Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , Angot είπε:

αστα να πάνε εχω κάνει 1 διακοπή , 4 ετ και ,6 διεγέρσεις και πριν από 1 μήνα μπήκα στα 33 !την προηγούμενη φορά στην αυχενικη την πάτησα !!!! αναρωτιέμαι πως τόσες  γυναίκες μένουν έγκυος και είναι μέσα στη τρελή χαρά, ντύνονται πάνε βόλτα με τις φίλες τους , διακοπές , ζουν κανονικά τη ζωή τους και μείς καλα καλα δε κάνουμε δουλειές στο σπίτι μη τυχόν και έχουμε κανα απρόοπτο !! 

Έχω διαβάσει τι έχεις περάσει κ εσύ βρε κορίτσι μου!Είναι φοβερό το ψυχολογικό κομμάτι.Εγω είμαι πολύ συγκρατημένη ακόμη κ οι γύρω μου μου λένε συνέχεια μα γιατί δεν είσαι χαρούμενη?Τι να τους εξηγήσω?Ότι πολύ απλά φοβάμαι να χαρώ?,Ότι δεν μπορώ να το πιστέψω?Έχω ακριβώς μα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με εσένα,είμαι δουλειά τώρα κ που κ που πρέπει να σκυβω,φυσικά με τα γόνατα κ τι τύψεις έχω... άστα! Εννοείται στο σπίτι δεν κάνω τίποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

Έχω διαβάσει τι έχεις περάσει κ εσύ βρε κορίτσι μου!Είναι φοβερό το ψυχολογικό κομμάτι.Εγω είμαι πολύ συγκρατημένη ακόμη κ οι γύρω μου μου λένε συνέχεια μα γιατί δεν είσαι χαρούμενη?Τι να τους εξηγήσω?Ότι πολύ απλά φοβάμαι να χαρώ?,Ότι δεν μπορώ να το πιστέψω?Έχω ακριβώς μα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με εσένα,είμαι δουλειά τώρα κ που κ που πρέπει να σκυβω,φυσικά με τα γόνατα κ τι τύψεις έχω... άστα! Εννοείται στο σπίτι δεν κάνω τίποτα!

ακριβώς το ίδιο! δεν μπορώ να χαρώ και γω ακόμα ! σκεψου μόνο οι γονείς και στο γραφείο το ξέρουν ! δεν τολμώ να το πω σε κανέναν…. απλώς εχω εξαφανιστεί και λέω δεν προλαβαίνω γιατί εχω δουλειά κλπ!! και λέω αν κάνω αυχενικη και βγει καλή μήπως το πω στους κουμπάρους μου ! φοβάμαι , είναι μαρτύριο αυτό ! εχω τη μαμά μου εδώ τώρα γιατί ταξιδεύει ο άντρα μου και όλη μέρα μου λέει θα είναι όλα καλα και θα κανείς αγόρι! προσπαθεί να με πέσει !! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Angot είπε:

ακριβώς το ίδιο! δεν μπορώ να χαρώ και γω ακόμα ! σκεψου μόνο οι γονείς και στο γραφείο το ξέρουν ! δεν τολμώ να το πω σε κανέναν…. απλώς εχω εξαφανιστεί και λέω δεν προλαβαίνω γιατί εχω δουλειά κλπ!! και λέω αν κάνω αυχενικη και βγει καλή μήπως το πω στους κουμπάρους μου ! φοβάμαι , είναι μαρτύριο αυτό ! εχω τη μαμά μου εδώ τώρα γιατί ταξιδεύει ο άντρα μου και όλη μέρα μου λέει θα είναι όλα καλα και θα κανείς αγόρι! προσπαθεί να με πέσει !! 

Μωρέ τι να κάνουν κ αυτοι?Προσπαθούν να μας ανεβάσουν αλλά μόνο η ψυχούλα μας ξέρει!Είσαι καλύτερα τώρα από την γρίπη?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Faith22 είπε:

Μωρέ τι να κάνουν κ αυτοι?Προσπαθούν να μας ανεβάσουν αλλά μόνο η ψυχούλα μας ξέρει!Είσαι καλύτερα τώρα από την γρίπη?

ναι θα την ξεπεράσω! ήδη ο λαιμός είναι καλύτερα . τώρα αρχίζει το μπούκωμα και τα 30 μαξιλάρια για να κοιμηθώ! ο άντρας σου είναι έτσι υποστηρικτικός; εμένα πχ δε θέλει να ακούει αρνητικά γιατί στεναγχωριεται και δε μπορεί να το χαρεί εστω λιγο

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Faith22 είπε:

Αααα τι τέλεια!!!Άντε θα σου φύγει το άγχος να άρχισεις να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου!Έχω πάει κ εγώ Οικονόμοπουλου μετά την πρώτη βιοχημική κ της έστειλα τώρα με θετικές χοριακες μήπως χρειάζεται κάποια έξτρα εξετάση κ μου είπε με μεγάλη μου χαρά.Ειναι πραγματικά φοβερή!Ρε σεις κορίτσια τι άγχος τραβάμε...3 διεγέρσεις έχω κάνει κ 3 ετ τέτοιο άγχος δεν είχα ποτέ.

Ωωωω είχες καταπληκτικές αυξήσεις στις χοριακες σου!Με το καλό να υποδεχτείς την δεύτερη κορούλα σου!Γερές κ δυνατές!Εσύ είχες ποτέ καφέ κατά την διάρκεια?

Καφέ είχα κ τις 2φορες πριν τη χοριακη.. 

Στην πρωτη ετ, ξεκίνησαν 5η μέρα απ'την ετ κ κράτησαν για 5μερες..αρκετη ποσοτητα όπως είναι στο τελείωμα τις περιόδου

Σε αυτήν την ετ, είχα την 7η μέρα απ'την ετ 2σταγονιτσες που λόγω χρώματος του εσωρουχου τις παρατηρησα αλλιώς δεν ξέρω αν θα το καταλάβαινα..


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , happiness79 είπε:

Όχι, αλλά επειδή είχα περάσει πρόσφατα κόβιντ μου είχε αφήσει τρελό βήχα. Πώς είσαι σήμερα? 

αααα κατάλαβα! εγώ ειμαι πολύ καλύτερα μόνο λίγο μπούκωμα εχω , ο λαιμός μου είναι καλύτερα! πιστευω μέχρι την τρίτη που εχω να παω θα ειμαι εντάξει!! 1 ντεπον πίνω  γιατι πάει 36,9 καμια η φορά η  θερμοκρασία και το πίνω το βράδυ μη τυχόν και ανεβεί την ώρα του ύπνου και δεν το καταλάβω ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marmaki είπε:

@happiness79 θυμάμαι καλά; Σήμερα γίνεται ενός ο γιος σου;;

Αν ναι, να τον χαίρεσαι, να ναι πάντα καλά, τυχερός κι ευτυχισμένος, να τον χαίρεσαι! ♥️

 

Πού το θυμάμαι βρε θηρίο??? Ενός έτους Ταρζανάκος!! 💖 Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!!  Σου εύχομαι κι εσένα τα καλύτερα καθώς και σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , happiness79 είπε:

Πού το θυμάμαι βρε θηρίο??? Ενός έτους Ταρζανάκος!! 💖 Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!!  Σου εύχομαι κι εσένα τα καλύτερα καθώς και σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα! 

Είναι του Αγίου Ελευθερίου που γιορτάζει ο αδερφός μου αλλα πια είναι και τα γενέθλια του άντρα μου κι επίσης έχω καλή μνήμη σε γενέθλια!

Σε ευχαριστώ πολύ, να σαι καλά!! ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , happiness79 είπε:

Πού το θυμάμαι βρε θηρίο??? Ενός έτους Ταρζανάκος!! 💖 Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!!  Σου εύχομαι κι εσένα τα καλύτερα καθώς και σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα! 

σοβαρά μιλάς;;;; πωωω να το χαίρεσαι το μπιζελακι σου! γερό και δυνατό να είναι! όλες τις ευχές μου! 💞

πρίν από 13 λεπτά , marmaki είπε:

@happiness79 θυμάμαι καλά; Σήμερα γίνεται ενός ο γιος σου;;

Αν ναι, να τον χαίρεσαι, να ναι πάντα καλά, τυχερός κι ευτυχισμένος, να τον χαίρεσαι! ♥️

 

χαχαχαχα και τώρα έλεγα ότι δε θυμαμαι ούτε την επέτειο μου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , marmaki είπε:

Είναι του Αγίου Ελευθερίου που γιορτάζει ο αδερφός μου αλλα πια είναι και τα γενέθλια του άντρα μου κι επίσης έχω καλή μνήμη σε γενέθλια!

Σε ευχαριστώ πολύ, να σαι καλά!! ♥️

Πωπω, να τους χαίρεσαι!!! 

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

σοβαρά μιλάς;;;; πωωω να το χαίρεσαι το μπιζελακι σου! γερό και δυνατό να είναι! όλες τις ευχές μου! 💞

χαχαχαχα και τώρα έλεγα ότι δε θυμαμαι ούτε την επέτειο μου!!! 

Ευχαριστώ γλυκιά μου! Κι εσύ καλή επιτυχία στην αυχενική!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Angot είπε:

ναι θα την ξεπεράσω! ήδη ο λαιμός είναι καλύτερα . τώρα αρχίζει το μπούκωμα και τα 30 μαξιλάρια για να κοιμηθώ! ο άντρας σου είναι έτσι υποστηρικτικός; εμένα πχ δε θέλει να ακούει αρνητικά γιατί στεναγχωριεται και δε μπορεί να το χαρεί εστω λιγο

Καλημέρα!Ναι μωρέ ο καλός μου,είναι πολύ υποστηρικτικος!Τον έχω μουρλανει βέβαια με τις παρανοιες μου κ έκει που πάει να χαρεί του το κόβω του καημένου!

Πώς πήγε η νύχτα με τα 30 μαξιλάρια?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Faith22 είπε:

Καλημέρα!Ναι μωρέ ο καλός μου,είναι πολύ υποστηρικτικος!Τον έχω μουρλανει βέβαια με τις παρανοιες μου κ έκει που πάει να χαρεί του το κόβω του καημένου!

Πώς πήγε η νύχτα με τα 30 μαξιλάρια?

κόντευα να πιάσω σήμα από βουλγαρία τόσο ψηλά που κοιμόμουν 😂

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...