Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Ναι τα έχω υπόψη μου, θα τα πάρω κι εγώ! 

Και να σας ρωτήσω κορίτσια, αυτά τα συμπληρώματα πρέπει να τα σταματάμε κάποια στιγμή; Εγώ ας πούμε παίρνω τα fertilovit σχεδόν 5 μήνες.

εμένα μου είπε θα τα σταματήσω άμα κάνω χοριακη και  βγει θετικη! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

Από την αυχενική και έπειτα,έπαιρνα κάθε μέρα μαγνήσιο,σίδηρο και ασβέστιο.Η μπέμπα είναι ενός έτους και συνεχίζω το ασβέστιο και τον σίδηρο,επειδή θηλάζω. Επίσης παίρνω τις pregnacare hair and skin,επειδή έχω τριχόπτωση λόγω θηλασμού..πάλι καλά να λεω,υπάρχουν γυναίκες που τους πέφτουν τα δόντια ☹️

Στην πρώτη εγκυμοσύνη παρόλα τα συμπληρώματα έχασα 2 δόντια... τρέμω στην ιδέα μη ξανασυμβεί τώρα... 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

εμένα μου είπε θα τα σταματήσω άμα κάνω χοριακη και  βγει θετικη! 

Εννοώ αν έχει κάποιον αντίκτυπο στον οργανισμό η συνεχής χρήση.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Εννοώ αν έχει κάποιον αντίκτυπο στον οργανισμό η συνεχής χρήση.

Εννοείτε ότι πρέπει να τα σταματάς όλα τα συμπληρώματα θέλουν διαλείμματα το γράφουν Κ στις οδηγίες . Όλα αυτά συσσορευονται στο συκώτι Κ στα νεφρά . Κ αν δεν υπάρχει κάποια άμεση ανάγκη για συμπλήρωμα δεν πρεπει να περνεις προληπτικά . 

Εννοώ ότι όταν σταματήσεις με την προσπάθεια σου για παιδί όταν γεννήσεις πχ σταματάς τα πάντα κάνεις διάλειμμα να καθαρίσει ο οργανισμός. Στις οδηγίες γράφει συνήθως 3 εβδομάδες διαλλειμα καθε μερικούς μήνες . Αλλά αν δεν υπάρχει ιατρική ανάγκη καλό είναι να κάνεις μεγάλα διαλείμματα απτις βιταμίνες κτλ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , linaa είπε:

Εννοείτε ότι πρέπει να τα σταματάς όλα τα συμπληρώματα θέλουν διαλείμματα το γράφουν Κ στις οδηγίες . Όλα αυτά συσσορευονται στο συκώτι Κ στα νεφρά . Κ αν δεν υπάρχει κάποια άμεση ανάγκη για συμπλήρωμα δεν πρεπει να περνεις προληπτικά . 

Εννοώ ότι όταν σταματήσεις με την προσπάθεια σου για παιδί όταν γεννήσεις πχ σταματάς τα πάντα κάνεις διάλειμμα να καθαρίσει ο οργανισμός. Στις οδηγίες γράφει συνήθως 3 εβδομάδες διαλλειμα καθε μερικούς μήνες . Αλλά αν δεν υπάρχει ιατρική ανάγκη καλό είναι να κάνεις μεγάλα διαλείμματα απτις βιταμίνες κτλ 

Το θέμα είναι ότι η προσπάθεια κρατάει πολύ...

Εγώ προσωπικά παρατηρώ διαφορά με το συμπλήρωμα. Τόσο στην περιοδό μου όσο και στο σίδηρο φερριτίνη κλπ. Και διστάζω να τα σταματήσω... 😞

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Το θέμα είναι ότι η προσπάθεια κρατάει πολύ...

Εγώ προσωπικά παρατηρώ διαφορά με το συμπλήρωμα. Τόσο στην περιοδό μου όσο και στο σίδηρο φερριτίνη κλπ. Και διστάζω να τα σταματήσω... 😞

Εντάξει όσο κανείς την προσπάθεια δεν χρειάζετε να τα σταματησεις για ένα χρόνο δεν θα υπάρχει επίπτωση . Τώρα αν κάνεις 2-3  χρόνια χρήση καθημερινή πρεπει να υπάρξει διάλειμμα . Μην πας να φτιάξεις κάτι Κ χαλάσει κάτι άλλο . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

Στην πρώτη εγκυμοσύνη παρόλα τα συμπληρώματα έχασα 2 δόντια... τρέμω στην ιδέα μη ξανασυμβεί τώρα... 

Πω πω ρε κορίτσι μου,λυπάμαι πολύ..εύχομαι να μην σου συμβεί ξανά,πρέπει να πονεσες παρά πολύ...με το καλό τα μωράκια σου,όλα να σου πάνε τέλεια ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Πω πω ρε κορίτσι μου,λυπάμαι πολύ..εύχομαι να μην σου συμβεί ξανά,πρέπει να πονεσες παρά πολύ...με το καλό τα μωράκια σου,όλα να σου πάνε τέλεια ❤️

Σ ευχαριστώ πολύ! Πραγματικά είχαμε παθει σοκ κι εγώ και η οδοντίατρος... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vasoula88 είπε:

Καλημέρα!!!! Τεστακι σήμερα δεν έχει;;;🤣🤣🤣🤣

εκαναααα! είχε ελαχιστοτατη διαφορά αλλά μου έπεσε κάτω το κατούρησα στραβά αστα αποτυχία αυτό το τεστ! με τα πολλά οκ πάλι έντονο ήταν , δεν το έβγαλα φωτό ! ειπα να μην αγχωθώ πάλι ! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

εκαναααα! είχε ελαχιστοτατη διαφορά αλλά μου έπεσε κάτω το κατούρησα στραβά αστα αποτυχία αυτό το τεστ! με τα πολλά οκ πάλι έντονο ήταν , δεν το έβγαλα φωτό ! ειπα να μην αγχωθώ πάλι ! 

Χαχαχαχα δεν υπάρχεις!! Άντε μια μέρα έμεινε…υπομονή! Τόσες πέρασαν!! Θετικη σκέψη μαζί με τα θετικα τεστ και ολα καλά θα πάνε!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , vasoula88 είπε:

Χαχαχαχα δεν υπάρχεις!! Άντε μια μέρα έμεινε…υπομονή! Τόσες πέρασαν!! Θετικη σκέψη μαζί με τα θετικα τεστ και ολα καλά θα πάνε!!!

ε του π@@@ τι να πω καλα θα πάει η χοριακη αύριο! ένα κιβώτιο τεστ εχω κάνει! επέστρεψα και γραφείο σήμερα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...