Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , Ele@n είπε:

Να πάρεις και δεύτερη και τρίτη γνώμη, αν δεν σε καλύψει. Δεν μπορεί... Κάποιο σχήμα θα σε καλύψει για καλή παραγωγή. Κι εγώ τα ίδια σκέφτομαι. Το βράχυ με γκοναλ δε με κάλυψε, η κλομιφαινη δεν απέδωσε. Άντε να δούμε αν το επόμενο μου ταιριάξει...αλλά είναι βαρύ να τρως τα μούτρα σου...

Σε άλλη ερώτηση μου ζήτησε να κάνω αμη. Έχει κάνει κάποια πρόσφατα να μου πει αν γράφεται; 

Επίσης γίνεται και αυτή δεύτερη μέρα;

Έκανα πρόσφατα αμη δεν γράφεται κοστίζει από 25-50 ανάλογα που θα την κανείς και μπορείς οποιαδήποτε μέρα του κύκλου !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 37 λεπτά , Bluee19 είπε:

Έκανα πρόσφατα αμη δεν γράφεται κοστίζει από 25-50 ανάλογα που θα την κανείς και μπορείς οποιαδήποτε μέρα του κύκλου !!

Πω πω...Η μεγάλη βλακεία είναι ότι δεν μένω Αθήνα και όταν την είχα κάνει έπρεπε να πληρώσω και τη μεταφορά σε διαγνωστικό στην Αθήνα,καλό Ε;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! 

Συγχαρητήρια στα κορίτσια που περιμένουν το μωράκι τους και δύναμη και τύχη σε εκείνες που βρίσκονται στη διαδικασία!

Χαρίζω κλειστό κουτί menopur 1200 που λήγει 4/2024 σε κάποια κοπέλα που το έχει ανάγκη με την ευχή να είναι τυχερό όπως ήταν και σε μένα.

Οποια ενδιαφέρεται να μου στείλει μήνυμα, περιοχή Αθήνα (νότια)

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Καλησπερα ! Θα ήθελα κια συμβουλή … όσες έχετε περάσει τη διαδικασία αποξεσης η δεύτερη περίοδος στις πόσες μέρες σας ήρθε ;;;; Η πρώτη περίοδος μετά την απόξεση μου ήρθε στις 27 ημέρες όπως μ έρχεται κανονικά η περίοδος … η δεύτερη ομως άφαντη και είμαι ήδη στις 29 ημέρες αναμονής … να πω ότι πρόσεχα εκτός από μια μέρα που μας έσπασε το προφυλακτικό λες και ήμαστε έφηβοι .. χαχαχαχαχα βέβαια η επαφή ήταν 22 η ημέρα δηλαδή πέντε ημέρες πριν την περίοδο παράγκα απίθανο να έχω μείνει τότε … καλή επιτυχία σε παρά κοπέλες προσπαθούν κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε πσες είναι έγκυες !!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Kalaleme είπε:

Καλημέρα!! 

Συγχαρητήρια στα κορίτσια που περιμένουν το μωράκι τους και δύναμη και τύχη σε εκείνες που βρίσκονται στη διαδικασία!

Χαρίζω κλειστό κουτί menopur 1200 που λήγει 4/2024 σε κάποια κοπέλα που το έχει ανάγκη με την ευχή να είναι τυχερό όπως ήταν και σε μένα.

Οποια ενδιαφέρεται να μου στείλει μήνυμα, περιοχή Αθήνα (νότια)

 

Αν δεν έχει δοθεί θα το χρειαστώ εγώ. Δεν μένω Αθήνα, αλλά με έξοδα δικά μου μπορώ να το παραλάβω από το καράβι.

Just now, Ele@n είπε:

@Kalaleme αν δεν έχει δοθεί θα το χρειαστώ εγώ. Δεν μένω Αθήνα, αλλά με έξοδα δικά μου μπορώ να το παραλάβω από το καράβι.

 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 11/16/2023 at 10:55 PM, Texas said:

Γεια σας κορίτσια χαίρομαι που οι περισσότερες είστε έγκυες και μάλιστα προχωρημένες και οι αλλες με μωρά και παιδιά με θυμάστε ; Υπερδιέγερση νοσοκομείο 9  βλαστοκυστες 4 ετ μηδέν αποτέλεσμα παράκρουση το ένα μάλιστα το έμβρυο το 9ο μου είπαν και καλά πως δεν άντεξε το ξεπάγωμα γιατί οι πανέξυπνοι είχαν παγώσει 3 μαζί και απαγορεύεται να μου βάλουν τόσα .. anyway για κλείσιμο είναι πραγματικά .

αλλαξα  κέντρο έκανα διέγερση ( που δεν ξέρω πως βρήκα το κουράγιο φτου και από την αρχή ) ο καψερός ο άντρας μου βιοψία όρχεως ξανά 

παλι μου πήραν καμία 30αρια ωαρια ενώ μου είχαν τάξει λιγότερα αλλά όλα καλά με πρόσεξαν και δεν έπαθα τίποτα 

καναμε και προεμφυτευτικο έλεγχο πολλά τα λεφτά μας βγήκε 8 χιλιάρικα όλη η ιστορία μαζί με τα φάρμακα ουρολόγος κλπ κλπ 5/5 έμβρυα καλά μετά τον έλεγχο τόσα καταλήξαμε να έχουμε όσο νάνε και με την βιοψία όρχεως είναι πιο δύσκολα τα πράγματα 

9η μέρα σήμερα μετά την ετ χοριακη 60 

απο την εμπειρία σας πως πήγε ; Έχω καλές ελπίδες ;Ένα έμβρυο βάλαμε οικονομία τώρα τέλος τα παλιά τα γλέντια 

Πήγε 140 σήμερα 11η μέρα καλό αυτό απλά αρρώστησε ο άντρας μου γρίπη από ότι φαίνεται και δεν μπορώ να το χαρώ φοβάμαι μην αρρωστήσω και εγώ αν αύριο σηκωθώ και είμαι χάλια τι κάνω κορίτσια ; 

  • Μου αρέσει 2
  • Καλή τύχη! 2
  • Λουλούδια 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Texas είπε:

Πήγε 140 σήμερα 11η μέρα καλό αυτό απλά αρρώστησε ο άντρας μου γρίπη από ότι φαίνεται και δεν μπορώ να το χαρώ φοβάμαι μην αρρωστήσω και εγώ αν αύριο σηκωθώ και είμαι χάλια τι κάνω κορίτσια ; 

Τίποτα κορίτσι μου δεν επιρεαζει μια ίωση πουθενά . Μόνο ο κυτταρομεγαλοιος είναι που δεν πρέπει να κολλήσεις που συνηθως οι περισσότεροι έχουν αντισώματα αν έχεις κάποιο προγεννητικό ελενχο δες αυτό μόνο . Όλα τα άλλα γρίπη κορονοιος ίωση δεν επιρεαζουν πουθενά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Kalaleme είπε:

Καλημέρα!! 

Συγχαρητήρια στα κορίτσια που περιμένουν το μωράκι τους και δύναμη και τύχη σε εκείνες που βρίσκονται στη διαδικασία!

Χαρίζω κλειστό κουτί menopur 1200 που λήγει 4/2024 σε κάποια κοπέλα που το έχει ανάγκη με την ευχή να είναι τυχερό όπως ήταν και σε μένα.

Οποια ενδιαφέρεται να μου στείλει μήνυμα, περιοχή Αθήνα (νότια)

 

Καλησπέρα! 

 

Θα με ενδιέφερε αν υπάρχει ακόμα διαθέσιμη φυσικά.

 

On 8/11/2023 at 9:53 ΠΜ, Miss_Pineapple είπε:

 

Κατά λάθος, δεν ξέρω πως έγινε και δεν σβήνει..


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa said:

Τίποτα κορίτσι μου δεν επιρεαζει μια ίωση πουθενά . Μόνο ο κυτταρομεγαλοιος είναι που δεν πρέπει να κολλήσεις που συνηθως οι περισσότεροι έχουν αντισώματα αν έχεις κάποιο προγεννητικό ελενχο δες αυτό μόνο . Όλα τα άλλα γρίπη κορονοιος ίωση δεν επιρεαζουν πουθενά 

Α τέλεια το είχα δει για κυτταρομεγαλοϊό  σε κατι εξετάσεις και είχα αντισώματα μακάρι να την γλυτωσω και πάνω από όλα μακάρι να συνεχίσει να μεγαλώνει το έμβρυο  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Texas είπε:

Α τέλεια το είχα δει για κυτταρομεγαλοϊό  σε κατι εξετάσεις και είχα αντισώματα μακάρι να την γλυτωσω και πάνω από όλα μακάρι να συνεχίσει να μεγαλώνει το έμβρυο  

Μην ανχωνεσε όλα καλά θα πάνε !! Πιες τις πορτοκαλάδες σου Κ ξεκουράσου όσο πιο ξεκούραστη είσαι τόσο λιγότερες πιθανότητες να κολλήσεις κάτι. 

Το εμβρυακι μια χαρά πάει !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες!!

Χαίρομαι πάρα πολύ για τα θετικά αποτελέσματα και τις εγκυμοσύνες που πηγαίνουν καλά !

Εύχομαι σε όλες θετικά αποτελέσματα και μωράκια στις αγκαλιές!!

 

Ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι. Είχα κάνει πρώτη προσπάθεια το Μάιο όπου ήταν θετική αλλά στον 7η εβδομάδα απεβαλλα. Μετά ξαναέκανα τον Οκτώβριο και δεν είχα κάν θετική χοριακη. Μίλησα με το γιατρό μου για το πότε μπορούμε να ξανακάνουμε έμβρυομεταφορά. Μυ ήρθε περίοδος αρχές Νοεμβρίου και Μ είπε αν θες μπορούμε ττι Δεκέμβριο που θ σ έρθει περίοδος. Θεωρείτε ότι είναι νωρίς; εγώ νιώθω έτοιμη και ι γιατρός λέει δεν υπάρχει θέμα. Έχουμε θέμα με το σπέρμα εγώ είμαι 29 στα 30 χωρίς κάποιο θέμα γυναικολογικό. Με βολεύει κιολας να το κάνουμε τώρα διότι η εταιρία που δουλεύω κλείνει δύο εβδομάδες τα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Antonia_ είπε:

Καλημέρα σε όλες!!

Χαίρομαι πάρα πολύ για τα θετικά αποτελέσματα και τις εγκυμοσύνες που πηγαίνουν καλά !

Εύχομαι σε όλες θετικά αποτελέσματα και μωράκια στις αγκαλιές!!

 

Ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι. Είχα κάνει πρώτη προσπάθεια το Μάιο όπου ήταν θετική αλλά στον 7η εβδομάδα απεβαλλα. Μετά ξαναέκανα τον Οκτώβριο και δεν είχα κάν θετική χοριακη. Μίλησα με το γιατρό μου για το πότε μπορούμε να ξανακάνουμε έμβρυομεταφορά. Μυ ήρθε περίοδος αρχές Νοεμβρίου και Μ είπε αν θες μπορούμε ττι Δεκέμβριο που θ σ έρθει περίοδος. Θεωρείτε ότι είναι νωρίς; εγώ νιώθω έτοιμη και ι γιατρός λέει δεν υπάρχει θέμα. Έχουμε θέμα με το σπέρμα εγώ είμαι 29 στα 30 χωρίς κάποιο θέμα γυναικολογικό. Με βολεύει κιολας να το κάνουμε τώρα διότι η εταιρία που δουλεύω κλείνει δύο εβδομάδες τα Χριστούγεννα.

Καλημερα κορίτσι εύχομαι καλή επιτυχία την επόμενη φορά και να έχεις καλα αποτελέσματα.και εγώ που απέβαλα αρχές Νοεμβρίου μου είπε μπορώ να ξανά προσπαθήσω τον Δεκέμβριο που θα αδιαθετήσω απλά εγώ από επιλογή να επανέλθει το σώμα μου λίγο και να ηρεμήσω σκέφτομαι πάλι μα προσπαθήσω από Φεβρουάριο.εσυ εφόσον αισθάνεσαι έτοιμη και σου είπε και π γιατρός ότι μπορείς να κανεις αυτό που αισθάνεσαι 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/11/2023 at 9:26 ΜΜ, Angot είπε:

αλήθεια το λες; χάρηκα πολύ! δε το πιστευω ακόμα! νομίζω ότι αύριο θα μου το πάρουν πίσω 

Μα και φυσικά!!! Είναι πολύ φυσικό που φοβάσαι βέβαια ύστερα απ' ότι έχεις περάσει... Βήμα βήμα τώρα και παίρνε δύναμη από τις χαρές σε κάθε υπέρηχο! Σε φιλώ! 

On 16/11/2023 at 10:55 ΜΜ, Texas είπε:

Γεια σας κορίτσια χαίρομαι που οι περισσότερες είστε έγκυες και μάλιστα προχωρημένες και οι αλλες με μωρά και παιδιά με θυμάστε ; Υπερδιέγερση νοσοκομείο 9  βλαστοκυστες 4 ετ μηδέν αποτέλεσμα παράκρουση το ένα μάλιστα το έμβρυο το 9ο μου είπαν και καλά πως δεν άντεξε το ξεπάγωμα γιατί οι πανέξυπνοι είχαν παγώσει 3 μαζί και απαγορεύεται να μου βάλουν τόσα .. anyway για κλείσιμο είναι πραγματικά .

αλλαξα  κέντρο έκανα διέγερση ( που δεν ξέρω πως βρήκα το κουράγιο φτου και από την αρχή ) ο καψερός ο άντρας μου βιοψία όρχεως ξανά 

παλι μου πήραν καμία 30αρια ωαρια ενώ μου είχαν τάξει λιγότερα αλλά όλα καλά με πρόσεξαν και δεν έπαθα τίποτα 

καναμε και προεμφυτευτικο έλεγχο πολλά τα λεφτά μας βγήκε 8 χιλιάρικα όλη η ιστορία μαζί με τα φάρμακα ουρολόγος κλπ κλπ 5/5 έμβρυα καλά μετά τον έλεγχο τόσα καταλήξαμε να έχουμε όσο νάνε και με την βιοψία όρχεως είναι πιο δύσκολα τα πράγματα 

9η μέρα σήμερα μετά την ετ χοριακη 60 

απο την εμπειρία σας πως πήγε ; Έχω καλές ελπίδες ;Ένα έμβρυο βάλαμε οικονομία τώρα τέλος τα παλιά τα γλέντια 

Έλα βρε κορίτσι! Επιτέλους ένα καλό νέο!!! Ήταν η ώρα σου ύστερα από τόσες περιπέτειες! Ευτυχώς που άλλαξες κέντρο, πολλά τα λάθη στο προηγούμενο! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό!!! 

18 ώρες πρίν, Texas είπε:

Πήγε 140 σήμερα 11η μέρα καλό αυτό απλά αρρώστησε ο άντρας μου γρίπη από ότι φαίνεται και δεν μπορώ να το χαρώ φοβάμαι μην αρρωστήσω και εγώ αν αύριο σηκωθώ και είμαι χάλια τι κάνω κορίτσια ; 

Τέλεια η χοριακή σου, πάει σφαίρα το μικρούλι!!! Δεν έγινε και κάτι φοβερό αν κολλήσεις καλέ, μην ανησυχείς! Πάρε τα μέτρα σου για να αποφύγεις την ταλαιπωρία μόνο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, happiness79 said:

Μα και φυσικά!!! Είναι πολύ φυσικό που φοβάσαι βέβαια ύστερα απ' ότι έχεις περάσει... Βήμα βήμα τώρα και παίρνε δύναμη από τις χαρές σε κάθε υπέρηχο! Σε φιλώ! 

Έλα βρε κορίτσι! Επιτέλους ένα καλό νέο!!! Ήταν η ώρα σου ύστερα από τόσες περιπέτειες! Ευτυχώς που άλλαξες κέντρο, πολλά τα λάθη στο προηγούμενο! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό!!! 

Τέλεια η χοριακή σου, πάει σφαίρα το μικρούλι!!! Δεν έγινε και κάτι φοβερό αν κολλήσεις καλέ, μην ανησυχείς! Πάρε τα μέτρα σου για να αποφύγεις την ταλαιπωρία μόνο! 

Happiness σε ευχαριστώ είσαι πολύ καλός άνθρωπος έχεις βοηθήσει πολύ κόσμο και συνεχίζεις σε έχω διαβάσει τόσο που νιώθω ότι σε ξέρω χρόνια ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antonia_ είπε:

Καλημέρα σε όλες!!

Χαίρομαι πάρα πολύ για τα θετικά αποτελέσματα και τις εγκυμοσύνες που πηγαίνουν καλά !

Εύχομαι σε όλες θετικά αποτελέσματα και μωράκια στις αγκαλιές!!

 

Ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι. Είχα κάνει πρώτη προσπάθεια το Μάιο όπου ήταν θετική αλλά στον 7η εβδομάδα απεβαλλα. Μετά ξαναέκανα τον Οκτώβριο και δεν είχα κάν θετική χοριακη. Μίλησα με το γιατρό μου για το πότε μπορούμε να ξανακάνουμε έμβρυομεταφορά. Μυ ήρθε περίοδος αρχές Νοεμβρίου και Μ είπε αν θες μπορούμε ττι Δεκέμβριο που θ σ έρθει περίοδος. Θεωρείτε ότι είναι νωρίς; εγώ νιώθω έτοιμη και ι γιατρός λέει δεν υπάρχει θέμα. Έχουμε θέμα με το σπέρμα εγώ είμαι 29 στα 30 χωρίς κάποιο θέμα γυναικολογικό. Με βολεύει κιολας να το κάνουμε τώρα διότι η εταιρία που δουλεύω κλείνει δύο εβδομάδες τα Χριστούγεννα.

Από τον Μάιο ως τώρα έχουν περάσει πολλοί μήνες, το σώμα σου έχει επανέλθει και εφόσον κι εσύ η ίδια είσαι έτοιμη νομίζω δεν υπάρχει λόγος να το καθυστερήσεις. Πόσο μάλιστα που σε εξυπηρετεί με τη δουλειά σου. Ακολούθησε το ένστικτο σου και εύχομαι να είναι η τυχερή σου ετ αυτή!!! 

πρίν από 7 λεπτά , Texas είπε:

Happiness σε ευχαριστώ είσαι πολύ καλός άνθρωπος έχεις βοηθήσει πολύ κόσμο και συνεχίζεις σε έχω διαβάσει τόσο που νιώθω ότι σε ξέρω χρόνια ❤️

Με συγκινείς Texas 🥰 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...