Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 38 λεπτά , Bluee19 είπε:

Μου είχε πει η μαία να τα περνώ από όπου θέλω δεν υπάρχει πρόβλημα !!! 3 ultro την μέρα περνώ έτσι είχα ξεκινήσει δεν μου τα ανέβασα απλά μου πρόσθεσαν και ένα cyclogest κολπικο το βράδυ !!!

Για αυτό αναρωτήθηκα και εγώ γιατί περνώ την ίδια ποσότητα εξ αρχής και τώρα ξεκίνησαν οι ζαλάδες 

Γιατί προφανώς τώρα αυξήθηκε πολύ η συγκέντρωση στο αίμα. Να τα αλλάξεις Κ να τα βάζεις κολπικά δεν έχουν παρενέργειες 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 29 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια σκεφτόμουν αύριο βράδυ ή Τρίτη  πρωί να κάνω ένα τεστακι λέτε να δείξει ; Και επίσης ποια είναι πιο αξιόπιστα για τόσο νωρίς ;

Τα clear blue είναι τα πιο ξεκάθαρα νομίζω γενικά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ναι καλύτερα Τρίτη μακάρι να δείξει 🙏🏼

Όλα καλά θα πάνε να μην έχεις ανχος ! Να είσαι αισιόδοξη είσαι απτις περιπτώσεις που πρέπει γενικά να είσαι χαρούμενη γιατί θα έχεις επιτυχία όπως Κ να έχει ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , linaa είπε:

Όλα καλά θα πάνε να μην έχεις ανχος ! Να είσαι αισιόδοξη είσαι απτις περιπτώσεις που πρέπει γενικά να είσαι χαρούμενη γιατί θα έχεις επιτυχία όπως Κ να έχει ! 

Μακάρι απλώς επειδή έχουμε περάσει χρόνια χωρίς να δω ποτέ θετικό αποτέλεσμα αν χώνομαι !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Εύχομαι καταρχήν η έμβρυο μεταφορά σου αυτή να σου επιφέρει μια υπέροχη χοριακη!!! Ναι θα μιλήσω με το γιατρό μου αύριο Δευτέρα και θα δούμε πως θα κινηθούμε,δεν έχω αδιαθετησει ακομη ,εγώ φοβάμαι γιατί δε ξέρω ο οργανισμός πότε επανέρχεται από το covid ,άσχετα με το αρνητικό που θα πάρω σε λίγες μέρες.οι γνώμες διαφέρουν γενικά ...

Υπάρχει καμία κοπέλα που να κόλλησε covid και τον ίδιο μήνα να προχώρησε σε έμβρυο μεταφορά;

Γνωρίζω κοπέλα που κόλλησε 2 μέρες πριν τη μεταφορά αλλά έγινε κανονικά γιατί δεν είχε κάποιο σύμπτωμα(ο πυρετός τους ενδιαφέρει να μην έχεις). Επίσης ο κορονοιός επηρεάζει κυρίως τους άντρες κ το σπέρμα,όχι τις γυναίκες. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Bluee19 είπε:

Μακάρι απλώς επειδή έχουμε περάσει χρόνια χωρίς να δω ποτέ θετικό αποτέλεσμα αν χώνομαι !!!

Το θέμα είναι πότε ξεκίνησες να το ψάχνεις Κ όχι πόσα χρόνια προσπαθούσες Κ ότι τελικά πήρες την απόφαση όσο είσαι ακόμα μικρή . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Μακάρι απλώς επειδή έχουμε περάσει χρόνια χωρίς να δω ποτέ θετικό αποτέλεσμα αν χώνομαι !!!

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς. Το τεστ μπορεί ν δείξει κ λάθος. Εμένα αυτή τη φορά έδειξε αρνητικό κ είχα τελικά θετική χοριακη. Χαμηλή μεν, θετική δε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Sabrina_ είπε:

Γνωρίζω κοπέλα που κόλλησε 2 μέρες πριν τη μεταφορά αλλά έγινε κανονικά γιατί δεν είχε κάποιο σύμπτωμα(ο πυρετός τους ενδιαφέρει να μην έχεις). Επίσης ο κορονοιός επηρεάζει κυρίως τους άντρες κ το σπέρμα,όχι τις γυναίκες. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση,θα μιλήσω αυριο με το γιατρό ,δεν έχω αδιαθετησει ακομη λογικά αύριο αλλά είμαι θετική ακόμη,θα δω τι θα μου πει ,απλά μέσα μου θα μπλεξω με τις σκέψεις αν οργανικά θα είμαι καλά,δε θέλω να χάσω έμβρυα,φοβάμαι μην είναι λόγος αποτυχίας  ..αν μου πει προχωράμε, γιατί σίγουρα στην έμβρυο μεταφορά θα είμαι αρνητική αλλά οι εξετάσεις fsh ,e2 όλες αυτές δεν θα έχουν επηρεαστεί; 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς. Το τεστ μπορεί ν δείξει κ λάθος. Εμένα αυτή τη φορά έδειξε αρνητικό κ είχα τελικά θετική χοριακη. Χαμηλή μεν, θετική δε.

Θα πάρω δυο τρία να έχω καλού κακού δεν νομίζω να πέσουν όλα τα ελαττωματικά σε εμένα 😭

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...