Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

κορίτσια έφαγα! ζαλίστηκα απ την ικανοποίηση δεν κάνω πλάκα ! νιώθω λες και ειχα τον καλύτερο οργασμο μου χαχαχα νιρβάνα! ο άντρας μπυ λέει φτάσαμε στο σημείο να με συγκρίνεις με ένα τσιζμπεργκερ 😅

  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

4 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ,εύχομαι καλή θετική χοριακη με Διπλασιασμους! Σου μιλάω εγώ φανατική καπνίστρια,θα σηκωθείς αύριο το πρωί,θα κάνεις ένα τσιγάρο και θα πεις αυτό ήταν τέλος...και δε θα ξανακαπνισεις για εσένα και το μωρό σου και την επιτυχία σου ,έκανα το ίδιο ένα πρωί,Δεν είναι τίποτα!δε το πίστευα!!!! Τις πρώτες δύο ημέρες θα το ζητάς απλά θα γκρινιάζεις λιγο...μετά ούτε που θα θες να το μυρίσεις !! Να απασχολείς τα χέρια σου με ένα καλαμάκι με μια οδοντογλυφίδα,στο λέω εγώ τρελή για τσιγάρο,άκουσε με και θα δεις....

Αχ σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!! Για την ώρα είμαι ακόμη με τις ελαττωμένες μου τζούρες, ρε φίλε ρουφάω σαν να κρέμεται η ζωή μου από αυτό 🤣 Μου δίνεις πολύ κουράγιο με τη δική σου νίκη πάνω στο βρωμερό, λατρεμένο, κολασμένο τσιγάρο ❤

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια goody’s τρώτε στην εγκυμοσυνη;;;;

εχω λυσσάξει και ο άντρας μ δε μα αφήνει! θα βγάλω μαρούλι και ντομάτα από το burger και τα φιλετινια κοτόπουλο είναι τηγανητά 

Σε καταλαβαινω να τα θες απεγνωσμένα αλλά καλύτερα να τα αποφεύγεις χίλιες φορές φτιάξε στο σπιτι μόνη σου,δεν σου λέω ότι αν φας θα συμβεί κάτι κακό αλλά καλύτερα να τα αποφεύγεις.βεβαια διάβασα ότι έφαγες τελικά χαχχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Σε καταλαβαινω να τα θες απεγνωσμένα αλλά καλύτερα να τα αποφεύγεις χίλιες φορές φτιάξε στο σπιτι μόνη σου,δεν σου λέω ότι αν φας θα συμβεί κάτι κακό αλλά καλύτερα να τα αποφεύγεις.βεβαια διάβασα ότι έφαγες τελικά χαχχα

ρώτησα τη μαια και μ είπε ε μια φορά φάε ! και γελούσε! το βράδυ θα φάω βιταμίνη φουλ όμως να αναπληρώσω αυτά που δεν πήρα ! επισης τρωω και ένα πλακάκι μαύρη σοκολάτα κάθε βράδυ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

ρώτησα τη μαια και μ είπε ε μια φορά φάε ! και γελούσε! το βράδυ θα φάω βιταμίνη φουλ όμως να αναπληρώσω αυτά που δεν πήρα ! επισης τρωω και ένα πλακάκι μαύρη σοκολάτα κάθε βράδυ! 

Καλά κάνεις και τρως λίγη σοκολάτα.Βεβαια αν σου ρθει να φάς την ΧΧL toblerone που πουλάνε στα αεροδρόμια,καλύτερα μην το κάνεις 😛

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Μήπως απλά σου έγραψαν να τα αγοράσεις για να τα έχεις όταν με το καλό κανείς την εμβρυομεταφορα ; Ή σου έδωσαν πρωτόκολλο που σου λέει πως να τα περνεις ; 

Μου έδωσαν πρωτόκολλο και τηλεφωνικά μου ξανατονισαν να τα πάρω. Στις εξετάσεις η προγεστερόνη ήταν κάτω από ένα. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η χοριακη μου πήγε από 3300 σε 4700 σε δυο μέρες ο γιατρός είπε να συνεχίσω και να πάω για υπέρηχο από εβδομάδα 😩 τι φάση τι γίνεται .. δεν βλέπω να υπάρχει ελπίδα αλλά το ότι μου λένε να συνεχίσω μου δίνει έστω και μια και πληγώνομαι περισσότερο 

  • Ευχή 3
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Καλά κάνεις και τρως λίγη σοκολάτα.Βεβαια αν σου ρθει να φάς την ΧΧL toblerone που πουλάνε στα αεροδρόμια,καλύτερα μην το κάνεις 😛

αχ τι το θελα δε μπορώ να τα χωνέψω! λες και εχω αναγούλα! λες και ανεβαίνουν στο λαιμό ! 🥺

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Texas είπε:

Η χοριακη μου πήγε από 3300 σε 4700 σε δυο μέρες ο γιατρός είπε να συνεχίσω και να πάω για υπέρηχο από εβδομάδα 😩 τι φάση τι γίνεται .. δεν βλέπω να υπάρχει ελπίδα αλλά το ότι μου λένε να συνεχίσω μου δίνει έστω και μια και πληγώνομαι περισσότερο 

Για να καταλάβω κάτι κορίτσι μου ξέρω ότι από ένα σημείο και μετά η χοριακη δεν διπλασιάζεται .οταν είχες κάνει τον υπερηχο είχατε δει εμβρυϊκο στοιχείο η όχι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

αχ τι το θελα δε μπορώ να τα χωνέψω! λες και εχω αναγούλα! λες και ανεβαίνουν στο λαιμό ! 🥺

Πάρε ένα simeco να συνέλθεις, επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Angot είπε:

ρώτησα τη μαια και μ είπε ε μια φορά φάε ! και γελούσε! το βράδυ θα φάω βιταμίνη φουλ όμως να αναπληρώσω αυτά που δεν πήρα ! επισης τρωω και ένα πλακάκι μαύρη σοκολάτα κάθε βράδυ! 

Ε τι να σου πει η γυναίκα χαχΧ αν σκεφτείς ότι και χωρίς ν έχουμε μπεμπέ στην κοιλιά αυτά τα junk food δεν πρέπει να τα τρώνε σκέψου τώρα στην εγκυμοσύνη.καλο θ είναι ετοιματζίδικα φαγητά και κονσέρβες να μην τα τρως

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

Πάρε ένα simeco να συνέλθεις, επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη 

δεν εχω ! μάλλον ειχα καιρό να φάω και με πείραξαν ! 

πρίν από 23 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Ε τι να σου πει η γυναίκα χαχΧ αν σκεφτείς ότι και χωρίς ν έχουμε μπεμπέ στην κοιλιά αυτά τα junk food δεν πρέπει να τα τρώνε σκέψου τώρα στην εγκυμοσύνη.καλο θ είναι ετοιματζίδικα φαγητά και κονσέρβες να μην τα τρως

εγώ πάντως πριν μείνω έγκυος έτρωγα 1 φορά τη βδομάδα γκουντις ! ιεροτελεστία κάθε κυριακή με τον άντρα μου ! 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, vikoula2023 said:

Για να καταλάβω κάτι κορίτσι μου ξέρω ότι από ένα σημείο και μετά η χοριακη δεν διπλασιάζεται .οταν είχες κάνει τον υπερηχο είχατε δει εμβρυϊκο στοιχείο η όχι;

Σακο μόνο 

Link to comment
Share on other sites

Μια εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορα… σημερα με ελαφριά πονάκια χαμηλά στην κοιλιά ( ομολογω ομωσ δεν έκατσα καθόλου από το πρωί…κουράστηκα) και δέκατα συγκεκριμένα  37,4 ενώ τις προηγουμενες μέρες γύρω στο 37 είναι καλό σημάδι;; Σήμερα έκανα κ την τελευταία μου ovetrille… 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που ανυπομονώ όσο τίποτα για την εμβρυομεταφορά, κάνω καλού κακού ένα τεστ covid γιατί έχω ένα μπούκωμα τις τελευταίες μέρες....αχνό θετικό. Παιδιά είμαι έξαλλη. 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...