδή αυτό είναι πολύ αχνό και μου λέει και ο άντρας μου να μην χαιρόμαστε και πολύ 😰

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

Μακαρι να δω μεγάλη χοριακη να ηρεμήσω 🙏🏼

🙏🏼🙏🏼 μόνο με την χοριακη θα ηρεμήσω νομίζω !!!

Συγχαρητήριαααα!Μια τριψήφια χοριακη εύχομαι αλλά για να σε προετοιμάσω μόλις πάρεις την πρώτη θετική χοριακη το άγχος δεκαπλασιαζεται!Ούτε εγώ είμαι καλή να σε συμβουλεύσω για τα τεστ γιατί είμαι ακριβώς σαν @Angot*Η γραμμουλα είναι ξεκάθαρη!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Faith22 είπε:

Συγχαρητήριαααα!Μια τριψήφια χοριακη εύχομαι αλλά για να σε προετοιμάσω μόλις πάρεις την πρώτη θετική χοριακη το άγχος δεκαπλασιαζεται!Ούτε εγώ είμαι καλή να σε συμβουλεύσω για τα τεστ γιατί είμαι ακριβώς σαν @Angot*Η γραμμουλα είναι ξεκάθαρη!

 

Εσείς που είστε πιο πολύ με τα τεστ τ λέτε θα δείξει το απόγευμα το ψηφιακό ; 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Θα ήθελα τη γνώμη σας.. τον επόμενο μήνα θα έκανα ετ, όμως αυτό το μήνα είμαι στη 10η ημέρα και έχω ακόμα καφέ υγρά σήμερα ένιωσα και ένα πονακι στη δεξιά ωοθηκη.. θα παω αύριο στο γιατρό να με δει αλλά έχω αγχωθεί πολύ.. μπορεί να είναι κάποια κύστη; Όταν υπάρχει κύστη υπάρχει και αίμα; Από το κέντρο μου είπαν πως μαλλον ορμονικό θα είναι..  με ανησύχησε όμως ότι ένιωσα και πόνο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Θα ήθελα τη γνώμη σας.. τον επόμενο μήνα θα έκανα ετ, όμως αυτό το μήνα είμαι στη 10η ημέρα και έχω ακόμα καφέ υγρά σήμερα ένιωσα και ένα πονακι στη δεξιά ωοθηκη.. θα παω αύριο στο γιατρό να με δει αλλά έχω αγχωθεί πολύ.. μπορεί να είναι κάποια κύστη; Όταν υπάρχει κύστη υπάρχει και αίμα; Από το κέντρο μου είπαν πως μαλλον ορμονικό θα είναι..  με ανησύχησε όμως ότι ένιωσα και πόνο 

Και εγώ τον μήνα πριν την ετ είχα μέχρι 10η μέρα καφέ (μου ήρθε περίοδος πέντε μέρες μετά την οωληψια) και μου κράτησε τόσο δεν είχα τίποτα όμως ήταν φυσιολογικό μου είπαν !!! Έκανα ανά δυο μέρες υπέρηχο 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...