Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      Μην το βαζεις κάτω πραγματι

      Κορίτσια ερώτησή η ξαδελφη μου εκανε εμβρυομεταφορα ηταν95 κιλά και τώρα ειναι 93 ειναι φυσιολογικό ;φυσικά προσεχει δεν βάζει αλατι τρώει φρούτα κλπ κλπ.ειναι στην 8 μερα

      Νσι φυσιολογικό! Προσέχει όπως είπες.. έχει κόψει  αλάτι.. πίνει και πολύ νερό..εκοψε και ζάχαρη...σα να κάνει διατροφή-δίαιτα  με την καλή έννοια...

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Να σας ρωτήσω μιας και θα έχετε περισσότερη εμπειρία στο θέμα.Πιστευετε οτι πρεπει να υπαρχει αποσταση απο ωοληψια και εμβρυομεταφορα;ή καλύτερα ειναι να γινεται η εμβρυομεταφορα με φρεσκα.

@Angot νομιζω εκανες ωοληψια και εμβρυομεταφορα  σωστα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 8 λεπτά , Kate89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Να σας ρωτήσω μιας και θα έχετε περισσότερη εμπειρία στο θέμα.Πιστευετε οτι πρεπει να υπαρχει αποσταση απο ωοληψια και εμβρυομεταφορα;ή καλύτερα ειναι να γινεται η εμβρυομεταφορα με φρεσκα.

@Angot νομιζω εκανες ωοληψια και εμβρυομεταφορα  σωστα;

καλημερα ! ναι εγώ πρώτη φορά εκανα μεταφορά με φρέσκα  5 ημερών!  εχω κάνει άλλες 3 με κατεψυγμένα 3ων ημερών  με επιτυχία στη 1  από τις 3 ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

καλημερα ! ναι εγώ πρώτη φορά εκανα μεταφορά με φρέσκα  5 ημερών!  εχω κάνει άλλες 3 με κατεψυγμένα 3ων ημερών  με επιτυχία στη 1  από τις 3 ! 

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!Οποτε δεν εχει να κανει γιατι ακουω διαφορα.

 

Πως εισαι εσυ;;Χαρουμενη ε;;;;;😍

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Kate89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Να σας ρωτήσω μιας και θα έχετε περισσότερη εμπειρία στο θέμα.Πιστευετε οτι πρεπει να υπαρχει αποσταση απο ωοληψια και εμβρυομεταφορα;ή καλύτερα ειναι να γινεται η εμβρυομεταφορα με φρεσκα.

@Angot νομιζω εκανες ωοληψια και εμβρυομεταφορα  σωστα;

Καλημερα κορίτσι μου δεν έχει να κάνει αν είναι φρέσκα η όχι έχει να κάνει και με τον κάθε οργανισμό πως θα ανταποκριθεί.εγώ ας πούμε έκανα ετ 1 φορά με κατεψυγμένα 5ης ημέρας και πέτυχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Kate89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Να σας ρωτήσω μιας και θα έχετε περισσότερη εμπειρία στο θέμα.Πιστευετε οτι πρεπει να υπαρχει αποσταση απο ωοληψια και εμβρυομεταφορα;ή καλύτερα ειναι να γινεται η εμβρυομεταφορα με φρεσκα.

@Angot νομιζω εκανες ωοληψια και εμβρυομεταφορα  σωστα;

Εξαρτάται Κ σε τι κατάσταση θα είναι Κ οργανισμός σου μετά την διεργεση. Αν πχ υπάρχουν πολλά ωάρια πάνω από 15 τότε καλό είναι να αφήσεις τον οργανισμό να ξεκουραστεί Κ να κάνεις μετά εμβριομεταφορα . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Kate89 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!Οποτε δεν εχει να κανει γιατι ακουω διαφορα.

 

Πως εισαι εσυ;;Χαρουμενη ε;;;;;😍

εννοείται ειναι χαρούμενη φουλ αλλά ειμαι τόσο φοβισμένη που δεν ελπιζω σε τπτ !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Kate89 είπε:

Ολα καλα θα πανε !!Το πιστευω!!😇🙏😍

εγώ αυτό που πιστευω πως βοηθάει είναι να δώσεις  χρόνο στον οργανισμό σου! εμένα πέτυχε η πρώτη μ εξωσωματική όπου ο οργανισμός μου ήταν ξεκούραστος , και τώρα η 4η όπου τον άφησα ένα 7μηνο να χαλαρώσει! τις άλλες τις εκανα τη μια μετά την άλλη και το αποτέλεσμα ήταν αρνητικο !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

εγώ αυτό που πιστευω πως βοηθάει είναι να δώσεις  χρόνο στον οργανισμό σου! εμένα πέτυχε η πρώτη μ εξωσωματική όπου ο οργανισμός μου ήταν ξεκούραστος , και τώρα η 4η όπου τον άφησα ένα 7μηνο να χαλαρώσει! τις άλλες τις εκανα τη μια μετά την άλλη και το αποτέλεσμα ήταν αρνητικο !

Εχεις δικιο κοριτσι!!Η αληθεια ειναι οτι για το θεμα της εξωσωματικης η ανυπομονησια ειναι κακος συμβουλος.Χρειαζεται χρονο και πολυ υπομονη!

Εγω χθες εκανα επαναληψη του μικροβιωματος και ο γιατρος ειναι καθετος ,οτι αν δεν βγει καθαρο δεν προχωραμε καν σε ωοληψια και εχω αγχωθει γιατι ειχα πολλα μικροβια και 0 γαλακτοβακιλλους.Ευχομαι να ειναι καλο🙏

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Kate89 είπε:

Εχεις δικιο κοριτσι!!Η αληθεια ειναι οτι για το θεμα της εξωσωματικης η ανυπομονησια ειναι κακος συμβουλος.Χρειαζεται χρονο και πολυ υπομονη!

Εγω χθες εκανα επαναληψη του μικροβιωματος και ο γιατρος ειναι καθετος ,οτι αν δεν βγει καθαρο δεν προχωραμε καν σε ωοληψια και εχω αγχωθει γιατι ειχα πολλα μικροβια και 0 γαλακτοβακιλλους.Ευχομαι να ειναι καλο🙏

Σε ωοληψια γιατί δεν προχωράει;;; Γιατί να χάνεις χρόνο, αφού δεν έχει σχέση με τα μικρόβια. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Σποράκι είπε:

Σε ωοληψια γιατί δεν προχωράει;;; Γιατί να χάνεις χρόνο, αφού δεν έχει σχέση με τα μικρόβια. 

Να σου πω την αληθεια και εγω δεν θελω.Ψυχολογικα θα νιωθω καλυτερα αν ξερω οτι ειναι ολα οκ!Και να μου το προτεινε δηλαδη θα ελεγα οχι.Γιατι μετα αν παει κατι στραβα και δεν πετυχει η ετ θα το αποδωσω σιγουρα εκει.Οποτε αφηστε το καλυτερα😀

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τρώτε ομελέτα απ έξω εσείς; εμένα ακόμα δεν μου έχει δώσει περιορισμούς ! είναι γραφείο δεν εχω πάρει φαγητό από το σπίτι και εχω φάει ένα τόσο στις 8 όποτε πεινάω τώρα !

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Αγγελική2021 είπε:

Είμαι εδώ για οποία κοπέλα χρειάζεται οτιδήποτε. Είμαι απο  Ηράκλειο Κρήτης. (Όσο πιο λιγες επιλογες εχεις σε γιατρους και νοσοκομεία τόσο πιο δύσκολο είναι) Κι Εγω η ίδια είμαι μελος στο φόρουμ απο το 2020 κι έχω βοηθηθεί παρα παρα πολύ απο κοπέλες εδώ που δεν γνώρισα ποτέ αλλά είχαν την ευγένεια να μοιραστούν τις γνώσεις τους. Το μόνο αρνητικό είναι πως οι παλιές συνομιλίες έχουν σβήσει λόγω της αναβάθμισης του φόρουμ. Οπως και να έχει το φόρουμ το ίδιο αποτελεί μια πολύ χρήσιμη και αξιοπιστη πηγή πληροφόρησης. 

Γεια σου Αγγελική. Κι εγώ από Ηράκλειο.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια τρώτε ομελέτα απ έξω εσείς; εμένα ακόμα δεν μου έχει δώσει περιορισμούς ! είναι γραφείο δεν εχω πάρει φαγητό από το σπίτι και εχω φάει ένα τόσο στις 8 όποτε πεινάω τώρα !

Ναι, εγώ έχω παραγγείλει. Οπως επίσης και ζυμαρικά κρύα με ψητά λαχανικά. Μόνο σαλάτες δεν παίρνω και κρέας με επιφύλαξη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...