Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια! 
      Εκανα  ωοληψια χθες και πήραμε μόνο 2 ωάρια, εκ των οποίων το 1 γονιμοποιηθηκε. Τον Φεβρουάριο με το ίδιο ακριβώς πρωτόκολλο πήραμε 15! Δεν ξέρω τι έγινε …

      δεν θα προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορα. Θυμόσαστε πόσες μέρες περίπου μετά την ωοληψια έρχεται η περίοδος; 
      ευχαριστω!

      Και μένα σε 5 μερες είχε έρθει η περιοδος

      Just now, Lila86 είπε:

      Και μένα σε 5 μερες είχε έρθει η περιοδος

      Μπορεί να έτυχε και να μην ήταν καλός κύκλος.. Τι σου είπε ο γιατρός; το ενα που γονιμοποιηθηκε γιατί δεν περιμένετε να δείτε αν θα προχωρήσει και δεν θα κάνετε εμβρυομεταφορα;

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Αυτός όχι μόνο έφαγε τόσα λεφτά ,στην ουσία  ασελγησε και βίασε Ψυχές με τις πράξεις του  ,κορόιδεψε και εκμεταλλεύτηκε ανθρώπους που ήλπιζαν και εναπόθεταν τις ελπίδες τους πάνω του...δεν υπάρχουν λόγια για τον τύπο αυτόν ...

Ήμουν  κι εγώ θύμα της κλινικής δυστυχώς......

  • Λυπημένη/-ος 5

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 1 λεπτό , νικηαντωνια81 είπε:

Ήμουν  κι εγώ θύμα της κλινικής δυστυχώς......

Λυπάμαι λυπάμαι πολύ για εσένα και τόσες άλλες κοπέλες/ζευγάρια ...όταν μαθεύτηκε είχα μείνει άφωνη ...άφωνη ..δε μπορώ να διανοηθω αυτή τη κοροϊδία ,την εκμετάλλευση της ψυχής ,της ταλαιπωρίας του σώματος ..για τα φράγκα μόνο για αυτό ,δε ξέρω πως όλοι αυτοί οι άνθρωποι "επιστήμονες μορφωμένοι "συμμετείχαν σε αυτό ...δεν μπορει ο νους μου να το συλλάβει ...Δεν είμαι από Κρήτη ,δεν ήμουν εκεί αλλά έχω περάσει όλα τα στάδια και γνωριζω τον πόνο που προκάλεσαν και το χρόνο που έφαγαν από τον κόσμο,το πολύτιμο χρόνο ....

Σορυ για το μακροσκελές ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vikoula2023 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου όντως είναι ένα θαύμα😊.γι αυτό ας λέμε όλες το ξέρουμε τι έχουμε περάσει γιατί όλο και Κάππα κοπέλα θα βοηθήσουμε όπως βοήθησαν και εμας

Εννοείται!!!  Δεν έκανα εξωσωματική αλλά μέσα από αυτο το φόρουμ έμαθα τόσα πράγματα για διατροφή, τα συμπληρώματα από το βιβλίο It starts with an egg, την ενδομητριτιδα, τις εγχυσεις, την καμπύλη ινσουλινης και ζαχαρου.Με χαρά μου να βοηθήσω οποία κοπέλα το χρειάζεται.  

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Βλέπετε περίπτωση γιακουμακη στα Χανιά που έφαγε τόσα εκατομμύρια 

Όταν άκουσα την υπόθεση σκέφτηκα πως είναι μπλεγμένος κι ο δικός μου γιατρός. Μετά όμως που άκουσα πως είναι ολόκληρη σπείρα με δίκτυο από Ρουμανες κατάλαβα πως αποκλείεται να εμπλέκεται. Δε θα μοιραζόταν ποτέ και με κανέναν χρήματα. For sure όμως…

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Αγγελική2021 είπε:

Με το καλό το θαυματάκι σου !!!!  🙏❤️🫶
Νομιζω ότι όλα αυτά που λέμε για τους γυναικολόγους δικαιολογούν την ύπαρξη αυτού του φόρουμ  καθώς και πολλές ομάδες στο Facebook όπως η Μυστική Πύλη και η Εξωσωματική, Υπογονιμότητα και η Νεογνικη απώλεια. Οι γυναίκες δεν εμπιστεύονται τους γυναικολόγους κι οχι αναίτια..

Η χειρότερη ειδικότητα...και ανάμεσα στους γιατρούς. Έχουμε πολλούς στην οικογένεια και σκεφτείτε οι γυναίκες-γιατρίνες γυναικολόγο να εμπιστεύονται δεν έχουν βρει σε ολόκληρη Αθήνα. Νιώθω τυχερή που έχω βρει τον Άγιο...Αγγελάκη εδώ στο Ηράκλειο. Άγιος άνθρωπος...και ας μην σχετίζεται με εξωσωματικές. Το να έχεις έναν άνθρωπο να σε φροντίζει, να σε νοιάζεται, είναι μεγαλειώδες!!!

11 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Βλέπετε περίπτωση γιακουμακη στα Χανιά που έφαγε τόσα εκατομμύρια 

Πφφ...τι να πούμε εμείς τα θύματα!!!! Σκέφτομαι τότε νειάτο στα χέρια τους, άπειρη, άσχετη, πόσο εύκολα μπορούν να σε εξαπατήσουν... τι να πω! Βέβαια, πολύ δύσκολο να στοιχειοθετηθεί η υπόθεση. Θα δούμε...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/11/2023 at 3:44 ΜΜ, Αγγελική2021 είπε:

Είμαι εδώ για οποία κοπέλα χρειάζεται οτιδήποτε. Είμαι απο  Ηράκλειο Κρήτης. (Όσο πιο λιγες επιλογες εχεις σε γιατρους και νοσοκομεία τόσο πιο δύσκολο είναι) Κι Εγω η ίδια είμαι μελος στο φόρουμ απο το 2020 κι έχω βοηθηθεί παρα παρα πολύ απο κοπέλες εδώ που δεν γνώρισα ποτέ αλλά είχαν την ευγένεια να μοιραστούν τις γνώσεις τους. Το μόνο αρνητικό είναι πως οι παλιές συνομιλίες έχουν σβήσει λόγω της αναβάθμισης του φόρουμ. Οπως και να έχει το φόρουμ το ίδιο αποτελεί μια πολύ χρήσιμη και αξιοπιστη πηγή πληροφόρησης. 

Kαλησπερα Αγγελικη. Ειμαι και εγω απο Ηρακλειο και προετοιμαζομαι για 2η εξωσωματικη. Τωρα ειμαι στον Ζερβακη. Την προηγουμενη προσπαθεια την εκανα στον Γιακουμακη (δυστυχως..)Εχω περασει κι απο Μακρυγιαννακη, αλλα δε με κρατησε. Στο Γιακουμακη εκανα μια ωοληψια και 2 εμβρυομεταφορες. Και οι 2 αρνητικες... Ειχα πριν 2 χρονια μια φυσιολογικη συλληψη αλλα δυστυχως ηταν βιοχημικη. Εδω και ενα χρονο και παραπανω προσπαθουμε να ξεφορτωθουμε το μικροβιο που εχω στο ενδομητριο και δεν τα καταφερνουμε. Τωρα θα κανω 4η επαναλληπτικη εξεταση και βλεπουμε... Ωστοσο προβιοτικα και απ το στομα και κολπικα, αλλα απ οτι ειδα ειναι πολυ δυσκολο να φτιαξει αυτο το θεματακι...Τι ελεγες για σωστη διατροφη κλπ. Μπορεις να δωσεις κανενα καλο tip?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Vivoni είπε:

Kαλησπερα Αγγελικη. Ειμαι και εγω απο Ηρακλειο και προετοιμαζομαι για 2η εξωσωματικη. Τωρα ειμαι στον Ζερβακη. Την προηγουμενη προσπαθεια την εκανα στον Γιακουμακη (δυστυχως..)Εχω περασει κι απο Μακρυγιαννακη, αλλα δε με κρατησε. Στο Γιακουμακη εκανα μια ωοληψια και 2 εμβρυομεταφορες. Και οι 2 αρνητικες... Ειχα πριν 2 χρονια μια φυσιολογικη συλληψη αλλα δυστυχως ηταν βιοχημικη. Εδω και ενα χρονο και παραπανω προσπαθουμε να ξεφορτωθουμε το μικροβιο που εχω στο ενδομητριο και δεν τα καταφερνουμε. Τωρα θα κανω 4η επαναλληπτικη εξεταση και βλεπουμε... Ωστοσο προβιοτικα και απ το στομα και κολπικα, αλλα απ οτι ειδα ειναι πολυ δυσκολο να φτιαξει αυτο το θεματακι...Τι ελεγες για σωστη διατροφη κλπ. Μπορεις να δωσεις κανενα καλο tip?

Καλημερα κοριτσι μου!!Ειμαι και εγω με Ζερβακη!Σου εστειλα pm να σε ρωτησω κατι

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...