Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Zaxaroulamak είπε:

Εμενα δε με επηρεαζουν καθολου ουτε πονοκεφαλο ουτε υπνηλια τπτ αλλα ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος. 

Πόσα την ημέρα σου έχει γράψει εσένα;; ανησυχώ μήπως είναι πολλά τα 4 την ημέρα που με έδωσε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

μου είπε να παω στις 16 Νοεμβρίου! και την πρώτη φορά μόνη μου πήγαινα για υπερηχο κάθε βδομάδα! εκείνος ήθελε κάθε 15 περίπου ! οχι είπε δεν έχουμε 2 μωράκια ήταν κάθετος ! χαχαχαχ έχουμε μια σκατοσακουλιτσα ! καλα μακάρι να είναι γερό και δεν με ένοιαζε καθόλου ποσά είναι ! ίσως αν αποφασίσω να κάνω 2ο παιδάκι να τα καταφέρω με κάποια από τις βλαστοκυστες που εχω κατάψυξη !

Ο κάθε γιατρός λειτουργεί διαφορετικά εμένα ήταν κάθετος στον να πηγαίνω κάθε εβδομάδα😂😂εννοείται πάνω από ολα να είναι γερό .εγώ πάντως ανυπομονώ να δω ποτέ θα σταματήσω τα cyclacur και ενεση προγεστερονης μιλάμε έχω και πολύ πρήξιμο σε όλο το σώμα και φοβερή υπνηλία δεν την παλεύω αλλο

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, linaa είπε:

Αν διαβάσεις το χαρτάκι είναι απτις κυρίες παρενέργειες . Γενικά όλες οι ορμόνες φέρνουν πονοκέφαλους . Πολύ νερό Κ σωστη διατροφή θα σε βοηθήσει 

Το διάβασα το χαρτάκι γι'αυτό τρόμαξα. Θα δοκιμάσω μια το πολύ νερό.Ευχαριστώ!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Anna,G είπε:

Πόσα την ημέρα σου έχει γράψει εσένα;; ανησυχώ μήπως είναι πολλά τα 4 την ημέρα που με έδωσε. 

Να μην ανησυχείς για να σου εδωσε ο γιατρός αυτή την φαρμακευτική αγωγή με αυτή την δοσολογία εκείνος ξερει καλύτερα το χρειάζεται ο οργανισμός σου.είσαι πριν την εξωσωματική η μετά ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Να μην ανησυχείς για να σου εδωσε ο γιατρός αυτή την φαρμακευτική αγωγή με αυτή την δοσολογία εκείνος ξερει καλύτερα το χρειάζεται ο οργανισμός σου.είσαι πριν την εξωσωματική η μετά ;

Πρίν την εξωσωματική.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Ο κάθε γιατρός λειτουργεί διαφορετικά εμένα ήταν κάθετος στον να πηγαίνω κάθε εβδομάδα😂😂εννοείται πάνω από ολα να είναι γερό .εγώ πάντως ανυπομονώ να δω ποτέ θα σταματήσω τα cyclacur και ενεση προγεστερονης μιλάμε έχω και πολύ πρήξιμο σε όλο το σώμα και φοβερή υπνηλία δεν την παλεύω αλλο

τα utrogestan φέρνουν τέτοια απ ότι ξέρω! ποιος είναι ο γιατρός σου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Σας εύχομαι εύκολες και τέλειο μήνες εγκυμοσύνες σε όσες τα κατάφεραν και υπομονή και κουράγιο στον αγώνα τους! Χαρίζονται με πολλή αγάπη τα παρακάτω και πολλή θετική ενέργεια για επιτυχία τα παρακάτω φάρμακα: 

- 1 Puregon 600 - αποθηκευμένη στο ψυγείο με λήξη 9/24 

- 3 φιάλες Prolutex 25 mg με λήξη 09/24 

- 6 κουτιά cyclacur με λήξη 0/27

- 1 κουτί Cyclogest 400mg με λήξη 09/26

- 3 κουτιά βιταμίνες iofolen twin με λήξη 06/2025

Περιοχή Βριλήσσια. Οποία ενδιαφέρεται, ας μου στείλει dm. Μπορώ να τα στείλω κιόλας με κούριερ με έξοδα παραλήπτη. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

Καλησπέρα, εμένα Μ πρότεινε η γυναικολόγος μου έναν και πήγα όταν βρήκαμε θρομβοφιλια. Χρήστος Γεωργόπουλος λέγεται στη Μητροπόλεως

Σου έπαιρνε πολλά στην επίσκεψη? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anna,G είπε:

Πόσα την ημέρα σου έχει γράψει εσένα;; ανησυχώ μήπως είναι πολλά τα 4 την ημέρα που με έδωσε. 

Μην ανησυχεις εγω ξεκινησα με 3 την ημερα και τωρα παιρνω 6!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια τελείωσα με τον υπερηχο, όλα καλα! είδαμε σάκο και εμβρυϊκά στοιχεία!  θα με δει πάλι σε 10 ημέρες !

Υπέροχα νέα, την επόμενη φορά εύχομαι να δείτε και να ακούσετε καρδούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Miss_Pineapple είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Σας εύχομαι εύκολες και τέλειο μήνες εγκυμοσύνες σε όσες τα κατάφεραν και υπομονή και κουράγιο στον αγώνα τους! Χαρίζονται με πολλή αγάπη τα παρακάτω και πολλή θετική ενέργεια για επιτυχία τα παρακάτω φάρμακα: 

- 1 Puregon 600 - αποθηκευμένη στο ψυγείο με λήξη 9/24 

- 3 φιάλες Prolutex 25 mg με λήξη 09/24 

- 6 κουτιά cyclacur με λήξη 0/27

- 1 κουτί Cyclogest 400mg με λήξη 09/26

- 3 κουτιά βιταμίνες iofolen twin με λήξη 06/2025

Περιοχή Βριλήσσια. Οποία ενδιαφέρεται, ας μου στείλει dm. Μπορώ να τα στείλω κιόλας με κούριερ με έξοδα παραλήπτη. 

Καλημέρα! Να σε ρωτήσω μαζί με τις βιταμίνες για τη δίδυμη κύηση έπαιρνες κι όλα τα κλασσικά που δίνουν στην εγκυμοσύνη ή μόνο αυτό αυτό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...