Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      Μην το βαζεις κάτω πραγματι

      Κορίτσια ερώτησή η ξαδελφη μου εκανε εμβρυομεταφορα ηταν95 κιλά και τώρα ειναι 93 ειναι φυσιολογικό ;φυσικά προσεχει δεν βάζει αλατι τρώει φρούτα κλπ κλπ.ειναι στην 8 μερα

      Νσι φυσιολογικό! Προσέχει όπως είπες.. έχει κόψει  αλάτι.. πίνει και πολύ νερό..εκοψε και ζάχαρη...σα να κάνει διατροφή-δίαιτα  με την καλή έννοια...

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

@Angot Και εγώ είμαι σίγουρη ότι θα έχεις θετικο αποτέλεσμα !! Άντε κ στα δικά μας οι υπόλοιπες! Σάββατο είναι η δίκη μου …. Αλλά δεν μου είπαν σε δυο ωρες τα αποτέλεσματα σε γνωστό μικρ κέντρο Β… θα την κάνω νωρις το πρωί κ μέχρι το μεσημέρι θα την πάρω. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Just now, Angot είπε:

369 κορίτσια 😇 πέμπτη επανάληψη 

400 θα πόνταρα, κοντά έπεσα! Καλούς διπλασιασμούς κορίτσι μου, να πάνε όλα κατ ευχήν 🙏🙏🙏κι από δω και στο εξής θετική σκέψη να τη νιώθει το μπεμπάκι ή μπεμπακια🥰

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Neverstop είπε:

400 θα πόνταρα, κοντά έπεσα! Καλούς διπλασιασμούς κορίτσι μου, να πάνε όλα κατ ευχήν 🙏🙏🙏κι από δω και στο εξής θετική σκέψη να τη νιώθει το μπεμπάκι ή μπεμπακια🥰

χαμηλή είναι λες; αχχαχα εχω μέτρο σύγκρισης την προηγούμενη που ήταν 3700  και δεν ξέρω 😛

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

369 κορίτσια 😇 πέμπτη επανάληψη 

Τελειαααα είναι συγχαρητήρια κοριτσάρα μου ελπίζω να ανακουφίστηκες τωρα❤️❤️

Just now, Angot είπε:

χαμηλή είναι λες; αχχαχα εχω μέτρο σύγκρισης την προηγούμενη που ήταν 3700  και δεν ξέρω 😛

Πες μου ότι μου κανεις πλάκα τώρα;;;πες μου που είσαι με ερθω να σε δείρω χαχααχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , vikoula2023 είπε:

Τελειαααα είναι συγχαρητήρια κοριτσάρα μου ελπίζω να ανακουφίστηκες τωρα❤️❤️

Πες μου ότι μου κανεις πλάκα τώρα;;;πες μου που είσαι με ερθω να σε δείρω χαχααχα

ρωτάω μάνα μ! χαχαχ καλή είναι είπε η μαια !  το λέω επειδή είπες θα πονταρες 400 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

χαμηλή είναι λες; αχχαχα εχω μέτρο σύγκρισης την προηγούμενη που ήταν 3700  και δεν ξέρω 😛

Βρε τι ναι αυτά που λες?? Με βάση τα τεστ την υπολόγισα! Απόλαυσε τη στιγμή! Η χοριακη είναι τέλεια! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Neverstop είπε:

Βρε τι ναι αυτά που λες?? Με βάση τα τεστ την υπολόγισα! Απόλαυσε τη στιγμή! Η χοριακη είναι τέλεια! 

εγώ με βάση τα τεστ την έβγαζα 150 😅  οχι οχι όλα καλα ειμαι happy 

  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

ρωτάω μάνα μ! χαχαχ καλή είναι είπε η μαια !  το λέω επειδή είπες θα πονταρες 400 

Μια χαρά είναι σου λέω φαντάσου εγώ η πρώτη ηταν 211 η δεύτερη 389 και η Τρίτη 3980

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Συγχαρητήρια!!!!

εγω που θα ήθελα διδυμα , ποσο θα πρέπει να δω με το καλό;; Αχαχαχ! 

αν διπλασιάζεται η τριπλασιάζεται θα δεις ! εγώ ειχα τότε πρώτη χοριακη 3700 και ήταν ένα μωρό και κορίτσια με 300 είχαν 2

Just now, Liony είπε:

Συγχαρητήρια 🌸🌸🌸καλούς διπλασιασμούς!!!

ευχαριστωωωω αχ μακαριι

πρίν από 6 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Μια χαρά είναι σου λέω φαντάσου εγώ η πρώτη ηταν 211 η δεύτερη 389 και η Τρίτη 3980

δίδυμα έχεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

αν διπλασιάζεται η τριπλασιάζεται θα δεις ! εγώ ειχα τότε πρώτη χοριακη 3700 και ήταν ένα μωρό και κορίτσια με 300 είχαν 2

ευχαριστωωωω αχ μακαριι

δίδυμα έχεις;

Όχι ένα σποράκι είναι😊

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , vikoula2023 είπε:

Όχι ένα σποράκι είναι😊

large το βλέπω το σποράκι σου στη 3η χοριακη ζωή να χει 😅 οχι εγώ την ρώτησα τη μαια γιατί όντως η διαφορά από την προηγούμενη είναι τεράστια και μ είπε είδες πως πήγε η προηγούμενη με την ταιραστια χοριαξη! μια χαρά είναι αυτή!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

large το βλέπω το σποράκι σου στη 3η χοριακη ζωή να χει 😅 οχι εγώ την ρώτησα τη μαια γιατί όντως η διαφορά από την προηγούμενη είναι τεράστια και μ είπε είδες πως πήγε η προηγούμενη με την ταιραστια χοριαξη! μια χαρά είναι αυτή!

Την τριτη χοριακη την έκανα μετά από 6 μέρες από την δευτερη γι αυτο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...