Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      Μην το βαζεις κάτω πραγματι

      Κορίτσια ερώτησή η ξαδελφη μου εκανε εμβρυομεταφορα ηταν95 κιλά και τώρα ειναι 93 ειναι φυσιολογικό ;φυσικά προσεχει δεν βάζει αλατι τρώει φρούτα κλπ κλπ.ειναι στην 8 μερα

      Νσι φυσιολογικό! Προσέχει όπως είπες.. έχει κόψει  αλάτι.. πίνει και πολύ νερό..εκοψε και ζάχαρη...σα να κάνει διατροφή-δίαιτα  με την καλή έννοια...

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

1 minute ago, Marlina said:

Υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις που πρέπει να πληρεις για να πάρεις άδεια για τον προεμφυτευτικό. Εγώ είχα 2 αποβολες και βεβαίωση καρυοτυπων εμβρύων ότι είχαν χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Το κόστος για 9 βλαστοκυστες ήταν 3.300 ευρώ... Μακάρι να τον είχαμε κάνει νωρίτερα θα είχα γλυτώσει πολλά....

Πανάκριβα είναι!

3 minutes ago, vikoula2023 said:

Α ναι έχεις δίκιο,ολα καλα θα πάνε θα δεις μπορεί να είναι και καμία μικρή αποκόλληση εσυ κοιτά να μην σηκώνεις βαριά πράγματα και όσο μπορείς ξεκούραση ,εγω πλέον έχω έντονες υπνηλίες στο γραφειο σήμερα δεν ξέρω πως έβγαλα την μερα

Τρομάζω και μόνο στην ιδέα της αποκόλλησης! Γενικά θα ήθελα να μη βγάζω καθόλου αίμα, αλλά… 😅

Τίποτα αλλά συμπτώματα είχες μέχρι τώρα; Ναυτίες, ζαλάδες κλπ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 8 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Πανάκριβα είναι!

Τρομάζω και μόνο στην ιδέα της αποκόλλησης! Γενικά θα ήθελα να μη βγάζω καθόλου αίμα, αλλά… 😅

Τίποτα αλλά συμπτώματα είχες μέχρι τώρα; Ναυτίες, ζαλάδες κλπ;

Από την αρχή είχα ζαλάδες ναυτίες έντονη υπνηλία πόνους περιόδου.αλλά αυτή η νύστα που έχω συνέχεια με σκοτώνει δεν μπορώ να κάνω τιποτα 

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Χθες ήταν βαθύ ροζ, τώρα καφετίζει κάπως! Ξάπλα και πάρε προγεστερονη αν δεν παίρνεις 

Περνώ προγεστερονη και χαπι και ενέσιμη. Όλη μέρα ξάπλα είμαι αλλά και αυτό δεν ειμαι σίγουρη αν κάνει καλό..  Καλή επιτυχία αύριο στον υπέρηχο σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Marlina είπε:

Περνώ προγεστερονη και χαπι και ενέσιμη. Όλη μέρα ξάπλα είμαι αλλά και αυτό δεν ειμαι σίγουρη αν κάνει καλό..  Καλή επιτυχία αύριο στον υπέρηχο σου!!! 

Συγχαρητήρια για τα δυο σπορακια σου😊 καλό θ σου κάνει η ξεκούραση  δεν σου κάνει κακό και αύριο που θα σε δει ο γιατρός θα σου πει τι και πως.έχεις και πόνους η μόνο το αίμα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

καταντώ γραφική αλλά δεν σας ειχα ανεβάσει τεστακι σήμερα και αγχώθηκα ουι θα χαλάσει το γούρι μ! 😇. έγινα 2-3 μεγάλωσε το σπορακι

Κ προληπτική!!! ΧΑ ΧΑ μια χαρά !! Πάντως άμα θες να αλλάξεις δουλειά μια θέση στην clearblue την δικαίουσε! Τόση έρευνα Κ πρέπει να συγκρίνεις αύριο χρώματα με χοριακη μην το ξεχνάς ! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Κ προληπτική!!! ΧΑ ΧΑ μια χαρά !! Πάντως άμα θες να αλλάξεις δουλειά μια θέση στην clearblue την δικαίουσε! Τόση έρευνα Κ πρέπει να συγκρίνεις αύριο χρώματα με χοριακη μην το ξεχνάς ! 

τώρα πάει 7μιση θα παω για χοριακη ! 2 ώρες μου είπαν για τα αποτελέσματα! τους απείλησα!!!!!!! αχαχαχ θα τους πω μήπως βγαίνει η χοριακη και σε χρώματακια;; 😅 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot said:

καταντώ γραφική αλλά δεν σας ειχα ανεβάσει τεστακι σήμερα και αγχώθηκα ουι θα χαλάσει το γούρι μ! 😇. έγινα 2-3 μεγάλωσε το σπορακι

Τώρα δεν έχεις δικαιολογίες! Πήγε από 1-2 εβδομάδες σε 2-3!!!! It’s official!!! Congrats!!!

2 hours ago, Marlina said:

Περνώ προγεστερονη και χαπι και ενέσιμη. Όλη μέρα ξάπλα είμαι αλλά και αυτό δεν ειμαι σίγουρη αν κάνει καλό..  Καλή επιτυχία αύριο στον υπέρηχο σου!!! 

Στο σποράκι καλό κάνει, σε εμάς δεν κάνει καλό! Έχω σκεβρώσει από την ξάπλα… 

Ευχαριστω πολύ! Καλή επιτυχία και σε σένα 🥰

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Τώρα δεν έχεις δικαιολογίες! Πήγε από 1-2 εβδομάδες σε 2-3!!!! It’s official!!! Congrats!!!

Στο σποράκι καλό κάνει, σε εμάς δεν κάνει καλό! Έχω σκεβρώσει από την ξάπλα… 

Ευχαριστω πολύ! Καλή επιτυχία και σε σένα 🥰

ναιιι μακάρι να συνεχίσει να μεγαλώνει να γίνω σα ντομάτα γεμιστή να το ευχαριστηθώ !

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, LunaVaskez είπε:

Πανάκριβα είναι!

Τρομάζω και μόνο στην ιδέα της αποκόλλησης! Γενικά θα ήθελα να μη βγάζω καθόλου αίμα, αλλά… 😅

Τίποτα αλλά συμπτώματα είχες μέχρι τώρα; Ναυτίες, ζαλάδες κλπ;

Είναι όντως πανάκριβα αλλά σε γλιτώνει από περιττές μεταφορές.. Εγώ αν είχα πολλές βλαστοκυστες σίγουρα θα είχα κάνει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

Είναι όντως πανάκριβα αλλά σε γλιτώνει από περιττές μεταφορές.. Εγώ αν είχα πολλές βλαστοκυστες σίγουρα θα είχα κάνει. 

Ο προεμφυτευτικός επιτρέπεται σε περιπτώσεις κακοήθειας ενός από τους συζύγους, χωρίς να συντρέχουν άλλοι παράγοντες;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Ο προεμφυτευτικός επιτρέπεται σε περιπτώσεις κακοήθειας ενός από τους συζύγους, χωρίς να συντρέχουν άλλοι παράγοντες;

Δεν μπορεί να ελέγξει όλους τους κληρονομικούς παράγοντες ελενχει συγκεκριμένα θέματα στο dna . Η κακοήθεια δεν μπορεί να προβλευτει έτσι αν εννοείς αυτό . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Δεν μπορεί να ελέγξει όλους τους κληρονομικούς παράγοντες ελενχει συγκεκριμένα θέματα στο dna . Η κακοήθεια δεν μπορεί να προβλευτει έτσι αν εννοείς αυτό . 

 

πρίν από 2 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Όχι δεν εννοώ αυτό, εννοώ αν επιτρέπεται να κάνεις τον έλεγχο με αιτιολογικό την κακοήθεια (και τη θεραπεία με ό,τι συνεπάγεται). Αλλά λογικά αυτό που λες το αποκλείει.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ιουλιέτα είπε:

Όχι δεν εννοώ αυτό, εννοώ αν επιτρέπεται να κάνεις τον έλεγχο με αιτιολογικό την κακοήθεια. Αλλά λογικά αυτό που λες το αποκλείει.

Αν έχεις μόνο 3 αποτυχιες στην εξωσωματική. Μόνο η κακοήθεια δεν είναι λόγος για αποτυχία . 

Εννοώ αν έχεις 3 αποτυχιες μπορείς να ζητήσεις Προεμφυτικο έτσι Κ αλλιώς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...