Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια τελείωσα με τον υπερηχο, όλα καλα! είδαμε σάκο και εμβρυϊκά στοιχεία!  θα με δει πάλι σε 10 ημέρες !

Πολύ χαίρομαι καλή μου!!! Εύχομαι να έχεις  μια ήρεμη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

τώρα σκουπίστηκα στα υγρά μ μια ελαφριά ροζ απόχρωσουλα και εχω και τα πονάκια μ ! είναι λέτε από τον υπερηχο;

Ναι βρε απτον υπέρηχο μην ανχωνεσε ξεκουράσου όσο μπορείς . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Ναι βρε απτον υπέρηχο μην ανχωνεσε ξεκουράσου όσο μπορείς . 

ξαπλωσα τωρα ως αύριο που δουλευω! έστειλα στη μαια μήπως να πάρω 2 uteogestan τώρα το βράδυ ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

ξαπλωσα τωρα ως αύριο που δουλευω! έστειλα στη μαια μήπως να πάρω 2 uteogestan τώρα το βράδυ ! 

Καλά έκανες αν Κ δεν νομίζω ότι χρειάζετε . Απλά χαλαρωσε Ε Κ αύριο Κ να αργήσεις Κ λίγο στην δουλειά δεν χάθηκε ο κόσμος . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Anna,G είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Να σας ρωτήσω είχε καμία σας θέμα με το ciclacyr το παίρνω εδώ και λίγες μέρες (μόνο τα άσπρα) και από τότε έχω πονοκεφάλους. 

Αν διαβάσεις το χαρτάκι είναι απτις κυρίες παρενέργειες . Γενικά όλες οι ορμόνες φέρνουν πονοκέφαλους . Πολύ νερό Κ σωστη διατροφή θα σε βοηθήσει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια τελείωσα με τον υπερηχο, όλα καλα! είδαμε σάκο και εμβρυϊκά στοιχεία!  θα με δει πάλι σε 10 ημέρες !

Άντε μπραβο είδες το σποράκι εκεί είναι ❤️τέλεια με το καλό ολα να πάνε καλα

πρίν από 45 λεπτά , Anna,G είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Να σας ρωτήσω είχε καμία σας θέμα με το ciclacyr το παίρνω εδώ και λίγες μέρες (μόνο τα άσπρα) και από τότε έχω πονοκεφάλους. 

Τα παίρνω εγώ κορίτσι πονοκεφάλους δεν έχω αλλά μου δημιουργούν αφόρητη υπνηλία εμένα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εγώ πέρα από αυτό το μοναδικό σκούπισμα που ειχα ροζ υγρά χθες δεν είδα πάλι κάτι ως τώρα!!εχω και ελαφριά πονάκια αλλά τα συνηθισμένα! για ασφάλεια βέβαια σήμερα δεν πήγα γραφείο και μου διπλασίασε και τα utrogestan (ζάντα εχω γίνει)🥳 ! είπε να μην ανησυχώ! Να ανησυχώ; χθες δεν είδαμε κάτι που να μας προδιαθέτει σε αιμορραγία κλπ ! α σας εβαλα και φωτό να δείτε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια εγώ πέρα από αυτό το μοναδικό σκούπισμα που ειχα ροζ υγρά χθες δεν είδα πάλι κάτι ως τώρα!!εχω και ελαφριά πονάκια αλλά τα συνηθισμένα! για ασφάλεια βέβαια σήμερα δεν πήγα γραφείο και μου διπλασίασε και τα utrogestan (ζάντα εχω γίνει)🥳 ! είπε να μην ανησυχώ! Να ανησυχώ; χθες δεν είδαμε κάτι που να μας προδιαθέτει σε αιμορραγία κλπ ! α σας εβαλα και φωτό να δείτε!

Καλημερα μια χαρά είσαι να μην ανησυχείς ξεκουράσου αφού δεν πηγές δουλεια είσαι κομπλε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , vikoula2023 είπε:

Καλημερα μια χαρά είσαι να μην ανησυχείς ξεκουράσου αφού δεν πηγές δουλεια είσαι κομπλε

αύριο θα παω αν δεν προκύψει κάτι! θα με απολύσουν στο τελοσ!!!!τη φωτό μ την είδες;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anna,G είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Να σας ρωτήσω είχε καμία σας θέμα με το ciclacyr το παίρνω εδώ και λίγες μέρες (μόνο τα άσπρα) και από τότε έχω πονοκεφάλους. 

Εμενα δε με επηρεαζουν καθολου ουτε πονοκεφαλο ουτε υπνηλια τπτ αλλα ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

αύριο θα παω αν δεν προκύψει κάτι! θα με απολύσουν στο τελοσ!!!!τη φωτό μ την είδες;

Ναι την είδα μια χαρά είναι εγώ περίμενα ότι θα έχεις διδυμακια αλλά ποτέ δεν ξέρεις στον επόμενο μπορεί να δεις 2😊.κάθε εβδομάδα δεν σου είπε να πηγαίνεις τον πρώτο καιρό ;εμένα πάντως έτσι ήθελε για να βλέπει ότι ολα βαίνουν καλώς 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Ναι την είδα μια χαρά είναι εγώ περίμενα ότι θα έχεις διδυμακια αλλά ποτέ δεν ξέρεις στον επόμενο μπορεί να δεις 2😊.κάθε εβδομάδα δεν σου είπε να πηγαίνεις τον πρώτο καιρό ;εμένα πάντως έτσι ήθελε για να βλέπει ότι ολα βαίνουν καλώς 

μου είπε να παω στις 16 Νοεμβρίου! και την πρώτη φορά μόνη μου πήγαινα για υπερηχο κάθε βδομάδα! εκείνος ήθελε κάθε 15 περίπου ! οχι είπε δεν έχουμε 2 μωράκια ήταν κάθετος ! χαχαχαχ έχουμε μια σκατοσακουλιτσα ! καλα μακάρι να είναι γερό και δεν με ένοιαζε καθόλου ποσά είναι ! ίσως αν αποφασίσω να κάνω 2ο παιδάκι να τα καταφέρω με κάποια από τις βλαστοκυστες που εχω κατάψυξη !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...