Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

1 hour ago, Angot είπε:

κορίτσια γύρισα ! ειμαι  πολύ στεναγχωρημενη πιστευω εχω βιοχημική! αποφάσισα ότι δεν θα κάνω την αντιπηκτική σήμερα και αύριο τουλάχιστον μην τρυπιέμαι άδικα, η κοιλιά μου έχει γίνει όλο μελανιές ! τα χάπια θα τα πάρω κανονικά βέβαια !

Εγώ θα σου σύστηνα απο αύριο να απευθυνθείς και σε έναν ειδικό γιατί οι 9 μήνες της εγκυμοσύνης είναι πολλοί και αν από τώρα σκέφτεσαι τέτοιες χαζομάρες δε θα την παλέψεις ψυχολογικα το επόμενο διάστημα.

Και αν δεν κάνεις τις αντιπηκτικες θα έρθω να σου τις κάνω εγω, μετά από 360 περίπου σύνολο έχω γίνει εξπερτ , μηδέν μελανιές 😛

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 4 λεπτά , Nels είπε:

Εγώ θα σου σύστηνα απο αύριο να απευθυνθείς και σε έναν ειδικό γιατί οι 9 μήνες της εγκυμοσύνης είναι πολλοί και αν από τώρα σκέφτεσαι τέτοιες χαζομάρες δε θα την παλέψεις ψυχολογικα το επόμενο διάστημα.

Και αν δεν κάνεις τις αντιπηκτικες θα έρθω να σου τις κάνω εγω, μετά από 360 περίπου σύνολο έχω γίνει εξπερτ , μηδέν μελανιές 😛

και την πρώτη φορά μ είχε πει ο γιατρός «δε θα περάσεις καλα στην εγκυμοσυνη σου αν συνεχίσεις έτσι» αγχώνομαι υπερβολικά γενικά και ποσό μάλλον με αυτό το θέμα! 

επισης θα τις κάνω κάλε προχθές εκανα τεστ 25αρι και σήμερα είχε σκούρυνει!άρα ανεβαίνει η χοριακη 🤣  επισης πως δεν κανείς μελανιές ; εγώ ειμαι μαύρη ήδη 

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

Αφήνεις την παρόρμηση να σε αναστάτωση Κ αποκλυεις την λογική ! Δεν είπαμε να μην φοβάσαι αλλά να το πηγαίνεις με την λογική. Όπως η χοριακη χρειάζετε δύο μέρες για να διπλασιαστεί Κ απαγορεύετε να κάνεις την επόμενη μέρα όπως ο υπέρηχος δείχνει ανάπτυξη εμβρύου κάθε 10 μέρες περίπου Κ αν πας κάθε μέρα νόημα δεν θα βγάλει ο γιατρός έτσι Κ με τις αποχρώσεις των τεστ δεν μπορείς να κάνεις κάθε μέρα τεστ Κ να κρίνεις τι γίνετε . 

αυτό με τις 10 ημέρες δεν το ήξερα! ! πανικοβλήθηκα είναι αλήθεια 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια νομίζω έχω αποβάλλει. Βγάζω πάλι αίμα αλλά αυτή τη φορά είναι πιο πολύ και νιώθω έντονες τσιμπιές και κράμπες χαμηλά αριστερά 😢 Ο γιατρός μου είπε πως δεν έχει νόημα να αυξήσω την προγεστερονη, απλά θα περιμένουμε… Δεν είμαι καλά… χρειάστηκε να βάλω μέχρι και σερβιετακι 

  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 2
  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , linaa είπε:

Αύριο κάνε χοριακη δεν έχει διαφορά για μια μέρα  . Σε λίγο θα κατασκευάσεις Κ εσύ τεστ με τόσες οδηγίες που έχεις διαβάσει! 

να κατασκευάσω δε ξέρω αλλά μπορώ να γυρίσω τις 50 αποχρώσεις του τεστ !  αχ δίκιο έχετε ! λοιπόν θα σας πω μόνο τη χοριακη μου, δε θα σας πρήξω πάλι μέχρι τότε !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Κορίτσια νομίζω έχω αποβάλλει. Βγάζω πάλι αίμα αλλά αυτή τη φορά είναι πιο πολύ και νιώθω έντονες τσιμπιές και κράμπες χαμηλά αριστερά 😢 Ο γιατρός μου είπε πως δεν έχει νόημα να αυξήσω την προγεστερονη, απλά θα περιμένουμε… Δεν είμαι καλά… χρειάστηκε να βάλω μέχρι και σερβιετακι 

Έχω διαβάσει κι άλλες κοπέλες εδώ που είχαν αίμα και συνέχισαν κανονικά την εγκυμοσύνη τους!

Μην το βάζεις κάτω, κάνε υπομονή και κάτσε ξάπλα!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

να κατασκευάσω δε ξέρω αλλά μπορώ να γυρίσω τις 50 αποχρώσεις του τεστ !  αχ δίκιο έχετε ! λοιπόν θα σας πω μόνο τη χοριακη μου, δε θα σας πρήξω πάλι μέχρι τότε !

Δεν πρηζεις κανέναν αλλά εντάξει μπορεί να χάσουμε Κ κανένα μαλλί με αυτά που ακούμε με τις αποχρώσεις . !! Είπαμε να κάνεις τεστακια να ξεανχωνεσε αλλα όχι Κ να τα βάλεις σε ανάλυση αχρωματοψιας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Κορίτσια νομίζω έχω αποβάλλει. Βγάζω πάλι αίμα αλλά αυτή τη φορά είναι πιο πολύ και νιώθω έντονες τσιμπιές και κράμπες χαμηλά αριστερά 😢 Ο γιατρός μου είπε πως δεν έχει νόημα να αυξήσω την προγεστερονη, απλά θα περιμένουμε… Δεν είμαι καλά… χρειάστηκε να βάλω μέχρι και σερβιετακι 

μη σηκώνεσαι καθόλου ! δε ξέρω τι να σου πω ! η μόνη λύση στο αίμα είναι η προγεστερονη αλλά για να λέει δεν έχει νόημα για την ώρα κάτι θα ξερει! εύχομαι να είσαι από τις περιπτώσεις που παρόλο το αίμα κλπ τους πήγαν όλα δεξιά! μέσα απ την καρδιά μου ! 🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Κορίτσια νομίζω έχω αποβάλλει. Βγάζω πάλι αίμα αλλά αυτή τη φορά είναι πιο πολύ και νιώθω έντονες τσιμπιές και κράμπες χαμηλά αριστερά 😢 Ο γιατρός μου είπε πως δεν έχει νόημα να αυξήσω την προγεστερονη, απλά θα περιμένουμε… Δεν είμαι καλά… χρειάστηκε να βάλω μέχρι και σερβιετακι 

Υπομονή αύριο κάνε πάλι χοριακη να δεις τι έχει γίνει . Μακάρι να είναι όλα καλά . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

να κατασκευάσω δε ξέρω αλλά μπορώ να γυρίσω τις 50 αποχρώσεις του τεστ !  αχ δίκιο έχετε ! λοιπόν θα σας πω μόνο τη χοριακη μου, δε θα σας πρήξω πάλι μέχρι τότε !

Εχω κολλησει σε ενα χαρτακι καπου 8 τεστακια για να βλεπω καιθ μερα την αλλαγη...και το έχω εκει να το καμαρωνω....Γυριζω κ εγω ανετα τις 50 αποχρώσεις των τεστ...χαχαχα

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Εχω κολλησει σε ενα χαρτακι καπου 8 τεστακια για να βλεπω καιθ μερα την αλλαγη...και το έχω εκει να το καμαρωνω....Γυριζω κ εγω ανετα τις 50 αποχρώσεις των τεστ...χαχαχα

αχ σε ευχαριστώ νιώθω λίγο καλύτερα! οριακά σας ντράπηκα για την παράνοια μ χωρις λόγο τλκ! απλώς θα δω μήπως παω αύριο για χοριακη γιατί ο άντρας μου βλέπω να ξανάμπαρκάρει 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

αχ σε ευχαριστώ νιώθω λίγο καλύτερα! οριακά σας ντράπηκα για την παράνοια μ χωρις λόγο τλκ! απλώς θα δω μήπως παω αύριο για χοριακη γιατί ο άντρας μου βλέπω να ξανάμπαρκάρει 

Εγω σε νιωθω απολυτα...Κανω ακριβως τα ιδια...Το μονο που δεν ηθελα ηταν να σταματήσεις τα φάρμακα....σου στέλνω την αγάπη μου!


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , winspert είπε:

Εγω σε νιωθω απολυτα...Κανω ακριβως τα ιδια...Το μονο που δεν ηθελα ηταν να σταματήσεις τα φάρμακα....σου στέλνω την αγάπη μου!

οχι εκανα όμως τεστ 😅 τελευταίο πριν τη χοριακη το ανεβάζω και το βουλώνω !

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

οχι εκανα όμως τεστ 😅 τελευταίο πριν τη χοριακη το ανεβάζω και το βουλώνω !

Οοοο ένας σταυρός ωραίος έντονος! Άραξε τώρα.. Ξέρω στους άλλους εύκολα τα λέμε, εγώ χειρότερα έκανα από σένα απλά τα ήξερα μόνο εγώ 😅για χοριακη αύριο πήγαινε, κρίμα ο άντρας σου... 😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Neverstop είπε:

Οοοο ένας σταυρός ωραίος έντονος! Άραξε τώρα.. Ξέρω στους άλλους εύκολα τα λέμε, εγώ χειρότερα έκανα από σένα απλά τα ήξερα μόνο εγώ 😅για χοριακη αύριο πήγαινε, κρίμα ο άντρας σου... 😂

κάλε ναι τον είδα και τον καμάρωσα! δεν ειπα κουβέντα στον άντρα μ  του το έδωσα και έφυγα! και μ φωνάζει  έχεις κατουρήσει και άλλες 3 φορες πριν κανεις το τεστ ! ίδιος γίνεται ! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Angot said:

οχι εκανα όμως τεστ 😅 τελευταίο πριν τη χοριακη το ανεβάζω και το βουλώνω !

Χαχαχαχα θα μας πεθάνεις! Άντε με το καλό και η χοριακη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...