Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

Κορίτσια Καλημερα και χρόνια πολλά! Μόλις βγήκα θετική στον κοβιντ (τρελή τύχη) περιμένω σε λίγες μέρες περίοδο που εννοείται θα τον αφήσω αυτόν τον κύκλο. Ήθελα να ρωτήσω ποσο καιρό μετά από κοβιντ μπορούμε να κάνουμε ετ; Θα αδιαθετήσω ξανά τέλη Γενάρη όποτε μέσα Φλεβάρη θα κάναμε ετ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια Καλημερα και χρόνια πολλά! Μόλις βγήκα θετική στον κοβιντ (τρελή τύχη) περιμένω σε λίγες μέρες περίοδο που εννοείται θα τον αφήσω αυτόν τον κύκλο. Ήθελα να ρωτήσω ποσο καιρό μετά από κοβιντ μπορούμε να κάνουμε ετ; Θα αδιαθετήσω ξανά τέλη Γενάρη όποτε μέσα Φλεβάρη θα κάναμε ετ..

Δεν σε ενοχλεί στην ετ, δεν επηρεάζει σε κάτι. Μπορείς και αυτό τον μήνα αλλιώς τον επόμενο!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Πήρα αποτέλεσμα χοριακης σήμερα και είναι 18.71. Μου φαίνεται αρκετά χαμηλό. Η κλινική είναι κλειστή τώρα γτ άργησαν ν μου τα στείλουν από το εργαστήριο. Θ μιλήσω αύριο μαζί τους. Πήρα κ τη γυναικολόγο που έχω εκτός κλινικής περιμένω κ από εκείνη μια γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Antonia_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Πήρα αποτέλεσμα χοριακης σήμερα και είναι 18.71. Μου φαίνεται αρκετά χαμηλό. Η κλινική είναι κλειστή τώρα γτ άργησαν ν μου τα στείλουν από το εργαστήριο. Θ μιλήσω αύριο μαζί τους. Πήρα κ τη γυναικολόγο που έχω εκτός κλινικής περιμένω κ από εκείνη μια γνώμη.

Καλησπέρα μην σε απογοητεύει το νούμερο τόσες φορές έχουμε διαβάσει ότι έχουν ξεκινήσει με χαμηλή χοριακη και ολα πηγαν καλα.σου εύχομαι το καλύτερο ❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Καλησπέρα μην σε απογοητεύει το νούμερο τόσες φορές έχουμε διαβάσει ότι έχουν ξεκινήσει με χαμηλή χοριακη και ολα πηγαν καλα.σου εύχομαι το καλύτερο ❤️

ναι μαλλον πρεπει να δουμε αν θα διπλασιαστει μετα απο 48 ωρες! μακαρι ν πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Antonia_ είπε:

9η μερα. εκανα εμβρυομεταφορα 19/12 γυρω στις 2.30-3 το μεσημερι.

Εντάξει είναι αρκετά χαμηλή για βλαστοκυστες συνήθως θέλουν πάνω 30 για να θεωρηθεί εγκυμοσύνη  αλλά καμιά φορά γίνονται Κ λάθη στα μικροβιολογικά οπότε επανέλαβε κανονικά στις 48 ώρες γιατί όλα είναι πιθανά ..

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια πάω να κρυολόγησω κάνει να πάρω cold and flu??

Αν έχεις κάνει εμβριομεταφορα όχι σε καμία περίπτωση. Μόνο Ντεπον Κ όχι πολλές φορές την μέρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Αν έχεις κάνει εμβριομεταφορα όχι σε καμία περίπτωση. Μόνο Ντεπον Κ όχι πολλές φορές την μέρα 

Είμαι στην προετοιμασία ενδομητρίου για αυτό ρωτάω μην επιρεαΣει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Bluee19 είπε:

Είμαι στην προετοιμασία ενδομητρίου για αυτό ρωτάω μην επιρεαΣει 

Πάντως πρόσεχε γιατί αν είσαι άρρωστη θα σε ακυρώσουν . Κυκλοφορεί πολύ γρίπη Κ πολύ κορονοιος. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , linaa είπε:

Πάντως πρόσεχε γιατί αν είσαι άρρωστη θα σε ακυρώσουν . Κυκλοφορεί πολύ γρίπη Κ πολύ κορονοιος. 

Ναι δυστυχώς το γνωρίζω !!! Προς το παρόν έχω μόνο ανά κάποιες ώρες καταρροή ελάχιστη για αυτό ήθελα να το προλάβω !!! Αλλά φοβάμαι μην δεν κάνει να πάρω το cold and flu

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ναι δυστυχώς το γνωρίζω !!! Προς το παρόν έχω μόνο ανά κάποιες ώρες καταρροή ελάχιστη για αυτό ήθελα να το προλάβω !!! Αλλά φοβάμαι μην δεν κάνει να πάρω το cold and flu

Κ το απλό Ντεπον την κάνει την δουλειά του.  Έτσι Κ αλλιώς το cold and flu το μόνο που βοηθάει είναι να μην έχεις καταρροή όχι ότι σου γιατρεύει την γρίπη δεν είναι θεραπευτικά δηλαδή είναι απλά κατασταλτικά στα συμπτώματα δεν θεραπεύουν 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, linaa είπε:

Κ το απλό Ντεπον την κάνει την δουλειά του.  Έτσι Κ αλλιώς το cold and flu το μόνο που βοηθάει είναι να μην έχεις καταρροή όχι ότι σου γιατρεύει την γρίπη δεν είναι θεραπευτικά δηλαδή είναι απλά κατασταλτικά στα συμπτώματα δεν θεραπεύουν 

Καλημέρα !!! Μίλησα με την μαία και μου είπε πως αν δεν είναι κόβιντ δεν έχουμε θέμα και μπορώ να πάρω ότι θέλω , μόνο αν είναι κοβιντ θα πρέπει να ακυρώσουμε την μεταφορά !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...