Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια με πήραν τώρα οι πιθανότητες τρισωμιας με την Pappa παρέμειναν ίδιες όπως και στην αυχενικη χθες! γίνεται αυτό; δεν αλλάζουν πάντα είτε προς το κακό, είτε προς το καλό;

Δεν το γνωρίζω, αλλά όπως και να έχει τι σε νοιάζει? Άψογα νούμερα είχες! Άραξε κι απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 3 λεπτά , Neverstop είπε:

Δεν το γνωρίζω, αλλά όπως και να έχει τι σε νοιάζει? Άψογα νούμερα είχες! Άραξε κι απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου ❤️

τους πήρα 2 φορες τι σκατα λάθος κάνουν; μου είπαν ότι το αίμα δεν άλλαξε το αποτέλεσμα είμαστε μια χαρά δεν χρειάζεται τπτ αλλο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

τους πήρα 2 φορες τι σκατα λάθος κάνουν; μου είπαν ότι το αίμα δεν άλλαξε το αποτέλεσμα είμαστε μια χαρά δεν χρειάζεται τπτ αλλο

Δεν θα σου στείλουν τις τροποποιημενες πιθανότητες? Και να μην άλλαξαν οφείλουν να στα στείλουν για το φάκελο σου. Μην ανησυχείς πάντως άδικα, στρεσαρεις το νινι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Neverstop είπε:

Δεν θα σου στείλουν τις τροποποιημενες πιθανότητες? Και να μην άλλαξαν οφείλουν να στα στείλουν για το φάκελο σου. Μην ανησυχείς πάντως άδικα, στρεσαρεις το νινι! 

μα μου τις έγραφε στο χαρτί από χθες είναι αυτές που σας έστειλα ! και τώρα που με πήρε μ είπε πάλι τις ίδιες ότι δεν αλλαξε κάτι το αίμα μ ! γι αυτό μ έκανε εντυπωση 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια με πήραν τώρα οι πιθανότητες τρισωμιας με την Pappa παρέμειναν ίδιες όπως και στην αυχενικη χθες! γίνεται αυτό; δεν αλλάζουν πάντα είτε προς το κακό, είτε προς το καλό;

Και εμένα ίδιες παρέμεινε στην δεύτερη εγκυμοσύνη. :)

Με το καλό!!! Όλα πάνε μια χαρά!!! 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια με πήραν τώρα οι πιθανότητες τρισωμιας με την Pappa παρέμειναν ίδιες όπως και στην αυχενικη χθες! γίνεται αυτό; δεν αλλάζουν πάντα είτε προς το κακό, είτε προς το καλό;

Απτό τηλέφωνο στα είπαν ? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mariam23 είπε:

Και εμένα ίδιες παρέμεινε στην δεύτερη εγκυμοσύνη. :)

Με το καλό!!! Όλα πάνε μια χαρά!!! 

 

α άρα γίνεται! μη τους πρήζω ότι έχουν. κάνει λάθος! 😅

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Απτό τηλέφωνο στα είπαν ? 

ναι 3 φορες που τους πήρα και του έλεγα ότι κάνουν λάθος … κουφάθηκαν οι άνθρωποι 😅 μου είπαν θα τα στείλουν και με mail μετά το κλείσιμο για το αρχείο μ… απλώς εγώ νόμιζα ότι ντε και καλα πρέπει να αλλαζουν

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

α άρα γίνεται! μη τους πρήζω ότι έχουν. κάνει λάθος! 😅

Εννοείται ότι γίνεται απλά να διευκρινίσω γτ δεν τα είπα σωστά, ίδιες είχαν παραμείνει για τσισωμια 18 κ 13. Για τρσιωμια 21 άλλαξαν προς το καλύτερο. 

Της αδερφής μου δεν είχε αλλάξει τίποτα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mariam23 είπε:

Εννοείται ότι γίνεται απλά να διευκρινίσω γτ δεν τα είπα σωστά, ίδιες είχαν παραμείνει για τσισωμια 18 κ 13. Για τρσιωμια 21 άλλαξαν προς το καλύτερο. 

Της αδερφής μου δεν είχε αλλάξει τίποτα. 

την ειχα διαγράψει αυτή την εκδοχή από το μυαλό μ! πίστευα ότι θα δω η καλύτερα ή χειρότερα το ίδιο ούτε το σκέφτηκα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

την ειχα διαγράψει αυτή την εκδοχή από το μυαλό μ! πίστευα ότι θα δω η καλύτερα ή χειρότερα το ίδιο ούτε το σκέφτηκα 

Όταν στα στείλουν με mail θα δεις τώρα απτό τηλέφωνο κακώς στα λένε έτσι προφορικά να δεις ακριβώς Κ πώς βγήκαν οι χοριακες κτλ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

Όταν στα στείλουν με mail θα δεις τώρα απτό τηλέφωνο κακώς στα λένε έτσι προφορικά να δεις ακριβώς Κ πώς βγήκαν οι χοριακες κτλ 

μωρέ ας βγήκαν όσο θέλουν αφού είπαν ότι όλα είναι καλα και δεν χρειάζεται ούτε τροφοβλαστη ούτε τπτ ! εγώ αυτό ήθελα να μην χρειαστει να το ψάξω αλλο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

μωρέ ας βγήκαν όσο θέλουν αφού είπαν ότι όλα είναι καλα και δεν χρειάζεται ούτε τροφοβλαστη ούτε τπτ ! εγώ αυτό ήθελα να μην χρειαστει να το ψάξω αλλο

Αυτά στην β επιπέδου κορίτσι είπαμε . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Αυτά στην β επιπέδου κορίτσι είπαμε . 

όταν έρθει η β επιπέδου θα αγχωθώ τότε , μέχρι τον μάρτιο εχω καιρό 😅 λέω να χαρώ για λίγο !!!  διάβασα πως από τη 12η εβδομάδα αρχίζουν και ακούνε φωνές , θα κατσω να του λέω τον καημό μ 

  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε ? Ελπίζω όλες να εισται καλά !!

@Angot συγχαρητήρια όλα καλά θα σου πάνε , με το καλό!!!! 

Κορίτσια κάναμε έμβρυομεταφορα τελικά τη Παρασκευη 15/12 , κανονικα χοριακη πέφτει Κυριακή 24/12. Αλλά ο γιατρός είπε να κάνουμε αύριο 7η μέρα να έχουμε μια εικόνα , έκανα και ένα τεστ στο σπίτι και είναι αρνητικό. Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι ? Έχω απογοητευτεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...