Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Δεν υπάρχει κανένα απολύτως θέμα.Ακομα και στην εγκυμοσύνη μπορείς να βάψεις τα μαλλιά σου,απλά χρησιμοποιησε φυτική βαφή τύπου Κορρέ,απιβιτα.Αυτα μου έλεγε ο γυναικολόγος και τα ακολούθησα,όλα πήγαν τέλεια ❤️ Καλή επιτυχία και γρήγορα φουσκωκοιλιτσα❤️

Μμμ θα πρεπει να ρωτησω τοτε γιατι τα κανω στο κομμωτηριο δεν τα βαφω μονη μου. Σ ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσι μου!

5 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

Εγω τα είχα βαψει δύο τρεις εβδομάδες πριν τη μεταφορά.. Μετά τα έβαψα ξανά στον τέταρτο αλλά όχι τη ρίζα, μόνο τα υπόλοιπα, ίσα ίσα για να σκουρυνουν.το επανέλαβα μια φορά και έκτοτε τα άφησα. Ευτυχώς δεν έχω λευκά. 

Σ ευχαριστω πολυ. Ελεγα οταν θα ειναι να κανω εμβρυμεταφορα να τα κανω καμια βδομαδα πριν ωστε σε περιπτωση π πετυχω να ειμαι καπως νορμαλ. Εχω λευκα δυστυχως αλλα το σκεφτομαι δε θα ηθελα να σκεφτομαι μετα οτι επαιξε ρολο στο να μην πετυχει  η ετ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 24 λεπτά , Angot είπε:

καλημερααααα όπως καταλάβατε δεν κρατιόμουν ! σας τα ανέβασα και το χθεσινό και το σημερινό! 

Καλημέρα στην γλυκιά έγκυο,που είναι το πιο γρήγορο τεστ εγκυμοσύνης του φόρουμ ❤️

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Καλημέρα στην γλυκιά έγκυο,που είναι το πιο γρήγορο τεστ εγκυμοσύνης του φόρουμ ❤️

νομίζω μόλις έγινα και της μονάδας  εξωσωματικής που με κουράρει! το είδες και συ ένα  μικρό τσικ πιο σκούρο ή χαίρομαι τσάμπα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

καλημερααααα όπως καταλάβατε δεν κρατιόμουν ! σας τα ανέβασα και το χθεσινό και το σημερινό! 

Καλημερουδιααα είδες ότι σήμερα είναι πιο έντονο;αφού σου λέω ο σπόρος είναι εκεί❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , vikoula2023 είπε:

Καλημερουδιααα είδες ότι σήμερα είναι πιο έντονο;αφού σου λέω ο σπόρος είναι εκεί❤️

ααα το είδες κ συ; ντξ δεν ειμαι τρελή!  πολύ πολύ αχνό πάλι αλλά το διακρίνω λίγο καλύτερα !

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

ααα το είδες κ συ; ντξ δεν ειμαι τρελή!  πολύ πολύ αχνό πάλι αλλά το διακρίνω λίγο καλύτερα !

Βρε σου λέω φαίνεται η διαφορά μόνο τρελή δεν είσαι θεοπάλαβη είσαι γενικά χαχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vikoula2023 είπε:

Βρε σου λέω φαίνεται η διαφορά μόνο τρελή δεν είσαι θεοπάλαβη είσαι γενικά χαχαχαχ

αχ τι καλαααα μακάρι να ειναι πραγματικά έγκυος! 🙃 ας ειμαι και παλαβή έγκυος , δε με πειράζει !

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Angot είπε:

νομίζω μόλις έγινα και της μονάδας  εξωσωματικής που με κουράρει! το είδες και συ ένα  μικρό τσικ πιο σκούρο ή χαίρομαι τσάμπα;

Πόσο πιο έγκυος πια? Σε λίγο θα γράψει αν είναι αγόρι η κορίτσι 🤣

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Πόσο πιο έγκυος πια? Σε λίγο θα γράψει αν είναι αγόρι η κορίτσι 🤣

αχ είσαι παρά πολυ  καλη μου τα λες για να χαρώ , αχ ευχαριστώ 🥰  το ξέρω ότι ακόμα είναι πολύ νωρις και ειναι αχνο αλλά είναι καλό το ότι ένα τσικ έγινε πιο σκούρο! δυσκολεύομαι να το πιστέψω γι αυτό σας ρωτάω συνέχεια ! ☺️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

αχ είσαι παρά πολυ  καλη μου τα λες για να χαρώ , αχ ευχαριστώ 🥰  το ξέρω ότι ακόμα είναι πολύ νωρις και ειναι αχνο αλλά είναι καλό το ότι ένα τσικ έγινε πιο σκούρο! δυσκολεύομαι να το πιστέψω γι αυτό σας ρωτάω συνέχεια ! ☺️

Καλέ τι λες? Αυτό το τεστ είναι τόσο θετικό,που όσο το κοιτάζω, κοντεύω να γκαστρωθω και εγώ🤣

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

Καλέ τι λες? Αυτό το τεστ είναι τόσο θετικό,που όσο το κοιτάζω, κοντεύω να γκαστρωθω και εγώ🤣

 

χαχαχααχ με τη σειρα σου περίμενε,  έρχεται νέα σεζόν στο νικελοβτεον από το 24’ !  η κάθετη γραμμουλα δεν θα έπρεπε να γίνει ίδια με την οριζόντια;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

αχ είσαι παρά πολυ  καλη μου τα λες για να χαρώ , αχ ευχαριστώ 🥰  το ξέρω ότι ακόμα είναι πολύ νωρις και ειναι αχνο αλλά είναι καλό το ότι ένα τσικ έγινε πιο σκούρο! δυσκολεύομαι να το πιστέψω γι αυτό σας ρωτάω συνέχεια ! ☺️

Βρε σου λέω το σποράκι γαντζώθηκε να είσαι χαρούμενη 😊😊 θα πεις στον άντρα κάτι η θα περιμένεις να κανεις χοριακη πρώτα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Βρε σου λέω το σποράκι γαντζώθηκε να είσαι χαρούμενη 😊😊 θα πεις στον άντρα κάτι η θα περιμένεις να κανεις χοριακη πρώτα;

καλε του το πα! μου έφερε χθες τεστ και με τσίγκλαγε να κάνω ένα ε με τα πολλά του το ξεφουρνησα ! του ειπα βέβαια να είμαστε επιφυλακτικοί ως την χοριακη γιατί εχω κάνει ενέσεις και μπορεί να είναι ψευδώς θετικό το αποτέλεσμα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

καλε του το πα! μου έφερε χθες τεστ και με τσίγκλαγε να κάνω ένα ε με τα πολλά του το ξεφουρνησα ! του ειπα βέβαια να είμαστε επιφυλακτικοί ως την χοριακη γιατί εχω κάνει ενέσεις και μπορεί να είναι ψευδώς θετικό το αποτέλεσμα!

Δεν τα ξέρω αυτά τα τεστ αλλά το δεξί είναι πιο έντονο από το αριστερό σίγουρα! Καλημέρα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...