Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

Κορίτσια θα ήθελα να χαρίσω ένα κλειστό κουτί menopur 1200iu λήξη 02/2024. Είμαι βορεια προάστια Αθήνα οπότε ιδανικά από γύρω περιοχές αν υπάρχει κάποια που το χρειάζεται; εύχομαι καλή χρονιά με πολλές επιτυχίες.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

On 17/3/2023 at 7:44 ΜΜ, Σποράκι είπε:

Κατάλαβα. Καλά κάνατε. Καλά εγώ μετά είδα ότι έγραφες ενδομήτριο, εγώ θέλω να κάνω prp ωοθηκών αλλά το σκέφτομαι ακόμα.

Καλησπέρα.Το έκανες τελικα;Συγγνώμη αλλά δε μπαίνω συχνά λόγω χρόνου, τώρα επανέρχομαι σιγά σιγά.


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/12/2023 at 7:45 ΜΜ, linaa είπε:

Εντάξει είναι αρκετά χαμηλή για βλαστοκυστες συνήθως θέλουν πάνω 30 για να θεωρηθεί εγκυμοσύνη  αλλά καμιά φορά γίνονται Κ λάθη στα μικροβιολογικά οπότε επανέλαβε κανονικά στις 48 ώρες γιατί όλα είναι πιθανά ..

Καλημέρα!! Σήμερα η χοριακη μου πήγε 42. Οπότε 2 τ μήνα ξανά τεστ να δούμε αν πάνε καλά τα πράγματα!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχή 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Faith22 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Ξέρετε αν πας για υπέρηχο στο Ιασώ αν πληρώνεις κ πόσο?

Πληρώνεις ναι εννοείτε. Εγώ πριν 5 χρόνια πλήρωνα κανένα 30αευρω κάπου εκεί. Τωρα επειδή είναι Σάββατο είναι πιο ακριβά γιατί είναι σαν επειγον τις αργίες . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , linaa είπε:

Πληρώνεις ναι εννοείτε. Εγώ πριν 5 χρόνια πλήρωνα κανένα 30αευρω κάπου εκεί. Τωρα επειδή είναι Σάββατο είναι πιο ακριβά γιατί είναι σαν επειγον τις αργίες . 

Ναι πήρα τηλ κ μου είπαν 80€!Ασταα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

Καλημέρα!! Σήμερα η χοριακη μου πήγε 42. Οπότε 2 τ μήνα ξανά τεστ να δούμε αν πάνε καλά τα πράγματα!

Έχεις διπλασιασμό+ οπότε είναι ελπιδοφορο αυτό...μακάρι στις 2 του μήνα η τιμή να σε καθησυχάσει παρόλο που ξεκίνησες με 18!! 

Πάρε την ανάσα σου..κ το 24 ευχομαι να σου φέρει το μωράκι σου 💕

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Καλησπέρα.Το έκανες τελικα;Συγγνώμη αλλά δε μπαίνω συχνά λόγω χρόνου, τώρα επανέρχομαι σιγά σιγά.

Όχι δεν το έχω κάνει. Ακόμα δίνουν οι ωοθήκες όποτε υπομονή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 47 λεπτά , Kathrin17 είπε:

Έχεις διπλασιασμό+ οπότε είναι ελπιδοφορο αυτό...μακάρι στις 2 του μήνα η τιμή να σε καθησυχάσει παρόλο που ξεκίνησες με 18!! 

Πάρε την ανάσα σου..κ το 24 ευχομαι να σου φέρει το μωράκι σου 💕

Να σαι καλά! Σε ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Να είναι το 24 η χρονιά που θα τα φέρει όλα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!Πριν λίγες μέρες κάναμε την αυχενική & pappa στα διδυμάκια μας και θα ηθελα τη γνώμη σας. 

Τα αποτελεσματα ηταν και για τα 2 τα ίδια 

Τρισωμία 21 1:4101

Τρισωμια 18 1:10109

Τρισωμια 13 <1 σε 20000

Ρινικο οστό ορατό

Η γιατρος που μου εκανε την εξεταση και ο γιατρος μου μου ειπαν οτι είναι καλά τα αποτελεσματα αλλά αν θέλω εγω για δική μου σιγουριά να κάνω την nipt. Και αναρωτιέμαι υπάρχει κάποιο όριο κάτω από το οποίο πρέπει να την κάνεις; έχετε κάποια πρόσφατη εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Sabrina_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Πριν λίγες μέρες κάναμε την αυχενική & pappa στα διδυμάκια μας και θα ηθελα τη γνώμη σας. 

Τα αποτελεσματα ηταν και για τα 2 τα ίδια 

Τρισωμία 21 1:4101

Τρισωμια 18 1:10109

Τρισωμια 13 <1 σε 20000

Ρινικο οστό ορατό

Η γιατρος που μου εκανε την εξεταση και ο γιατρος μου μου ειπαν οτι είναι καλά τα αποτελεσματα αλλά αν θέλω εγω για δική μου σιγουριά να κάνω την nipt. Και αναρωτιέμαι υπάρχει κάποιο όριο κάτω από το οποίο πρέπει να την κάνεις; έχετε κάποια πρόσφατη εμπειρία;

Η νιπτ δεν είναι διαγνωστική οπότε την κάνεις μόνο σε περιπτώσεις σαν την δικιά σου απλά για σιγουριά δηλαδή πρέπει να είναι όλα καλά για να την κάνεις. Αν υπάρχουν χαμηλά όρια τότε πας για τροφοβλάστη κατευθείαν ή αμνιο . 

Οπότε για δική σου σιγουριά καντην  

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sabrina_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Πριν λίγες μέρες κάναμε την αυχενική & pappa στα διδυμάκια μας και θα ηθελα τη γνώμη σας. 

Τα αποτελεσματα ηταν και για τα 2 τα ίδια 

Τρισωμία 21 1:4101

Τρισωμια 18 1:10109

Τρισωμια 13 <1 σε 20000

Ρινικο οστό ορατό

Η γιατρος που μου εκανε την εξεταση και ο γιατρος μου μου ειπαν οτι είναι καλά τα αποτελεσματα αλλά αν θέλω εγω για δική μου σιγουριά να κάνω την nipt. Και αναρωτιέμαι υπάρχει κάποιο όριο κάτω από το οποίο πρέπει να την κάνεις; έχετε κάποια πρόσφατη εμπειρία;

Νομιζω πως το nipt δεν προτείνεται για δίδυμη κύηση.. Τουλάχιστον στο κέντρο που το εκανα εγώ αυτο μου είχανε πει.. Ρώτησε τον γιατρό σου αν κ τα αποτελέσματα σου ειναι σούπερ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...