Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσιαααα !! πιστευω με βλέπετε στον ύπνο σας ! 😍 δεν αφήνω το κοινό μου χωρίς ενημέρωση! 

Να πω κι επίσημα συγχαρητήρια!!! Και με μια τέλεια χοριακη, διπλασιασμους, υπέρηχο, αυχενική, β επιπέδου κτλ! Οι βλαστοκυστες ήμουν σίγουρη πως θα ναι οι τυχερές σου! Μπορείς πλέον να μην σκέφτεσαι την ovitrelle! 😜

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Just now, Neverstop είπε:

Να πω κι επίσημα συγχαρητήρια!!! Και με μια τέλεια χοριακη, διπλασιασμους, υπέρηχο, αυχενική, β επιπέδου κτλ! Οι βλαστοκυστες ήμουν σίγουρη πως θα ναι οι τυχερές σου! Μπορείς πλέον να μην σκέφτεσαι την ovitrelle! 😜

αχ ευχαριστώ πολύ , αμήν παναγια μου να πάνε όλα καλα αυτή τη φορά 🥰 χαχαχ ε πιστευω παραπάει 13 ημέρες μετά να δείξει η ενεση! θα κρατήσω μια μικρή επιφύλαξη ως τη χοριακη αλλά ειμαι αισιόδοξη !! 

  • Λουλούδια 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

αχ ευχαριστώ πολύ , αμήν παναγια μου να πάνε όλα καλα αυτή τη φορά 🥰 χαχαχ ε πιστευω παραπάει 13 ημέρες μετά να δείξει η ενεση! θα κρατήσω μια μικρή επιφύλαξη ως τη χοριακη αλλά ειμαι αισιόδοξη !! 

Δεν υπάρχει περίπτωση να ανιχνεύει την οβιτρελ.. Μια φορά σε μια ωοληψια έκανα επίτηδες τεστ μετά την οβιτρελ να δω πώς είναι το θετικό (το χα μαράζι) και θυμάμαι πως δεν βγήκε καν έντονο.. Όχι τόσες μέρες μετά! 

πρίν από 21 λεπτά , Zaxaroulamak είπε:

Κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα!! Θα σας ζαλισω στις ερωτησεις καθως ειμαι ασχετη. Με αυτην την περιβοητη tsh τι παιζει;;; προβληματιζομαι γιατι ειχα ρωτησει τον γιατρο μου αν χρειαζεται να κανω καποιες αλλες εξετασεις πριν ξεκινησουμε προετοιμασια για ετ και μου ειχε πει οχι. Αν καταλαβα καλα μου ειπε οτι θα κανουμε μονο εναν υπερηχο να τσεκαρουμε παχος ενδομητριου και μετα προχωραμε σε ετ. Μου φανηκε λιγο περιεργο αυτο..

Καλημερα! Είχες ποτέ θέμα με την tsh? Μήπως γι αυτό δεν στη ζήτησε τώρα. Εμένα ήταν πάντα 2-2,5 και μου έδιναν εννοείται το οκ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Neverstop είπε:

Δεν υπάρχει περίπτωση να ανιχνεύει την οβιτρελ.. Μια φορά σε μια ωοληψια έκανα επίτηδες τεστ μετά την οβιτρελ να δω πώς είναι το θετικό (το χα μαράζι) και θυμάμαι πως δεν βγήκε καν έντονο.. Όχι τόσες μέρες μετά! 

για ξεδιπλωθείτε όλες με τα τεστακια… και μετά λέτε για μένα ότι κάνω κατάχρηση!!! 😅

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Neverstop είπε:

Δεν υπάρχει περίπτωση να ανιχνεύει την οβιτρελ.. Μια φορά σε μια ωοληψια έκανα επίτηδες τεστ μετά την οβιτρελ να δω πώς είναι το θετικό (το χα μαράζι) και θυμάμαι πως δεν βγήκε καν έντονο.. Όχι τόσες μέρες μετά! 

Καλημερα! Είχες ποτέ θέμα με την tsh? Μήπως γι αυτό δεν στη ζήτησε τώρα. Εμένα ήταν πάντα 2-2,5 και μου έδιναν εννοείται το οκ.

Οχι ηταν παντα σε πολυ φυσιολογικες τιμες..το μονο που παρατηρω στις εξετασεις μου ειναι οτι περυσι ηταν 2.08 και τωρα που την τσεκαρα μετα απο διεγερση ηταν καπως ανεβασμενη αυτο μονο..ουφ τι αγχος βρε κοριτσια ενα σωρο αγωνιες εχουμε στο κεφαλι μας! 

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

θα σε βάλει να κανείς μόλις μείνεις έγκυος! και ο ενδοκρινολόγος και ο γυναικολογος  μ είχε πει μόλις μείνεις έγκυος θα κάνουμε την εξέταση ! επειδή πρέπει να είναι ρυθμισμένη κατά την όργανο γένεση!  είναι δλδ έτσι κ αλλιώς στο πακέτο των πρώτων εξετάσεων 

Αχ σ ευχαριστω νιωθω καπως καλυτερα. Συγχαρητηρια κιολας για την εγκυμοσυνη μου. Να πανε ολα καλα ευχομαι και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου 🥰

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

για ξεδιπλωθείτε όλες με τα τεστακια… και μετά λέτε για μένα ότι κάνω κατάχρηση!!! 😅

Προς Θεού, όλες τις βλακειες τις έχω κάνει, την τέταρτη ημέρα από τη μεταφορά ξεκίνησα, αλλά εμένα δεν έδειχναν κι έκλαιγα τσάμπα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Zaxaroulamak είπε:

Οχι ηταν παντα σε πολυ φυσιολογικες τιμες..το μονο που παρατηρω στις εξετασεις μου ειναι οτι περυσι ηταν 2.08 και τωρα που την τσεκαρα μετα απο διεγερση ηταν καπως ανεβασμενη αυτο μονο..ουφ τι αγχος βρε κοριτσια ενα σωρο αγωνιες εχουμε στο κεφαλι μας! 

Αχ σ ευχαριστω νιωθω καπως καλυτερα. Συγχαρητηρια κιολας για την εγκυμοσυνη μου. Να πανε ολα καλα ευχομαι και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου 🥰

Η tsh ανεβαίνει από τις ορμόνες της διέγερσης. Αλλα το 2,6 είναι καλο απ όσο θυμάμαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Neverstop είπε:

Προς Θεού, όλες τις βλακειες τις έχω κάνει, την τέταρτη ημέρα από τη μεταφορά ξεκίνησα, αλλά εμένα δεν έδειχναν κι έκλαιγα τσάμπα! 

να τα μας ! ορίστε και γω 4η μέρα ξεκινησα!  ανάθεμα και αν περιμένουν 2-3 να κάνουν στην αναμενόμενη ημερομηνία χοριακης του γιατρού ! κορίτσια εσείς οι 2-3 που περιμένετε έχετε τον αμέριστο σεβασμο μου! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσιαααα !! πιστευω με βλέπετε στον ύπνο σας ! 😍 δεν αφήνω το κοινό μου χωρίς ενημέρωση! 

Πολλα συγχαρητηρια για την εγκυμοσύνη σου!!!ευχομαι να πάνε όλα καλα μέχρι τέλους!!! 🥰🥰🥰

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Angot είπε:

καλημερα κορίτσιαααα !! πιστευω με βλέπετε στον ύπνο σας ! 😍 δεν αφήνω το κοινό μου χωρίς ενημέρωση! 

Θερμά συγχαρητηρια!!!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

καλημερα κορίτσιαααα !! πιστευω με βλέπετε στον ύπνο σας ! 😍 δεν αφήνω το κοινό μου χωρίς ενημέρωση! 

Καλημεραααα χρόνια πολλά συγχαρητήρια και παλι εγώ από χθες σου λέω το σποράκι είναι εκεί και εσυ  είχες κολλήσει με την οβιτρελ χαχαχ τέλεια νέα κοριτσάρα άντε να γεμίζουν οι κοιλίτσες μας❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Καλημεραααα χρόνια πολλά συγχαρητήρια και παλι εγώ από χθες σου λέω το σποράκι είναι εκεί και εσυ  είχες κολλήσει με την οβιτρελ χαχαχ τέλεια νέα κοριτσάρα άντε να γεμίζουν οι κοιλίτσες μας❤️

φοβόμουν μήπως είναι ντοπαρισμένο σποράκι ! ακόμα δλδ κρατώ τις επιφυλάξεις μου αλλά οκ καταλαβαίνω ότι ειμαι υπερβολική ! 😅

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

καλημερα κορίτσιαααα !! πιστευω με βλέπετε στον ύπνο σας ! 😍 δεν αφήνω το κοινό μου χωρίς ενημέρωση! 

Καλημερουδια!!!! Πιο ξεκάθαρο δεν γίνετε το αποτέλεσμα με αυτό το τεστακι!!!! Μια τελειομηνη και ομορφη εγκυμοσυνη σου ευχομαι κι αν θέλεις να είναι διδυμακια στο εύχομαι ολόψυχα!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...