Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

λοιπόν κορίτσια μίλησα με τη μαια ! μου είπε δεν μπορούμε να αξιολογήσουμε τπτ της φαίνεται λίγο κάπως η 11η μέρα αλλά δεν μπορεί να είναι σίγουρη ! ας είμαστε απλώς αισιόδοξοι ! 

  • Ευχή 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

λοιπόν κορίτσια μίλησα με τη μαια ! μου είπε δεν μπορούμε να αξιολογήσουμε τπτ της φαίνεται λίγο κάπως η 11η μέρα αλλά δεν μπορεί να είναι σίγουρη ! ας είμαστε απλώς αισιόδοξοι ! 

Απτήν στιγμή που σου έχουν πει χοριακη την τρίτη η μαία δεν μπορεί να σου πει κάτι διαφορετικό Κ να ήθελε δεν μπορεί. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Angot said:

αυτά είναι κανονικά οχι πρόωρα ! σου έδωσε κάτι να πάρεις;

Μπα, μου είπε από τη στιγμή που παίρνω ήδη cyclacur, ultrogestan και prolutex πως δεν χρειάζομαι κάτι αλλο. Θα δείξει, μακάρι να είναι κομπλέ αύριο η χοριακη 

31 minutes ago, linaa said:

Πονας ακόμα περνεις κανένα ουτρο να χαλαρώσει λίγο ο πόνος ? Άμα είναι ακόμα αρχή πρέπει να περιμένεις όντως την χοριακη σου Κ υπομονή . 

Ναι είμαι 4η εβδομάδα ακόμη, έχω κάνει 3 χοριακες και αύριο έχω την 4η χοριακη. Ήξερα ότι θα έχω άγχος και μετά από θετικό τεστ κλπ, αλλά πλέον κατάλαβα πως πρέπει να προσέχω πολύ και γενικά θέλει υπομονή και θετική σκέψη και σαν άνθρωπος δεν έχω τίποτα από τα δυο 🤪

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Μπα, μου είπε από τη στιγμή που παίρνω ήδη cyclacur, ultrogestan και prolutex πως δεν χρειάζομαι κάτι αλλο. Θα δείξει, μακάρι να είναι κομπλέ αύριο η χοριακη 

νομίζω θα είχες ακόμα αίμα αν υπήρχε πιθανότητα να αλλάξει κάτι! όλα καλα θα ναι ! 2η ή 3η μέτρηση είναι ;

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

Απτήν στιγμή που σου έχουν πει χοριακη την τρίτη η μαία δεν μπορεί να σου πει κάτι διαφορετικό Κ να ήθελε δεν μπορεί. 

με ρώτησε πόσες μέρες από την μεταφορά είμαι της ειπα και μετά μ λέει φυσικά μπορεί να δώσει ψευδώς θετικό! και τη ρώτησα ξεκάθαρα μπορεί 11 ημέρες μετά να δώσει πάνω από 25 μονάδες θετικη χοριακη; και μ λέει ε και μένα μου φαίνεται κάπως αλλα δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι! θα κάνουμε τη χοριακη όπως είπαμε τη τρίτη (καλα άμα αύριο είναι πιο σκούρο το τεστ μου δε θα ναι η οβιτρελ) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

νομίζω θα είχες ακόμα αίμα αν υπήρχε πιθανότητα να αλλάξει κάτι! όλα καλα θα ναι ! 2η ή 3η μέτρηση είναι ;

με ρώτησε πόσες μέρες από την μεταφορά είμαι της ειπα και μετά μ λέει φυσικά μπορεί να δώσει ψευδώς θετικό! και τη ρώτησα ξεκάθαρα μπορεί 11 ημέρες μετά να δώσει πάνω από 25 μονάδες θετικη χοριακη; και μ λέει ε και μένα μου φαίνεται κάπως αλλα δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι! θα κάνουμε τη χοριακη όπως είπαμε τη τρίτη (καλα άμα αύριο είναι πιο σκούρο το τεστ μου δε θα ναι η οβιτρελ) 

Είναι λεπτή η θέση της κοπέλας δεν μπορεί από τόσο νωρίς να σου πει όλα οκ καταλαβαίνεις ότι αν 1 στο εκατομμύριο γίνει κάτι θα βρει τον μπελά της . Εντάξει νομίζω πρέπει να πάρεις ενα πακετακι τεστ μέχρι την χοριακη γιατί θα σκάσεις . 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 minutes ago, Angot said:

νομίζω θα είχες ακόμα αίμα αν υπήρχε πιθανότητα να αλλάξει κάτι! όλα καλα θα ναι ! 2η ή 3η μέτρηση είναι ;

με ρώτησε πόσες μέρες από την μεταφορά είμαι της ειπα και μετά μ λέει φυσικά μπορεί να δώσει ψευδώς θετικό! και τη ρώτησα ξεκάθαρα μπορεί 11 ημέρες μετά να δώσει πάνω από 25 μονάδες θετικη χοριακη; και μ λέει ε και μένα μου φαίνεται κάπως αλλα δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι! θα κάνουμε τη χοριακη όπως είπαμε τη τρίτη (καλα άμα αύριο είναι πιο σκούρο το τεστ μου δε θα ναι η οβιτρελ) 

4η μέτρηση! 
 

Γενικα έχεις και αλλά συμπτώματα, οποτε δεν πιστεύω να είναι η οβιτρελ to be honest. Απλά άντε να περάσουν οι μέρες για να μπορείς να το σιγουρεψεις!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

μωρέ αυτό σκέφτομαι και γω να εχω πάνω από 25 μονάδες; δύσκολο! από την άλλη είναι και νωρίς , μόλις κυριακή εβαλα τις βλαστοκυστες μου! πήρα τη μαια να με καλέσει να ξεμπλεχτώ ! να ακούσω και τα σχολιανα μ

8η μέρα είχα 280 μονάδες... άρα μια χαρά σε πιάνει το τεστάρει κοριτσαρα!!!! Αντε αντεεεε σου έρχονται!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

Είναι λεπτή η θέση της κοπέλας δεν μπορεί από τόσο νωρίς να σου πει όλα οκ καταλαβαίνεις ότι αν 1 στο εκατομμύριο γίνει κάτι θα βρει τον μπελά της . Εντάξει νομίζω πρέπει να πάρεις ενα πακετακι τεστ μέχρι την χοριακη γιατί θα σκάσεις . 

πήρα 😇 εχω αλλά 2 και εκανα παραγγελία στον άντρα μ να φέρει αλλά 4! αλλά δεν του λέω ότι εχω κάνει τεστ μη χαρεί και αυτός τσάμπα αν είναι η ενεση!

πρίν από 4 λεπτά , LunaVaskez είπε:

4η μέτρηση! 
 

Γενικα έχεις και αλλά συμπτώματα, οποτε δεν πιστεύω να είναι η οβιτρελ to be honest. Απλά άντε να περάσουν οι μέρες για να μπορείς να το σιγουρεψεις!

δεν είσαι τόσο αρχή ρε κορίτσι μ! πιστευω καλα θα είναι τα πράγματα! συνήθως τα άσχημα γίνονται στην αρχή! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

πήρα 😇 εχω αλλά 2 και εκανα παραγγελία στον άντρα μ να φέρει αλλά 4! αλλά δεν του λέω ότι εχω κάνει τεστ μη χαρεί και αυτός τσάμπα αν είναι η ενεση!

Καλά έκανες είναι εθιστικα τα τεστακια ξέρω αλλά θα έχεις κάτι να περνάει η ώρα πιο ενθαρρυντικά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sisheido είπε:

8η μέρα είχα 280 μονάδες... άρα μια χαρά σε πιάνει το τεστάρει κοριτσαρα!!!! Αντε αντεεεε σου έρχονται!!!!

βρε δε με προβληματίζει το τεστ αχχαχα αφού ξέρεις με τις χοριακες εγώ ειμαι grande το πιστευω ότι θα  έδειχνε! με τις ενέσεις εχω προβληματιστεί ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Καλά έκανες είναι εθιστικα τα τεστακια ξέρω αλλά θα έχεις κάτι να περνάει η ώρα πιο ενθαρρυντικά 

σου λέω εκανα τεστ μετά τη χοριακη για να επιβεβαιώσω ότι δεν έχει γίνει λάθος! 

λοιπόν κορίτσια έτσι κ αλλιώς το σάββατο ειχα πει θα κάνω τεστ ! 14 μέρες μετά θα εχω καθαρίσει από τις ορμόνες οποτε θα δείξει αρνητικο! αν δείξει θετικό ειμαι έγκυος να πάνε να χεστουν! εξαλλου ο κατασκευαστής της οβιτρελ δεν το λέει τυχαία το ΜΕΧΡΙ 10 ήμερες μπορεί να δείξει θετικό! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Angot είπε:

σου λέω εκανα τεστ μετά τη χοριακη για να επιβεβαιώσω ότι δεν έχει γίνει λάθος! 

λοιπόν κορίτσια έτσι κ αλλιώς το σάββατο ειχα πει θα κάνω τεστ ! 14 μέρες μετά θα εχω καθαρίσει από τις ορμόνες οποτε θα δείξει αρνητικο! αν δείξει θετικό ειμαι έγκυος να πάνε να χεστουν! εξαλλου ο κατασκευαστής της οβιτρελ δεν το λέει τυχαία το ΜΕΧΡΙ 10 ήμερες μπορεί να δείξει θετικό! 

Αντε μακάρι! Είναι πολύ θετικό το τεστ. Για την μαία είναι απαγορευτικό να σώσει ελπίδες πριν την χοριακη. Γιατί δεν κάνεις μια χοροακη αύριο, λέω τώρα εγώ 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Αντε μακάρι! Είναι πολύ θετικό το τεστ. Για την μαία είναι απαγορευτικό να σώσει ελπίδες πριν την χοριακη. Γιατί δεν κάνεις μια χοροακη αύριο, λέω τώρα εγώ 

οχι γιατί θα αναρωτιέμαι αν το νούμερο είναι καλό ! μετά θα παω την τρίτη ξαι θα αναρωτιέμαι αν αυξήθηκε όσο έπρεπε και δεν θα μπορώ να τους το πω και θα πάρω κρίση! καλα είναι τα τεστακια μ! θα κάνω και αύριο , αν δείξει πάλι γραμμή πιθανότατα είμαι έγκυος! τι να πω ! εχω πάρει και την εταιρεία της οβιτρελ να μιλήσω με τον επιστημονικό τους συμβουλο ! θα με πάρουν αύριο είπαν! θα σας ενημερώσω με επιστημονικά τεκμήρια για την οβιτρελ να μην το χει άλλη κοπέλα αμφιβολία ! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Angot είπε:

με επιστημονικά τεκμήρια για την οβιτρελ να μην το χει άλλη κοπέλα αμφιβολία

ΧΑ ανέβασες πολύ τον πήχη . Αλλά νομίζω Κ αυτοί δεν θα σου δώσουν ξεκάθαρη απάντηση ότι γράφει το χαρτί θα σου πουν . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , linaa είπε:

ΧΑ ανέβασες πολύ τον πήχη . Αλλά νομίζω Κ αυτοί δεν θα σου δώσουν ξεκάθαρη απάντηση ότι γράφει το χαρτί θα σου πουν . 

αν μου πουν ότι γράφει το χαρτί ειμαι πένα! δεν γράφει σύμφωνα με επιστημονικά δεδομένα ποσοστά κλπ! είναι ξεκάθαρο μπορεί να επηρεάσει έως και 10 ημέρες ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...