Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Bluee19 είπε:

Θα πάρω δυο τρία να έχω καλού κακού δεν νομίζω να πέσουν όλα τα ελαττωματικά σε εμένα 😭

να πάρεις και ένα ψηφιακό που δείχνει εβδομάδα κύησης και ξεκάθαρα έγκυος - οχι έγκυος! εχω κάνει όπως ξέρεις απ όλα τα τεστ που βρίσκεις αχαχαχαχ και μόνος αυτο με ηρεμούσε  ! πιο ημέρα είσαι σμρ από υην εμβρυομεταφορα σ; και τι έμβρυα έβαλες;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

να πάρεις και ένα ψηφιακό που δείχνει εβδομάδα κύησης και ξεκάθαρα έγκυος - οχι έγκυος! εχω κάνει όπως ξέρεις απ όλα τα τεστ που βρίσκεις αχαχαχαχ και μόνος αυτο με ηρεμούσε  ! πιο ημέρα είσαι σμρ από υην εμβρυομεταφορα σ; και τι έμβρυα έβαλες;

Ναι ναι αυτά θα πάρω που λενε πως είναι τα πιο αξιόπιστα !!! Σήμερα είμαι 6η μέρα και λέω να κάνω αύριο το πρωί !!! Έβαλα 2 βλαστοκυστες 4ΒΒ και 4ΒC 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ναι ναι αυτά θα πάρω που λενε πως είναι τα πιο αξιόπιστα !!! Σήμερα είμαι 6η μέρα και λέω να κάνω αύριο το πρωί !!! Έβαλα 2 βλαστοκυστες 4ΒΒ και 4ΒC 

 

πρίν από 22 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ναι ναι αυτά θα πάρω που λενε πως είναι τα πιο αξιόπιστα !!! Σήμερα είμαι 6η μέρα και λέω να κάνω αύριο το πρωί !!! Έβαλα 2 βλαστοκυστες 4ΒΒ και 4ΒC 

πιστευω θα σ δείξει 7η μέρα , δεν είναι βέβαια απαραίτητο μπορεί πχ να σου δείξει στις 10 ημέρες  όποτε κανε το απλώς για να σ φύγει η περιέργεια , το πολύ πολύ να χαρείς νωρίτερα αν δείξει τώρα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Bluee19 είπε:

Θα πάρω δυο τρία να έχω καλού κακού δεν νομίζω να πέσουν όλα τα ελαττωματικά σε εμένα 😭

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς !

Έκανα δύο τεστ στο σπίτι διαφορετικές μέρες . Την πρώτη μέρα το τεστ αρνητικό κ η χοριακη θετική κ χαμηλή. Μετά από δύο μέρες πάλι αρνητικό τεστ στο σπίτι και η χοριακη είχε διπλασιαστεί.

 

Σε σημερινά νέα έκανα πάλι χοριακη σήμερα και πήγε 598! Η προηγούμενη ήταν 202 κ την είχα κάνει την Παρασκευή 5/1!

Περιμένω να τελειώσει όλο αυτό με τις χοριακες έχω τρελαθεί 😂

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχή 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Antonia_ είπε:

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς !

Έκανα δύο τεστ στο σπίτι διαφορετικές μέρες . Την πρώτη μέρα το τεστ αρνητικό κ η χοριακη θετική κ χαμηλή. Μετά από δύο μέρες πάλι αρνητικό τεστ στο σπίτι και η χοριακη είχε διπλασιαστεί.

 

Σε σημερινά νέα έκανα πάλι χοριακη σήμερα και πήγε 598! Η προηγούμενη ήταν 202 κ την είχα κάνει την Παρασκευή 5/1!

Περιμένω να τελειώσει όλο αυτό με τις χοριακες έχω τρελαθεί 😂

αχ κουραγιο ! άπαπα άγχος , ο γιατρός τι είπε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Antonia_ είπε:

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς !

Έκανα δύο τεστ στο σπίτι διαφορετικές μέρες . Την πρώτη μέρα το τεστ αρνητικό κ η χοριακη θετική κ χαμηλή. Μετά από δύο μέρες πάλι αρνητικό τεστ στο σπίτι και η χοριακη είχε διπλασιαστεί.

 

Σε σημερινά νέα έκανα πάλι χοριακη σήμερα και πήγε 598! Η προηγούμενη ήταν 202 κ την είχα κάνει την Παρασκευή 5/1!

Περιμένω να τελειώσει όλο αυτό με τις χοριακες έχω τρελαθεί 😂

Υπερδιπλασιάστηκε εύχομαι να πάνε όλα καλά !!!!

1 hour ago, Antonia_ είπε:

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς !

Έκανα δύο τεστ στο σπίτι διαφορετικές μέρες . Την πρώτη μέρα το τεστ αρνητικό κ η χοριακη θετική κ χαμηλή. Μετά από δύο μέρες πάλι αρνητικό τεστ στο σπίτι και η χοριακη είχε διπλασιαστεί.

 

Σε σημερινά νέα έκανα πάλι χοριακη σήμερα και πήγε 598! Η προηγούμενη ήταν 202 κ την είχα κάνει την Παρασκευή 5/1!

Περιμένω να τελειώσει όλο αυτό με τις χοριακες έχω τρελαθεί 😂

Ποιο τεστ έκανες και σου έβγαινε αρνητικό αφού είχες θετική χοριακη ; Για να το βάλω μπλακλισττ🤣

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

αχ κουραγιο ! άπαπα άγχος , ο γιατρός τι είπε;

Με πήραν τηλ μου είπαν φτάνουν οι χοριακες και σε 10-12 μέρες υπέρηχο.

Αφού λέω μήπως ν κάνω πάλι από συνήθεια 😂

1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

Υπερδιπλασιάστηκε εύχομαι να πάνε όλα καλά !!!!

Ποιο τεστ έκανες και σου έβγαινε αρνητικό αφού είχες θετική χοριακη ; Για να το βάλω μπλακλισττ🤣

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι από δύο εταιρίες είχα πάρει ένα ροζ κ ένα γαλάζιο. 😂

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Antonia_ είπε:

Με πήραν τηλ μου είπαν φτάνουν οι χοριακες και σε 10-12 μέρες υπέρηχο.

Αφού λέω μήπως ν κάνω πάλι από συνήθεια 😂

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι από δύο εταιρίες είχα πάρει ένα ροζ κ ένα γαλάζιο. 😂

Το iQ μάλλον που είναι άθλιο 😭

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Antonia_ είπε:

Με πήραν τηλ μου είπαν φτάνουν οι χοριακες και σε 10-12 μέρες υπέρηχο.

Αφού λέω μήπως ν κάνω πάλι από συνήθεια 😂

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι από δύο εταιρίες είχα πάρει ένα ροζ κ ένα γαλάζιο. 😂

αντε να δούμε ! θετικη εξέλιξη μου φαίνεται εμένα πάντως! οοοοοχι μη κανείς άλλες αχχαχα θα τις βλέπεις στον ύπνο σ 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση,θα μιλήσω αυριο με το γιατρό ,δεν έχω αδιαθετησει ακομη λογικά αύριο αλλά είμαι θετική ακόμη,θα δω τι θα μου πει ,απλά μέσα μου θα μπλεξω με τις σκέψεις αν οργανικά θα είμαι καλά,δε θέλω να χάσω έμβρυα,φοβάμαι μην είναι λόγος αποτυχίας  ..αν μου πει προχωράμε, γιατί σίγουρα στην έμβρυο μεταφορά θα είμαι αρνητική αλλά οι εξετάσεις fsh ,e2 όλες αυτές δεν θα έχουν επηρεαστεί; 

Ενημερωτικά κορίτσια μου ,μου τον ακύρωσε το κύκλο......τον άλλο μήνα τώρα😔

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια sos !!!!

ειδα καφέ στο εσώρουχο τι έγινε ; Πάει ; 😞😞

Πήρα τον γιατρό και περιμένω οδηγίες …

πρίν από 9 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Ενημερωτικά κορίτσια μου ,μου τον ακύρωσε το κύκλο......τον άλλο μήνα τώρα😔

Υπομονή είναι για καλό …

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluee19 είπε:

Είναι 6η μέρα δεν νομίζω 😞

Το αίμα εμφύτευσης δεν είναι το αίμα που έρχετε την μέρα που εμφυτεύεται. Εννοούν το αίμα γενικά που μπορεί να φέρει μια εγκυμοσύνη όταν προτοξεκιναει.... Δεν είναι δηλαδή το αίμα ακριβώς την μέρα που έγινε κυριολεκτικά η εμφύτευση. Το έμβρυο μέσα δημιουργεί αλλαγές που φέρνουν αιμορραγίες αυτό γενικά λέγετε αίμα εμφύτευσης 

Κ μπορεί να συμβεί αρκετές μέρες μετά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...