Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Έχεις συνεργαστεί μαζί του;

Καλημερα κοριτσι μου!Εγω ειμαι στου Ζερβακη.Προς το παρον κανουμε εξετασεις δεν εχουμε κανει εξωσωματικη ακομα.

Ειναι πολυ φιλικος,ανθρωπινος και δεν σε κοιταει για τα χρηματα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 ώρα πρίν, Kate89 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!Εγω ειμαι στου Ζερβακη.Προς το παρον κανουμε εξετασεις δεν εχουμε κανει εξωσωματικη ακομα.

Ειναι πολυ φιλικος,ανθρωπινος και δεν σε κοιταει για τα χρηματα

Σ ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία 

11 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω…αυτό το μήνα στη 2η μέρα κύκλου ξεκινησα 2 χάπια κλομιφαινης καθημερινά και ο γιατρός μου είπε τη 10η και 11η ημέρα να προσθέσω και Orgalutran. Για Orgalutran σε τροποποιημένο φυσικό δεν ειχα ξανακούσει..εσεις;;

Εγώ έχω κάνει κανονικά 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Angot είπε:

χαχαχ αυτό μου το έχουν ξαναπεί. ελπιζω να σπάσω τη γκίνια ! αύριο εχω 1ο υπερηχο αλλά είναι οριακά , ότι θα μπω 5η εβδομάδα ! 

Μας αρκεί να δεις τον σάκο! Εγώ εμβρυϊκά στοιχεία κ τις 2 φορές είχα δει την 6η εβδομάδα (τότε είχα πάει για 1ο υπέρηχο) και καρδούλα στις 8 εβδομάδες. 

Θα κρατάς σε λίγους μήνες το θαυματακι στην αγκαλίτσα σου!

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Angot είπε:

λοιπόν κορίτσια ήρθε η ώρα να γκρινιάξω και γω! αυριο εχω υπερηχο θα ειμαι 4w+6 με μέσο όρο χοριακης λόγικα 4500+ ! τι αναμένω να δω για να μην πάθω κρίση; νωρίς είναι πάντως το ξέρω!

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου. Είναι αρκετά νωρίς, θα δείτε παχύ ενδομήτριο, πιθανόν σάκο αλλά τα εμβρυϊκά στοιχεία και να πάλλεται η καρδούλα του θα είναι δύσκολο να τα δείτε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου. Είναι αρκετά νωρίς, θα δείτε παχύ ενδομήτριο, πιθανόν σάκο αλλά τα εμβρυϊκά στοιχεία και να πάλλεται η καρδούλα του θα είναι δύσκολο να τα δείτε. 

ότι και να δούμε μακάρι να προδιαθέτει καλή έκβαση !

πρίν από 41 λεπτά , Mariam23 είπε:

Μας αρκεί να δεις τον σάκο! Εγώ εμβρυϊκά στοιχεία κ τις 2 φορές είχα δει την 6η εβδομάδα (τότε είχα πάει για 1ο υπέρηχο) και καρδούλα στις 8 εβδομάδες. 

Θα κρατάς σε λίγους μήνες το θαυματακι στην αγκαλίτσα σου!

πιστευω θα μ πει ότι είναι νωρίς για να μην πάθω κρίση που δε θα δουμε πολλές λεπτομέρειες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Έχεις συνεργαστεί μαζί του;

Έκανα ραντεβού πριν ξεκινήσω τη δεύτερη φορά. Καλός μου φάνηκε, αλλά μόνος του διερωτήθηκε γιατί να αλλάξω γιατρό εφόσον είχα επιτύχει στην πρώτη οπότε με έβαλε σε αμφιβολιες και επίσης στο μητέρα για δικούς μου λόγους δεν το πολύ συμπαθώ οπότε δεν συνέχισα...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Ele@n είπε:

Έκανα ραντεβού πριν ξεκινήσω τη δεύτερη φορά. Καλός μου φάνηκε, αλλά μόνος του διερωτήθηκε γιατί να αλλάξω γιατρό εφόσον είχα επιτύχει στην πρώτη οπότε με έβαλε σε αμφιβολιες και επίσης στο μητέρα για δικούς μου λόγους δεν το πολύ συμπαθώ οπότε δεν συνέχισα...

Και σε ποιον είσαι;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να ρωτησω ! σορρυ κ ολας! ζορίστηκα λίγο στην τουαλέτα μου και από κεινη την ώρα εχω πονάκια ! δυστυχώς ειμαι στη δουλειά και μετά εχω καπάκι υπερηχο και δε θα ξεκουραστώ άμεσα ! λέτε να εκανα καμια ζημιά;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια να ρωτησω ! σορρυ κ ολας! ζορίστηκα λίγο στην τουαλέτα μου και από κεινη την ώρα εχω πονάκια ! δυστυχώς ειμαι στη δουλειά και μετά εχω καπάκι υπερηχο και δε θα ξεκουραστώ άμεσα ! λέτε να εκανα καμια ζημιά;

Όχι παιδί μου δεν έπαθες τίποτα ! Τα πονακια είναι Κ απτό έντερο. Γενικά προσπάθησε να τρως σωστά ώστε να πηγαίνεις εύκολα τουαλέτα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Όχι παιδί μου δεν έπαθες τίποτα ! Τα πονακια είναι Κ απτό έντερο. Γενικά προσπάθησε να τρως σωστά ώστε να πηγαίνεις εύκολα τουαλέτα 

κάλε δεν ειχα τπτ ίσα ισα ήμουν άψογη τόσο καιρό! τώρα τελευταίες 3-4 μέρες με έπιασε ! σίγουρα ε; ε δε γίνεται να μη ζοριστείς και καθόλου ρε κορίτσια ! είπαμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , Angot είπε:

κάλε δεν ειχα τπτ ίσα ισα ήμουν άψογη τόσο καιρό! τώρα τελευταίες 3-4 μέρες με έπιασε ! σίγουρα ε; ε δε γίνεται να μη ζοριστείς και καθόλου ρε κορίτσια ! είπαμε!

Ε τώρα θα έχεις δυσκοιλιότητες συχνά πυκνά . Τίποτα δεν παθαίνεις . Αλλά εντάξει δεν θέλει να σφιγγεσε 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια να ρωτησω ! σορρυ κ ολας! ζορίστηκα λίγο στην τουαλέτα μου και από κεινη την ώρα εχω πονάκια ! δυστυχώς ειμαι στη δουλειά και μετά εχω καπάκι υπερηχο και δε θα ξεκουραστώ άμεσα ! λέτε να εκανα καμια ζημιά;

Αχ το θα κάνω με εσενα που συνέχεια ο νους σου πηγαίνει στο χειρότερο σενάριο. Δεν έκανες ζημιά αλλά πλέον δεν μπορούμε να σφιγγόμαστε σαν να μην υπάρχει αύριο χαχαχ. Γενικά θα παρατηρούμε συνέχεια αλλαγές.εγω κάποιες μέρες πηγαίνω άνετα 2-3 φορές μέσα στη ημέρα και άλλες 1 με το ζόρι παίζει μεγάλο ρόλο η διατροφή  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Αχ το θα κάνω με εσενα που συνέχεια ο νους σου πηγαίνει στο χειρότερο σενάριο. Δεν έκανες ζημιά αλλά πλέον δεν μπορούμε να σφιγγόμαστε σαν να μην υπάρχει αύριο χαχαχ. Γενικά θα παρατηρούμε συνέχεια αλλαγές.εγω κάποιες μέρες πηγαίνω άνετα 2-3 φορές μέσα στη ημέρα και άλλες 1 με το ζόρι παίζει μεγάλο ρόλο η διατροφή  

 αχαχαχχα καλα δεν ξαναγύρισα τον Ψάλτη στο έχεις μάνα έχεις πατέρα! αλλά δε λες ότι έτρεχα και ανέμελη στο λιβάδι σα τη Λώρα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

 αχαχαχχα καλα δεν ξαναγύρισα τον Ψάλτη στο έχεις μάνα έχεις πατέρα! αλλά δε λες ότι έτρεχα και ανέμελη στο λιβάδι σα τη Λώρα 

Ολα καλα θα πάνε θα δεις σάκο σήμερα μπορεί να δέος και εμβρυϊκά στοιχεία αλλιώς θα θελήσει να σε ξανά δει την άλλη εβδομάδα.και εγώ αύριο έχω τον 4ο υπερηχο κι θα μου πει και ποτε θα κάνω την αυχενική μάλλον σε κανα 2 εβδομαδες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vikoula2023 είπε:

Ολα καλα θα πάνε θα δεις σάκο σήμερα μπορεί να δέος και εμβρυϊκά στοιχεία αλλιώς θα θελήσει να σε ξανά δει την άλλη εβδομάδα.και εγώ αύριο έχω τον 4ο υπερηχο κι θα μου πει και ποτε θα κάνω την αυχενική μάλλον σε κανα 2 εβδομαδες

αντε με το καλό να χαλαρώσεις ! μεγάλη υπόθεση η αυχενικη! χωριά ότι φαίνεται ολόκληρο μωράκι στον υπερηχο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...