Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια οι αναγούλες χωρίς εμετό (μόνο σάλια…σορτυ) είναι στις ναυτίες της εγκυμοσύνης ή έφαγα τπτ χαλασμένο ; αγχωθηκα 

Καλημερα εγώ από την αρχή έχω αναγούλες χωρίς να κάνω εμετό απλά κάτι σαν να ανεβαίνουν λίγα υγρά πάνω αν αυτό εννοείς 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , vikoula2023 είπε:

Καλημερα εγώ από την αρχή έχω αναγούλες χωρίς να κάνω εμετό απλά κάτι σαν να ανεβαίνουν λίγα υγρά πάνω αν αυτό εννοείς 

μου ηρθε αναγούλα πήγα για εμετό αλλά έβγαλα μόνο λίγα υγρά  ! δεν εκανα κανονικά εμετό ! η αναγούλα όμως συνεχίζει !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Angot είπε:

μου ηρθε αναγούλα πήγα για εμετό αλλά έβγαλα μόνο λίγα υγρά  ! δεν εκανα κανονικά εμετό ! η αναγούλα όμως συνεχίζει !

Συνέχεια τα έχω αυτά τα υγρά. εγώ γενικά δύσκολα κάνω εμετό δεν είναι κάτι μην ανησυχείς 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Μάλιστα. Δεν μου αρέσει καθόλου η ιδέα της διαδικτυακής συνάντησης. Παρόλα αυτά θα μιλήσω και με τον άντρα μου κ βλέπουμε. Σ ευχαριστώ πολύ!

Σίγουρα δεν είναι το ίδιο, το βλέπετε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

καλημερα κορίτσια οι αναγούλες χωρίς εμετό (μόνο σάλια…σορτυ) είναι στις ναυτίες της εγκυμοσύνης ή έφαγα τπτ χαλασμένο ; αγχωθηκα 

Ακριβώς το ίδιο είχα και εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης μου. Μόνο διάφανα υγρά πηχτα σαν σάλια. Είναι φυσιολογικό. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Με το καλό εύχομαι να πάνε όλα. Το 2024 θα είναι η χρονιά σου. :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Mariam23 είπε:

Ακριβώς το ίδιο είχα και εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης μου. Μόνο διάφανα υγρά πηχτα σαν σάλια. Είναι φυσιολογικό. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Με το καλό εύχομαι να πάνε όλα. Το 2024 θα είναι η χρονιά σου. :)

2 φλουριά κέρδισα πέρυσι ! για το θεό 😅

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Mariam23 είπε:

Άσε, τα φλουριά δεν είναι καλός δείκτης 🤣🤣🤣 

χαχαχ αυτό μου το έχουν ξαναπεί. ελπιζω να σπάσω τη γκίνια ! αύριο εχω 1ο υπερηχο αλλά είναι οριακά , ότι θα μπω 5η εβδομάδα ! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα !!!

Πηγα για υπέρηχο σήμερα έχω πάνω από 20 τα οποίοα από ότι είδα στο χαρτί έγραφαν 18,20,21,28 χιλ δεν ξέρω αν είναι καλά εσείς τι λέτε ; 
Μου πρότεινε τον επόμενο μήνα εμβρυομεταφορα για να ήμαστε σίγουροι 

τεταρτη πρωί μπαίνω για ωοληψια σήμερα μου είπε να κάνω μια ένεση olgalutran και μια arvecap δεν μου είπε για ovitrelle τελικά 

  • Καλή τύχη! 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !!!

Πηγα για υπέρηχο σήμερα έχω πάνω από 20 τα οποίοα από ότι είδα στο χαρτί έγραφαν 18,20,21,28 χιλ δεν ξέρω αν είναι καλά εσείς τι λέτε ; 
Μου πρότεινε τον επόμενο μήνα εμβρυομεταφορα για να ήμαστε σίγουροι 

τεταρτη πρωί μπαίνω για ωοληψια σήμερα μου είπε να κάνω μια ένεση olgalutran και μια arvecap δεν μου είπε για ovitrelle τελικά 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου να πάνε ολα καλα ,δεν ξέρω εσενα το σου είπε ο γιατρός;από όσο ξέρω τα καλα είναι από 14-20 χιλιοστά που είναι ιδανικά για γονιμοποίηση 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου να πάνε ολα καλα ,δεν ξέρω εσενα το σου είπε ο γιατρός;από όσο ξέρω τα καλα είναι από 14-20 χιλιοστά που είναι ιδανικά για γονιμοποίηση 

Δεν μου ανέφερε κάτι μόνο ότι όλα πάνε καλά και ήμαστε έτοιμη για ωοληψια!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluee19 είπε:

Δεν μου ανέφερε κάτι μόνο ότι όλα πάνε καλά και ήμαστε έτοιμη για ωοληψια!!

Μια χαρά είναι ότι σου είπε ο γιατρός ,σου εύχομαι ολα να σου πάνε πολύ καλα😊

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !!!

Πηγα για υπέρηχο σήμερα έχω πάνω από 20 τα οποίοα από ότι είδα στο χαρτί έγραφαν 18,20,21,28 χιλ δεν ξέρω αν είναι καλά εσείς τι λέτε ; 
Μου πρότεινε τον επόμενο μήνα εμβρυομεταφορα για να ήμαστε σίγουροι 

τεταρτη πρωί μπαίνω για ωοληψια σήμερα μου είπε να κάνω μια ένεση olgalutran και μια arvecap δεν μου είπε για ovitrelle τελικά 

Μπράβο, ιδανικά ακούγονται όλα! Όλα θα πάνε πολύ καλά, το όποιο άγχος σου είναι δικαιολογημένο γιατί κάνεις πρώτη φορά τη διαδικασία. Όταν με το καλό ολοκληρωθεί η ωοληψία, θα δεις ότι δεν είναι τίποτα. Καλή επιτυχία με πολλές γονιμοποιήσεις και πολλά γερά εμβρυάκια ❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...