Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

 θες έφτασα 36,9 λόγω της γρίπης ! και μετράω τώρα καο βλέπω αυτό! βέβαια ειμαι στο γραφείο δεν ειμαι στο κρεβάτι μ και νιώθω το σώμα μου κρυο ! μόνο το στήθος είναι ζεστό !!!αλλα αγχωθηκα που την είδα στα φυσιολογικά μ . Τόσο εχω συνήθως 35,9-36,1

Μην ανχωνεσε με την θερμοκρασία . Πάντως γενικά αφού είσαι άρρωστη Κ έγκυος γιατί πηγές για δουλειά ? Μην κάνεις πράγματα που μετά θα το μετανιώσεις . Τώρα πρέπει να προστατεύεσε η δουλειά μην φοβάσαι δεν τελειώνει ούτε Κ αναντικατάστατος είναι κανείς . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

Μην ανχωνεσε με την θερμοκρασία . Πάντως γενικά αφού είσαι άρρωστη Κ έγκυος γιατί πηγές για δουλειά ? Μην κάνεις πράγματα που μετά θα το μετανιώσεις . Τώρα πρέπει να προστατεύεσε η δουλειά μην φοβάσαι δεν τελειώνει ούτε Κ αναντικατάστατος είναι κανείς . 

ε καλα δεν είναι ότι κουράζομαι και ιδιαίτερα χαλαρά ειμαι ! ισα ισα που νιώθω καλύτερα! όσο ειμαι κρεβάτι νιώθω πιο άρρωστη ! εχω μόνο μύτη και καίει λίγο ο λαιμός μ ! δένε χω κάτι άλλο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Angot είπε:

ε καλα δεν είναι ότι κουράζομαι και ιδιαίτερα χαλαρά ειμαι ! ισα ισα που νιώθω καλύτερα! όσο ειμαι κρεβάτι νιώθω πιο άρρωστη ! εχω μόνο μύτη και καίει λίγο ο λαιμός μ ! δένε χω κάτι άλλο 

Κορίτσι  ξέρεις πως τώρα είσαι ευάλωτη σε μικρόβια ο οργανισμός εξάντλητε δεν χρειάζετε να σκάβεις για να κουραστείς . Πρέπει λίγο να αφήνεις το περιθώριο στον οργανισμό σου να αναρρώσει για να μην είναι ευάλωτος σε άλλα μικρόβια στο σπίτι δεν θα κάτσεις στο κρεβάτι αλλά θα είσαι μακριά από άλλα μικρόβια μακριά από ανχος Κ σε ένα ήρεμο περιβάλλον ακόμα Κ μια βόλτα να σε δει λίγο ο ήλιος καλό θα σου έκανε απτό να είσαι για δουλειά . . Αν είχες κάτι παραπάνω απτό λαιμό Κ ην μύτη τότε θα έπρεπε να ανησυχείς όχι να μένεις σπίτι. Τώρα θα σκέφτεσε ότι ο οργανισμός σου βρίσκετε σε μια θέση που γενικά η άμυνα του έχει τσιτωθει δεν θέλει προκλήσεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Κορίτσι  ξέρεις πως τώρα είσαι ευάλωτη σε μικρόβια ο οργανισμός εξάντλητε δεν χρειάζετε να σκάβεις για να κουραστείς . Πρέπει λίγο να αφήνεις το περιθώριο στον οργανισμό σου να αναρρώσει για να μην είναι ευάλωτος σε άλλα μικρόβια στο σπίτι δεν θα κάτσεις στο κρεβάτι αλλά θα είσαι μακριά από άλλα μικρόβια μακριά από ανχος Κ σε ένα ήρεμο περιβάλλον ακόμα Κ μια βόλτα να σε δει λίγο ο ήλιος καλό θα σου έκανε απτό να είσαι για δουλειά . . Αν είχες κάτι παραπάνω απτό λαιμό Κ ην μύτη τότε θα έπρεπε να ανησυχείς όχι να μένεις σπίτι. Τώρα θα σκέφτεσε ότι ο οργανισμός σου βρίσκετε σε μια θέση που γενικά η άμυνα του έχει τσιτωθει δεν θέλει προκλήσεις. 

καλα μ τα λέγε η μάνα μ! να κατσω σπίτι τελικά! τώρα εχω τύψεις ! τουλάχιστον είναι σκ μετά και θα ηρεμησω! εγώ εδώ σκεφτόμουν να παω να κάνω και έναν υπερηχο γιατί με έπιασε η ανασφάλεια μ πάλι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Angot είπε:

καλα μ τα λέγε η μάνα μ! να κατσω σπίτι τελικά! τώρα εχω τύψεις ! τουλάχιστον είναι σκ μετά και θα ηρεμησω! εγώ εδώ σκεφτόμουν να παω να κάνω και έναν υπερηχο γιατί με έπιασε η ανασφάλεια μ πάλι! 

Αν ανχωνεσε να κάνεις Κ υπέρηχο είναι καλύτερο απτό να στεναχωριέσαι Κ να το σκέφτεσε συνέχεια. Γενικά τώρα να είσαι λίγο παρτακιας είναι η περίοδος που θα σκέφτεσε μόνο εσύ να είσαι καλά . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

Αν ανχωνεσε να κάνεις Κ υπέρηχο είναι καλύτερο απτό να στεναχωριέσαι Κ να το σκέφτεσε συνέχεια. Γενικά τώρα να είσαι λίγο παρτακιας είναι η περίοδος που θα σκέφτεσε μόνο εσύ να είσαι καλά . 

αχαχαχαχα βρήκες άνθρωπο! πιστευω αν πάει καλα και  αρχίσω και νιώθω έγκυος να γίνω λιγάκι! προς το παρόν νιώθω ο εαυτος μ όπως πριν! ίσως αυτή να είναι και η παγίδα ! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

ε καλα δεν είναι ότι κουράζομαι και ιδιαίτερα χαλαρά ειμαι ! ισα ισα που νιώθω καλύτερα! όσο ειμαι κρεβάτι νιώθω πιο άρρωστη ! εχω μόνο μύτη και καίει λίγο ο λαιμός μ ! δένε χω κάτι άλλο 

Καλέ άκου τι σου λέει η μαία Λίνα και κάτσε στο σπίτι σου να ξεκουραστείς! Δεν έχεις δυνατό ανοσοποιητικό λόγω εγκυμοσύνης,κάτσε μέσα και χάιδευε την κοιλιά σου,χίλιες φορές καλύτερα από το να είσαι σε κλειστο χώρο με γριπωμενους

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Καλέ άκου τι σου λέει η μαία Λίνα και κάτσε στο σπίτι σου να ξεκουραστείς! Δεν έχεις δυνατό ανοσοποιητικό λόγω εγκυμοσύνης,κάτσε μέσα και χάιδευε την κοιλιά σου,χίλιες φορές καλύτερα από το να είσαι σε κλειστο χώρο με γριπωμενους

οχι οχι ένιωσα τύψεις και έφυγα , γύρισα σπίτι ! εχω φάει τη σουπίτσα μ , εχω πιει τα χαπάκια μ καο κάνω κους κους 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, linaa είπε:

Θα μπερδευτεις στις 3 μέρες Κ θα ανχωθεις περισσότερο. Καλητερα να περιμένεις τον υπέρηχο. Μπορείς ακόμα Κ τώρα να κάνεις υπέρηχο η χοριακη σου είναι μεγάλη . δεν θα δεις πολλά αλλα οκ Κ ένας ή δύο σάκοι κάπως θα σε καθησυχάσουν . Η χοριακη νομίζω θα σε μπερδέψει στις 3 μέρες .

Για συμπτώματα είναι νωρίς την άλλη εβδομάδα προς το τέλος να περιμένεις κάτι από σύμπτωμα .  

Σε ευχαριστω!Δεν πήγα για χοριακη τελικα και τώρα στο σκούπισμα έχω καφέ.Ξερω ότι μπορεί να είναι κ αγγείο αλλά πώς να το διαχειριστω? @Angot εσύ είχες καφέ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

Σε ευχαριστω!Δεν πήγα για χοριακη τελικα και τώρα στο σκούπισμα έχω καφέ.Ξερω ότι μπορεί να είναι κ αγγείο αλλά πώς να το διαχειριστω? @Angot εσύ είχες καφέ?

Μην ανχωνεσε η χοριακη σου είναι αρκετά μεγάλη δεν είναι τίποτα. Θα πάρεις τον γιατρό σου να του το πεις μήπως πάρεις προγεστερόνη παραπάνω Κ θα ξαπλώσεις. 

Από Δευτέρα μπορείς να κάνεις Κ υπέρηχο Κ χοριακη . Πολύ πιθανό να είναι Κ δυο μωρά. 

Μην ανχωνεσε πάντως σίγουρα όλα είναι καλά . Λίγη υπομονή θέλει Κ την Δευτέρα θα ξέρεις . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Faith22 είπε:

Σε ευχαριστω!Δεν πήγα για χοριακη τελικα και τώρα στο σκούπισμα έχω καφέ.Ξερω ότι μπορεί να είναι κ αγγείο αλλά πώς να το διαχειριστω? @Angot εσύ είχες καφέ?

οχι κορίτσι μ εγώ ειχα ροζάκι που και που ! στα πρωινά μόνο υγρά συνήθως την ημέρα που άλλαζα εβδομάδα!  γιατί δεν εκανες χοριακη; βασικα δεν ξέρω την ιστορία σου! είδες τεστ; για πες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , linaa είπε:

Μην ανχωνεσε η χοριακη σου είναι αρκετά μεγάλη δεν είναι τίποτα. Θα πάρεις τον γιατρό σου να του το πεις μήπως πάρεις προγεστερόνη παραπάνω Κ θα ξαπλώσεις. 

Από Δευτέρα μπορείς να κάνεις Κ υπέρηχο Κ χοριακη . Πολύ πιθανό να είναι Κ δυο μωρά. 

Μην ανχωνεσε πάντως σίγουρα όλα είναι καλά . Λίγη υπομονή θέλει Κ την Δευτέρα θα ξέρεις . 

Αχ καλέ τι ωραία που τα λες!Με καθυσηχασες κάπως!Το είπα στις μαίες κ μου είπαν να μην ανησυχω κ ότι είναι φυσιολογικό.Βεβαια μέχρι να πάω να δω σάκους δεν ξέρω πως θα την παλέψω!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith22 είπε:

Σε ευχαριστω!Δεν πήγα για χοριακη τελικα και τώρα στο σκούπισμα έχω καφέ.Ξερω ότι μπορεί να είναι κ αγγείο αλλά πώς να το διαχειριστω? @Angot εσύ είχες καφέ?

Δε νομίζω να ήταν προβλημα να κάνεις χοριακη στις 3 μέρες, οι γιατροί καταλαβαίνουν κ μπορουν να αξιολογήσουν.. Προσωπικά είχα κανει την 1η Χορ Παρασκευή και την 2η Δευτέρα , δηλ στις 3 μέρες.. 


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

οχι κορίτσι μ εγώ ειχα ροζάκι που και που ! στα πρωινά μόνο υγρά συνήθως την ημέρα που άλλαζα εβδομάδα!  γιατί δεν εκανες χοριακη; βασικα δεν ξέρω την ιστορία σου! είδες τεστ; για πες 

Ααα λες να αλλάζω κ εγώ εβδομάδα?Δεν ξέρω κ πως να μετρήσω.Δεν έκανα άλλη χοριακη γιατί 13η μέρα είχα 3154 κ μου είπε να πάω μετά από 4 μέρες δηλαδή Σάββατο που είναι κλειστά,της είπα ότι αγχώνομαι κιόλας με τα νούμερα κ κανονίσαμε απ' ευθείας υπέρηχο την επόμενη Παρασκευή.Τεστ έκανα απόγευμα 3ης μέρας από την ετ με αποτέλεσμα μια άχνη γραμμουλα κ έκανα μετά κάθε πρωί μέχρι την χοριακη μου.Αυτο με την θερμοκρασία που έγραψες τρομοκρατησε κ εμένα χθες...

πρίν από 4 λεπτά , Kathrin17 είπε:

Δε νομίζω να ήταν προβλημα να κάνεις χοριακη στις 3 μέρες, οι γιατροί καταλαβαίνουν κ μπορουν να αξιολογήσουν.. Προσωπικά είχα κανει την 1η Χορ Παρασκευή και την 2η Δευτέρα , δηλ στις 3 μέρες.. 

Είχαμε πει με την μαία να μην κάνω αλλη για να μην αγχώνομαι με τα νούμερα,αλλά τελικά αγχώνομαι περισσότερο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...