Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

ρε κορίτσια όταν μαζεύω τα πόδια μ-σηκώνω , λυγίζω για να κατσω στην καρέκλα κλπ νιώθω τραβήγματα δεξιά και αριστερά στιγμιαία , και περνούν αμέσως ! όρθια νιώθω απλώς καμια φορά ένα βάρος τπτ άλλο ! να ανησυχώ; γενικά από πόνους εχω στιγμιαίας σουβλιστές ποτέ αριστερά , ποτέ δεξιά! 

Τραβήγματα δεν έχω δεν ξέρω αν εννοείς κάτι αλλο έχω πόνους όπως αυτά της περιόδου και σουβλιες και ολα μου περνάνε όταν ξαπλώνω στην ορθοστασία δεν μπορώ πολύ ώρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 8 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Τραβήγματα δεν έχω δεν ξέρω αν εννοείς κάτι αλλο έχω πόνους όπως αυτά της περιόδου και σουβλιες και ολα μου περνάνε όταν ξαπλώνω στην ορθοστασία δεν μπορώ πολύ ώρα 

σούβλιτσες ! στιγμιαίος πόνος δεξιά η αριστερά χαμηλά χαμηλά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

σούβλιτσες ! στιγμιαίος πόνος δεξιά η αριστερά χαμηλά χαμηλά! 

Και εγω το έχω αυτό που λες και από τις δυο πλευρές.πονάκια περιόδου δεν έχεις καθόλου τωρα που λες ότι θα περίμενες να αδιαθετήσεις ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Και εγω το έχω αυτό που λες και από τις δυο πλευρές.πονάκια περιόδου δεν έχεις καθόλου τωρα που λες ότι θα περίμενες να αδιαθετήσεις ;

ναι εχω μια στο τόσο μέση-πόνος περιόδου  , αλλά περνάει μετά από λίγο αν χαλαρώσω! γενικά με βοήθησε το μαγνήσιο θεωρώ ! και βάρος εχω χαμηλά που και που 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

σούβλιτσες ! στιγμιαίος πόνος δεξιά η αριστερά χαμηλά χαμηλά! 

Μην ανησυχείς ! Είναι αυτό που σου είπαν και τα κορίτσια.. τα ίδια είχα κ γώ !! Εμένα μ έπιαναν κ μια συγκεκριμένη ώρα κάθε μέρα 😂

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , minnie26 είπε:

Μην ανησυχείς ! Είναι αυτό που σου είπαν και τα κορίτσια.. τα ίδια είχα κ γώ !! Εμένα μ έπιαναν κ μια συγκεκριμένη ώρα κάθε μέρα 😂

και μένα προς το βράδυ συνήθως με πιάνουν όλα 🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Κ δεν σου λεπτυνε το ενδομητριο;

Λογικά σε απανωτούς κύκλους επηρέαζει. Μετά από συνεχόμενους κύκλους έχω δει και ότι λεπτυνε και η ροή της περιόδου είναι πιο ελαφριά.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ele@n είπε:

Λογικά σε απανωτούς κύκλους επηρέαζει. Μετά από συνεχόμενους κύκλους έχω δει και ότι λεπτυνε και η ροή της περιόδου είναι πιο ελαφριά.

εγώ εκανα απανωτούς και δεν μου το λέπτυνε ! μόνο 1 φορά εκανα κύστη η οποία έφυγε με 1 μήνα αντισύλληψη ! απλώς όσο περνούσε ο καιρός απαντούσα με λιγότερα ωάρια! γενικά πάντως αν με ρωτάς τώρα είναι κατά των συνεχόμενων προσπαθειών . το σώμα θέλει ένα 3 μηνο να συνέλθει !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Λογικά σε απανωτούς κύκλους επηρέαζει. Μετά από συνεχόμενους κύκλους έχω δει και ότι λεπτυνε και η ροή της περιόδου είναι πιο ελαφριά.

Κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Σε μένα δεν δούλεψε ούτε η κλομιφαινη.

Για πείτε ρε κορίτσια εσείς οι ηρακλειώτισες εμπειρίες από εξωσωματικους στην πόλη σαν πλην του Μ.........η

Έχω κλείσει 2 φορές ραντεβού με το  Σφ...... ο οποιος ερχεται 1 φορα τον μηνα αλλα ο σύζυγος κ τις 2 φορές λόγω εργασίας δεν μπορεί .


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sisheido είπε:

Εμβρυομεταφορα κάναμε σε άλλο κύκλο 2 μήνες μετά... αλλά γενικά δεν έχω θέμα με το ενδομητριο!

Ναι οκ ούτε κι εγω έχω αλλά μετά από κλομιφαινη δεν μπορώ να κάνω ετ αμέσως γιατί λεπταινει. Αντιθέτως μετά από 1-2 κύκλους. Τεσπα!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Σε μένα δεν δούλεψε ούτε η κλομιφαινη.

Για πείτε ρε κορίτσια εσείς οι ηρακλειώτισες εμπειρίες από εξωσωματικους στην πόλη σαν πλην του Μ.........η

Έχω κλείσει 2 φορές ραντεβού με το  Σφ...... ο οποιος ερχεται 1 φορα τον μηνα αλλα ο σύζυγος κ τις 2 φορές λόγω εργασίας δεν μπορεί .

Κάνει και μέσω Ίντερνετ ραντεβου 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , silvy22 είπε:

Κάνει και μέσω Ίντερνετ ραντεβου 

Μάλιστα. Δεν μου αρέσει καθόλου η ιδέα της διαδικτυακής συνάντησης. Παρόλα αυτά θα μιλήσω και με τον άντρα μου κ βλέπουμε. Σ ευχαριστώ πολύ!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...