Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

Just now, Faith22 είπε:

Σε εσένα είχε γίνει ήδη η εμφύτευση όμως!Πφφφ ότι είναι να γίνει θα γίνει!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου,να τα καμαρώνεις!

Δεν είναι και σίγουρο πότε έγινε, γιατί στους μετέπειτα υπερήχους φάνηκε ότι τα έμβρυα είχαν 3 μέρες διαφορά, άρα κάπου μεταξύ σύνεσης και αγαρμποσύνης παίζει να εμφυτεύτηκε το δεύτερο! Γενικά σε αυτή τη φάση δε μπορείς να κάνεις πολλά ούτε για την επιτυχία -δυστυχως- ούτε για την αποτυχία -ευτυχως.. καλά κάνεις και προσέχεις, αλλά τα εμβρυακια σου είναι πολύ ασφαλή εκεί που είναι από τέτοιου είδους κινήσεις.. 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, σου εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 ώρα πρίν, Faith22 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Έκανα εχθές ετ 2 βλαστοκυστεων,είναι η τρίτη μου εξωσωματική,σήμερα ήπια καφέ (τον φτιάχνω μόνη μου σε μεγάλο ποτήρι με πολλά παγάκια) κ ατμισα καμία 15αρια φορές το ηλεκτρονικό μου τσιγάρο χωρίς νικοτίνη.Επισης σήκωσα για να τραβήξω την καρέκλα της τραπεζαρίας για πολύ πολύ λίγο.Λετε να έκανα κακό στην εμφύτευση?

Είναι καμία άλλη σε αναμονή ώστε να ανταλλάσσουμε παρανοιες?

 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Να μην νιώθεις τύψεις, δεν επηρεάζεται η εμφύτευση από τέτοια μικρά πράγματα. Εγώ έπινα έναν καφέ την ημέρα, έκανα δουλειές, περπατούσα έξω σαν βόλτα κι από βάρη οκ, μια σακούλα σούπερ μάρκετ την κρατούσα. 

Δεν θέλει υπερβολές αλλά δεν θέλει και τύψεις, συνεχίζουμε την καθημερινότητα μας με σύνεση! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , LeneL είπε:

Δεν είναι και σίγουρο πότε έγινε, γιατί στους μετέπειτα υπερήχους φάνηκε ότι τα έμβρυα είχαν 3 μέρες διαφορά, άρα κάπου μεταξύ σύνεσης και αγαρμποσύνης παίζει να εμφυτεύτηκε το δεύτερο! Γενικά σε αυτή τη φάση δε μπορείς να κάνεις πολλά ούτε για την επιτυχία -δυστυχως- ούτε για την αποτυχία -ευτυχως.. καλά κάνεις και προσέχεις, αλλά τα εμβρυακια σου είναι πολύ ασφαλή εκεί που είναι από τέτοιου είδους κινήσεις.. 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, σου εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα!

3 μέρες διάφορα?Ωωω δεν ήξερα ότι μπορεί να συμβεί!Τα γλυκουλια σου θέλανε μαζί!

Σε ευχαριστώ πολύ!Με επαναφέρεις στα λογικά μου!

πρίν από 2 λεπτά , Neverstop είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Να μην νιώθεις τύψεις, δεν επηρεάζεται η εμφύτευση από τέτοια μικρά πράγματα. Εγώ έπινα έναν καφέ την ημέρα, έκανα δουλειές, περπατούσα έξω σαν βόλτα κι από βάρη οκ, μια σακούλα σούπερ μάρκετ την κρατούσα. 

Δεν θέλει υπερβολές αλλά δεν θέλει και τύψεις, συνεχίζουμε την καθημερινότητα μας με σύνεση! 

Αχ άρα να πίνω το καφεδάκι μου λες ε?Ξέρεις τι παιχνίδια παίζει το μυαλό αυτές τις μέρες... καταλαβαίνω ότι γίνομαι παράλογη αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω!

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Faith22 είπε:

3 μέρες διάφορα?Ωωω δεν ήξερα ότι μπορεί να συμβεί!Τα γλυκουλια σου θέλανε μαζί!

Σε ευχαριστώ πολύ!Με επαναφέρεις στα λογικά μου!

Κι εγώ δεν το ήξερα! Κι ακόμα έτσι είναι.. κάνει κάτι το ένα και 2-3 μέρες μετά το κάνει και το άλλο. Θέλει το χρόνο του!

Χαίρομαι αν βοήθησα έστω και λίγο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Faith22 είπε:

Καλά χωρίς νικοτίνη είναι το υγρό που χρησιμοποιώ,η νικοτίνη είναι αυτή που δημιουργεί συσπάσεις.Κ ο καφές διαβάσα ότι σε χαμηλή δόση δεν μπορεί να αποτρέψει την εμφύτευση κ εγώ τον κάνω πολύ ελαφρύ.Πφφφ με έχει πιάσει παράνοια,δεν ξανακάνω τίποτα..απλά σε περίπτωση αποτυχίας θα σκέφτομαι ότι μήπως φταίει που ήπια καφέ κ ατμισα 10 φορές κ τράβηξα αυτή την καρέκλα?Δεν μπορώ να ελέγξω το μυαλό μου!Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Ναι το ξέρω κορίτσι μου! Το ίδιο και εγώ.. φοβάμαι οτιδήποτε κάνω μήπως έχει αρνητική επίπτωση. Ξέρεις τι με απασχολεί με αυτά; Ότι και αυτά τα χημικά τι επίπτωση μπορεί να έχουν στα εμβρυάκια μας μελλοντικά με το καλό να πάνε όλα καλά. Και σου μιλάω σαν καπνίστρια ηλεκτρονικού. Δηλ μην νομίζεις ότι έχω την ουρά μου απέξω. Μέχρι πριν την εμβρυομεταφορά επειδή αγχώθηκα και στεναχωρήθηκα με άσχετα θέματα το παρά έκανα μερικές μέρες. Και νιώθω τύψεις. Λες και είμαι παιδάκι. Για πολλά που κάνω καθημερινά αγχώνομαι «πωωωω μήπως ήταν λάθος/δεν έπρεπε» κλπ. Νομίζω ένας καφές ελαφρύς την ημέρα επιτρέπεται αλλά ψαξτο καλύτερα. Εγώ δεν πίνω γενικά καφέ γιατί δεν μου αρέσει οπότε δεν ξέρω να σου πω. Πίνω αλλά ροφήματα που και αυτά τώρα τα έχω περιορίσει και ουσιαστικά αντικαταστήσει με χαμομήλι. Ούτε 15 ρουφηξιές φέρνουν την καταστροφή. Αλλά ό,τι περνά από το χέρι μας. Για ψυχολογικούς κυρίως λόγους. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Faith22 είπε:

3 μέρες διάφορα?Ωωω δεν ήξερα ότι μπορεί να συμβεί!Τα γλυκουλια σου θέλανε μαζί!

Σε ευχαριστώ πολύ!Με επαναφέρεις στα λογικά μου!

Αχ άρα να πίνω το καφεδάκι μου λες ε?Ξέρεις τι παιχνίδια παίζει το μυαλό αυτές τις μέρες... καταλαβαίνω ότι γίνομαι παράλογη αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω!

 

 

Σχετικά με τον καφέ, από την κλινική μου είχαν πει έναν την ημέρα τύπου ελληνικό μέχρι τη χοριακη. Εγώ συνέχισα με έναν ελληνικό την ημέρα σ όλη την εγκυμοσύνη, θεωρούσα πως είναι καλύτερο από τον επεξεργασμενο ντικαφ. Ο γυναικολογος μου όμως μου είχε πει πως στο πρώτο τρίμηνο κανονικά μόνο ντικαφ πρέπει γιατί ευθύνεται για αποβολές. Ο καθένας λέει τα δικά του... Τι να σου πω. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NonikaMp said:

Ναι το ξέρω κορίτσι μου! Το ίδιο και εγώ.. φοβάμαι οτιδήποτε κάνω μήπως έχει αρνητική επίπτωση. Ξέρεις τι με απασχολεί με αυτά; Ότι και αυτά τα χημικά τι επίπτωση μπορεί να έχουν στα εμβρυάκια μας μελλοντικά με το καλό να πάνε όλα καλά. Και σου μιλάω σαν καπνίστρια ηλεκτρονικού. Δηλ μην νομίζεις ότι έχω την ουρά μου απέξω. Μέχρι πριν την εμβρυομεταφορά επειδή αγχώθηκα και στεναχωρήθηκα με άσχετα θέματα το παρά έκανα μερικές μέρες. Και νιώθω τύψεις. Λες και είμαι παιδάκι. Για πολλά που κάνω καθημερινά αγχώνομαι «πωωωω μήπως ήταν λάθος/δεν έπρεπε» κλπ. Νομίζω ένας καφές ελαφρύς την ημέρα επιτρέπεται αλλά ψαξτο καλύτερα. Εγώ δεν πίνω γενικά καφέ γιατί δεν μου αρέσει οπότε δεν ξέρω να σου πω. Πίνω αλλά ροφήματα που και αυτά τώρα τα έχω περιορίσει και ουσιαστικά αντικαταστήσει με χαμομήλι. Ούτε 15 ρουφηξιές φέρνουν την καταστροφή. Αλλά ό,τι περνά από το χέρι μας. Για ψυχολογικούς κυρίως λόγους. 

Εμένα ο γιατρός μου είπε μέχρι 2 κανονικούς την μέρα κ ντεκαφ όσους θέλω. Βέβαια 1 έπινα, σπάνια μπορεί κ 2.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , NonikaMp είπε:

Ναι το ξέρω κορίτσι μου! Το ίδιο και εγώ.. φοβάμαι οτιδήποτε κάνω μήπως έχει αρνητική επίπτωση. Ξέρεις τι με απασχολεί με αυτά; Ότι και αυτά τα χημικά τι επίπτωση μπορεί να έχουν στα εμβρυάκια μας μελλοντικά με το καλό να πάνε όλα καλά. Και σου μιλάω σαν καπνίστρια ηλεκτρονικού. Δηλ μην νομίζεις ότι έχω την ουρά μου απέξω. Μέχρι πριν την εμβρυομεταφορά επειδή αγχώθηκα και στεναχωρήθηκα με άσχετα θέματα το παρά έκανα μερικές μέρες. Και νιώθω τύψεις. Λες και είμαι παιδάκι. Για πολλά που κάνω καθημερινά αγχώνομαι «πωωωω μήπως ήταν λάθος/δεν έπρεπε» κλπ. Νομίζω ένας καφές ελαφρύς την ημέρα επιτρέπεται αλλά ψαξτο καλύτερα. Εγώ δεν πίνω γενικά καφέ γιατί δεν μου αρέσει οπότε δεν ξέρω να σου πω. Πίνω αλλά ροφήματα που και αυτά τώρα τα έχω περιορίσει και ουσιαστικά αντικαταστήσει με χαμομήλι. Ούτε 15 ρουφηξιές φέρνουν την καταστροφή. Αλλά ό,τι περνά από το χέρι μας. Για ψυχολογικούς κυρίως λόγους. 

Είσαι κ εσύ από έμβρυομεταφορά?Συγνώμη αλλά έχω μείνει λίγο πίσω στο φόρουμ!

Αν σκεφτείς ότι κάποιοι γιατροί επιτρέπουν το συμβατικό τσιγάρο με νικοτονη,πίσσα, διοξείδιο κ άλλες πόσες δεκάδες χημικές ουσίες φανταζομαι ότι το ηλεκτρονικό ίσως είναι λιγότερο επιβλαβές.Χωρις νικοτίνη φυσικά.Ισα για την κίνηση όπως είπε κ η παραπάνω.

Εγώ έχω τύψεις γιατί ατμισα κ ήπια λίγο καφεδάκι 1η μέρα ετ.Εσυ έχεις τύψεις για κάτι που έκανες πριν την ετ?:)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith22 είπε:

Είσαι κ εσύ από έμβρυομεταφορά?Συγνώμη αλλά έχω μείνει λίγο πίσω στο φόρουμ!

Αν σκεφτείς ότι κάποιοι γιατροί επιτρέπουν το συμβατικό τσιγάρο με νικοτονη,πίσσα, διοξείδιο κ άλλες πόσες δεκάδες χημικές ουσίες φανταζομαι ότι το ηλεκτρονικό ίσως είναι λιγότερο επιβλαβές.Χωρις νικοτίνη φυσικά.Ισα για την κίνηση όπως είπε κ η παραπάνω.

Εγώ έχω τύψεις γιατί ατμισα κ ήπια λίγο καφεδάκι 1η μέρα ετ.Εσυ έχεις τύψεις για κάτι που έκανες πριν την ετ?:)

Ναι και εγώ από εμβρυομεταφορά. Αχ! Όρεξη να έχεις να διαβάζεις τι έχω κάνει και μετά και νιώθω άσχημα.. που δεν ξέρω αν ρεαλιστικά πρέπει να με ανησυχούν ή αν ειμαι υπερβολική.. όμως ανεβοκατεβαίνω σκάλες πχ και δουλειά και σπίτι 

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια αυτό με τις σκάλες ισχύει τελικά ; εγώ πχ μένω στον 6ο όροφο και το ασανσέρ πάει μέχρι τον 5ο. Για να ανέβω σπίτι αναγκαστικά θα ανέβω έστω μια φορά. Δλδ δεν θα πρέπει ν ξαναβγω; πάντως στην πρώτη προσπάθεια έβγαινα μετά τις 2 μέρες μετά την ετ και έγινε εμφύτευση (απεβαλλα βέβαια αλλά οκ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Antonia_ είπε:

Βρε κορίτσια αυτό με τις σκάλες ισχύει τελικά ; εγώ πχ μένω στον 6ο όροφο και το ασανσέρ πάει μέχρι τον 5ο. Για να ανέβω σπίτι αναγκαστικά θα ανέβω έστω μια φορά. Δλδ δεν θα πρέπει ν ξαναβγω; πάντως στην πρώτη προσπάθεια έβγαινα μετά τις 2 μέρες μετά την ετ και έγινε εμφύτευση (απεβαλλα βέβαια αλλά οκ)

Γενικα δεν θέλει κούραση ούτε περπάτημα με τις ώρες . Τώρα αν έχεις σκοπό να βγαίνεις 5-6 φορές την μέρα μετά την έμβρυο μεταφορά από χόμπι Κ να ανεβοκατεβαίνεις 20 σκαλιά πρέπει να περιμένεις Κ το ανάλογο αποτέλεσμα . Όλα έχουν ένα μέτρο δεν απαγορεύετε να ανέβεις 5 σκαλιά για να πας σπίτι σου μια φορά την μέρα αλλά δεν πρέπει Κ μετά την έμβρυο μεταφορά να θυμηθείς να κάνεις όλες τις δουλειές σου . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Antonia_ είπε:

Βρε κορίτσια αυτό με τις σκάλες ισχύει τελικά ; εγώ πχ μένω στον 6ο όροφο και το ασανσέρ πάει μέχρι τον 5ο. Για να ανέβω σπίτι αναγκαστικά θα ανέβω έστω μια φορά. Δλδ δεν θα πρέπει ν ξαναβγω; πάντως στην πρώτη προσπάθεια έβγαινα μετά τις 2 μέρες μετά την ετ και έγινε εμφύτευση (απεβαλλα βέβαια αλλά οκ)

 

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

Γενικα δεν θέλει κούραση ούτε περπάτημα με τις ώρες . Τώρα αν έχεις σκοπό να βγαίνεις 5-6 φορές την μέρα μετά την έμβρυο μεταφορά από χόμπι Κ να ανεβοκατεβαίνεις 20 σκαλιά πρέπει να περιμένεις Κ το ανάλογο αποτέλεσμα . Όλα έχουν ένα μέτρο δεν απαγορεύετε να ανέβεις 5 σκαλιά για να πας σπίτι σου μια φορά την μέρα αλλά δεν πρέπει Κ μετά την έμβρυο μεταφορά να θυμηθείς να κάνεις όλες τις δουλειές σου . 

5;; Έχω 20 σκαλιά για δουλειά και αλλά τόσα στο σπίτι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , NonikaMp είπε:

 

5;; Έχω 20 σκαλιά για δουλειά και αλλά τόσα στο σπίτι. 

Εάν τα κάνεις μια φορά την μέρα πολυ σιγά δεν πειράζει δεν λέω κυριολεκτικά μετρημένα τα σκαλιά αλλά εάν στην δουλειά σου πρεπει να τα ανεβοκατεβεις 3-4 φορές να δουλέψεις 8 ώρες Κ μετά να ξαναανεβεις για να γυρίσεις σπίτι Ε καταλαβαίνεις Κ μόνη σου ότι αυτοσαμποταρεσε .  Ε καλό θα είναι να πάρεις μια αδεια για 4 μέρες .  

Όταν λένε μετά την έμβρυο μεταφορά ότι κάποια πράγματα απαγορεύονται δεν εννοούν να μείνεις μαρμαρωμένη στο κρεβάτι . Εννοούν για κάποιες μέρες απλά να μην κουραστείς Κ να μην ζήσεις την καθημερινότητά σου στο έπακρο. Αν δηλαδή εσύ έχεις καθημερινά στο πρόγραμμα φασινα στο σπίτι τρέξιμο δουλειά 8 ώρες ταξίδι με λεωφορείο Ε σόρρυ κιόλας πρεπει Κ από μόνη σου να καταλάβεις ότι όλα αυτά απαγορεύονται μαζί. Πρέπει τα μισά να μην τα κάνεις . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa είπε:

Εάν τα κάνεις μια φορά την μέρα πολυ σιγά δεν πειράζει δεν λέω κυριολεκτικά μετρημένα τα σκαλιά αλλά εάν στην δουλειά σου πρεπει να τα ανεβοκατεβεις 3-4 φορές να δουλέψεις 8 ώρες Κ μετά να ξαναανεβεις για να γυρίσεις σπίτι Ε καταλαβαίνεις Κ μόνη σου ότι αυτοσαμποταρεσε .  Ε καλό θα είναι να πάρεις μια αδεια για 4 μέρες .  

Όταν λένε μετά την έμβρυο μεταφορά ότι κάποια πράγματα απαγορεύονται δεν εννοούν να μείνεις μαρμαρωμένη στο κρεβάτι . Εννοούν για κάποιες μέρες απλά να μην κουραστείς Κ να μην ζήσεις την καθημερινότητά σου στο έπακρο. Αν δηλαδή εσύ έχεις καθημερινά στο πρόγραμμα φασινα στο σπίτι τρέξιμο δουλειά 8 ώρες ταξίδι με λεωφορείο Ε σόρρυ κιόλας πρεπει Κ από μόνη σου να καταλάβεις ότι όλα αυτά απαγορεύονται μαζί. Πρέπει τα μισά να μην τα κάνεις . 

Προφανώς αυτά που μπορώ να ελέγξω προσπαθώ να τα προσέχω. Τα ανεβαίνω κ κατεβαίνω μια φορά για να πάω και να γυρίσω. Δεν τα τρέχω. Προσεχτικά και σταθερά αλλά όχι ας πούμε σαν να κουτσαίνω. Δεν βγήκα καθόλου τις πρώτες 5 ημέρες και προφανώς τίποτα στο σπίτι εκτός από λίγο μαγείρεμα για να ξεχνιέμαι. Έπρεπε όμως να επιστρέψω στη δουλειά όπου όμως με πηγαινοφέρνουν με αυτοκίνητο για να αποφύγω περαιτέρω ταλαιπωρία και κούραση. Λες να μπορούσα να το παίζω ωραία κοιμωμένη και να προτιμούσα να πάω για δουλειά σε αυτή τη φάση; Πάντως την πρώτη φορά που μέχρι τη χοριακή ήμουν κρεβάτι-καναπέ μόνο και ούτε μπουκάλι νερό δεν σήκωνα 0 εις το πηλίκο. Προσεύχομαι αυτή τη φορά να αλλάξει. 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, NonikaMp είπε:

Προφανώς αυτά που μπορώ να ελέγξω προσπαθώ να τα προσέχω. Τα ανεβαίνω κ κατεβαίνω μια φορά για να πάω και να γυρίσω. Δεν τα τρέχω. Προσεχτικά και σταθερά αλλά όχι ας πούμε σαν να κουτσαίνω. Δεν βγήκα καθόλου τις πρώτες 5 ημέρες και προφανώς τίποτα στο σπίτι εκτός από λίγο μαγείρεμα για να ξεχνιέμαι. Έπρεπε όμως να επιστρέψω στη δουλειά όπου όμως με πηγαινοφέρνουν με αυτοκίνητο για να αποφύγω περαιτέρω ταλαιπωρία και κούραση. Λες να μπορούσα να το παίζω ωραία κοιμωμένη και να προτιμούσα να πάω για δουλειά σε αυτή τη φάση; Πάντως την πρώτη φορά που μέχρι τη χοριακή ήμουν κρεβάτι-καναπέ μόνο και ούτε μπουκάλι νερό δεν σήκωνα 0 εις το πηλίκο. Προσεύχομαι αυτή τη φορά να αλλάξει. 🙂

Ε ναι προφανώς αυτό πρέπει να κάνεις . Ε έχει Κ σημασία Κ πόσες φορές ανεβοκατεβαίνεις Κ τι δουλειά κάνεις . Η δουλειά γραφείου προφανώς Κ δεν εμποδίζει πουθενά . Αλλά εάν δουλεύεις σε μια αποθήκη προφανώς Κ θα υπάρχει πρόβλημα. Όπως Κ με τα σκαλιά άλλο να τα ανέβεις μια φορά Κ άλλο να χρειάζετε να ανεβοκατεβαίνεις . Όταν λένε όχι σκαλιά προφανώς εννοούν ότι δεν πρέπει να ανεβοκατεβαίνεις σκαλιά 5-6 φορές την μέρα δεν εννοούν να ανέβεις μια φορά Κ να κάτσεις . Κάνεις μια προσπάθεια Κ εννοείτε πρέπει να συνεχίσεις την ζωή σου κανονικά απλά πρέπει Κ να μην ξεχάσεις την προσπάθεια σου σαν να μην συμβαίνει τίποτα . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...