Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

Ε τώρα βράδιασε πέρασε η μέρα περίμενε μέχρι το πρωί 

Είναι 12 ώρες ακόμα δεν με κόβω να με πέρνει ο ύπνος 😳 γιατί έβγαλα και  άλλες  σταγόνες καφέ …

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 10 λεπτά , Bluee19 είπε:

Την Πέμπτη έχω την χοριακη !!! 

Σήμερα που είναι 6η μέρα λέω να το κάνω βράδυ για αυτό λέω μήπως δεν δείξει !!! Αλλά τι θα αλλάξει αν το κάνω σήμερα στις 12 ή αύριο στις 7 το ίδιο πιστεύω αν είμαι έγκυος θα φανεί 🥹

χαχαχαχ άμα κανείς σε παρακαλω στείλε μας 😂

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

χαχαχαχ άμα κανείς σε παρακαλω στείλε μας 😂

Ναι εννοείται !!! Έστειλα τώρα τον άντρα μου να προμηθευτεί το τριπλό το clear blue του είπα !!!!Αν και εκείνος  το έχει σίγουρο και μου λέει δεν χρειάζεται να κανείς 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ναι εννοείται !!! Έστειλα τώρα τον άντρα μου να προμηθευτεί το τριπλό το clear blue του είπα !!!!Αν και εκείνος  το έχει σίγουρο και μου λέει δεν χρειάζεται να κανείς 🤣🤣

εγώ εχω το ίδιο feeling με τον άντρα σου 🤞

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

εγώ εχω το ίδιο feeling με τον άντρα σου 🤞

Να συμπληρώσω πως πιστεύει κι ολας πως είναι και δυο και κοριτσάκια μάλιστα 🤣🤣🤣🤣

τουλάχιστον γελάμε λίγο και περνάνε οι ώρες τις αναμονής 😰

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Να συμπληρώσω πως πιστεύει κι ολας πως είναι και δυο και κοριτσάκια μάλιστα 🤣🤣🤣🤣

τουλάχιστον γελάμε λίγο και περνάνε οι ώρες τις αναμονής 😰

και ο δικός μου τα ίδια νόμιζε ! 😅 και τις 2 φορες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Bluee19 είπε:

Την Πέμπτη έχω την χοριακη !!! 

Σήμερα που είναι 6η μέρα λέω να το κάνω βράδυ για αυτό λέω μήπως δεν δείξει !!! Αλλά τι θα αλλάξει αν το κάνω σήμερα στις 12 ή αύριο στις 7 το ίδιο πιστεύω αν είμαι έγκυος θα φανεί 🥹

Μήπως να περιμένεις μέχρι τη Πέμπτη που θα είναι σίγουρο το αποτέλεσμα;

Just now, Maroxmarox είπε:

Μήπως να περιμένεις μέχρι τη Πέμπτη που θα είναι σίγουρο το αποτέλεσμα;

Οτι και να αποφασίσεις να λάβεις ένα υπέροχο θετικό🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

και ο δικός μου τα ίδια νόμιζε ! 😅 και τις 2 φορες 

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

και ο δικός μου τα ίδια νόμιζε ! 😅 και τις 2 φορες 

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

και ο δικός μου τα ίδια νόμιζε ! 😅 και τις 2 φορες 

 

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

και ο δικός μου τα ίδια νόμιζε ! 😅 και τις 2 φορες 

Το πετύχατε όμως έστω και ένα γερό και δυνατό να ειναιιι με το καλό να το πάρετε στην αγκαλιά σας!!!

πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Μήπως να περιμένεις μέχρι τη Πέμπτη που θα είναι σίγουρο το αποτέλεσμα;

Οτι και να αποφασίσεις να λάβεις ένα υπέροχο θετικό🙏

Περνάνε βασανιστικά αυτές οι τελευταίες μέρες!!! Μέχρι να δω το καφέ καλά ήμουν τώρα έχω στεναχωρηθεί και θέλω να ξέρω απλά τι γίνετε !!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Bluee19 είπε:

Την Πέμπτη έχω την χοριακη !!! 

Σήμερα που είναι 6η μέρα λέω να το κάνω βράδυ για αυτό λέω μήπως δεν δείξει !!! Αλλά τι θα αλλάξει αν το κάνω σήμερα στις 12 ή αύριο στις 7 το ίδιο πιστεύω αν είμαι έγκυος θα φανεί 🥹

Όχι βράδυ. Δεν είμαι θέμα ώρας, θέλει πρωινά ούρα για να μην έχεις πιει πολύ νερό. Θα δείξει και βραδυ αν η τιμή είναι υψηλή, 6η μέρα δεν θα είναι υψηλή. Μην απογοητευτείς τσάμπα, αύριο το πρωί περιμένουμε νέα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Bluee19 είπε:

Το πετύχατε όμως έστω και ένα γερό και δυνατό να ειναιιι με το καλό να το πάρετε στην αγκαλιά σας!!!

Περνάνε βασανιστικά αυτές οι τελευταίες μέρες!!! Μέχρι να δω το καφέ καλά ήμουν τώρα έχω στεναχωρηθεί και θέλω να ξέρω απλά τι γίνετε !!!

Ναι το ξέρω ότι είναι βασανιστικές μέρες.. αν δεν αντέχεις κάνε το! Απλά το καφέ δε σημαίνει κάτι απαραίτητα κακό ..επίσης με τόσα φάρμακα περίοδος δεν ερχεται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Bluee19 είπε:

Την Πέμπτη έχω την χοριακη !!! 

Σήμερα που είναι 6η μέρα λέω να το κάνω βράδυ για αυτό λέω μήπως δεν δείξει !!! Αλλά τι θα αλλάξει αν το κάνω σήμερα στις 12 ή αύριο στις 7 το ίδιο πιστεύω αν είμαι έγκυος θα φανεί 🥹

Εμένα πάντως την όγδοη έδειξε.. Την έβδομη το είχα πετάξει γρήγορα από τη στεναχώρια μου οπότε δεν ξέρω αν θα χε καμία αχνη γραμμή. Κρατήσου κι άλλη μέρα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Σποράκι είπε:

Όχι βράδυ. Δεν είμαι θέμα ώρας, θέλει πρωινά ούρα για να μην έχεις πιει πολύ νερό. Θα δείξει και βραδυ αν η τιμή είναι υψηλή, 6η μέρα δεν θα είναι υψηλή. Μην απογοητευτείς τσάμπα, αύριο το πρωί περιμένουμε νέα σου!!!

πρίν από 8 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Ναι το ξέρω ότι είναι βασανιστικές μέρες.. αν δεν αντέχεις κάνε το! Απλά το καφέ δε σημαίνει κάτι απαραίτητα κακό ..επίσης με τόσα φάρμακα περίοδος δεν ερχεται

 

πρίν από 9 λεπτά , Neverstop είπε:

Εμένα πάντως την όγδοη έδειξε.. Την έβδομη το είχα πετάξει γρήγορα από τη στεναχώρια μου οπότε δεν ξέρω αν θα χε καμία αχνη γραμμή. Κρατήσου κι άλλη μέρα.. 

ναι όντως μην απογοητευτώ !!! Θα το κάνω πρωί πρωί και θα σας πω !!!! Μου πήρε το clear blue και το ψηφιακό και το απλό ποιο από τα δυο να κάνω ; 

πρίν από 15 λεπτά , Bluee19 είπε:

 

ναι όντως μην απογοητευτώ !!! Θα το κάνω πρωί πρωί και θα σας πω !!!! Μου πήρε το clear blue και το ψηφιακό και το απλό ποιο από τα δυο να κάνω ; 

Άκυρο το ψηφιακό δυσεύρετο είναι αύριο θα πάει να οργώσει την Αττική να βρει 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Bluee19 είπε:

 

ναι όντως μην απογοητευτώ !!! Θα το κάνω πρωί πρωί και θα σας πω !!!! Μου πήρε το clear blue και το ψηφιακό και το απλό ποιο από τα δυο να κάνω ; 

Άκυρο το ψηφιακό δυσεύρετο είναι αύριο θα πάει να οργώσει την Αττική να βρει 🤣🤣

ναι το ψηφιακό δεν το έβρισκα εύκολα να κανείς το κανονικό ώστε αν βγει αχνη μη νομίζεις ότι κάνουν πουλάκια τα μάτια σ! χαχαχα να έχεις το ψηφιακό για επιβεβαίωση  την επόμενη μέρα! καλε με ανανέωσες , λες και περιμενω να κάνω εγώ τεστ !! το καφέ δεν είναι κακό , όσες κοπέλες έχουμε ακούσει με καφέ κλπ σε αυτή τη φαση  έχουν θετικη χοριακη ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

ναι το ψηφιακό δεν το έβρισκα εύκολα να κανείς το κανονικό ώστε αν βγει αχνη μη νομίζεις ότι κάνουν πουλάκια τα μάτια σ! χαχαχα να έχεις το ψηφιακό για επιβεβαίωση  την επόμενη μέρα! καλε με ανανέωσες , λες και περιμενω να κάνω εγώ τεστ !! το καφέ δεν είναι κακό , όσες κοπέλες έχουμε ακούσει με καφέ κλπ σε αυτή τη φαση  έχουν θετικη χοριακη ! 

Ωραία θα κάνω πρωί πρωί το κανονικό και μετά ανάλογα τ θα δείξει θα βρει και το ψηφιακό κάπου να μου το φέρει 😝

χαχχαχ ναι είμαι αρκετά αγχωτική σαν άνθρωπος και εγώ 🥹😘

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Maroxmarox είπε:

@Soho24 ευχαριστώ,απλά περιμενα πως και πως ήμουν έτοιμη ρε γαμωτο..παρασκευή κόλλησα Δευτέρα αδοαθετησα και πρόσεχα τόσο πολύ τα Χριστούγεννα και στις γιορτες ...πήγα στη μαμά μου να τη δω που ήταν μια χαρά και την επόμενη βγήκε θετική! Σοκ ! Και μετά κόλλησα εγώ...Γκαντεμια ....Υπομονή λοιπόν .....

Δυστυχώς πραγματικά δεν ξέρεις από που θα σου 'ρθει! Αχ το ξέρω, σε νιώθω. Κι εγώ ήμουν τόσο έτοιμη τέλη Νοέμβρη, μιλάμε είχα πέσει στα πατώματα! Ωστόσο έγινε τώρα, ας το να πάει στο καλό. Τον επόμενο μήνα ακόμη πιο έτοιμη ✊🏻😉

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...