Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

κανε  της περικοπή κλπ στο κινητό σ να γίνει μικρότερη!  καλα άμα υην βλέπεις εσυ αυτό φτάνει! και μείς τα ίδια θα δούμε χαχαχαχ μην αγχώνεσαι ! θα κανείς και το ψηφιακό όταν το βρεις και τέλος, δε θα χεις καμια  ανασφάλεια!  εμένα το πρώτο τεστ το εκανα 3 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα ! ιιιιισα που διέκρινες γραμμουλα, μέχρι τη χοριακη ειχα κάνει καμια 20αρια! μη καταντήσεις σαν εμένα! 😅

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

κανε  της περικοπή κλπ στο κινητό σ να γίνει μικρότερη!  καλα άμα υην βλέπεις εσυ αυτό φτάνει! και μείς τα ίδια θα δούμε χαχαχαχ μην αγχώνεσαι ! θα κανείς και το ψηφιακό όταν το βρεις και τέλος, δε θα χεις καμια  ανασφάλεια!  εμένα το πρώτο τεστ το εκανα 3 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα ! ιιιιισα που διέκρινες γραμμουλα, μέχρι τη χοριακη ειχα κάνει καμια 20αρια! μη καταντήσεις σαν εμένα! 😅

Και εμένα έτσι είναι ίσα που την διακρίνεις και είμαι 7η μέρα μέρα αλλά μήπως είναι λάθος 😞

Just now, Bluee19 είπε:

Και εμένα έτσι είναι ίσα που την διακρίνεις και είμαι 7η μέρα μέρα αλλά μήπως είναι λάθος 😞

Στο φως δεν φαίνεται καν και από μακρυά φαίνεται μια γραμμή δεν νομίζω να έχω ελπίδες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Και εμένα έτσι είναι ίσα που την διακρίνεις και είμαι 7η μέρα μέρα αλλά μήπως είναι λάθος 😞

γιατί να ναι λάθος; σε σαμποτάρει η κλιαρ μπλού; μην ακούω τέτοια ! το φαντάστηκα γι αυτό σ ειπα κρατά το ψηφιακό για μετά να σου βγάλει ένα pregnant ΝΑ με το συμπάθιο να ησυχάσεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

γιατί να ναι λάθος; σε σαμποτάρει η κλιαρ μπλού; μην ακούω τέτοια ! το φαντάστηκα γι αυτό σ ειπα κρατά το ψηφιακό για μετά να σου βγάλει ένα pregnant ΝΑ με το συμπάθιο να ησυχάσεις 

Έχω πάρει τον άντρα μου να πάει να μου βρει αλλά ανυπομονώ να μου το φέρει αλλά τώρα θα το κάνω μέσα στην μέρα δεν περιμένω 😇

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluee19 είπε:

Έχω πάρει τον άντρα μου να πάει να μου βρει αλλά ανυπομονώ να μου το φέρει αλλά τώρα θα το κάνω μέσα στην μέρα δεν περιμένω 😇

 δες  και στο ινστασοπ αν έχεις μήπως το βρεις από κανα φαρμακειο και στο φέρει σπίτι !! καλε που είστε κορίτσια να μας πείτε τη γνώμη σας ; εγώ δεν ειμαι ο κατάλληλος άνθρωπος για συμβουλές στα τεστ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

Το ανέβασα δείτε το και πείτε μου μόνο εγώ βλέπω μια πολύ άχνη γραμμή ή όντως υπάρχει ; 

καλε μη μας τρελαίνεις ! δε χρειάστηκε καν να ανοίξω τη φωτό! είναι  θετικοοοο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

 δες  και στο ινστασοπ αν έχεις μήπως το βρεις από κανα φαρμακειο και στο φέρει σπίτι !! καλε που είστε κορίτσια να μας πείτε τη γνώμη σας ; εγώ δεν ειμαι ο κατάλληλος άνθρωπος για συμβουλές στα τεστ 

Βρήκα από το efood μάλλον το ίδιο θα είναι 🤣🤣🤣 παράγγειλα τρία καλού κακού 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluee19 είπε:

Βρήκα από το efood μάλλον το ίδιο θα είναι 🤣🤣🤣 παράγγειλα τρία καλού κακού 

καλα εκανες αλλά είναι θετικό! για να βλέπω τις 50 αποχρώσεις των γραμμών ειμαι το κατάλληλο άτομο 😅 στραβισμό κόντεψα να πάθω στα δικά μ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

καλε μη μας τρελαίνεις ! δε χρειάστηκε καν να ανοίξω τη φωτό! είναι  θετικοοοο

Λες ; Θα πάρω και τα αλλά για σιγουριά γιατί μέχρι την Πέμπτη ποιος περιμένει 😳

Just now, Angot είπε:

καλα εκανες αλλά είναι θετικό! για να βλέπω τις 50 αποχρώσεις των γραμμών ειμαι το κατάλληλο άτομο 😅 στραβισμό κόντεψα να πάθω στα δικά μ

Χαχαχαχ και εγώ έτοιμη είμαι το κοιτάω το ξανά κοιτάω δεν μπορώ να το πιστέψω και λέω κάτι λάθος πάει αφού δεν φαίνεται καλά 😳

Just now, Bluee19 είπε:

Λες ; Θα πάρω και τα αλλά για σιγουριά γιατί μέχρι την Πέμπτη ποιος περιμένει 😳

Χαχαχαχ και εγώ έτοιμη είμαι το κοιτάω το ξανά κοιτάω δεν μπορώ να το πιστέψω και λέω κάτι λάθος πάει αφού δεν φαίνεται καλά 😳

Άρα το ψηφιακό λες να δείξει τώρα ή να γράψει τίποτα όχι έγκυος και να τρελαθώ να πάω Δαφνί κατευθείαν ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Λες ; Θα πάρω και τα αλλά για σιγουριά γιατί μέχρι την Πέμπτη ποιος περιμένει 😳

Χαχαχαχ και εγώ έτοιμη είμαι το κοιτάω το ξανά κοιτάω δεν μπορώ να το πιστέψω και λέω κάτι λάθος πάει αφού δεν φαίνεται καλά 😳

οχι η γραμμή σου είναι ολοφάνερη ! να κανείς 1 την ημέρα οχι 15 ! όπως μου λέγανε και τα κορίτσια ποσο να κατουρήσεις πια έλεος 

πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

Λες ; Θα πάρω και τα αλλά για σιγουριά γιατί μέχρι την Πέμπτη ποιος περιμένει 😳

Χαχαχαχ και εγώ έτοιμη είμαι το κοιτάω το ξανά κοιτάω δεν μπορώ να το πιστέψω και λέω κάτι λάθος πάει αφού δεν φαίνεται καλά 😳

Άρα το ψηφιακό λες να δείξει τώρα ή να γράψει τίποτα όχι έγκυος και να τρελαθώ να πάω Δαφνί κατευθείαν ; 

πιστευω θα δείξει !  αύριο να το κανείς ! για σήμερα είδαμε το θετικό μας ! τέλος 😅

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

οχι η γραμμή σου είναι ολοφάνερη ! να κανείς 1 την ημέρα οχι 15 ! όπως μου λέγανε και τα κορίτσια ποσο να κατουρήσεις πια έλεος 

πιστευω θα δείξει !  αύριο να το κανείς ! για σήμερα είδαμε το θετικό μας ! τέλος 😅

Χαχαχαχα. Καλά δεν έχω πρόβλημα εγώ έχω συχνοουρία για κάποιο λόγο άρα βγάζω συνέχεια ψαχχα!!! Σταμάτησε πάντως το καφέ και τώρα ξεκίνησαν κάτι πονάκια ξανά αγχώθηκα 😋

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluee19 είπε:

Χαχαχαχα. Καλά δεν έχω πρόβλημα εγώ έχω συχνοουρία για κάποιο λόγο άρα βγάζω συνέχεια ψαχχα!!! Σταμάτησε πάντως το καφέ και τώρα ξεκίνησαν κάτι πονάκια ξανά αγχώθηκα 😋

καλα να χεις όρεξη να πονάς χαχαχαχ ! αυτό θα το έχεις οοοολο το πρώτο 3μηνο ! εμένα μ σταμάτησαν τα πονάκια και τα ροζ 10 εβδομάδων και στη 14η μου άρχισαν τα τραβήγματα !  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

καλα να χεις όρεξη να πονάς χαχαχαχ ! αυτό θα το έχεις οοοολο το πρώτο 3μηνο ! εμένα μ σταμάτησαν τα πονάκια και τα ροζ 10 εβδομάδων και στη 14η μου άρχισαν τα τραβήγματα !  

Χαχαχα εσένα μεγαλώνει η κοιλιτσα τώρα για αυτό έχεις τράβηγματακιααα και σε λίγες βδομάδες θα νιώθεις και το σποράκι σου να κινείται !!!!🥰

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Bluee19 είπε:

Το ανέβασα δείτε το και πείτε μου μόνο εγώ βλέπω μια πολύ άχνη γραμμή ή όντως υπάρχει ; 

Τι μόνο εσύ καλέ τη βλέπεις? Και από την Αυστραλία φαίνεται η γραμμουλα! Είσαι έγκυος, συγχαρητήρια!❤️

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...