Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω…αυτό το μήνα στη 2η μέρα κύκλου ξεκινησα 2 χάπια κλομιφαινης καθημερινά και ο γιατρός μου είπε τη 10η και 11η ημέρα να προσθέσω και Orgalutran. Για Orgalutran σε τροποποιημένο φυσικό δεν ειχα ξανακούσει..εσεις;;

Θα παίρνεις κλομιφαίνη μέχρι τη 10η-11η μέρα; Νόμιζα 5 μέρες τα δίνουν αυτά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοριτσια! Έχετε να προτείνετε κάποιον αιματολογο Θεσσαλονίκη? Για το στίγμα και τον αιματοκριτη στην εγκυμοσύνη τον θέλω... Ps όχι τη γνωστή όλης της πόλης, τη Λευκ.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Neverstop είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! Έχετε να προτείνετε κάποιον αιματολογο Θεσσαλονίκη? Για το στίγμα και τον αιματοκριτη στην εγκυμοσύνη τον θέλω... Ps όχι τη γνωστή όλης της πόλης, τη Λευκ.. 

Καλησπέρα, εμένα Μ πρότεινε η γυναικολόγος μου έναν και πήγα όταν βρήκαμε θρομβοφιλια. Χρήστος Γεωργόπουλος λέγεται στη Μητροπόλεως

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια τελείωσα με τον υπερηχο, όλα καλα! είδαμε σάκο και εμβρυϊκά στοιχεία!  θα με δει πάλι σε 10 ημέρες !

Μπράβο κορίτσι μου..με το καλό όλα από εδώ κ πέρα ...να έχεις μια όμορφη κ ήρεμη εγκυμοσύνη κ μόνο χαρές!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Ιουλιέτα είπε:

Θα παίρνεις κλομιφαίνη μέχρι τη 10η-11η μέρα; Νόμιζα 5 μέρες τα δίνουν αυτά!

Ναι μου είπε να τα συνεχίσω ο γιατρός μέχρι τη 12η μέρα που θα με δει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια τελείωσα με τον υπερηχο, όλα καλα! είδαμε σάκο και εμβρυϊκά στοιχεία!  θα με δει πάλι σε 10 ημέρες !

Μπράβο κορίτσι !!! Πώς τα είδες ? Τι σου είπε ? Απορίες ? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια τελείωσα με τον υπερηχο, όλα καλα! είδαμε σάκο και εμβρυϊκά στοιχεία!  θα με δει πάλι σε 10 ημέρες !

Συγχαρητήρια !!!!!! Κοιτά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου ..είναι το πιο όμορφο που συμβαίνει γεγονός.. μετά θα είναι η γέννηση του !!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , minnie26 είπε:

Συγχαρητήρια !!!!!! Κοιτά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου ..είναι το πιο όμορφο που συμβαίνει γεγονός.. μετά θα είναι η γέννηση του !!! 

αρχή είμαστε ακόμα καλε αχαχαχ έφτασες στη γέννηση !

πρίν από 23 λεπτά , linaa είπε:

Μπράβο κορίτσι !!! Πώς τα είδες ? Τι σου είπε ? Απορίες ? 

α οχι δεν ειχα ήταν όλα ξεκάθαρα είδα μόνη μ μια μαύρη σακούλα με ένα άσπρο πραγματακι μέσα ολοκάθαρα χαχαχαχα του ανακοίνωσα εγώ μόνη νμ ότι εχω και εμβρυϊκά στοιχεία 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Angot είπε:

αρχή είμαστε ακόμα καλε αχαχαχ έφτασες στη γέννηση !

α οχι δεν ειχα ήταν όλα ξεκάθαρα είδα μόνη μ μια μαύρη σακούλα με ένα άσπρο πραγματακι μέσα ολοκάθαρα χαχαχαχα του ανακοίνωσα εγώ μόνη νμ ότι εχω και εμβρυϊκά στοιχεία 

ΧΑ ΧΑ εδώ κάναμε ολόκληρη επιστημονική έρευνα με ενα τεστ Κ τον υπέρηχο τον ξεπεταξες ? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

ΧΑ ΧΑ εδώ κάναμε ολόκληρη επιστημονική έρευνα με ενα τεστ Κ τον υπέρηχο τον ξεπεταξες ? 

χαχαχαχ ήταν λευκό πομ πομ δεν έπαιρνε χρωματολόγικη αξιολόγηση! έπρεπε να δω και τπτ άλλο λες; είδα ένα μαύρο σάκο με ένα λευκό πράγμα μέσα! σήμερα μπηκα στην 5η εβδομάδα 

  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

χαχαχαχ ήταν λευκό πομ πομ δεν έπαιρνε χρωματολόγικη αξιολόγηση! έπρεπε να δω και τπτ άλλο λες; είδα ένα μαύρο σάκο με ένα λευκό πράγμα μέσα! σήμερα μπηκα στην 5η εβδομάδα 

Τι άλλο να δεις καλέ ? Όλα καλά ! Αλήθεια ο σάκος είναι στρογγυλός ή μισοφέγγαρο? Εμένα ήταν μισοφέγγαρο Κ είχα σκαλωσει γιατί ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , linaa είπε:

Τι άλλο να δεις καλέ ? Όλα καλά ! Αλήθεια ο σάκος είναι στρογγυλός ή μισοφέγγαρο? Εμένα ήταν μισοφέγγαρο Κ είχα σκαλωσει γιατί ..

μακρόστενος χαχαχα πάντως μισοφέγγαρο δεν ήταν αλλά δεν ξέρω αν παίζει και ρόλο! ααααα κορίτσι θα ναι sailor moon με τη δύναμη του φεγγαριουυυυυ 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...