Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα,

      Πήγα σήμερα για υπέρηχο,είμαι στην πέμπτη μέρα διέγερσης.Ειδαμε μόνο δύο ωάρια στη μία ωοθήκη και στην άλλη κανένα.Εχει τύχει σε κάποια να δει ωάρια στην αρχή μόνο από τη μια ωοθήκη και στον επόμενο υπέρηχο και από την  άλλη? Έχω χαμηλή ΑΜΗ (2,4) και πάμε με ήπια διέγερση, περιμέναμε 4 το πολυ

      Καλησπέρα..  ναι στην αρχή  βλεπαμε 3 και μετά σιγά σιγά άρχισαν να μεγαλώνουν κι άλλα..  τελικά στην ωοληψια είχαμε 6. Ότι και να γίνει να θυμάσαι ότι χρειάζεσαι μόνο ένα! Καλή επιτυχία και να έχεις θετικη ενέργεια!

      Μια ερώτηση για όσες γνωρίζουν.

      Μου ζήτησε η γιατρός μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων βλαστοκυστεων να κάνω εξέταση προγεστερονης, ξέρει καμία σε τι επίπεδα πρέπει να είναι μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα?

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 2 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Κορίτσια με τις σεξουαλικές επαφές πριν και μετά την υστεροσκοπηση τι παίζει; Ξέρουμε;;;

εμένα αν θυμαμαι καλα μου είπε 15 ημέρες να το μπαζώσω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια να ρωτησω τώρα κοίταζα το στήθος μου! Η θηλή έχει πάνω κάτι ξεραμένα κίτρινα κομματάκια , τις προάλλες ξαναείδα! ειμαι 10w+4 είναι νωρίς για εκκριμα! τι άλλο θα μπορούσε να ναι; θα ρωτησω μαι τον γιατρό την τρίτη αλλά λέω μπας και έχει συμβεί σε καμια 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια να ρωτησω τώρα κοίταζα το στήθος μου! Η θηλή έχει πάνω κάτι ξεραμένα κίτρινα κομματάκια , τις προάλλες ξαναείδα! ειμαι 10w+4 είναι νωρίς για εκκριμα! τι άλλο θα μπορούσε να ναι; θα ρωτησω μαι τον γιατρό την τρίτη αλλά λέω μπας και έχει συμβεί σε καμια 

Το παθαίνω κ εγώ αυτό αλλά η αλήθεια είναι δεν έχω ρωτήσει το γιατρο τι ειναι..

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Κορίτσια με τις σεξουαλικές επαφές πριν και μετά την υστεροσκοπηση τι παίζει; Ξέρουμε;;;

Για πριν δεν θυμάμαι να σου πω,αλλά για μετά μου είχε πει στον επόμενο κύκλο εμένα. 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια ! αύριο είναι η αυχενικη μου! συναισθήματα τρόμου κυριαρχούν για το τι θα ακούσω πάλι! επισης εχω μια άρνηση ότι το μωρο δεν ζει λόγω του ότι δεν εχω και συμπτώματα και τσάμπα πίνω τα χάπια και τα σχετικά και σήμερα το πρωί δεν ήθελα να τα πάρω καθόλου! με εχεσε ο άντρας μου βέβαια και συνήλθα! δεν ξέρω πως θα την βγάλω ως αύριο 

  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 2
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια ! αύριο είναι η αυχενικη μου! συναισθήματα τρόμου κυριαρχούν για το τι θα ακούσω πάλι! επισης εχω μια άρνηση ότι το μωρο δεν ζει λόγω του ότι δεν εχω και συμπτώματα και τσάμπα πίνω τα χάπια και τα σχετικά και σήμερα το πρωί δεν ήθελα να τα πάρω καθόλου! με εχεσε ο άντρας μου βέβαια και συνήλθα! δεν ξέρω πως θα την βγάλω ως αύριο 

Μην αφήνεις την προηγούμενη κακή έκβαση να σε καταβάλει... Ναι αύριο έχεις μια κομβική εξέταση αλλά το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να παίρνεις την αγωγή σου, να τρως υγιεινά και να προσέχεις σε φυσιολογικά πλαίσια... κάνε τη προσευχουλα σου και πήγαινε αύριο για την εξέταση σου!!! Σε όλη τη κυηση θα αγχώνεσαι... μετά θα σκέφτεσαι την β επιπέδου, το τράχηλο, τη προωροτητα και δεν ξέρω τι άλλο... απλά όχι σε τέτοιο βαθμό... αγχωνεις και το μπεμπέ σου και δεν θα ευχαριστηθεις όλο αυτο το ταξιδι!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια ! αύριο είναι η αυχενικη μου! συναισθήματα τρόμου κυριαρχούν για το τι θα ακούσω πάλι! επισης εχω μια άρνηση ότι το μωρο δεν ζει λόγω του ότι δεν εχω και συμπτώματα και τσάμπα πίνω τα χάπια και τα σχετικά και σήμερα το πρωί δεν ήθελα να τα πάρω καθόλου! με εχεσε ο άντρας μου βέβαια και συνήλθα! δεν ξέρω πως θα την βγάλω ως αύριο 

Νομίζω πως είναι λογικό να φοβάσαι.. Κ εγω πολλές φοβάμαι λόγω του ότι δεν έχω κανένα συμπτωμα... Ειναι μεχρι να αρχισουμε να αισθανομαστε καμια κλοτσια 🥰 Ειμαι σιγουρη πως ολα θα πάνε καλά για σένα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια ! αύριο είναι η αυχενικη μου! συναισθήματα τρόμου κυριαρχούν για το τι θα ακούσω πάλι! επισης εχω μια άρνηση ότι το μωρο δεν ζει λόγω του ότι δεν εχω και συμπτώματα και τσάμπα πίνω τα χάπια και τα σχετικά και σήμερα το πρωί δεν ήθελα να τα πάρω καθόλου! με εχεσε ο άντρας μου βέβαια και συνήλθα! δεν ξέρω πως θα την βγάλω ως αύριο 

Όπως είπαν Κ τα άλλα κορίτσια σε όλη την εγκυμοσύνη θα φοβάσαι αν είναι να σταματάς τα χάπια έτσι εύκολα. Τα συμπτώματα είναι φυσιολογικό να σταματήσουν έφτασες πια στην αυχενική πόσο περιμένεις να έχεις συμπτώματα ? 10 εβδομάδα κόβονται όλα . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

καλημερα κορίτσια ! αύριο είναι η αυχενικη μου! συναισθήματα τρόμου κυριαρχούν για το τι θα ακούσω πάλι! επισης εχω μια άρνηση ότι το μωρο δεν ζει λόγω του ότι δεν εχω και συμπτώματα και τσάμπα πίνω τα χάπια και τα σχετικά και σήμερα το πρωί δεν ήθελα να τα πάρω καθόλου! με εχεσε ο άντρας μου βέβαια και συνήλθα! δεν ξέρω πως θα την βγάλω ως αύριο 

Εγώ πιστεύω πως θα ειναι ΣΟΥΠΕΡ  η αυχενικη σου κ περιμένω με αγωνία να μας πεις τι πρόβλεψη κανει ο γιατρός για αγοράκι ή κοριτσάκι.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Marlina είπε:

Νομίζω πως είναι λογικό να φοβάσαι.. Κ εγω πολλές φοβάμαι λόγω του ότι δεν έχω κανένα συμπτωμα... Ειναι μεχρι να αρχισουμε να αισθανομαστε καμια κλοτσια 🥰 Ειμαι σιγουρη πως ολα θα πάνε καλά για σένα!!!!

Μην το λες, μετά αγχώνεσαι πόσο κουνιέται πόσο κλωτσάει κτλ 😅😅😅😅

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...