Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

On 25/11/2023 at 12:59 ΜΜ, Marlina είπε:

Κοριτσια ευτυχώς που είπατε για την ρετινολη γιατί δεν είχα ιδέα!! Την βάζω 2 μισή μήνες στην εγκυμοσύνη...... την σταμάτησα χθες... Μήπως ξέρετε αν επιτρέπεται όρος με βιταμίνη Α και βιταμίνη C?

Ρετινολη είναι η βιταμίνη Α από τι ξέρω (διορθώστε με αν κάνω λάθος) η βιταμίνη C από τι ξέρω δεν πειράζει εγώ την χρησιμοποιώ κανονικά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια θα χρειαστώ τη βοηθεια σας. 

Είμαι σε αναζήτηση νέου γιατρού γιατί δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη σε εκείνον που ήμουν. Έχετε να μου προτείνετε για Ηράκλειο Κρήτης κάποιον?? Αν επιτρέπεται φυσικά να πούμε ονόματα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anna,G είπε:

Ρετινολη είναι η βιταμίνη Α από τι ξέρω (διορθώστε με αν κάνω λάθος) η βιταμίνη C από τι ξέρω δεν πειράζει εγώ την χρησιμοποιώ κανονικά. 

Όντως τώρα που το έψαξα λίγο στο ίντερνετ η βιταμινη c ειναι οκ κατά την εγκυμοσύνη. ευχαριστώωω 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Sonne είπε:

Κορίτσια θα χρειαστώ τη βοηθεια σας. 

Είμαι σε αναζήτηση νέου γιατρού γιατί δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη σε εκείνον που ήμουν. Έχετε να μου προτείνετε για Ηράκλειο Κρήτης κάποιον?? Αν επιτρέπεται φυσικά να πούμε ονόματα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! 

 

Κι εγώ από Κρήτη. Σου στέλνω π.μ.

Κορίτσια το φεμάρα γράφεται;

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια καλησπερα!!! να σας ρωτησω τόνο κονσέρβα (μια στο τόσο) τρώτε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης; 

Από όλα ο τόνος κονσέρβα σου ελλειψε? Γενικά μην τρως κονσέρβες ότι περίεργο απέφυγε το . Φάε ψαράκι φρέσκο που κάνει καλο . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια καλησπερα!!! να σας ρωτησω τόνο κονσέρβα (μια στο τόσο) τρώτε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης; 

Ναι, είχα φάει...κανα δύο σε όλη την εγκυμοσύνη.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

κορίτσια καλησπερα!!! να σας ρωτησω τόνο κονσέρβα (μια στο τόσο) τρώτε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης; 

Είχα κάνει το λάθος και είχα κάνει πάνω από δέκα φορές εμετό εκείνη τη μέρα,ήταν μαρτύριο. Καλύτερα μην τρως τόνο και σολωμό όσο είσαι έγκυος,έχουν βαρέα μέταλλα και καλό είναι να τα αποφεύγεις.Φαε φρέσκο ψάρι που σου είπε και η μαία Λίνα ❤️

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

κορίτσια καλησπερα!!! να σας ρωτησω τόνο κονσέρβα (μια στο τόσο) τρώτε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης; 

Μπορείς να φας μια στο τόσο τόσο. Αλλά όλα τα μεγάλα ψάρια όπως τονος ξιφίας κα έχουν υψηλή συγκέντρωση σε βαρέα μέταλλα. Όποτε με μέτρο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 25/11/2023 at 10:34 ΜΜ, Maroxmarox είπε:

Καμία κοπέλα όσο λάμβανε προγεστερόνη είχε κολπική έντονη φαγούρα;και αν ναι τι κάνατε κορίτσια για να φύγει;

Αχχχ αυτό έχω πάθει εγώ εδώ και 2 μέρες. Και δεν ξέρω τι να κάνω 

22 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ; Βλέπω που λέτε για την ποιότητα της βλαστοκύστης εμένα δεν με ενημέρωσαν τι είναι απλώς μου είπαν καλής ποιότητας τίποτα παραπάνω 😳

Δεν σου έστειλαν την αναφορά εκεί τα λέει όλα???

On 25/11/2023 at 8:13 ΜΜ, Alex@ είπε:

Κορίτσια σήμερα με ενημέρωσε η εμβρυολογος ότι έγιναν 4 βλαστοκύστες, μια 3ΑΒ, και τρεις 2ΒΒ. Έχω και άλλες δύο 3ΑΒ από την πρώτη θεραπεία.

Οι 2ΒΒ μπορούν να δώσουν εγκυμοσύνη;;; έχετε εμπειρία;

Όλα όσα κρατάνε μπορούν να δώσουν αλλιώς για ποιο λόγο να τα κρατήσουν.

Κορίτσια έχουμε καμία που περιμένει χοριακη;;; να μου κάνει παρέα !!!! Η είμαι η μόνη??

  • Ευχαριστώ 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anna,G είπε:

Αχχχ αυτό έχω πάθει εγώ εδώ και 2 μέρες. Και δεν ξέρω τι να κάνω 

Δεν σου έστειλαν την αναφορά εκεί τα λέει όλα???

Όλα όσα κρατάνε μπορούν να δώσουν αλλιώς για ποιο λόγο να τα κρατήσουν.

Κορίτσια έχουμε καμία που περιμένει χοριακη;;; να μου κάνει παρέα !!!! Η είμαι η μόνη??

Όχι ποια αναφορά ; Ένα τηλέφωνο με πήραν μόνο 😳

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Όχι ποια αναφορά ; Ένα τηλέφωνο με πήραν μόνο 😳

Και εμένα την επόμενη μέρα της ωοληψιας με πήραν τηλ να μου πουν πως προχώρησαν. Μπορείς όμως να ζητήσεις έκθεση και θα σου την στείλουν λογικά . Εγώ ζήτησα κ μου έστειλαν ακόμη κ για αυτά που καταψύξαμε . 

12 ώρες πρίν, Anna,G είπε:

Αχχχ αυτό έχω πάθει εγώ εδώ και 2 μέρες. Και δεν ξέρω τι να κάνω 

Δεν σου έστειλαν την αναφορά εκεί τα λέει όλα???

Όλα όσα κρατάνε μπορούν να δώσουν αλλιώς για ποιο λόγο να τα κρατήσουν.

Κορίτσια έχουμε καμία που περιμένει χοριακη;;; να μου κάνει παρέα !!!! Η είμαι η μόνη??

Εγώ εγώ ! Έκανα εμβρυομεταφορα το Σάββατο 25/11 και μου είπαν σε 14 μέρες χοριακη … 

  • Καλή τύχη! 3
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Και εμένα την επόμενη μέρα της ωοληψιας με πήραν τηλ να μου πουν πως προχώρησαν. Μπορείς όμως να ζητήσεις έκθεση και θα σου την στείλουν λογικά . Εγώ ζήτησα κ μου έστειλαν ακόμη κ για αυτά που καταψύξαμε . 

Εγώ εγώ ! Έκανα εμβρυομεταφορα το Σάββατο 25/11 και μου είπαν σε 14 μέρες χοριακη … 

Σε ευχαριστώ πολύ δεν το γνώριζα θα τους στείλω mail να με ενημερώσουν !!

Καλη επιτυχία εύχομαι με τεράστια χοριακηηη!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, linaa είπε:

Από όλα ο τόνος κονσέρβα σου ελλειψε? Γενικά μην τρως κονσέρβες ότι περίεργο απέφυγε το . Φάε ψαράκι φρέσκο που κάνει καλο . 

μου έλειψε το τοστ με τον τόνο και το αγγουράκι και ειπα μπας και φάω ένα 

13 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Είχα κάνει το λάθος και είχα κάνει πάνω από δέκα φορές εμετό εκείνη τη μέρα,ήταν μαρτύριο. Καλύτερα μην τρως τόνο και σολωμό όσο είσαι έγκυος,έχουν βαρέα μέταλλα και καλό είναι να τα αποφεύγεις.Φαε φρέσκο ψάρι που σου είπε και η μαία Λίνα ❤️

η μαια Λινά! μωρέ τοστακι με τόνο θέλω και αγγούρι για πρωινό !  σε αναγουλιασε ή ήταν χαλασμένο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...