Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

38 minutes ago, vikoula2023 said:

@LunaVaskez άντε κοριτσάκι μου να κανεις και εσυ τον υπερηχο να ηρεμήσεις,μόνο ευχάριστα νέα να μας γράψετε σημερα😘

Μακάρι! Ανυπομονώ! 

  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

23 minutes ago, Angot said:

369 κορίτσια 😇 πέμπτη επανάληψη 

Ουλαλαααα! Δίδυμα μυρίζομαι! 😁 Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι και να πανε όλα υπερτέλεια! Συγχαρητήρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω ελαφριά ενόχληση από χθες χαμηλά στην κοιλιά. Είμαι στην 10 μέρα εμβρυομεταφορας σημερα αλλά και σύμφωνα με τον κύκλο μου σε 2 μέρες είναι η αναμενόμενη περίοδος.  Τι μπορεί να συμβαίνει ;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Κορίτσια έχω ελαφριά ενόχληση από χθες χαμηλά στην κοιλιά. Είμαι στην 10 μέρα εμβρυομεταφορας σημερα αλλά και σύμφωνα με τον κύκλο μου σε 2 μέρες είναι η αναμενόμενη περίοδος.  Τι μπορεί να συμβαίνει ;; 

Καλό σημάδι είναι αν έχεις βάλει βλαστοκυστες μπορείς να κάνεις Κ ένα τεστ είναι πολλές οι μέρες . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Κορίτσια έχω ελαφριά ενόχληση από χθες χαμηλά στην κοιλιά. Είμαι στην 10 μέρα εμβρυομεταφορας σημερα αλλά και σύμφωνα με τον κύκλο μου σε 2 μέρες είναι η αναμενόμενη περίοδος.  Τι μπορεί να συμβαίνει ;; 

κανε τεστ , κανε τεστ 😎

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

κανε τεστ , κανε τεστ 😎

Αχχχ μη με ξεσηκώνετε!!! Ψήνομαι μετά από εσένα βασικά αλλά φοβάμαι την ήττα γμτ…. Επίσης εάν κάνω το απόγευμα θα φανεί η θέλει πρωι μόνο ; Θα γυρησω σπίτι 18:30 λόγω γραφείου … 

εσυ που ξέρεις από τεστ ποιο να πάρω ;; Αχαχχα

πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

Καλό σημάδι είναι αν έχεις βάλει βλαστοκυστες μπορείς να κάνεις Κ ένα τεστ είναι πολλές οι μέρες . 

Ναι έχω βάλει 2 βλαστοκυστες και περιμένω το Σάββατο 14η μέρα για χοριακη! Λες;;; Πω πω φοβάμαι κ αγχώνομαι … βέβαια πήρα θάρρος με τα αποτελέσματα της @Angot !! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Αχχχ μη με ξεσηκώνετε!!! Ψήνομαι μετά από εσένα βασικά αλλά φοβάμαι την ήττα γμτ…. Επίσης εάν κάνω το απόγευμα θα φανεί η θέλει πρωι μόνο ; Θα γυρησω σπίτι 18:30 λόγω γραφείου … 

εσυ που ξέρεις από τεστ ποιο να πάρω ;; Αχαχχα

κάλε με τόσες μέρες και μεταμεσονύκτιο να το κανείς θα δειξει! εγώ αγάπησα αυτά με το δείκτη σύλληψης 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Αχχχ μη με ξεσηκώνετε!!! Ψήνομαι μετά από εσένα βασικά αλλά φοβάμαι την ήττα γμτ…. Επίσης εάν κάνω το απόγευμα θα φανεί η θέλει πρωι μόνο ; Θα γυρησω σπίτι 18:30 λόγω γραφείου … 

εσυ που ξέρεις από τεστ ποιο να πάρω ;; Αχαχχα

Ναι έχω βάλει 2 βλαστοκυστες και περιμένω το Σάββατο 14η μέρα για χοριακη! Λες;;; Πω πω φοβάμαι κ αγχώνομαι … βέβαια πήρα θάρρος με τα αποτελέσματα της @Angot !! 

Καλή επιτυχία ν έχεις κορίτσι μου όπως σου λένε τα κορίτσια εννοείται να κανεις τεστ 100% θα δείξει.μην φοβάται ότι είναι να γίνει θα γίνει 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμενα η ευτυχία και το όνειρο σταμάτησαν. Εκανα υπερηχο σημερα... Δεν ακούσαμε καρδιά...ουτε καν κολπικα... Είμαι συντετριμμένη...ποναω ολοκληρη.... αυτό ηταν...τελειωσε....ποναω πολυ.

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 27

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Κορίτσια εμενα η ευτυχία και το όνειρο σταμάτησαν. Εκανα υπερηχο σημερα... Δεν ακούσαμε καρδιά...ουτε καν κολπικα... Είμαι συντετριμμένη...ποναω ολοκληρη.... αυτό ηταν...τελειωσε....ποναω πολυ.

😢😢😢😢Όχι, δεν έπρεπε αυτό να συμβεί τώρα 😢μεγάλη αγκαλιά.. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

καλημερααααα ειμαι σε αναμονή και εχω αγχωθεί τι θα δω!!!

Είμαι στη δουλειά και μπαίνω να δω!!!!

πρίν από 8 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια εμενα η ευτυχία και το όνειρο σταμάτησαν. Εκανα υπερηχο σημερα... Δεν ακούσαμε καρδιά...ουτε καν κολπικα... Είμαι συντετριμμένη...ποναω ολοκληρη.... αυτό ηταν...τελειωσε....ποναω πολυ.

Αλήθεια τώρα; όχι ρε συ...δεν δίνει λίγο ακόμα περιθωριο;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια εμενα η ευτυχία και το όνειρο σταμάτησαν. Εκανα υπερηχο σημερα... Δεν ακούσαμε καρδιά...ουτε καν κολπικα... Είμαι συντετριμμένη...ποναω ολοκληρη.... αυτό ηταν...τελειωσε....ποναω πολυ.

Κορίτσι μου γλυκό πραγματικά λυπάμαι πολύ ξέρω ότι και να σου πω δεν θα απαλύνει τον πόνο που νιώθεις.ελπίζω να μαζέψεις τα κομμάτια σου σύντομα και να προσπαθήσεις ξανά.να μας μιλάς όσο θες οτι αισθάνεσαι να μην τα κρατάς μέσα σου και σε τρώνε.σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...