Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 51 λεπτά , linaa είπε:

Μια χαρά μπορεί να υποστήριξη εγκυμοσύνη η κλίση της μήτρας διαφέρει σε όλες τις γυναίκες Κ δεν παίζει Κ πολύ μεγάλο ρόλο. Πρέπει να υπάρχει κάτι το πολύ τραγικό για να έχεις πρόβλημα Κ θα στο είχαν πει από πολυ νωρίς . 

Ωραία μου τα λες  μακάρι 🙏🏼

προγεστερονη έχω 121 και μου είπε η μαία πως είναι πολύ καλή !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

On 28/12/2023 at 2:56 ΜΜ, Σποράκι είπε:

Δεν σε ενοχλεί στην ετ, δεν επηρεάζει σε κάτι. Μπορείς και αυτό τον μήνα αλλιώς τον επόμενο!

Σπορακι μου Καλή Χρονιά,Εύχομαι το 2024 να σου φέρει αυτό που επιθυμείς !!! Και ένα δυνατό μωράκι στην αγκαλιά σου  🙏🙏  ο κοβιντ στην εμβρυομεταφορα δεν επηρεάζει το ενδομήτριο  ;στην ωοληψια όμως ;; ξέρεις;

On 27/12/2023 at 6:14 ΜΜ, Neverstop είπε:

 

 

πρίν από 27 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Σπορακι μου Καλή Χρονιά,Εύχομαι το 2024 να σου φέρει αυτό που επιθυμείς !!! Και ένα δυνατό μωράκι στην αγκαλιά σου  🙏🙏

 

Επεξεργάστηκαν by Maroxmarox
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Σπορακι μου Καλή Χρονιά,Εύχομαι το 2024 να σου φέρει αυτό που επιθυμείς !!! Και ένα δυνατό μωράκι στην αγκαλιά σου  🙏🙏  ο κοβιντ στην εμβρυομεταφορα δεν επηρεάζει το ενδομήτριο  ;στην ωοληψια όμως ;; ξέρεις;

 

 

Καλή χρονιά, με πολλά μωρά. Δεν ξέρω για το ενδομήτριο αν επηρεάζεται αλλά δεν βρίσκω το λόγο, άλλωστε αυτό το βλέπουν και αν δεν είναι καλό δεν προχωρούν. Το σίγουρο είναι ότι τη μέρα της ετ όπως και της ωοληψιας θέλουν αρνητικό τεστ, αν έχεις κολλήσει στην αρχή του μήνα λογικά δεν έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι!

Προχθές η χοριακη μου ήταν 102 και σήμερα 232. Δεν μπορεί ν πηγαίνουν καλά τ πράγματα; απλά πχ να άργησε να γίνει η εμφύτευση; γιατί την βλέπω ότι διπλασιάζεται. Περιμένω τηλέφωνο απ' την κλινική να δω τι θ μου πουν.

  • Ευχή 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

Καλημέρα και πάλι!

Προχθές η χοριακη μου ήταν 102 και σήμερα 232. Δεν μπορεί ν πηγαίνουν καλά τ πράγματα; απλά πχ να άργησε να γίνει η εμφύτευση; γιατί την βλέπω ότι διπλασιάζεται. Περιμένω τηλέφωνο απ' την κλινική να δω τι θ μου πουν.

Είχες βάλει δύο έμβρυα? Αν ναι, πιθανότατα να μην προχώρησε το ένα και γι αυτό να είχες αυτή τη διαφορά στην τρίτη χοριακη. Η σημερινή πάντως είναι σούπερ. Πιστεύω θα ξεκαθαρίσει σύντομα αλλά δυστυχώς θα χρειαστείς άλλες δύο χοριακες σίγουρα. 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Neverstop είπε:

Είχες βάλει δύο έμβρυα? Αν ναι, πιθανότατα να μην προχώρησε το ένα και γι αυτό να είχες αυτή τη διαφορά στην τρίτη χοριακη. Η σημερινή πάντως είναι σούπερ. Πιστεύω θα ξεκαθαρίσει σύντομα αλλά δυστυχώς θα χρειαστείς άλλες δύο χοριακες σίγουρα. 

Ναι δύο έμβρυα είχα βάλει!! 🙏

 Μακάρι να είναι έτσι και να πάει καλά !

Με έχουν μάθει στο μικροβιολογικό ως η κοπέλα με τις χοριακες😂 γελάμε κ λίγο μέσα στο άγχος !

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Neverstop είπε:

Είχες βάλει δύο έμβρυα? Αν ναι, πιθανότατα να μην προχώρησε το ένα και γι αυτό να είχες αυτή τη διαφορά στην τρίτη χοριακη. Η σημερινή πάντως είναι σούπερ. Πιστεύω θα ξεκαθαρίσει σύντομα αλλά δυστυχώς θα χρειαστείς άλλες δύο χοριακες σίγουρα. 

Όπως το είπες , τη Δευτέρα νέα χοριακη! Λέω να πάρω και άδεια από τη δουλειά να είμαι σπίτι λίγο χαλαρή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Antonia_ είπε:

Όπως το είπες , τη Δευτέρα νέα χοριακη! Λέω να πάρω και άδεια από τη δουλειά να είμαι σπίτι λίγο χαλαρή.

Σου εύχομαι να έχει "ξεπεταχτει" η χοριακη τη Δευτέρα και να πάρεις μια ανάσα πριν τον υπέρηχο! Αν μπορείς να καθίσεις γιατί όχι? Ειδικά αν είναι κουραστική η δουλειά σου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

Σου εύχομαι να έχει "ξεπεταχτει" η χοριακη τη Δευτέρα και να πάρεις μια ανάσα πριν τον υπέρηχο! Αν μπορείς να καθίσεις γιατί όχι? Ειδικά αν είναι κουραστική η δουλειά σου. 

Μηχανικός είμαι δουλειά γραφείου κάνω, αλλά θέλω τη Δευτέρα να είμαι σπίτι καλύτερα για οποίο αποτελέσματα έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή χρονιά!
Εύχομαι το 2024 να γεμίσει την αγκαλιά όλων μας με υγιή μωράκια!🙏
Η δική μου εγκυμοσύνη τελικά δεν προχώρησε οπότε μαζέψαμε τα κομμάτια μας και πάμε για την επόμενη προσπάθεια σε άλλο γιατρό.
Ήθελα να σας ρωτήσω αν αν έχει κάποια εμπειρία από το κέντρο fertlab. Μας παρέπεμψε η κα Οικονομοπουλου για να κάνει κάποιες επιπλέον εξετάσεις ο σύζυγος. Είναι αξιόπιστο;

  • Καλή τύχη! 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες! Εύχομαι η νέα χρονια να είναι η χρόνια σας! Οι κόποι σίγουρα θα φέρουν αποτελέσματα απλά θέλει υπομονή και αισιοδοξία.

Χαρίζω φάρμακα:

6 κουτιά Cyclacur (έχει ανοιχτεί το ένα και λείπουν 4 λευκά)

1 κουτί Femara (λείπουν 5 χάπια)

Λήγουν άνοιξη του 25. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Arriel_83 είπε:

Αγαπημένες! Εύχομαι η νέα χρονια να είναι η χρόνια σας! Οι κόποι σίγουρα θα φέρουν αποτελέσματα απλά θέλει υπομονή και αισιοδοξία.

Χαρίζω φάρμακα:

6 κουτιά Cyclacur (έχει ανοιχτεί το ένα και λείπουν 4 λευκά)

1 κουτί Femara (λείπουν 5 χάπια)

Λήγουν άνοιξη του 25. 

Ενδιαφέρομαι για τα cyclacur. Σε ποια πόλη είσαι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...