Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

Just now, LunaVaskez είπε:

Χαχαχαχα θα μας πεθάνεις! Άντε με το καλό και η χοριακη 

τώρα τι να σου πω εσένα ρε κορίτσι μ! ευχαριστώ και πραγματικά ότι καλύτερο εύχομαι! μειώθηκε η ροη καθόλου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

42 minutes ago, Ιουλιέτα said:

Έχω διαβάσει κι άλλες κοπέλες εδώ που είχαν αίμα και συνέχισαν κανονικά την εγκυμοσύνη τους!

Μην το βάζεις κάτω, κάνε υπομονή και κάτσε ξάπλα!!

Μακάρι, αλλά έχω απογοητευτεί η αλήθεια είναι… μερικές φορές σκέφτομαι τι κακό έχω κάνει και τα πληρώνω όλα αυτά 😔 με έχει πιάσει κατάθλιψη σήμερα 

2 minutes ago, Angot said:

τώρα τι να σου πω εσένα ρε κορίτσι μ! ευχαριστώ και πραγματικά ότι καλύτερο εύχομαι! μειώθηκε η ροη καθόλου;

Σε λίγο θα πάω να ελέγξω ξανά! Σκέφτομαι ότι είχα βάλει 2, ένα ΑΑ και ένα CC, και μια στις 1000 αν έπιασε το CC, μήπως παλινδρόμησε μόνο αυτό… αλήθεια δεν ξέρω…

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Μακάρι, αλλά έχω απογοητευτεί η αλήθεια είναι… μερικές φορές σκέφτομαι τι κακό έχω κάνει και τα πληρώνω όλα αυτά 😔 με έχει πιάσει κατάθλιψη σήμερα 

Σε λίγο θα πάω να ελέγξω ξανά! Σκέφτομαι ότι είχα βάλει 2, ένα ΑΑ και ένα CC, και μια στις 1000 αν έπιασε το CC, μήπως παλινδρόμησε μόνο αυτό… αλήθεια δεν ξέρω…

έχει γίνει  σε κοπέλες εδώ , είχαν 2 μωράκια και χάσανε το ένα! μάλιστα σε μια κοπέλα είχε φανεί και στον υπερηχο ότι θα χαθεί το ένα γιατί ήταν χαμηλά  και τους το είχε πει ο γιατρός ότι θα δει αιματακι κλπ και όντως έτσι έγινε! δεν θυμαμαι ποια κοπέλα , ήταν  απο τις πιο παλιες που ήμουν εγώ και η @winspert @Pagor  και τα κορίτσια ίσως θυμούνται πιο σωστά  γιατί εγώ μετά χάθηκα !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Angot είπε:

οχι εκανα όμως τεστ 😅 τελευταίο πριν τη χοριακη το ανεβάζω και το βουλώνω !

Είμαι περίεργη να ακούσω για αυτήν την απόχρωση πως μεταφράζετε !!! 

πρίν από 10 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Μακάρι, αλλά έχω απογοητευτεί η αλήθεια είναι… μερικές φορές σκέφτομαι τι κακό έχω κάνει και τα πληρώνω όλα αυτά 😔 με έχει πιάσει κατάθλιψη σήμερα 

Σε λίγο θα πάω να ελέγξω ξανά! Σκέφτομαι ότι είχα βάλει 2, ένα ΑΑ και ένα CC, και μια στις 1000 αν έπιασε το CC, μήπως παλινδρόμησε μόνο αυτό… αλήθεια δεν ξέρω…

Όλα γίνονται υπομονή ! Τίποτα δεν έχεις κάνει τύχη είναι Κ γυρίζει ο καθένας κάτι κουβαλάει! Λίγοι οι τυχεροί παντού! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Είμαι περίεργη να ακούσω για αυτήν την απόχρωση πως μεταφράζετε !!! 

είναι το λεγόμενο ουρανί! επειδή όταν το δίνεις στον άντρα σου κοιτάς τον ουρανο και αναρωτιέσαι ποτέ θα βρέξει φάπες ! 😁

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

είναι το λεγόμενο ουρανί! επειδή όταν το δίνεις στον άντρα σου κοιτάς τον ουρανο και αναρωτιέσαι ποτέ θα βρέξει φάπες ! 😁

Αφού γλίτωσε ο άνθρωπος από το εγκεφαλικό!! Στο τέλος θέλουμε αφιέρωμα όλες τις αποχρώσεις με ημερομηνίες Κ ανάλυση για τις επόμενες γενιές 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Αφού γλίτωσε ο άνθρωπος από το εγκεφαλικό!! Στο τέλος θέλουμε αφιέρωμα όλες τις αποχρώσεις με ημερομηνίες Κ ανάλυση για τις επόμενες γενιές 

άμα πρώτα ο θεός είναι όλα καλα και φτάσω στο μαμάδες ιουλίου 2024 , μετά θα κάνω ένα τοπικ παλαιμαχοι και τεστοπροφήτες! 😅

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LunaVaskez είπε:

Κορίτσια νομίζω έχω αποβάλλει. Βγάζω πάλι αίμα αλλά αυτή τη φορά είναι πιο πολύ και νιώθω έντονες τσιμπιές και κράμπες χαμηλά αριστερά 😢 Ο γιατρός μου είπε πως δεν έχει νόημα να αυξήσω την προγεστερονη, απλά θα περιμένουμε… Δεν είμαι καλά… χρειάστηκε να βάλω μέχρι και σερβιετακι 

Είχα αίμα με κανονική σερβιετα. Η αποβολή έχει έντονους πόνους αβάσταχτους στη μέση. Μήπως έχεις βάλει δύο;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LunaVaskez είπε:

Κορίτσια νομίζω έχω αποβάλλει. Βγάζω πάλι αίμα αλλά αυτή τη φορά είναι πιο πολύ και νιώθω έντονες τσιμπιές και κράμπες χαμηλά αριστερά 😢 Ο γιατρός μου είπε πως δεν έχει νόημα να αυξήσω την προγεστερονη, απλά θα περιμένουμε… Δεν είμαι καλά… χρειάστηκε να βάλω μέχρι και σερβιετακι 

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι…και εγώ είχα αίμα στην αρχή κ ολα πήγαν καλά τελικά…ξεκίνησα με καφέ για αρκετές μέρες κ ένα βράδυ είχα κανονικη αιμορραγία…έμεινα αυστηρά ξάπλα για είκοσι μέρες σύνολο κ ολα καλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 minutes ago, Ele@n said:

Είχα αίμα με κανονική σερβιετα. Η αποβολή έχει έντονους πόνους αβάσταχτους στη μέση. Μήπως έχεις βάλει δύο;

Ναι ναι 2 έχω βάλει, ένα ΑΑ και ένα CC 

Σου είχε πει ο γιατρός από που προκύπτει το αίμα; είχες συχνά;

29 minutes ago, Angot said:

έχει γίνει  σε κοπέλες εδώ , είχαν 2 μωράκια και χάσανε το ένα! μάλιστα σε μια κοπέλα είχε φανεί και στον υπερηχο ότι θα χαθεί το ένα γιατί ήταν χαμηλά  και τους το είχε πει ο γιατρός ότι θα δει αιματακι κλπ και όντως έτσι έγινε! δεν θυμαμαι ποια κοπέλα , ήταν  απο τις πιο παλιες που ήμουν εγώ και η @winspert @Pagor  και τα κορίτσια ίσως θυμούνται πιο σωστά  γιατί εγώ μετά χάθηκα !

Εντωμεταξυ σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό γιατί αυτόν τον εμπιστεύομαι πιο πολύ για τον hpv που είχα/εχω, αλλά για τα της εγκυμοσύνης δεν μου βγάζει εμπιστοσύνη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Ναι ναι 2 έχω βάλει, ένα ΑΑ και ένα CC 

Σου είχε πει ο γιατρός από που προκύπτει το αίμα; είχες συχνά;

Εντωμεταξυ σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό γιατί αυτόν τον εμπιστεύομαι πιο πολύ για τον hpv που είχα/εχω, αλλά για τα της εγκυμοσύνης δεν μου βγάζει εμπιστοσύνη 

αν έχεις σκοπό να το κανείς κανε το άμεσα! τώρα χρειάζεσαι έναν καλό γιατρό να σε καθοδηγήσει ! εσείς κορίτσια που είχατε αίμα  και κάνατε την ημερήσια προγεστερονη σας όπως πάντα , σας έδωσε κάτι εξτρα;!ρωτάω γιατί εγώ πίνω χάπια και μου έχει δώσει 2 ενέσεις να τις κάνω μόνο σε περίπτωση αίματος! όποτε μήπως στο ενέσιμο δεν παίρνει τπτ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

αν έχεις σκοπό να το κανείς κανε το άμεσα! τώρα χρειάζεσαι έναν καλό γιατρό να σε καθοδηγήσει ! εσείς κορίτσια που είχατε αίμα  και κάνατε την ημερήσια προγεστερονη σας όπως πάντα , σας έδωσε κάτι εξτρα;!ρωτάω γιατί εγώ πίνω χάπια και μου έχει δώσει 2 ενέσεις να τις κάνω μόνο σε περίπτωση αίματος! όποτε μήπως στο ενέσιμο δεν παίρνει τπτ 

Εγώ συνέχισα την prolutex κανονικά και έπαιρνα 3 utrogestan….τα οποία τα συνέχισα για καιρό…αν θυμάμαι καλά μέχρι την αυχενικη…

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasoula88 είπε:

Εγώ συνέχισα την prolutex κανονικά και έπαιρνα 3 utrogestan….τα οποία τα συνέχισα για καιρό…αν θυμάμαι καλά μέχρι την αυχενικη…

αυτό! το κορίτσι μας κάνει νομίζω μόνο την ενεση!  και της λέει δεν μπορείς τπτ άλλο απλά περιμένουμε! δεν ξέρω κ ολας σκέψεις κάνω . εσυ τι λες;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Ναι ναι 2 έχω βάλει, ένα ΑΑ και ένα CC 

Σου είχε πει ο γιατρός από που προκύπτει το αίμα; είχες συχνά;

Εντωμεταξυ σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό γιατί αυτόν τον εμπιστεύομαι πιο πολύ για τον hpv που είχα/εχω, αλλά για τα της εγκυμοσύνης δεν μου βγάζει εμπιστοσύνη 

Είχα περίπου την 8η εβδομάδα. Ξαφνικά σηκώθηκα απο την καρέκλα ένιωσα ότι απότομα υγρά και ήταν αίμα. Είχα για εβδομάδες άλλοτε καφέ άλλοτε κόκκινο. Στο νοσοκομείο που πήγα σίγουρη ότι τελείωσαν όλα μου είπαν αποκόλληση, ο ενας γιατρός μου μου είπε ότι συμβαίνει δεν είναι τίποτα, ο άλλος σχολίασε ότι έβλεπε στον υπέρηχο ότι είχα αιμοραγησει και με προετοιμασε ότι μπορεί να ξαναβλεπα αίμα και τότε ήμουν πριν την αυχενική. Σε αποβολή που είχα δύο χρόνια μετά, διπλώνομουν από τον πόνο, καμία σχέση.

πρίν από 9 λεπτά , Angot είπε:

αν έχεις σκοπό να το κανείς κανε το άμεσα! τώρα χρειάζεσαι έναν καλό γιατρό να σε καθοδηγήσει ! εσείς κορίτσια που είχατε αίμα  και κάνατε την ημερήσια προγεστερονη σας όπως πάντα , σας έδωσε κάτι εξτρα;!ρωτάω γιατί εγώ πίνω χάπια και μου έχει δώσει 2 ενέσεις να τις κάνω μόνο σε περίπτωση αίματος! όποτε μήπως στο ενέσιμο δεν παίρνει τπτ 

Το ενέσιμο το έκανα στην αιμορραγία, βασικά δύο ενέσιμα μου είχαν δώσει. Ένα που το έκανα κάθε μέρα και ένα στην αιμορραγία. Δηλαδή προγενέστερη από τρεις πάντες επαιρνα


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...