Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 46 λεπτά , Angot είπε:

μου έλειψε το τοστ με τον τόνο και το αγγουράκι και ειπα μπας και φάω ένα 

η μαια Λινά! μωρέ τοστακι με τόνο θέλω και αγγούρι για πρωινό !  σε αναγουλιασε ή ήταν χαλασμένο;

Πω πω ρε συ Κ μυρίζει πολύ ο τόνος Κ με το αγγούρι μαζί απορώ αν θα αντέξεις χωρίς εμετό ! Φάε σκέτο αγγουράκι με ψωμί τον τόνο φαντάσου τον! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

Πω πω ρε συ Κ μυρίζει πολύ ο τόνος Κ με το αγγούρι μαζί απορώ αν θα αντέξεις χωρίς εμετό ! Φάε σκέτο αγγουράκι με ψωμί τον τόνο φαντάσου τον! 

αχχαχαχαχα φαντάσου τον λέει 😂 τώρα που ειμαι έγκυος μου λείπει ο τόνος , τα νουντλς . ο σολομός , οι πιπεριές τουρσί οι καυτερές, και το τσίλι κον καρνε το μεξικανικό που κοκκινίζει η μούρη από το κάψιμο !

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Psaxnwfos είπε:

Και εμένα την επόμενη μέρα της ωοληψιας με πήραν τηλ να μου πουν πως προχώρησαν. Μπορείς όμως να ζητήσεις έκθεση και θα σου την στείλουν λογικά . Εγώ ζήτησα κ μου έστειλαν ακόμη κ για αυτά που καταψύξαμε . 

Εγώ εγώ ! Έκανα εμβρυομεταφορα το Σάββατο 25/11 και μου είπαν σε 14 μέρες χοριακη … 

 

Γιατί σε 14 μέρες ?? 3 ημερών έβαλες;;; με τεράστια χοριακη εύχομαι.!!!! Εγώ σε 2 μέρες πάω για χοριακη. 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Anna,G είπε:

Αχχχ αυτό έχω πάθει εγώ εδώ και 2 μέρες. Και δεν ξέρω τι να κάνω 

Δεν σου έστειλαν την αναφορά εκεί τα λέει όλα???

Όλα όσα κρατάνε μπορούν να δώσουν αλλιώς για ποιο λόγο να τα κρατήσουν.

Κορίτσια έχουμε καμία που περιμένει χοριακη;;; να μου κάνει παρέα !!!! Η είμαι η μόνη??

@Anna G μίλησες με τη μαία;εγώ ναι μου είπαν ότι η προγεστερόνη κάποιες φορές το προκαλεί αυτο ,μου έδωσαν μια κρέμα να βάζω γιατί υποφέρω,δε τη παλεύω από τσούξιμο και φαγούρα και χαμομήλι συνέχεια βάζω/πλένομαι.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Angot είπε:

αχχαχαχαχα φαντάσου τον λέει 😂 τώρα που ειμαι έγκυος μου λείπει ο τόνος , τα νουντλς . ο σολομός , οι πιπεριές τουρσί οι καυτερές, και το τσίλι κον καρνε το μεξικανικό που κοκκινίζει η μούρη από το κάψιμο !

Είχες Κ στο χωριό σου νουντλς με σολωμό ? Από Ιαπωνία είσαι παιδι μου ? Λίγος τραχανάς Κ πολύ καλός με αυτόν τον καιρό ! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Είχες Κ στο χωριό σου νουντλς με σολωμό ? Από Ιαπωνία είσαι παιδι μου ? Λίγος τραχανάς Κ πολύ καλός με αυτόν τον καιρό ! 

χαχαχαχα έτσι μου λέει και η μάνα μου! αχχαχα by the way από χωριό ειμαι και μάλιστα τρώνε και τραχανά φουλ!  καλε τα νουντλς αυτά του 1€ τα φακελάκια λατρεύω αλλά είναι φουλ συντηρητικά και λυπάμαι να τα φάω!   

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Anna,G είπε:

Αχχχ αυτό έχω πάθει εγώ εδώ και 2 μέρες. Και δεν ξέρω τι να κάνω 

Δεν σου έστειλαν την αναφορά εκεί τα λέει όλα???

Όλα όσα κρατάνε μπορούν να δώσουν αλλιώς για ποιο λόγο να τα κρατήσουν.

Κορίτσια έχουμε καμία που περιμένει χοριακη;;; να μου κάνει παρέα !!!! Η είμαι η μόνη??

Μόλις κατάφερα να συνδεθώ και επιτέλους μπορώ να απαντήσω!! Και εγώ στην αναμονή!! Και δεν περνάνε οι μέρες και δεν ξέρω τι να περιμένω… καλή επιτυχία να έχουμε όλες!! Και με το καλό στις κοπέλες που έχουν προχωρήσει!! 
 

Ούτε εγώ πήρα κάποια αναφορά, όλα στο μιλητό. 

 

πρίν από 27 λεπτά , Angot είπε:

χαχαχαχα έτσι μου λέει και η μάνα μου! αχχαχα by the way από χωριό ειμαι και μάλιστα τρώνε και τραχανά φουλ!  καλε τα νουντλς αυτά του 1€ τα φακελάκια λατρεύω αλλά είναι φουλ συντηρητικά και λυπάμαι να τα φάω!   

Αχ αυτά τα λατρεύω και εγώ.. αλλά μην πάρεις το ρίσκο τώρα.. κονσέρβες και συντηρητικά.. έχουμε φάει τόσα που υπάρχει απόθεμα 😅 υπομονή!! ❤️ Τραχανά και χυλοπίτες!! Υπάρχει καλύτερο;! 

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Έχετε καθόλου tips για τους μήνες πριν από 1η εμβρυομεταφορά- συμπληρώματα, εξετάσεις, αλλαγή σε συνήθειες; 

Κάτι που να μην λένε οι γιατροί;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , NonikaMp είπε:

Μόλις κατάφερα να συνδεθώ και επιτέλους μπορώ να απαντήσω!! Και εγώ στην αναμονή!! Και δεν περνάνε οι μέρες και δεν ξέρω τι να περιμένω… καλή επιτυχία να έχουμε όλες!! Και με το καλό στις κοπέλες που έχουν προχωρήσει!! 
 

Ούτε εγώ πήρα κάποια αναφορά, όλα στο μιλητό. 

 

Αχ αυτά τα λατρεύω και εγώ.. αλλά μην πάρεις το ρίσκο τώρα.. κονσέρβες και συντηρητικά.. έχουμε φάει τόσα που υπάρχει απόθεμα 😅 υπομονή!! ❤️ Τραχανά και χυλοπίτες!! Υπάρχει καλύτερο;! 

αχ μπορώ να τρέφομαι με αυτά! είναι υπέροχα ! 2 σακουλάκια τη φορά έτρωγα ! σαν 6 μηνών έγκυος ήμουν μετά 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Έχετε καθόλου tips για τους μήνες πριν από 1η εμβρυομεταφορά- συμπληρώματα, εξετάσεις, αλλαγή σε συνήθειες; 

Κάτι που να μην λένε οι γιατροί;

Εμένα η μαία μου πρότεινε πολυβιταμίνες κατάλληλες για πριν τη σύλληψη. Νομίζω μια μάρκα υπάρχει. Από εξετάσεις μόνο υπερήχους παρόλο που ρώτησα κ ζήτησα να κάνω ότι γίνεται. Για συνήθειες ούτε κουβέντα…

 

πρίν από 28 λεπτά , Angot είπε:

αχ μπορώ να τρέφομαι με αυτά! είναι υπέροχα ! 2 σακουλάκια τη φορά έτρωγα ! σαν 6 μηνών έγκυος ήμουν μετά 

Αχ τι να πω;! Ότι δεν σε νιώθω;! Αλλά πρέπει να σε υποστηρίξω. Τουλάχιστον για την ώρα. Ας προχωρήσει λίγο ακόμη και μετά πειραματίζεσαι με μικρές ποσότητες ίσως. Έτσι, να κορυφώνεται η επιθυμία να το ευχαριστηθείς! 

Just now, NonikaMp είπε:

Εμένα η μαία μου πρότεινε πολυβιταμίνες κατάλληλες για πριν τη σύλληψη. Νομίζω μια μάρκα υπάρχει. Από εξετάσεις μόνο υπερήχους παρόλο που ρώτησα κ ζήτησα να κάνω ότι γίνεται. Για συνήθειες ούτε κουβέντα…

 

Αχ τι να πω;! Ότι δεν σε νιώθω;! Αλλά πρέπει να σε υποστηρίξω. Τουλάχιστον για την ώρα. Ας προχωρήσει λίγο ακόμη και μετά πειραματίζεσαι με μικρές ποσότητες ίσως. Έτσι, να κορυφώνεται η επιθυμία να το ευχαριστηθείς! 

Καμιά συμβουλή για εμάς που είμαστε στην αναμονή από όσες κοπέλες είχαν θετικά αποτελέσματα;; Τρόπος ζωής/ διατροφή, οτιδήποτε… θα εκτιμηθεί δεόντως!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Texas είπε:

Εγώ είμαι σε αναμονή πρώτου υπερήχου την Πέμπτη 😬

1η χοριακη 9 dpt 60    

2η              11 dpt 140

3η              13 dpt 280

4η              17 dpt 1120

 

Ποσό τελεια !!!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι !!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Texas είπε:

Εγώ είμαι σε αναμονή πρώτου υπερήχου την Πέμπτη 23 dpt 😬

1η χοριακη 9 dpt 60    

2η              11 dpt 140

3η              13 dpt 280

4η              17 dpt 1120

 

οοοο συγχαρητήριαααα όλα τελεια ! 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NonikaMp said:

Εμένα η μαία μου πρότεινε πολυβιταμίνες κατάλληλες για πριν τη σύλληψη. Νομίζω μια μάρκα υπάρχει. Από εξετάσεις μόνο υπερήχους παρόλο που ρώτησα κ ζήτησα να κάνω ότι γίνεται. Για συνήθειες ούτε κουβέντα…

 

Αχ τι να πω;! Ότι δεν σε νιώθω;! Αλλά πρέπει να σε υποστηρίξω. Τουλάχιστον για την ώρα. Ας προχωρήσει λίγο ακόμη και μετά πειραματίζεσαι με μικρές ποσότητες ίσως. Έτσι, να κορυφώνεται η επιθυμία να το ευχαριστηθείς! 

Καμιά συμβουλή για εμάς που είμαστε στην αναμονή από όσες κοπέλες είχαν θετικά αποτελέσματα;; Τρόπος ζωής/ διατροφή, οτιδήποτε… θα εκτιμηθεί δεόντως!! 

Στις πρώτες εμβρυομεταφορες πρόσεχα τα πάντα και έκανα τα πάντα όλο σωστά όσο δεν πετύχαιναν χαλάρωνα βέβαια πήγαν όλα λάθος στις πρώτες 4 από το κέντρο  που ήμουν μόλις άλλαξα κέντρο πέτυχε με την πρώτη μέχρι στιγμής οπότε παίζει ρόλο αυτό σίγουρα αλλά ήμουν χαλαρή με την διατροφη και σωστά και κανένα junk  επίσης άσχετο αλλά έτρωγα καρύδια συστηματικά αρκετό καιρό και ακόμα τρώω τα κλασικά όχι τα μπραζιλιαν που λένε όλοι 😛 α και καθόλου ζάχαρη , μηδέν , που δεν έτρωγα γενικά έχω αδυναμία στα αλμυρά 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Texas είπε:

Εγώ είμαι σε αναμονή πρώτου υπερήχου την Πέμπτη 23 dpt 😬

1η χοριακη 9 dpt 60    

2η              11 dpt 140

3η              13 dpt 280

4η              17 dpt 1120

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ολα να σου πάνε καλα ❤️

  • Ευχή 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...