Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, Stef91 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ !!! 🥰❤️Και εμάς το σπερμα ήταν πολύ κακό! Στις προηγούμενες τρεις φορές που κάναμε εξωσωματική κανένα δεν γονιμοποιηθηκε, και όσα γονιμοποιούνταν δεν συνέχιζαν μέχρι την Τρίτη μέρα.. όποτε έχε πίστη! Βέβαια για να σου πω την αλήθεια αλλάξαμε και γιατρό και εμβρυολόγο! 

      Που πήγατε;; 
      Με το καλο το μωράκι σας!!!

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

κορίτσια γύρισα ! ειμαι  πολύ στεναγχωρημενη πιστευω εχω βιοχημική! αποφάσισα ότι δεν θα κάνω την αντιπηκτική σήμερα και αύριο τουλάχιστον μην τρυπιέμαι άδικα, η κοιλιά μου έχει γίνει όλο μελανιές ! τα χάπια θα τα πάρω κανονικά βέβαια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

κορίτσια γύρισα ! ειμαι  πολύ στεναγχωρημενη πιστευω εχω βιοχημική! αποφάσισα ότι δεν θα κάνω την αντιπηκτική σήμερα και αύριο τουλάχιστον μην τρυπιέμαι άδικα, η κοιλιά μου έχει γίνει όλο μελανιές ! τα χάπια θα τα πάρω κανονικά βέβαια !

Έκανες δύο χοριακες και έπεσε η τιμή και ξέρεις πως έχεις βιοχημικη???. Κορίτσια, ας τη μαζέψει κάποια... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Neverstop είπε:

Έκανες δύο χοριακες και έπεσε η τιμή και ξέρεις πως έχεις βιοχημικη???. Κορίτσια, ας τη μαζέψει κάποια... 

οχι αλλά εκανα τόσα τεστ και δεν σκούρυναν ! το σημερινό επρεπε να είναι σκουρο ! άρα η χοριακη δεν ανεβαίνει ! απλώς θα το επιβεβαιώσω την τρίτη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

οχι αλλά εκανα τόσα τεστ και δεν σκούρυναν ! το σημερινό επρεπε να είναι σκουρο ! άρα η χοριακη δεν ανεβαίνει ! απλώς θα το επιβεβαιώσω την τρίτη 

Αρχικά δεν έκανες τα ίδια τεστ αλλά ένα σωρό μάρκες.. Εμένα με τα hom.. πάντως δεν σκουρυνε ιδιαίτερα που έκανα μέρες.. Η χοριακη ανέβαινε όμως. Πήγαινε αύριο για χοριακη κι άσε τα τεστ. Όγδοη μέρα θα ναι, ό,τι πρέπει. Μην παιδευεις τον εαυτό σου και τα σποράκια! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια γύρισα ! ειμαι  πολύ στεναγχωρημενη πιστευω εχω βιοχημική! αποφάσισα ότι δεν θα κάνω την αντιπηκτική σήμερα και αύριο τουλάχιστον μην τρυπιέμαι άδικα, η κοιλιά μου έχει γίνει όλο μελανιές ! τα χάπια θα τα πάρω κανονικά βέβαια !

Βρε σοβαρέψου!!! Το τεστ είναι μια χαρά θετικό και η γραμμή σκούρα, δεν έχεις κάνει άλλο ίδιο για να δεις καμία τρελή διαφορά. Θα κανείς κανονικά την ένεση σου και θα πάρεις κανονικά τα χάπια σου. Αν κανείς έτσι την πρώτη βδομάδα της κύησης τι θα γίνει 9 μήνες;;; Ηρέμησε, όλα καλά σου πάνε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

οχι αλλά εκανα τόσα τεστ και δεν σκούρυναν ! το σημερινό επρεπε να είναι σκουρο ! άρα η χοριακη δεν ανεβαίνει ! απλώς θα το επιβεβαιώσω την τρίτη 

Βρε για λογικεψου ! Είναι δυνατόν να κρίνεις απτήν απόχρωση ? Μην κάνεις καμιά βλακεία Κ δεν πάρεις τα φάρμακα σου Κ τις αντιπικτικες σου. Δεν πάμε καλά τα τεστ τα κάνεις για να δεις αν είσαι έγκυος όχι για να δεις την εξέλιξη της εγκυμοσύνης . Ακόμα Κ τα ηλεκτρονικά που βγάζουν εβδομάδες δεν λένε ημέρες απόκλιση 2 εβδομάδων βγάζουν αν ήταν έτσι θα έκανες ηλεκτρονικό Κ θα σου έβγαζε αύριο είσαι 5 εβδομάδων . 

Link to comment
Share on other sites

Κ μεθαύριο 10 εβδομάδων 

Just now, Angot είπε:

κορίτσια εκανα λάθος το τεστ που εκανα είναι 25 μονάδων τελικα ! 

Ότι Κ να είναι λογικεψου ! Δεν βγαίνει νόημα απτις αποχρώσεις 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Angot είπε:

οχι αλλά εκανα τόσα τεστ και δεν σκούρυναν ! το σημερινό επρεπε να είναι σκουρο ! άρα η χοριακη δεν ανεβαίνει ! απλώς θα το επιβεβαιώσω την τρίτη 

Ασε τις βλακειες και κάνε κανονικα την ενεση σου και παρε τα χαπια σου. Οταν κανεις την χοριακη σου και βγει καλη θα εχεις τυψεις αν δεν εχεις πάρει τα φάρμακα σου οπως πρέπει...σκεψου το. Κ εγω τα hom..... κανω και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου δυο μερες πριν βγει η χοριακη 909 εβγαινε αχνη η γραμμη... Αυτό σου λεω μονο


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχεδιασμένο να ανιχνεύει μια πολύ μικρή ποσότητα της ορμόνης της κύησης hCG (ανθρώπινη χοριακή γοναδοτροπίνη) στα ούρα σας. Η ευαισθησία του τεστ είναι 25 mIU/ml με ακρίβεια >99% σε εργαστηριακές μελέτες. Η ορμόνη αυτή παράγεται αμέσως μετά τη σύλληψη, και βαθμιαία αυξάνεται κατά τη διάρκεια των πρώτων τριών μηνών της κύησης. Το….. τεστ Εγκυμοσύνης είναι ένα υπερευαίσθητο τεστ για το οποίο μελέτες έχουν δείξει πως μπορεί να ανιχνεύσει επίπεδα τόσο χαμηλά όσο 10 mIU/ml της hCG. Είναι σχεδιασμένο ώστε να ανιχνεύει την ορμόνη της κυήσεως (hCG) από τη 2η έως 3η ημέρα μετά την έναρξη αύξησης των επιπέδων της hCG.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Είναι σχεδιασμένο να ανιχνεύει μια πολύ μικρή ποσότητα της ορμόνης της κύησης hCG (ανθρώπινη χοριακή γοναδοτροπίνη) στα ούρα σας. Η ευαισθησία του τεστ είναι 25 mIU/ml με ακρίβεια >99% σε εργαστηριακές μελέτες. Η ορμόνη αυτή παράγεται αμέσως μετά τη σύλληψη, και βαθμιαία αυξάνεται κατά τη διάρκεια των πρώτων τριών μηνών της κύησης. Το….. τεστ Εγκυμοσύνης είναι ένα υπερευαίσθητο τεστ για το οποίο μελέτες έχουν δείξει πως μπορεί να ανιχνεύσει επίπεδα τόσο χαμηλά όσο 10 mIU/ml της hCG. Είναι σχεδιασμένο ώστε να ανιχνεύει την ορμόνη της κυήσεως (hCG) από τη 2η έως 3η ημέρα μετά την έναρξη αύξησης των επιπέδων της hCG.

Αύριο κάνε χοριακη δεν έχει διαφορά για μια μέρα  . Σε λίγο θα κατασκευάσεις Κ εσύ τεστ με τόσες οδηγίες που έχεις διαβάσει! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

συγγνώμη σας αναστάτωσα και σας αλλά μπερδεύτηκα με τις οδηγίες! 🥺😔 σας ευχαριστώ για το μπινελίκι !  φοβάμαι υπερβολικά μάλλον 

Αυτό που έχεις πάθει ξεπερνάει το φόβο, είναι εμμονή. Μην αφήνεσαι, μόνο κακό μπορεί να σου κάνει. Το λέω για όλες μας, όλες το περνάμε λιγότερο ή περισσότερο.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

συγγνώμη σας αναστάτωσα και σας αλλά μπερδεύτηκα με τις οδηγίες! 🥺😔 σας ευχαριστώ για το μπινελίκι !  φοβάμαι υπερβολικά μάλλον 

Να μη ζητας συγγνώμη... απλά να μην κοψεις τα φάρμακα .... τίποτα άλλο 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

συγγνώμη σας αναστάτωσα και σας αλλά μπερδεύτηκα με τις οδηγίες! 🥺😔 σας ευχαριστώ για το μπινελίκι !  φοβάμαι υπερβολικά μάλλον 

Αφήνεις την παρόρμηση να σε αναστάτωση Κ αποκλυεις την λογική ! Δεν είπαμε να μην φοβάσαι αλλά να το πηγαίνεις με την λογική. Όπως η χοριακη χρειάζετε δύο μέρες για να διπλασιαστεί Κ απαγορεύετε να κάνεις την επόμενη μέρα όπως ο υπέρηχος δείχνει ανάπτυξη εμβρύου κάθε 10 μέρες περίπου Κ αν πας κάθε μέρα νόημα δεν θα βγάλει ο γιατρός έτσι Κ με τις αποχρώσεις των τεστ δεν μπορείς να κάνεις κάθε μέρα τεστ Κ να κρίνεις τι γίνετε . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...