Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα,

      Πήγα σήμερα για υπέρηχο,είμαι στην πέμπτη μέρα διέγερσης.Ειδαμε μόνο δύο ωάρια στη μία ωοθήκη και στην άλλη κανένα.Εχει τύχει σε κάποια να δει ωάρια στην αρχή μόνο από τη μια ωοθήκη και στον επόμενο υπέρηχο και από την  άλλη? Έχω χαμηλή ΑΜΗ (2,4) και πάμε με ήπια διέγερση, περιμέναμε 4 το πολυ

      Καλησπέρα..  ναι στην αρχή  βλεπαμε 3 και μετά σιγά σιγά άρχισαν να μεγαλώνουν κι άλλα..  τελικά στην ωοληψια είχαμε 6. Ότι και να γίνει να θυμάσαι ότι χρειάζεσαι μόνο ένα! Καλή επιτυχία και να έχεις θετικη ενέργεια!

      Μια ερώτηση για όσες γνωρίζουν.

      Μου ζήτησε η γιατρός μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων βλαστοκυστεων να κάνω εξέταση προγεστερονης, ξέρει καμία σε τι επίπεδα πρέπει να είναι μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα?

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

20 ώρες πρίν, Angot είπε:

καλημερα κορίτσια ! αύριο είναι η αυχενικη μου! συναισθήματα τρόμου κυριαρχούν για το τι θα ακούσω πάλι! επισης εχω μια άρνηση ότι το μωρο δεν ζει λόγω του ότι δεν εχω και συμπτώματα και τσάμπα πίνω τα χάπια και τα σχετικά και σήμερα το πρωί δεν ήθελα να τα πάρω καθόλου! με εχεσε ο άντρας μου βέβαια και συνήλθα! δεν ξέρω πως θα την βγάλω ως αύριο 

Kαλημέρα! Στατιστικά οι πιθανότητες είναι υπέρ σου! Όλα θα πάνε τέλεια! Περιμένω και εγώ να μάθω τα νέα σου σήμερα ! Μη το βάζεις κάτω δεν έχουν όλες οι εγκυμοσύνες συμπτώματα εδώ σε φυσιολογική εγκυμοσύνη πολλές γυναίκες το κατάλαβαν πολύ αργά !

 

Εγώ σήμερα πάω για εμβρυομεταφορά και ελπίζω να πάνε όλα καλά τη νέα χρονιά να είμαι έγγυος!





 

  • Καλή τύχη! 2
  • Ευχή 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κορίτσια στις 4 εχω ραντεβού! να ρωτησω για τη διαδικασία κάνω την αυχενικη και αν βγει οκ αξιόλογη παίρνουν και επιτόπου αίμα για papp Α ; ;; το οποίο ποτέ βγαινει; διαβάζω το χαρτί και δεν το αναφέρει πουθενά! την προηγούμενη δορά δεν εκανα τπτ άλλο μόνο η αυχενικη έφτανε 

πρίν από 14 λεπτά , Antonia_ είπε:

Kαλημέρα! Στατιστικά οι πιθανότητες είναι υπέρ σου! Όλα θα πάνε τέλεια! Περιμένω και εγώ να μάθω τα νέα σου σήμερα ! Μη το βάζεις κάτω δεν έχουν όλες οι εγκυμοσύνες συμπτώματα εδώ σε φυσιολογική εγκυμοσύνη πολλές γυναίκες το κατάλαβαν πολύ αργά !

 

Εγώ σήμερα πάω για εμβρυομεταφορά και ελπίζω να πάνε όλα καλά τη νέα χρονιά να είμαι έγγυος!





 

καλή χριστουγεννιάτικη επιτυχία κορίτσι μ! 😇

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια στις 4 εχω ραντεβού! να ρωτησω για τη διαδικασία κάνω την αυχενικη και αν βγει οκ αξιόλογη παίρνουν και επιτόπου αίμα για papp Α ; ;; το οποίο ποτέ βγαινει; διαβάζω το χαρτί και δεν το αναφέρει πουθενά! την προηγούμενη δορά δεν εκανα τπτ άλλο μόνο η αυχενικη έφτανε 

καλή χριστουγεννιάτικη επιτυχία κορίτσι μ! 😇

Ναι επιτόπου σε στέλνουν για αίμα. Του αίματος βγαίνουν σε καμία μέρα μέτα Κ τα περνει ο γιατρός συνήθως απευθείας ανάλογα Κ που θα κάνεις την αυχενική βέβαια . Δεν αργούν πάντως Κ αυτά μια μέρα δύο το πολύ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια στις 4 εχω ραντεβού! να ρωτησω για τη διαδικασία κάνω την αυχενικη και αν βγει οκ αξιόλογη παίρνουν και επιτόπου αίμα για papp Α ; ;; το οποίο ποτέ βγαινει; διαβάζω το χαρτί και δεν το αναφέρει πουθενά! την προηγούμενη δορά δεν εκανα τπτ άλλο μόνο η αυχενικη έφτανε 

καλή χριστουγεννιάτικη επιτυχία κορίτσι μ! 😇

Καλή επιτυχία!!! 

Εμένα βγήκαν οι εξετάσεις μέχρι να τελειώσω την αυχενική. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Ναι επιτόπου σε στέλνουν για αίμα. Του αίματος βγαίνουν σε καμία μέρα μέτα Κ τα περνει ο γιατρός συνήθως απευθείας ανάλογα Κ που θα κάνεις την αυχενική βέβαια . Δεν αργούν πάντως Κ αυτά μια μέρα δύο το πολύ 

στο γραφείο μου τα κάνουν όλα! έρχεται εκεί εμβρυολογος! και μου παίρνουν και κει αίμα γενικά! και για τον καρυοτυπο εκεί μου πήραν ! άρα δεν τελειώνει η αγωνία επιτόπου έχεις και τις απαντήσεις μετά ! ωραία ….

Just now, Neverstop είπε:

Καλή επιτυχία!!! 

Εμένα βγήκαν οι εξετάσεις μέχρι να τελειώσω την αυχενική. 

ααα μακάρι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

στο γραφείο μου τα κάνουν όλα! έρχεται εκεί εμβρυολογος! και μου παίρνουν και κει αίμα γενικά! και για τον καρυοτυπο εκεί μου πήραν ! άρα δεν τελειώνει η αγωνία επιτόπου έχεις και τις απαντήσεις μετά ! ωραία ….

ααα μακάρι 

Εντάξει άμα βγει καλή η αυχενική του αίματος είναι σχεδόν αδύνατο να βγουν άσχημα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Εντάξει άμα βγει καλή η αυχενική του αίματος είναι σχεδόν αδύνατο να βγουν άσχημα 

κατάλαβα! το ιδανικό είναι να γίνει αυτό που λέει  η @Neverstop να βγουν επιτόπου 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Ποσό πολύ με καθησύχασες !!!! Για τα κιλάκια μακάρι να πάρω και εγώ τα χρειαζομαιιι🤣 ποια μέρα έκανες την έμβρυο μεταφορά ; Και εγώ από αύριο θα περνώ έξι από 4 που έπερνα μέχρι σήμερα !!!!

με το καλό η μπεμπουλα σου να πάνε όλα τελειααααα εύχομαι !!!!

13η μέρα από όταν ξεκίνησα τα cyclacur έκανα υπέρηχο, είδαμε ότι είχαμε ενα πάρα πολύ καλό ενδομήτριο, την επόμενη μέρα ξεκίνησα τα utrogestan κ την 19η μέρα κάναμε εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστεων. 🥰

Στις πόσες μέρες είσαι εσύ ; Ποτέ έχεις υπέρηχο για έλεγχο ενδομητρίου ; 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

κατάλαβα! το ιδανικό είναι να γίνει αυτό που λέει  η @Neverstop να βγουν επιτόπου 

Μην ανχωνεσε πάντως για το αίμα όταν ακούσεις καλά νέα στον υπέρηχο όλα τα άλλα καλά θα είναι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Μην ανχωνεσε πάντως για το αίμα όταν ακούσεις καλά νέα στον υπέρηχο όλα τα άλλα καλά θα είναι 

κάτι είναι κ αυτό! ωραία πάει λίγο το ένα άγχος! εχω μόνο τα 2 αν ακούσω καρδιά ξαι τι θα δείξει ο υπέρηχος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια στις 4 εχω ραντεβού! να ρωτησω για τη διαδικασία κάνω την αυχενικη και αν βγει οκ αξιόλογη παίρνουν και επιτόπου αίμα για papp Α ; ;; το οποίο ποτέ βγαινει; διαβάζω το χαρτί και δεν το αναφέρει πουθενά! την προηγούμενη δορά δεν εκανα τπτ άλλο μόνο η αυχενικη έφτανε 

καλή χριστουγεννιάτικη επιτυχία κορίτσι μ! 😇

Στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη που είχαν κάνει,πρώτα μου πήραν αίμα και μετά έκανα την αυχενική.Μεχρι να τελειώσω την αυχενική τα αποτελέσματα είχαν βγει.Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να πάνε όλα τέλεια ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη που είχαν κάνει,πρώτα μου πήραν αίμα και μετά έκανα την αυχενική.Μεχρι να τελειώσω την αυχενική τα αποτελέσματα είχαν βγει.Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να πάνε όλα τέλεια ❤️❤️❤️

τη θετικη ενέργεια σας κορίτσια και τη μπεμπεδοσκονη από τα μπιζελακια σας 

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη που είχαν κάνει,πρώτα μου πήραν αίμα και μετά έκανα την αυχενική.Μεχρι να τελειώσω την αυχενική τα αποτελέσματα είχαν βγει.Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να πάνε όλα τέλεια ❤️❤️❤️

Καλημέρα!!! Για την αναβάθμιση δωματίου στο Γενεσις πρεπει να τους πεις κάτι νωρίτερα ή πας κατευθείαν στον τοκετό? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lela79 είπε:

13η μέρα από όταν ξεκίνησα τα cyclacur έκανα υπέρηχο, είδαμε ότι είχαμε ενα πάρα πολύ καλό ενδομήτριο, την επόμενη μέρα ξεκίνησα τα utrogestan κ την 19η μέρα κάναμε εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστεων. 🥰

Στις πόσες μέρες είσαι εσύ ; Ποτέ έχεις υπέρηχο για έλεγχο ενδομητρίου ; 

 

14η μέρα έχω υπέρηχο και έμβρυο μεταφορά μου είπαν αν όλα είναι καλά θα γίνει 21η-22η μέρα ειναι καλά ; Ή είναι πολύ αργά ; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

Καλημέρα!!! Για την αναβάθμιση δωματίου στο Γενεσις πρεπει να τους πεις κάτι νωρίτερα ή πας κατευθείαν στον τοκετό? 

Καλημέρα! Εγώ τους είχα πάρει τηλέφωνο όταν μπήκα στο μήνα μου,για να με ενημερώσουν σχετικά με τις τιμές και να τους πω τι δωμάτιο θελω, οπότε καλού κακού όταν με το καλό μπεις στον ένατο,πάρε και εσύ ένα τηλ και πες τους τι προτιμάς.Ενημερωτικα να σου πω ότι έχει τέλειο φαγητό το Γένεσις,την δεύτερη μέρα που ξεκίνησα να τρώω,λόγω του ότι γέννησα με καισαρική,τα χλαπακιαζα όλα,κόντεψα να φάω και το δίσκο🤣Με το καλό το μωράκι σου ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...