Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

1 hour ago, Angot said:

1)θα πέσει κυριακή, 2)δεν εχω φλέβες για ανά 2 μέρες τρύπημα στο ένα χέρι που τις έσπασαν στο ωοληψια και ακόμα πονάω!και 3) θα με σφάξει ο άντρας σε συνδυασμό με τον γιατρό μ! άστο θα δαγκώνομαι σιωπηλά και θα πρήζω εσάς! 

εσυ πως είσαι;

Πάντως εγώ πιστεύω έχεις δίδυμα και μακάρι να είναι έτσι! 😁
 

Έχω βγάλει ένα πονοκέφαλο από το καθισιό! Πήγαμε μια βόλτα με το αμαξι με τον άντρα μου, για να ξεχαστώ αλλά το μετάνιωσα γιατί όλο λακούβες έχει η Θεσσαλονίκη και αγχώθηκα με τα τραντάγματα! Γενικά η ζωή μου ένα άγχος και μια αγωνία τελευταία… 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 1 λεπτό , LunaVaskez είπε:

Πάντως εγώ πιστεύω έχεις δίδυμα και μακάρι να είναι έτσι! 😁
 

Έχω βγάλει ένα πονοκέφαλο από το καθισιό! Πήγαμε μια βόλτα με το αμαξι με τον άντρα μου, για να ξεχαστώ αλλά το μετάνιωσα γιατί όλο λακούβες έχει η Θεσσαλονίκη και αγχώθηκα με τα τραντάγματα! Γενικά η ζωή μου ένα άγχος και μια αγωνία τελευταία… 

οχι μην το κανείς αυτό για μερικές μέρες! θέλει ξάπλα λιγάκι! κανε υπομονή! εγώ εχω δει το ξενοδοχείο για τέρατα 1-2-3 και άλλες 5-6 χριστουγεννιάτικες !😅

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angot said:

οχι μην το κανείς αυτό για μερικές μέρες! θέλει ξάπλα λιγάκι! κανε υπομονή! εγώ εχω δει το ξενοδοχείο για τέρατα 1-2-3 και άλλες 5-6 χριστουγεννιάτικες !😅

Χαχαχαχαχ εγώ έχω ξεπέσει σε ελληνικά όπως: «ψυχοκορες», «το προξενιό της Ιουλίας», «Ο γιατρός» και από Netflix είδα όλο το Bodies (sci fi) 

Έχω αγοράσει φόρμες φαρδιές γιατί ελπίζω στο όνειρο, πιτζάμες και φαρδύ παντελόνι (όλα online, μακάρι να χωρέσουν την μπάκα μου), τι αλλο να κάνω πΧια!; Επίσης έχω πάρει organic καλλυντικά για να προσέξω το σποράκι, ε και πάει στραβά, θα στεναχωρηθώ φουλ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Χαχαχαχαχ εγώ έχω ξεπέσει σε ελληνικά όπως: «ψυχοκορες», «το προξενιό της Ιουλίας», «Ο γιατρός» και από Netflix είδα όλο το Bodies (sci fi) 

Έχω αγοράσει φόρμες φαρδιές γιατί ελπίζω στο όνειρο, πιτζάμες και φαρδύ παντελόνι (όλα online, μακάρι να χωρέσουν την μπάκα μου), τι αλλο να κάνω πΧια!; Επίσης έχω πάρει organic καλλυντικά για να προσέξω το σποράκι, ε και πάει στραβά, θα στεναχωρηθώ φουλ

να σου πω την αλήθεια καλα έκανες και προετοιμάστηκες γιατί μετά δεν θα χεις και πολύ αντοχή για ψάξιμο! εγώ δεν άντεχα ούτε σουτιέν να με ακουμπάει! εχεις προνοήσει για χειμερινά και χάλια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot said:

να σου πω την αλήθεια καλα έκανες και προετοιμάστηκες γιατί μετά δεν θα χεις και πολύ αντοχή για ψάξιμο! εγώ δεν άντεχα ούτε σουτιέν να με ακουμπάει! εχεις προνοήσει για χειμερινά και χάλια;

Τα χειμερινά θα τα βγάλει αύριο ο άντρας μου, τα έχουμε κάτω από το κρεβάτι… Τα χαλια τα έστρωσε μόνος του ο καημένος, τον λυπάμαι γιατί τον είχα πρίγκιπα και τώρα τον έχω ταράξει στις δουλειές 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, LunaVaskez είπε:

Τα χειμερινά θα τα βγάλει αύριο ο άντρας μου, τα έχουμε κάτω από το κρεβάτι… Τα χαλια τα έστρωσε μόνος του ο καημένος, τον λυπάμαι γιατί τον είχα πρίγκιπα και τώρα τον έχω ταράξει στις δουλειές 

δεν παθαίνουν τπτ ! εσυ κουβαλάς ολόκληρο ανθρωπάκι !  έχεις κάποιον να σε βοηθάει με τις δουλειές του σπιτιού ; σκούπισμα , σφουγγάρισμα κλπ;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angot said:

δεν παθαίνουν τπτ ! εσυ κουβαλάς ολόκληρο ανθρωπάκι !  έχεις κάποιον να σε βοηθάει με τις δουλειές του σπιτιού ; σκούπισμα , σφουγγάρισμα κλπ;

Όχι, μόνη μου τα έκανα όλα, αλλά τώρα  ο husband! Πρέπει να συμφιλιωθώ με την ιδέα πως δεν θα είναι όλα στην εντέλεια! Έχω πάρει όμως swi@@er που είναι ελαφρύ, για να ρίχνω ένα γρήγορο σφουγγάρισμα και εγώ που και που (το χούι δεν φεύγει)

Link to comment
Share on other sites

Just now, LunaVaskez είπε:

Όχι, μόνη μου τα έκανα όλα, αλλά τώρα  ο husband! Πρέπει να συμφιλιωθώ με την ιδέα πως δεν θα είναι όλα στην εντέλεια! Έχω πάρει όμως swi@@er που είναι ελαφρύ, για να ρίχνω ένα γρήγορο σφουγγάρισμα και εγώ που και που (το χούι δεν φεύγει)

σε νιώθω δε φαντάζεσαι πως! δεεεε μπορώ να βλέπω το σπίτι ανάστα αρρωσταίνω ! είναι ψυχαναγκαστική ! αλλά τώρα η αλήθεια είναι θέλει και λίγο τα στραβά μάτια να κανείς , μη ζορίζεσαι !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Όχι, μόνη μου τα έκανα όλα, αλλά τώρα  ο husband! Πρέπει να συμφιλιωθώ με την ιδέα πως δεν θα είναι όλα στην εντέλεια! Έχω πάρει όμως swi@@er που είναι ελαφρύ, για να ρίχνω ένα γρήγορο σφουγγάρισμα και εγώ που και που (το χούι δεν φεύγει)

Και εγώ σαν κι εσενα δεν αντέχω να βλεπω το σπιτι χαλί και έχω λαλήσει και εμένα ο καημένος ότι μπορεί κάνει και τα πρωινά μόνο που πηγαίνω στη δουλεια αλλά ευτυχώς δουλεύω γραφειο.ρούχα έχω πάρει και εγώ φαρδιά αλλά πάλι δεν μπορώ δεν αντέχω να κουμπάρο τιποτα υο σώμα μου

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Angot said:

σε νιώθω δε φαντάζεσαι πως! δεεεε μπορώ να βλέπω το σπίτι ανάστα αρρωσταίνω ! είναι ψυχαναγκαστική ! αλλά τώρα η αλήθεια είναι θέλει και λίγο τα στραβά μάτια να κανείς , μη ζορίζεσαι !

Αυτό θα κάνω ναι! Ας πανε καλά τα υπόλοιπα και ας είναι και λίγο ακατάστατο το σπιτι

15 minutes ago, vikoula2023 said:

Και εγώ σαν κι εσενα δεν αντέχω να βλεπω το σπιτι χαλί και έχω λαλήσει και εμένα ο καημένος ότι μπορεί κάνει και τα πρωινά μόνο που πηγαίνω στη δουλεια αλλά ευτυχώς δουλεύω γραφειο.ρούχα έχω πάρει και εγώ φαρδιά αλλά πάλι δεν μπορώ δεν αντέχω να κουμπάρο τιποτα υο σώμα μου

Πόσες εβδομάδες είσαι @vikoula2023

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Αυτό θα κάνω ναι! Ας πανε καλά τα υπόλοιπα και ας είναι και λίγο ακατάστατο το σπιτι

Πόσες εβδομάδες είσαι @vikoula2023

Είμαι στην 8η τώρα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μια ερωτηση ισως λιγο χαζη..με τις βαφες μαλλιων τι παιζει; ειναι ασφαλες πριν την εμβρυομεταφορα να βαψουμε μαλλι; εσεις που τα βαφετε ποσο καιρο πριν την εμβρυομεταφορα το κανατε;  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Zaxaroulamak είπε:

Κοριτσια μια ερωτηση ισως λιγο χαζη..με τις βαφες μαλλιων τι παιζει; ειναι ασφαλες πριν την εμβρυομεταφορα να βαψουμε μαλλι; εσεις που τα βαφετε ποσο καιρο πριν την εμβρυομεταφορα το κανατε;  

Δεν υπάρχει κανένα απολύτως θέμα.Ακομα και στην εγκυμοσύνη μπορείς να βάψεις τα μαλλιά σου,απλά χρησιμοποιησε φυτική βαφή τύπου Κορρέ,απιβιτα.Αυτα μου έλεγε ο γυναικολόγος και τα ακολούθησα,όλα πήγαν τέλεια ❤️ Καλή επιτυχία και γρήγορα φουσκωκοιλιτσα❤️

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

δεν παθαίνουν τπτ ! εσυ κουβαλάς ολόκληρο ανθρωπάκι !  έχεις κάποιον να σε βοηθάει με τις δουλειές του σπιτιού ; σκούπισμα , σφουγγάρισμα κλπ;

Κι εσύ κάτι κουβαλάς, τώρα είναι ένα, δύο;;; ποιος ξέρει να μας πει!!! Κορίτσι είδα την άχνη γραμμουλαααα!!! Μπαίνω κάθε μέρα για να δω πότε θα ξεκινήσεις τα τέστ!!!!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zaxaroulamak είπε:

Κοριτσια μια ερωτηση ισως λιγο χαζη..με τις βαφες μαλλιων τι παιζει; ειναι ασφαλες πριν την εμβρυομεταφορα να βαψουμε μαλλι; εσεις που τα βαφετε ποσο καιρο πριν την εμβρυομεταφορα το κανατε;  

Εγω τα είχα βαψει δύο τρεις εβδομάδες πριν τη μεταφορά.. Μετά τα έβαψα ξανά στον τέταρτο αλλά όχι τη ρίζα, μόνο τα υπόλοιπα, ίσα ίσα για να σκουρυνουν.το επανέλαβα μια φορά και έκτοτε τα άφησα. Ευτυχώς δεν έχω λευκά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...