Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Το αίμα εμφύτευσης δεν είναι το αίμα που έρχετε την μέρα που εμφυτεύεται. Εννοούν το αίμα γενικά που μπορεί να φέρει μια εγκυμοσύνη όταν προτοξεκιναει.... Δεν είναι δηλαδή το αίμα ακριβώς την μέρα που έγινε κυριολεκτικά η εμφύτευση. Το έμβρυο μέσα δημιουργεί αλλαγές που φέρνουν αιμορραγίες αυτό γενικά λέγετε αίμα εμφύτευσης 

Κ μπορεί να συμβεί αρκετές μέρες μετά 

Λες;;; Αχ θα σκάσω..

ο γιατρός είπε να μην αγχώνομαι δεν ειναι πάντα αρνητικό το αίμα και απλώς να σταματήσω το salospir και να κάνω 4 τα ultro!!! Κανονικά το Σάββατο περιμένω περίοδο και είχα σήμερα έναν ελάχιστο πόνο σαν αυτούς όταν περιμένεις 

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Το αίμα εμφύτευσης δεν είναι το αίμα που έρχετε την μέρα που εμφυτεύεται. Εννοούν το αίμα γενικά που μπορεί να φέρει μια εγκυμοσύνη όταν προτοξεκιναει.... Δεν είναι δηλαδή το αίμα ακριβώς την μέρα που έγινε κυριολεκτικά η εμφύτευση. Το έμβρυο μέσα δημιουργεί αλλαγές που φέρνουν αιμορραγίες αυτό γενικά λέγετε αίμα εμφύτευσης 

Κ μπορεί να συμβεί αρκετές μέρες μετά 

Λες;;; Αχ θα σκάσω..

ο γιατρός είπε να μην αγχώνομαι δεν ειναι πάντα αρνητικό το αίμα και απλώς να σταματήσω το salospir και να κάνω 4 τα ultro!!! Κανονικά το Σάββατο περιμένω περίοδο και είχα σήμερα έναν ελάχιστο πόνο σαν αυτούς όταν περιμένεις 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

Λες;;; Αχ θα σκάσω..

ο γιατρός είπε να μην αγχώνομαι δεν ειναι πάντα αρνητικό το αίμα και απλώς να σταματήσω το salospir και να κάνω 4 τα ultro!!! Κανονικά το Σάββατο περιμένω περίοδο και είχα σήμερα έναν ελάχιστο πόνο σαν αυτούς όταν περιμένεις 

Λες;;; Αχ θα σκάσω..

ο γιατρός είπε να μην αγχώνομαι δεν ειναι πάντα αρνητικό το αίμα και απλώς να σταματήσω το salospir και να κάνω 4 τα ultro!!! Κανονικά το Σάββατο περιμένω περίοδο και είχα σήμερα έναν ελάχιστο πόνο σαν αυτούς όταν περιμένεις 

Με τα φάρμακα Κ με την προγεστερόνη που έχεις δεν έρχετε περίοδος μην σε ανχωνει αυτό . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Faith22 είπε:

Εγώ είχα αιματακι την έβδομη μέρα κ είναι θετικοοο,νομίζω καλό σημάδι!

Αχ μακάρι !!! Εγώ έβγαλα λίγο καφέ μαζί με λίγο άσπρο από το χθεσινό υπόθετο !!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς !

Έκανα δύο τεστ στο σπίτι διαφορετικές μέρες . Την πρώτη μέρα το τεστ αρνητικό κ η χοριακη θετική κ χαμηλή. Μετά από δύο μέρες πάλι αρνητικό τεστ στο σπίτι και η χοριακη είχε διπλασιαστεί.

 

Σε σημερινά νέα έκανα πάλι χοριακη σήμερα και πήγε 598! Η προηγούμενη ήταν 202 κ την είχα κάνει την Παρασκευή 5/1!

Περιμένω να τελειώσει όλο αυτό με τις χοριακες έχω τρελαθεί 😂

Αχ, ακούγεται θετική η εξέλιξη. Υπερδιπλασιάστηκε η χοριακή! Υπομονή μέχρι τον υπέρηχο, εύχομαι όλα να είναι καλά. 

1 hour ago, Maroxmarox είπε:

Ενημερωτικά κορίτσια μου ,μου τον ακύρωσε το κύκλο......τον άλλο μήνα τώρα😔

Είναι σίγουρα απογοητευτικό γιατί έχεις γεμίσει προσμονή. Αλλά είναι για καλό. Θα γλιτώσεις τις αμφιβολίες και τις δεύτερες σκέψεις για το αν επηρεάστηκε ο οργανισμός σου από τον ιό. Ένας μήνας είναι, θα περάσει. Σου εύχομαι να περάσει σαν νεράκι και να πας χαρούμενη και απροβλημάτιστη για την εμβρυομεταφορά σου ❤

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Λες;;; Αχ θα σκάσω..

ο γιατρός είπε να μην αγχώνομαι δεν ειναι πάντα αρνητικό το αίμα και απλώς να σταματήσω το salospir και να κάνω 4 τα ultro!!! Κανονικά το Σάββατο περιμένω περίοδο και είχα σήμερα έναν ελάχιστο πόνο σαν αυτούς όταν περιμένεις 

Λες;;; Αχ θα σκάσω..

ο γιατρός είπε να μην αγχώνομαι δεν ειναι πάντα αρνητικό το αίμα και απλώς να σταματήσω το salospir και να κάνω 4 τα ultro!!! Κανονικά το Σάββατο περιμένω περίοδο και είχα σήμερα έναν ελάχιστο πόνο σαν αυτούς όταν περιμένεις 

Έλα μπορεί ν είναι από την εμφύτευση μη σ παίρνει από κάτω!! Υπομονή ! Όλα καλά θ πάνε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Antonia_ είπε:

Έλα μπορεί ν είναι από την εμφύτευση μη σ παίρνει από κάτω!! Υπομονή ! Όλα καλά θ πάνε

Θα κάνω ένα τεστακι το πρωί και ελπίζω να ανακουφιστώ λίγο 🙏🏼

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

θετικό θα ναι 😉

Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Έχω μπει σε πειρασμό να κάνω σήμερα στις 12 το βράδυ αλλά φοβάμαι μην δεν δείξει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Angot είπε:

θετικό θα ναι 😉

η γνώμη μου για τα τεστ ξέρετε ποια είναι! αν είναι θετικό θα δείξει το πρωί ,το μεσημέρι ,το βράδυ η τα μεσάνυχτα. Ο καθένας βέβαια όποτε νιώθει πιο σίγουρος ! εγώ όλα μ τα τεστ τα εκανα όταν με έξυνε η παλάμη μου για ζαβολιά 😇 τα θετικά έδειξαν θετικά και ήμουν όντως έγκυος ! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Κορίτσια sos !!!!

ειδα καφέ στο εσώρουχο τι έγινε ; Πάει ; 😞😞

Πήρα τον γιατρό και περιμένω οδηγίες …

Υπομονή είναι για καλό …

Όλο υπομονή κάνω ....πόση πια .... 😂 

 

Το καφέ είναι και εμφύτευση..μιλά με το γιατρο

4 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

Κάθε εμπόδιο για καλό! Ένα μήνα υπομονή!

Σπορακι ευχαριστώ! Ναι τι να κάνω πια 

3 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

Αχ, ακούγεται θετική η εξέλιξη. Υπερδιπλασιάστηκε η χοριακή! Υπομονή μέχρι τον υπέρηχο, εύχομαι όλα να είναι καλά. 

Είναι σίγουρα απογοητευτικό γιατί έχεις γεμίσει προσμονή. Αλλά είναι για καλό. Θα γλιτώσεις τις αμφιβολίες και τις δεύτερες σκέψεις για το αν επηρεάστηκε ο οργανισμός σου από τον ιό. Ένας μήνας είναι, θα περάσει. Σου εύχομαι να περάσει σαν νεράκι και να πας χαρούμενη και απροβλημάτιστη για την εμβρυομεταφορά σου ❤

@Soho24 ευχαριστώ,απλά περιμενα πως και πως ήμουν έτοιμη ρε γαμωτο..παρασκευή κόλλησα Δευτέρα αδοαθετησα και πρόσεχα τόσο πολύ τα Χριστούγεννα και στις γιορτες ...πήγα στη μαμά μου να τη δω που ήταν μια χαρά και την επόμενη βγήκε θετική! Σοκ ! Και μετά κόλλησα εγώ...Γκαντεμια ....Υπομονή λοιπόν .....

4 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Μετά από αυτό θέλω πιο πολύ μα κάνω το τεστ 😞

Αν μπορείς κρατήσου ...εγώ είχα κρατηθεί φουλ δεν είχα κάνει! Θύμισε μου πότε κανείς χοριακη με το καλό;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Όλο υπομονή κάνω ....πόση πια .... 😂 

 

Το καφέ είναι και εμφύτευση..μιλά με το γιατρο

Σπορακι ευχαριστώ! Ναι τι να κάνω πια 

@Soho24 ευχαριστώ,απλά περιμενα πως και πως ήμουν έτοιμη ρε γαμωτο..παρασκευή κόλλησα Δευτέρα αδοαθετησα και πρόσεχα τόσο πολύ τα Χριστούγεννα και στις γιορτες ...πήγα στη μαμά μου να τη δω που ήταν μια χαρά και την επόμενη βγήκε θετική! Σοκ ! Και μετά κόλλησα εγώ...Γκαντεμια ....Υπομονή λοιπόν .....

Αν μπορείς κρατήσου ...εγώ είχα κρατηθεί φουλ δεν είχα κάνει! Θύμισε μου πότε κανείς χοριακη με το καλό;

Την Πέμπτη έχω την χοριακη !!! 

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

η γνώμη μου για τα τεστ ξέρετε ποια είναι! αν είναι θετικό θα δείξει το πρωί ,το μεσημέρι ,το βράδυ η τα μεσάνυχτα. Ο καθένας βέβαια όποτε νιώθει πιο σίγουρος ! εγώ όλα μ τα τεστ τα εκανα όταν με έξυνε η παλάμη μου για ζαβολιά 😇 τα θετικά έδειξαν θετικά και ήμουν όντως έγκυος ! 

Σήμερα που είναι 6η μέρα λέω να το κάνω βράδυ για αυτό λέω μήπως δεν δείξει !!! Αλλά τι θα αλλάξει αν το κάνω σήμερα στις 12 ή αύριο στις 7 το ίδιο πιστεύω αν είμαι έγκυος θα φανεί 🥹

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Bluee19 είπε:

Την Πέμπτη έχω την χοριακη !!! 

Σήμερα που είναι 6η μέρα λέω να το κάνω βράδυ για αυτό λέω μήπως δεν δείξει !!! Αλλά τι θα αλλάξει αν το κάνω σήμερα στις 12 ή αύριο στις 7 το ίδιο πιστεύω αν είμαι έγκυος θα φανεί 🥹

Ε τώρα βράδιασε πέρασε η μέρα περίμενε μέχρι το πρωί 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...