Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

ρε κορίτσι εχω τώρα μερικά βραδιά και μόλις τρωω μετά με πιάνει αναγούλα! τι στο καλό γίνεται να μ εμφανιστεί ξαφνικά τώρα αναγούλα;  χωρια οτι φουσκώνω αμέσως 

Ε ρε συ λογικό είναι θα σου πέφτουν βαριά τώρα κάποια πράγματα . Κ ξυνιλες θα έχεις Κ φουσκώματα. Να τρως μικρά Κ συχνά γεύματα όχι μεγάλα κυρίως γεύματα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

Ε ρε συ λογικό είναι θα σου πέφτουν βαριά τώρα κάποια πράγματα . Κ ξυνιλες θα έχεις Κ φουσκώματα. Να τρως μικρά Κ συχνά γεύματα όχι μεγάλα κυρίως γεύματα 

το βραδινό μάλλον πρέπει να περιορίσω! αν και οκ δεν είναι ότι έφαγα κ κάτι σπουδαίο λίγη μανέστρα με λαχανικά σούπα έφαγα !

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Είναι 12 ώρες ακόμα δεν με κόβω να με πέρνει ο ύπνος 😳 γιατί έβγαλα και  άλλες  σταγόνες καφέ …

Μη σκας! Θετικό θα είναι !! Και εγώ ότι έχω ψάξει με καφέ κλπ που είχαν κοπέλες ήταν θετικά τα αποτελέσματα! 🤞❣️

 

Εγώ τώρα έχω αναμονή 10 μέρες τουλάχιστον για υπέρηχο και κάθε φορά που πάω τουαλέτα αγχώνομαι μην έχω αιμορραγία γιατί έτσι είχε γίνει την πρώτη φορά που είχα θετικό . Τι αγωνία κ άγχος κ αυτό

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Antonia_ είπε:

Μη σκας! Θετικό θα είναι !! Και εγώ ότι έχω ψάξει με καφέ κλπ που είχαν κοπέλες ήταν θετικά τα αποτελέσματα! 🤞❣️

 

Εγώ τώρα έχω αναμονή 10 μέρες τουλάχιστον για υπέρηχο και κάθε φορά που πάω τουαλέτα αγχώνομαι μην έχω αιμορραγία γιατί έτσι είχε γίνει την πρώτη φορά που είχα θετικό . Τι αγωνία κ άγχος κ αυτό

Έψαξα όλες τις κοπέλες που λέγανε θετικό με καφέ και βρήκα μια που είχε καφέ και αρνητικό 😞😞😞

 

ολα καλά θα πάνε να σκέφτεσαι θετικά έχει γίνει η εμφυτεύσει και έχει ένα μπιζελακιιι στην κοιλιτσα σου !!!!! Με το καλό !!!

Όσες είχατε θετική χοριακη είχατε κάποιο σύμπτωμα ; 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 44 λεπτά , Bluee19 είπε:

Έψαξα όλες τις κοπέλες που λέγανε θετικό με καφέ και βρήκα μια που είχε καφέ και αρνητικό 😞😞😞

 

ολα καλά θα πάνε να σκέφτεσαι θετικά έχει γίνει η εμφυτεύσει και έχει ένα μπιζελακιιι στην κοιλιτσα σου !!!!! Με το καλό !!!

Όσες είχατε θετική χοριακη είχατε κάποιο σύμπτωμα ; 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εγώ 6η και 7η μερα είχα καφέ .τα συμπτώματα δεν τα καταλαβαίνεις μην νομίζεις γιατί μόνο η προγεστερονη που παίρνουμε φτάνει είχα ζαλάδες και υπνηλία συνέχεια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εγώ 6η και 7η μερα είχα καφέ .τα συμπτώματα δεν τα καταλαβαίνεις μην νομίζεις γιατί μόνο η προγεστερονη που παίρνουμε φτάνει είχα ζαλάδες και υπνηλία συνέχεια 

Και εγώ μια από τα ίδια !!! Αύριο θα κάνω το τεστ ελπίζω να έχω θετικά αποτελέσματα !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Δεν μπορώ να το ανεβάσω φωτό ☹️ μήπως είναι ιδέα μου δεν γίνετε 🥹🥹

μπορείς να το βάλεις φωτό προφιλ ! πήγαινε στο προφιλ σου και πατά ανέβασμα φωτογραφίας !  στο πάνω μέρος δεξιά της εικόνας σου , έχει 3 μικρότερα εικονίδια ! το δεξιά είναι για τη φωτό 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

μπορείς να το βάλεις φωτό προφιλ ! πήγαινε στο προφιλ σου και πατά ανέβασμα φωτογραφίας !  στο πάνω μέρος δεξιά της εικόνας σου , έχει 3 μικρότερα εικονίδια ! το δεξιά είναι για τη φωτό 

Δεν με αφήνει γιατί λέει είναι μεγάλη 😳

Just now, Bluee19 είπε:

Δεν με αφήνει γιατί λέει είναι μεγάλη 😳

Και αρχίζω να πιστεύω πως μόνο εγώ την βλέπω γιατί εκεί που δεν έχει πολύ φως δεν φαίνεται καλά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...