Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

σε καταλαβαίνω όταν λες είναι της παναγίας! φέτος πήγα στην παναγια τη τσαμπίκα , έφαγα το φυτιλακι ανέβηκα τα 308 σκαλιά με μια πέτρα στο χέρι και ειπα ότι φέτος ήρθε με την πέτρα, του χρόνου θα ρθω με το παιδί μ! μετα από λίγο καιρό είδα μια εικόνα που ήταν η παναγια η τσαμπίκα και εξηγούσα γιατι έχει ανοιχτά τα χέρια της ( τα έχει ανοιχτά για να δώσει απλόχερα ότι ζητάει ο καθένας) μετά της άφησα 2 ασημένια σκουλαρίκια πάνω στην εικόνα της και ξύπνησα! αν τελικά ειναι έγκυος και πάει καλα ξέρω ότι με έχει βοηθήσει η παναγίτσα και ο αρχάγγελος μου !  και εχω τάξει ότι θα ξαναπάω στη ρόδο με το παιδί μ να της αφησω τα σκουλαρίκια και να την ευχαριστήσω 

Κι εγω κοριτσακι μου πηγα σε ενα μοναστήρι που με εστειλε ο πνευματικός μου και μου εδωσαν κ έφαγα το φυτιλακι και ηπια αγιασμο την ημερα της εμβρυομεταφορας. Ειμαι σίγουρη οτι μου το εστειλε η Παναγία και εχω ταξει να δωσω το ονομα της. Πιστευω πολυ και ανατριχιαζω με αυτο που λες🥰


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Κι εγω κοριτσακι μου πηγα σε ενα μοναστήρι που με εστειλε ο πνευματικός μου και μου εδωσαν κ έφαγα το φυτιλακι και ηπια αγιασμο την ημερα της εμβρυομεταφορας. Ειμαι σίγουρη οτι μου το εστειλε η Παναγία και εχω ταξει να δωσω το ονομα της. Πιστευω πολυ και ανατριχιαζω με αυτο που λες🥰

να της το δώσεις! εγώ δε θα το δωσω γιατί το ειχα τάξει πριν παω ! αν κάνω κορίτσι πρώτα ο θεός  θα το βγάλω κατερίνα και ελενη ! πεθερά και μαμά και επισης εκανε την επέμβαση του καρκίνου η μαμά μου της αγίας αικατερίνης και πήγαν όλα καλα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

να της το δώσεις! εγώ δε θα το δωσω γιατί το ειχα τάξει πριν παω ! αν κάνω κορίτσι πρώτα ο θεός  θα το βγάλω κατερίνα και ελενη ! πεθερά και μαμά και επισης εκανε την επέμβαση του καρκίνου η μαμά μου της αγίας αικατερίνης και πήγαν όλα καλα! 

Η Παναγία μας προστατεύει και τα προστατεύει ετσι κ αλλιως...Κανε το ταμα σου κ ολα καλα!!! Ευχομαι να ειναι παντα καλα η μαμα σου!

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , winspert είπε:

 

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου. Μεγαλος ο αγωνας με μεγαλο κοστος. Συχνα νιωθω πως εχω καει στην προθέρμανση σαν μητερα...και πως ολα αυτα καποια στιγμή ισως και να αποξενώνουν λιγο και το ζευγάρι...Στην αρχη σε φέρνει κοντα...μετα έρχεται η κουραση και η απογοήτευση να σκεπασει τα παντα. Και πανω που λεγαμε πως αυτη ειναι η τελευταία προσπάθεια και αν πετύχει έχει καλώς αλλιως θα συνεχίσουμε με ενα παιδακι...η Παναγία μας έστειλε αλλο ένα μωρακι(γιατί αυτο ειναι της Παναγίας)....ενα μωρακι που τοσο εντονα μου ζηταει το αγοράκι μου τους τελευταίους μηνες...Και ξαφνικα ολα διορθώνονται... επιστρέφουν στην αρχική τους κατάσταση...Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη και σε οσα κορίτσια προσπαθουν καλη και γρήγορη επιτυχία...

Χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου...Ευχομαι την Τρίτη να δεις μια μεγαλη χοριακη... Ετσι ξεκινησα κ εγω με ενα αχνο τεστ την 8η μερα και απο κει που θα πήγαινα την 11η για χοριακη,πηγα την 9η... Κ εγω ειχα περιεργες κρυαδες ...και το ένιωθα πως ειμαι εγκυος...Αλλα ειπαμε ...η προγεστερόνη και η επιθυμία κανουν πολλα...Καλη συνέχεια κοριτσακι μου...Τα έχουμε χασει τα περισσότερα κορίτσια που ξεκινησαμε μαζι...Ευχομαι για καλο

Για όλες μας έχει ο θεός αρκεί να μην το βάζουμε κάτω, εντωμεταξύ τι μου θύμησες ρε κορίτσι τότε στο φόρουμ γινόταν χαμός καθημερινά από τα μηνύματα μας δεν προλάβαινα ν τα διαβάσω έχανα επεισόδια χαχαχ. Έχω αλλάξει λογαριασμό δεν μπορούσα να συνδεθώ τότε το όνομα μου ήταν vasiliki2020

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Για όλες μας έχει ο θεός αρκεί να μην το βάζουμε κάτω, εντωμεταξύ τι μου θύμησες ρε κορίτσι τότε στο φόρουμ γινόταν χαμός καθημερινά από τα μηνύματα μας δεν προλάβαινα ν τα διαβάσω έχανα επεισόδια χαχαχ. Έχω αλλάξει λογαριασμό δεν μπορούσα να συνδεθώ τότε το όνομα μου ήταν vasiliki2020

Πραγματικά γινόταν χαμος...πολλα μηνύματα...σελιδες ολόκληρες.....χαχαχα......τωρα θυμάμαι... γιατί δεν μου ελεγε κατι το vikoula2023... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , winspert είπε:

Πραγματικά γινόταν χαμος...πολλα μηνύματα...σελιδες ολόκληρες.....χαχαχα......τωρα θυμάμαι... γιατί δεν μου ελεγε κατι το vikoula2023... 

ωραία ήταν όμως γιατί είχες μια απορία σου λυνόταν στο δευτερόλεπτο χαχαχ εγώ τώρα είμαι στην 8η εβδομάδα αυτό που περιμένω και εγώ και ο γιατρός ειναι να κάνουμε την αυχενική διαφάνεια για να ηρεμήσουμε λίγο 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , vikoula2023 είπε:

ωραία ήταν όμως γιατί είχες μια απορία σου λυνόταν στο δευτερόλεπτο χαχαχ εγώ τώρα είμαι στην 8η εβδομάδα αυτό που περιμένω και εγώ και ο γιατρός ειναι να κάνουμε την αυχενική διαφάνεια για να ηρεμήσουμε λίγο 

Με το καλο κοριτσακι μου. Κ εγω την Κυριακή μπαινω στην 8η εβδομάδα...ειμαστε πολυ κοντα...Κ εγω την αυχενική περιμένω με φοβο...βλεπεις ετων 40 πλεον

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Με το καλο κοριτσακι μου. Κ εγω την Κυριακή μπαινω στην 8η εβδομάδα...ειμαστε πολυ κοντα...Κ εγω την αυχενική περιμένω με φοβο...βλεπεις ετων 40 πλεον

Καλα δεν είναι και εγώ Μπεμπεκα 41 είμαι και είναι το πρώτο μου και το άγχος και ο φόβος μήπως κάτι δεν πάει καλα είναι φουλ αν και κάτι μέσα μου μου λέει ότι ολα θα πάνε κανα,έχω πίστη και εύχομαι σε όλες μας να πάνε ολα καλα

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Καλα δεν είναι και εγώ Μπεμπεκα 41 είμαι και είναι το πρώτο μου και το άγχος και ο φόβος μήπως κάτι δεν πάει καλα είναι φουλ αν και κάτι μέσα μου μου λέει ότι ολα θα πάνε κανα,έχω πίστη και εύχομαι σε όλες μας να πάνε ολα καλα

Ολα καλα να πανε ευχομαι...θα κανεις αμνιο ετσι κ αλλιως ή αναλογα την αυχενικη; Εγω σίγουρα νιπτ και θα δειξει απο κει και πέρα...Θα ηθελα τη σιγουριά της αμνιο αλλα φοβάμαι πολυ μην παει κάτι στραβά 

  • Ευχή 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , winspert είπε:

Ολα καλα να πανε ευχομαι...θα κανεις αμνιο ετσι κ αλλιως ή αναλογα την αυχενικη; Εγω σίγουρα νιπτ και θα δειξει απο κει και πέρα...Θα ηθελα τη σιγουριά της αμνιο αλλα φοβάμαι πολυ μην παει κάτι στραβά 

Ακομα δεν έχει πει κάτι ο γιατρός είναι συγκρατημένος και θέλει να κάνουμε την αυχενική πρώτα.αμνιο αν χρειαστεί και μου πει να κάνω δεν ξέρω την φοβάμαι αυτή την εξετάσει μην πάει στραβά κάτι με το έμβρυο έχω διαβάσει διαφορά και δεν είναι θετική αλλά από την άλλη θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου για να πετύχει. Δυστηχως δεν είμαστε ούτε 20 ούτε 30 και οι κίνδυνοι είναι υψηλοί είναι λογικό να φοβόμαστε αλλά θέλω να πάνε για όλες οκα καλα διότι ανυπομονώ  να ανοίξουμε νέο θέμα για μανούλες 2024❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, winspert είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!! Ειμαι απο τις λιγες παλιες που έχουν μεινει στο φόρουμ...δυστυχως ολο και αλλες κοπελες μπαινουν στην παρεα μας! Η ιστορία μας ξεκινησε λίγους μηνες μετα το γαμο,πισω στο 2016 οπου αφου δεν ερχοταν το πολυπόθητο μαθαμε πως ο άντρας μου εχει σοβαρη ολιγοασθενοτερατοσπερμια. Απο τοτε ξεκινησε ο γολγοθας...Κλαματα, ανασφάλεια, αβεβαιότητα για το μέλλον....και ένα μονιμο ΓΙΑΤΙ... Μετα απο αλλαγή τριων γιατρων,τρεις διεγέρσεις,απειρες ωοληψιες,αμετρητα χιλιόμετρα καθως μενουμε αρκετα μακριά απο την Αθήνα,ηρθε το αστερακι μου...το αγορακι μου το 2019 με τη βοήθεια του τοτε γιατρου μου που ευχομαι ο θεος να τον εχει καλα. Αφου εγινε ενος το αγορακι μου ξεκινησαμε παλι τον αγωνα εν μέσω πανδημίας για να αποκτησει αδερφακι. Με την αποφαση να το παλεψω μονο με φυσικους ξεκινησαν παλι αμέτρητες αιμοληψιες,ωοληψιες, χιλιόμετρα και χιλιαδες ευρω....πολλες χιλιαδες ομως... Εξετασεις,αλλαγη γιατρού παλι και εξτρα επεμβατικες μεθοδους μηπως και πάρουμε καλυτερο σπερμα με παρακεντησεις επιδιδυμίδας και στο τελος βιοψια ορχεων.... Φτασαμε συνολο ολων των προσπαθειων πανω από 60.000€... και μια ψυχολογια χαλια αφου ιδιως τον τελευταίο καιρό δεν καταφεραμε να κάνουμε ουτε μια εμβρυομεταφορά για έναν ολόκληρο χρόνο...Ειχαμε πει πως οταν θα ειχαμε δυο εμβρυακια θα καναμε μια τελευταία προσπάθεια. Τελευταία ομως... κυριολεκτικά...Πριν απο ενάμιση περίπου μηνα καναμε την τελευταία εμβρυομεταφορά μας με πολλη προσευχή στην Παναγία,μεγαλη πιστη και φυσικα πολυ αγχος... περισσότερο δε γίνεται... τη Δευτέρα ειδαμε την καρδούλα του να πάλλεται, δεν την ακουσαμε γιατί ειναι νωρις. Ομως ειναι εκει...μεγαλωνει...δινει τον αγωνα του κ ευχομαι να βγει νικητης/τρια... Φοβάμαι πολυ....ευχομαι να ολοκληρωθει η εγκυμοσύνη αυτη...ειναι πολυ νωρίς ακομα...Αλλα συνεβη...στην τελευταία ευκαιρία που δώσαμε...και φυσικά ευχαριστώ και τον τωρινό μου γιατρό για το θαυμα που έρχεται...Ευχομαι ολες οι κοπελες να γίνετε μανουλες σύντομα...Σας νιωθω και σας καταλαβαινω οσο δεν παει....Αλλα οπως λενε "ο επιμενων νικα". Επιμείνετε...και νικηστε....Συγγνωμη για το σεντονι...Σας φιλω

Κι αν είχες κάνει ωοληψιες..... Θαυμάζω το κουράγιο σου και την υπομονή σου.

Σου είχα στείλει μνμ γιατί περιμέναμε την χοριακη σου. 

Όπως και να χει πολλά συγχαρητήρια, εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν μέχρι το τέλος και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιές μωρό. 

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κι αν είχες κάνει ωοληψιες..... Θαυμάζω το κουράγιο σου και την υπομονή σου.

Σου είχα στείλει μνμ γιατί περιμέναμε την χοριακη σου. 

Όπως και να χει πολλά συγχαρητήρια, εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν μέχρι το τέλος και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιές μωρό. 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου...Μου ειχε διαφυγει...συγγνωμη...Απειρες ωοληψιες....αλλα τελος καλο ολα καλα🥰🥰🥰


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!! Ειμαι απο τις λιγες παλιες που έχουν μεινει στο φόρουμ...δυστυχως ολο και αλλες κοπελες μπαινουν στην παρεα μας! Η ιστορία μας ξεκινησε λίγους μηνες μετα το γαμο,πισω στο 2016 οπου αφου δεν ερχοταν το πολυπόθητο μαθαμε πως ο άντρας μου εχει σοβαρη ολιγοασθενοτερατοσπερμια. Απο τοτε ξεκινησε ο γολγοθας...Κλαματα, ανασφάλεια, αβεβαιότητα για το μέλλον....και ένα μονιμο ΓΙΑΤΙ... Μετα απο αλλαγή τριων γιατρων,τρεις διεγέρσεις,απειρες ωοληψιες,αμετρητα χιλιόμετρα καθως μενουμε αρκετα μακριά απο την Αθήνα,ηρθε το αστερακι μου...το αγορακι μου το 2019 με τη βοήθεια του τοτε γιατρου μου που ευχομαι ο θεος να τον εχει καλα. Αφου εγινε ενος το αγορακι μου ξεκινησαμε παλι τον αγωνα εν μέσω πανδημίας για να αποκτησει αδερφακι. Με την αποφαση να το παλεψω μονο με φυσικους ξεκινησαν παλι αμέτρητες αιμοληψιες,ωοληψιες, χιλιόμετρα και χιλιαδες ευρω....πολλες χιλιαδες ομως... Εξετασεις,αλλαγη γιατρού παλι και εξτρα επεμβατικες μεθοδους μηπως και πάρουμε καλυτερο σπερμα με παρακεντησεις επιδιδυμίδας και στο τελος βιοψια ορχεων.... Φτασαμε συνολο ολων των προσπαθειων πανω από 60.000€... και μια ψυχολογια χαλια αφου ιδιως τον τελευταίο καιρό δεν καταφεραμε να κάνουμε ουτε μια εμβρυομεταφορά για έναν ολόκληρο χρόνο...Ειχαμε πει πως οταν θα ειχαμε δυο εμβρυακια θα καναμε μια τελευταία προσπάθεια. Τελευταία ομως... κυριολεκτικά...Πριν απο ενάμιση περίπου μηνα καναμε την τελευταία εμβρυομεταφορά μας με πολλη προσευχή στην Παναγία,μεγαλη πιστη και φυσικα πολυ αγχος... περισσότερο δε γίνεται... τη Δευτέρα ειδαμε την καρδούλα του να πάλλεται, δεν την ακουσαμε γιατί ειναι νωρις. Ομως ειναι εκει...μεγαλωνει...δινει τον αγωνα του κ ευχομαι να βγει νικητης/τρια... Φοβάμαι πολυ....ευχομαι να ολοκληρωθει η εγκυμοσύνη αυτη...ειναι πολυ νωρίς ακομα...Αλλα συνεβη...στην τελευταία ευκαιρία που δώσαμε...και φυσικά ευχαριστώ και τον τωρινό μου γιατρό για το θαυμα που έρχεται...Ευχομαι ολες οι κοπελες να γίνετε μανουλες σύντομα...Σας νιωθω και σας καταλαβαινω οσο δεν παει....Αλλα οπως λενε "ο επιμενων νικα". Επιμείνετε...και νικηστε....Συγγνωμη για το σεντονι...Σας φιλω

Τι ωραίο μήνυμα και πόσο πολύ χάρηκα για σένα!!!!! 

Κι εγώ δυο χρόνια εδώ αν κι έχω κάνει μόνο κατάψυξη ωαρίων με 4 ωοληψιες και θυμάμαι τις ωοληψιες σου, τα χιλιόμετρα σου, τα πολύ πρωινά ξυπνηματα σου για τις αιμοληψιες, τις αγωνίες σου.

Να πάνε όλα τέλεια και να χαρίσεις το αδελφακι στο αγόρι σου! 

Έλα να γενναμε και οι 4 μαζί, @winspert, @vikoula2023, @Angot! 🎉🥳😁

 

  • Ευχαριστώ 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!! Ειμαι απο τις λιγες παλιες που έχουν μεινει στο φόρουμ...δυστυχως ολο και αλλες κοπελες μπαινουν στην παρεα μας! Η ιστορία μας ξεκινησε λίγους μηνες μετα το γαμο,πισω στο 2016 οπου αφου δεν ερχοταν το πολυπόθητο μαθαμε πως ο άντρας μου εχει σοβαρη ολιγοασθενοτερατοσπερμια. Απο τοτε ξεκινησε ο γολγοθας...Κλαματα, ανασφάλεια, αβεβαιότητα για το μέλλον....και ένα μονιμο ΓΙΑΤΙ... Μετα απο αλλαγή τριων γιατρων,τρεις διεγέρσεις,απειρες ωοληψιες,αμετρητα χιλιόμετρα καθως μενουμε αρκετα μακριά απο την Αθήνα,ηρθε το αστερακι μου...το αγορακι μου το 2019 με τη βοήθεια του τοτε γιατρου μου που ευχομαι ο θεος να τον εχει καλα. Αφου εγινε ενος το αγορακι μου ξεκινησαμε παλι τον αγωνα εν μέσω πανδημίας για να αποκτησει αδερφακι. Με την αποφαση να το παλεψω μονο με φυσικους ξεκινησαν παλι αμέτρητες αιμοληψιες,ωοληψιες, χιλιόμετρα και χιλιαδες ευρω....πολλες χιλιαδες ομως... Εξετασεις,αλλαγη γιατρού παλι και εξτρα επεμβατικες μεθοδους μηπως και πάρουμε καλυτερο σπερμα με παρακεντησεις επιδιδυμίδας και στο τελος βιοψια ορχεων.... Φτασαμε συνολο ολων των προσπαθειων πανω από 60.000€... και μια ψυχολογια χαλια αφου ιδιως τον τελευταίο καιρό δεν καταφεραμε να κάνουμε ουτε μια εμβρυομεταφορά για έναν ολόκληρο χρόνο...Ειχαμε πει πως οταν θα ειχαμε δυο εμβρυακια θα καναμε μια τελευταία προσπάθεια. Τελευταία ομως... κυριολεκτικά...Πριν απο ενάμιση περίπου μηνα καναμε την τελευταία εμβρυομεταφορά μας με πολλη προσευχή στην Παναγία,μεγαλη πιστη και φυσικα πολυ αγχος... περισσότερο δε γίνεται... τη Δευτέρα ειδαμε την καρδούλα του να πάλλεται, δεν την ακουσαμε γιατί ειναι νωρις. Ομως ειναι εκει...μεγαλωνει...δινει τον αγωνα του κ ευχομαι να βγει νικητης/τρια... Φοβάμαι πολυ....ευχομαι να ολοκληρωθει η εγκυμοσύνη αυτη...ειναι πολυ νωρίς ακομα...Αλλα συνεβη...στην τελευταία ευκαιρία που δώσαμε...και φυσικά ευχαριστώ και τον τωρινό μου γιατρό για το θαυμα που έρχεται...Ευχομαι ολες οι κοπελες να γίνετε μανουλες σύντομα...Σας νιωθω και σας καταλαβαινω οσο δεν παει....Αλλα οπως λενε "ο επιμενων νικα". Επιμείνετε...και νικηστε....Συγγνωμη για το σεντονι...Σας φιλω

Ήμουν σίγουρη ότι θαρθει η μέρα που θα διαβάσω αυτο το μνμ απο σενα! Το περίμενα!! Επιτέλους γράφτηκε! 

Συγχαρητήρια για την υπομονή, την επιμονή και τη δυναμη σου...αυτο το μικρουλι θα μοιάζει σίγουρα στη μαμά και το μπαμπά του, θα χει δυναμη και επιμονή να μείνει εκεί που "φυτευτηκε".. 

Να πάνε όλα καλά και με τη βοήθεια της Παναγίας να το κρατήσεις στα χέρια σου!! 

Στελνω την αγάπη μου σε σενα, στο μαξιμακο και στο σπορακι!!!! 😘


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , marmaki είπε:

Τι ωραίο μήνυμα και πόσο πολύ χάρηκα για σένα!!!!! 

Κι εγώ δυο χρόνια εδώ αν κι έχω κάνει μόνο κατάψυξη ωαρίων με 4 ωοληψιες και θυμάμαι τις ωοληψιες σου, τα χιλιόμετρα σου, τα πολύ πρωινά ξυπνηματα σου για τις αιμοληψιες, τις αγωνίες σου.

Να πάνε όλα τέλεια και να χαρίσεις το αδελφακι στο αγόρι σου! 

Έλα να γενναμε και οι 4 μαζί, @winspert, @vikoula2023, @Angot! 🎉🥳😁

 

εμένα μου ξανάρθε ανασφάλεια μήπως είναι η ενεση! 12η μέρα σήμερα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...