Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

Just now, linaa είπε:

Για να δουμε οπως Κ να έχει καλό θα είναι !! ! Αλήθεια τεστ με εβδομάδες δεν έκανες πάλι! Μέχρι πόσες φτάνουν αυτά τα τεστ ? 

3 χαχαχαχαχα γι αυτό δεν εκανα ! εξάντλησα τα περιθώρια ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Just now, linaa είπε:

Κάνε το πείραμα με τα τεστ ωορηξιας 

κάλε πάψε τώρα που ηρέμησα χαχαχαχα εξαλλη θα γίνω πάλι 😂 μέχρι την τρίτη είναι έγκυος ! τρίτη πρωί θα αρχίσω πάλι την γκρίνια !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

κάλε πάψε τώρα που ηρέμησα χαχαχαχα εξαλλη θα γίνω πάλι 😂 μέχρι την τρίτη είναι έγκυος ! τρίτη πρωί θα αρχίσω πάλι την γκρίνια !

9 μήνες θα είσαι έγκυος αλλά πρέπει να προσφέρεις Κ στην επιστήμη! Χα ΧΑ 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , linaa είπε:

Αντε με το καλό ! Νωρίς σε έβαλε! Τουλάχιστον θα ξέρεις πόσους σάκους έχεις ! 

Εμένα στους πρώτους δύο υπερηχους φαινοταν ο ένας μόνο... και μετά εκπληξηηη!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Sisheido είπε:

Εμένα στους πρώτους δύο υπερηχους φαινοταν ο ένας μόνο... και μετά εκπληξηηη!

τι χοριακες είχες θυμάσαι; πάντως με τραβάνε και οι 2 πλευρές 

πρίν από 11 λεπτά , linaa είπε:

9 μήνες θα είσαι έγκυος αλλά πρέπει να προσφέρεις Κ στην επιστήμη! Χα ΧΑ 

θα προσφέρω στη Δαφνί άμα συνεχίσω έτσι 🙄

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Μια χαρά είσαι ! Όλοι τις ίδιες αγωνίες έχουν ! 

βήμα βήμα! σήμερα με τραβάνε και οι 2 πλευρές ! μια αριστερά , μια δεξιά ! αν κάνω κινήσεις! χθες ειχα καλή μέρα καθόλου πόνους , σκεψου το μαγνήσιο το πήρα 5 το απόγευμα μόνο και μόνο για να μην το παραλείψω 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

ε λογικά έναν! δεν είναι χοριακη για 2 μωρά !  υποτίθεται  εκείνη την μέρα μπαίνω 5η εβδομάδα 

Εμένα 9η μέρα μετα απο εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες η χοριακη μου ηταν 297 κ έχω δίδυμη κύηση!! ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

τι χοριακες είχες θυμάσαι; πάντως με τραβάνε και οι 2 πλευρές 

θα προσφέρω στη Δαφνί άμα συνεχίσω έτσι 🙄

Τα εψαξα...

8η 205

12η 1746

Μετά από δύο μέρες έκανα υπέρηχο και ήταν ένα μικρό φουσκωμπαλακι (ούτε εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμη -1 μηνα από τη τελευταία περίοδο) και 1 εβδομάδα μετά φάνηκαν δύο φουσκωμπαλακια με τα όλα τους! Και ναι κι εγω όπως φαντάζομαι θα εισαι κι εσυ το πρωτο καιρο πήγαινα κάθε μα κάθε εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Φυσικά και δεν θα δικαιωθούν  τα θύματα. Οι ίδιοι αρνούνται τις κατηγορίες. Πρόστιμα θα επιβληθούν μόνο από τις φορολογικές αρχές για απόκρυψη εσόδων. 

Πες τα!!! Ακριβώς έτσι !!!! Και το θέμα θεωρείται λήξαν…. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marlina είπε:

Εμένα 9η μέρα μετα απο εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες η χοριακη μου ηταν 297 κ έχω δίδυμη κύηση!! ❤️

οι διπλασιασμοί σου πως ήταν ;

πρίν από 39 λεπτά , Sisheido είπε:

Τα εψαξα...

8η 205

12η 1746

Μετά από δύο μέρες έκανα υπέρηχο και ήταν ένα μικρό φουσκωμπαλακι (ούτε εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμη -1 μηνα από τη τελευταία περίοδο) και 1 εβδομάδα μετά φάνηκαν δύο φουσκωμπαλακια με τα όλα τους! Και ναι κι εγω όπως φαντάζομαι θα εισαι κι εσυ το πρωτο καιρο πήγαινα κάθε μα κάθε εβδομάδα...

εσυ γιατί ανά 4;  άρα αν υποθέσουμε ότι εκανες στις 2 μέρες θα είχες χοριακη 410 άρα στις 4 θα επερεπε καπου 820 και συ είχες 1746 !!! αρα οι διπλασιασμοί σου ήταν μεγάλοι!! σύμφωνα με μια πρόχειρη επιστημονική μ έρευνα αν δεν τριπλασιάζεις σχεδόν δεν έχεις 2 μωρά ! 😅 αύριο εγώ θα ήταν να αδιαθετησω (φτου φτου)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

3 χαχαχαχαχα γι αυτό δεν εκανα ! εξάντλησα τα περιθώρια ! 

Σχετικα με τα τεστ εχω την εξης απορια βρε κοριτσια. Αξιζει να κανεις τεστ πριν τη χοριακη; βασικα αν υποθεσουμε οτι με βλαστοκυστες σου λεει ο γιατρος να κανεις χοριακη 10η μερα την 8η μερα το τεστ θα δειξει η θα ειναι νωρις για να το ανιχνευσει;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Zaxaroulamak είπε:

Σχετικα με τα τεστ εχω την εξης απορια βρε κοριτσια. Αξιζει να κανεις τεστ πριν τη χοριακη; βασικα αν υποθεσουμε οτι με βλαστοκυστες σου λεει ο γιατρος να κανεις χοριακη 10η μερα την 8η μερα το τεστ θα δειξει η θα ειναι νωρις για να το ανιχνευσει;;

εκανα τεστ 4η μέρα μεταφοράς με βλαστοκυστες! και έδειξε! ο λόγος που το λένε είναι είτε για να μην πάθεις τα ίδια όπως εγώ που νομιζα είναι η οβιτρελ , είτε να μην έχεις βιοχημική! εχω καταλήξει πως οτι και να μεταφέρεις (3ων ή 5 ημερων ) περίπου 5 + μέρες μετά την εμβρυομεταφορα θα δείξει το τεστ ! τα χω δοκιμάσει και τα δυο και έδειξε τις ίδιες μέρες περίπου !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!! Είμαι καινούριο μέλος  εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες ότι καλύτερο στην προσπάθεια σας και στις εγκυουλες καλή και τελειομηνη κύηση  !! Εγώ έχω ξεκινήσει την πρώτη μου εξωσωματική και έχω ένα άγχος για την όλη διαδικασία με τις ενέσεις … και για την συνέχεια 

Προς το παρόν είμαι στην 8η μέρα διέγερσης και από τα λεγόμενα του γιατρού όλα πάνε καλά και λογικά Τετάρτη θα μπω για ωοληψια. Στην δίκη μου περίπτωση το θέμα ειναι ο ανδρικός παράγοντας από όσο γνωρίζουμε ότι εξετάσεις έχω κάνει εγώ είναι καλές!!! 
Θα ήθελα αν κάποια από εσάς είχε πετύχει με την πρώτη εξωσωματική να μου δώσει κάποιες λεπτομέρειες γιατί έχω ανγωθει με όσα διαβάζω το τελευταίο διάστημα !!!

  • Μου αρέσει 2
  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...