Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Μου τα λες πολύ ιδανικά και με ηρεμείς 🥰

Μακάρι γιατί λέω τόσες ώρες χωρίς νερό τι θα γίνει αλλά θα αντέξουμε τι να κάνουμε ..

επισης με προβλημάτισε που θέλουν το σπερμα από το σπίτι 😳 το δικό μας ζει μόνο 6ωρες ελπίζω να πιάσουν 

Μου το είπε δυο φοράς πως μόνο arvecap και αύριο τίποτα απολύτως 🫠

Τότε όλα οκ ! Αφού το έχεις επιβεβαιωμένο no problem ! Βουυυυρ για τα εμβρυακια σου !!!! Αναρωτήθηκα μόνο γιατί  κ εμένα μου έβαζε avercap αλλά κ ovitrelle με μια ώρα διάφορα δύο μέρες πριν την ωοληψια. Βέβαια εγώ δεν είχα ποτέ τόσα ωάρια όσα εσύ... Οπότε σίγουρα θα είναι διαφορετική η προσέγγισή του γιατρού μας😊 Εγώ φαντάσου μια φορά είχα 7 ωοθηλακια κ τις άλλες 2 κ 1 .... οπότε δε συγκρίνονται οι περιπτώσεις μας 🥰

Περιμένουμε τα νέα σου την Τετάρτη με χαρά !!!! Να μην έχεις αγωνία αλλά να σκέφτεσαι ότι είσαι ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο ❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

λοιπόν κορίτσια ήρθε η ώρα να γκρινιάξω και γω! αυριο εχω υπερηχο θα ειμαι 4w+6 με μέσο όρο χοριακης λόγικα 4500+ ! τι αναμένω να δω για να μην πάθω κρίση; νωρίς είναι πάντως το ξέρω!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Angot είπε:

λοιπόν κορίτσια ήρθε η ώρα να γκρινιάξω και γω! αυριο εχω υπερηχο θα ειμαι 4w+6 με μέσο όρο χοριακης λόγικα 4500+ ! τι αναμένω να δω για να μην πάθω κρίση; νωρίς είναι πάντως το ξέρω!

Επειδή κι εγώ είχα κάνει αρκετά νωρίς τον πρώτο υπέρηχο... θα δεις σίγουρα ένα μικρό φουσκακι ίσως ακόμα να μη φαίνονται εμβρυικα στοιχεία αλλα στον επόμενο... όπως και να έχει ο γιατρουλης θα δει αυτά που θέλει να δει!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Angot είπε:

λοιπόν κορίτσια ήρθε η ώρα να γκρινιάξω και γω! αυριο εχω υπερηχο θα ειμαι 4w+6 με μέσο όρο χοριακης λόγικα 4500+ ! τι αναμένω να δω για να μην πάθω κρίση; νωρίς είναι πάντως το ξέρω!

Κ εγώ με τέτοια χοριακη είχα κάνει υπέρηχο είχα δει μόνο σάκο με μεγάλη προσπάθεια Κ καλό υπέρηχο ίσως δει Κ κάτι παραπάνω αλλά όχι σίγουρα είσαι ακόμα πολύ νωρίς .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βέβαια ανάλογα με το σχήμα του σάκου Κ την θέση που έχει θα σου πει πολλές πληροφορίες για την πορεία . Ένας ωραίος σάκος Κ μια καλή θέση δείχνουν Κ το ότι θα προχωρήσει μια χαρά 

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

@linaa @Sisheido και τότε γιατί να κάνω από τόσο νωρίς; λέτε να του πω πιο αργά; μόνη της μου το είπε η μαια 

Σου απάντησα Κ σε αυτή την ερώτηση 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

Βέβαια ανάλογα με το σχήμα του σάκου Κ την θέση που έχει θα σου πει πολλές πληροφορίες για την πορεία . Ένας ωραίος σάκος Κ μια καλή θέση δείχνουν Κ το ότι θα προχωρήσει μια χαρά 

Σου απάντησα Κ σε αυτή την ερώτηση 

μάλιστα ! αυτό δεν το ήξερα είναι η αλήθεια! άρα έχει κάποιο νόημα. θα σας ενημερώσω αύριο για τα νεότερα !ελπιζω ευχάριστα 🙏

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lela79 είπε:

Τότε όλα οκ ! Αφού το έχεις επιβεβαιωμένο no problem ! Βουυυυρ για τα εμβρυακια σου !!!! Αναρωτήθηκα μόνο γιατί  κ εμένα μου έβαζε avercap αλλά κ ovitrelle με μια ώρα διάφορα δύο μέρες πριν την ωοληψια. Βέβαια εγώ δεν είχα ποτέ τόσα ωάρια όσα εσύ... Οπότε σίγουρα θα είναι διαφορετική η προσέγγισή του γιατρού μας😊 Εγώ φαντάσου μια φορά είχα 7 ωοθηλακια κ τις άλλες 2 κ 1 .... οπότε δε συγκρίνονται οι περιπτώσεις μας 🥰

Περιμένουμε τα νέα σου την Τετάρτη με χαρά !!!! Να μην έχεις αγωνία αλλά να σκέφτεσαι ότι είσαι ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο ❤️❤️❤️❤️

Αυτή η arvecap ποσό δύσκολη 🤣 

σε ευχαριστώ πολύ θα σας πω νέα μεθαύριο ❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Κάνει και μέσω Ίντερνετ ραντεβου 

Πώς; Viber;

14 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Σε μένα δεν δούλεψε ούτε η κλομιφαινη.

Για πείτε ρε κορίτσια εσείς οι ηρακλειώτισες εμπειρίες από εξωσωματικους στην πόλη σαν πλην του Μ.........η

Έχω κλείσει 2 φορές ραντεβού με το  Σφ...... ο οποιος ερχεται 1 φορα τον μηνα αλλα ο σύζυγος κ τις 2 φορές λόγω εργασίας δεν μπορεί .

Υπάρχει κι ο Ζερβάκης στο μητέρα.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Angot είπε:

μάλιστα ! αυτό δεν το ήξερα είναι η αλήθεια! άρα έχει κάποιο νόημα. θα σας ενημερώσω αύριο για τα νεότερα !ελπιζω ευχάριστα 🙏

Χωρίς να έχω κάνει ποτέ υπέρηχο, μιας και η μοναδική εγκυμοσύνη μου προ εξωσωματικής ήταν βιοχημική, θεωρώ ότι σε αυτή τη φάση είναι σημαντική η πληροφορία ότι ο σάκος είναι στο ενδομήτριο και ότι δεν πρόκειται για εξωμήτρια κύηση. Να το απολαύσεις και να πας με χαρά 😊

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια να σας ρωτήσω…αυτό το μήνα στη 2η μέρα κύκλου ξεκινησα 2 χάπια κλομιφαινης καθημερινά και ο γιατρός μου είπε τη 10η και 11η ημέρα να προσθέσω και Orgalutran. Για Orgalutran σε τροποποιημένο φυσικό δεν ειχα ξανακούσει..εσεις;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω…αυτό το μήνα στη 2η μέρα κύκλου ξεκινησα 2 χάπια κλομιφαινης καθημερινά και ο γιατρός μου είπε τη 10η και 11η ημέρα να προσθέσω και Orgalutran. Για Orgalutran σε τροποποιημένο φυσικό δεν ειχα ξανακούσει..εσεις;;

Κλομιφαινη αν θυμάμαι καλά.επαιρνα για 5 μέρες από 2 χαπια και μετά ανάλογα με τις εξετάσεις καιντον υπέρηχο έκανα 2 ή 3 orgalutran κι εγώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Πώς; Viber;

Υπάρχει κι ο Ζερβάκης στο μητέρα.

Δεν ξέρω λεπτομέρειες, απλά το έχουν αναφέρει και αλλά κοριτσια εδώ …θα σας ενημερώσει η γραμματεία του αν καλέσετε 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Sisheido είπε:

Κλομιφαινη αν θυμάμαι καλά.επαιρνα για 5 μέρες από 2 χαπια και μετά ανάλογα με τις εξετάσεις καιντον υπέρηχο έκανα 2 ή 3 orgalutran κι εγώ!

Α ωραία, σ ευχαριστω παρά πολύ!!δεν το ειχα ξανακουσει και παραξενεύτηκα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...