Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

αυτό με τα μεσημεριανά ουρα στο μεταξύ  είναι πιο σκούρο! 

Έ στο είπα πάρε άλλη μάρκα να ξεστραβωθουμε ! Άντε όλα καλά υπομονή για την χοριακη σου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Just now, linaa είπε:

Έ στο είπα πάρε άλλη μάρκα να ξεστραβωθουμε ! Άντε όλα καλά υπομονή για την χοριακη σου!! 

πήρα και 3η διαφορετική αυτή τη φορά 10 μονάδες αλλά δεν το κάνω! αύριο! 😅

Link to comment
Share on other sites

@Angot Οοοοοοολεεεε!! Θετικότατο το τεστ,μπράβο ρε κορίτσι μου ❤️ Άντε το 2024 να είναι τυχερό και να φέρει πολλές φουσκωμένες κοιλιτσες και πάρα πολλά μπεμπακια ❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blue Velvet είπε:

@Angot Οοοοοοολεεεε!! Θετικότατο το τεστ,μπράβο ρε κορίτσι μου ❤️ Άντε το 2024 να είναι τυχερό και να φέρει πολλές φουσκωμένες κοιλιτσες και πάρα πολλά μπεμπακια ❤️

αχ μακάριιι μπορείς να φανταστείς ότι δεν το πιστευω καν ε! όλο κάτι λέω ότι φταίει ! κατασκευαστικό , αχνη  γραμμη, αρνούμαι!  με την οβιτρελ δεν ξέρω, 11η μέρα  ειμαι που την εχω κάνει, λες να έδειχνε πάνω από 25μοναδες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

πήρα και 3η διαφορετική αυτή τη φορά 10 μονάδες αλλά δεν το κάνω! αύριο! 😅

Πάντως μην σκέφτεσε την οβερτιλ αποκλείετε να δείχνει έτσι στα τεστ τόσες μέρες μετά  Κ εσύ έχεις Κ συμπτώματα που κάνουν μπαμ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Πάντως μην σκέφτεσε την οβερτιλ αποκλείετε να δείχνει έτσι στα τεστ τόσες μέρες μετά  Κ εσύ έχεις Κ συμπτώματα που κάνουν μπαμ 

μωρέ αυτό σκέφτομαι και γω να εχω πάνω από 25 μονάδες; δύσκολο! από την άλλη είναι και νωρίς , μόλις κυριακή εβαλα τις βλαστοκυστες μου! πήρα τη μαια να με καλέσει να ξεμπλεχτώ ! να ακούσω και τα σχολιανα μ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

μωρέ αυτό σκέφτομαι και γω να εχω πάνω από 25 μονάδες; δύσκολο! από την άλλη είναι και νωρίς , μόλις κυριακή εβαλα τις βλαστοκυστες μου! πήρα τη μαια να με καλέσει να ξεμπλεχτώ ! να ακούσω και τα σχολιανα μ

Αν είναι δίδυμα που θα έχεις μια χοριακη γύρω στο 500 σήμερα είναι 4 μέρες πριν την χοριακη σου η εμφύτευση έχει γίνει οπότε Κ η ορμόνη έχει ανέβει  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Αν είναι δίδυμα που θα έχεις μια χοριακη γύρω στο 500 σήμερα είναι 4 μέρες πριν την χοριακη σου η εμφύτευση έχει γίνει οπότε Κ η ορμόνη έχει ανέβει  

καλα άστο με τη χοριακη τα δίδυμα και την μεγάλη επιτυχία της προηγούμενης φοράς μπούχτισα 3700 χοριακη με έμβρυα 3ης μέρας όλοι νομίζαμε δυο τα μωρά μπορεί και 3 και τελικά πηραμε τα 3 , ενα ήταν το ψυχακι μ και αυτό άρρωστο  ! μια φυσιολογική χοριακη να χω και να πάνε καλα ! 

κορίτσια κατατρόμαξα , είμαι χαλαρή στον καναπε μου και ξαφνικά ένιωσα να μ φεύγει η καρδιά ! σα να κουνιόταν όλο μου το στήθος! δε ξέρω να σας το εξηγήσω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

αχ μακάριιι μπορείς να φανταστείς ότι δεν το πιστευω καν ε! όλο κάτι λέω ότι φταίει ! κατασκευαστικό , αχνη  γραμμη, αρνούμαι!  με την οβιτρελ δεν ξέρω, 11η μέρα  ειμαι που την εχω κάνει, λες να έδειχνε πάνω από 25μοναδες;

Δεν τα καταλαβαίνω αυτά,εγώ είχα κάνει κατευθείαν χοριακη και τις δύο φορές.Τεστ έκανα όταν ήμουν ήδη έγκυος γιατί αγχωνομουν. Πάντως είσαι έγκυος σίγουρα ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

καλα άστο με τη χοριακη τα δίδυμα και την μεγάλη επιτυχία της προηγούμενης φοράς μπούχτισα 3700 χοριακη με έμβρυα 3ης μέρας όλοι νομίζαμε δυο τα μωρά μπορεί και 3 και τελικά πηραμε τα 3 , ενα ήταν το ψυχακι μ και αυτό άρρωστο  ! μια φυσιολογική χοριακη να χω και να πάνε καλα ! 

Μην προτρέχεις έχεις θετικό τεστ τώρα κρατά αυτό έχεις ακόμα Κ εξετάσεις Κ αγωνίες για μια ζωή μέχρι να πάει φαντάρος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Δεν τα καταλαβαίνω αυτά,εγώ είχα κάνει κατευθείαν χοριακη και τις δύο φορές.Τεστ έκανα όταν ήμουν ήδη έγκυος γιατί αγχωνομουν. Πάντως είσαι έγκυος σίγουρα ❤️

η οβιτρελ είναι η ενεση που κάνουμε. ωστε να πυροδοτήσουμε τα ωάρια ! είναι χοριακη γιναδοτρ. λέει ακόμα και στις οδηγίες της ότι μπορεί να ανιχνευθεί στα ουρά έως και 10 μέρες μετά ! εγώ είμαι οριακά σήμερα 11η μέρα 

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

Μην προτρέχεις έχεις θετικό τεστ τώρα κρατά αυτό έχεις ακόμα Κ εξετάσεις Κ αγωνίες για μια ζωή μέχρι να πάει φαντάρος 

γι αυτό ακριβώς λέω μια φυσιολογική χοριακη και να πάνε όλα καλα !

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, vikoula2023 said:

Ελα ρε κορίτσι θετικό είναι άντε μπραβο καλα έκανες και έκανες τεστ νωρίτερα που έλεγες χαχχ

Λίγες σταγόνες δεν σημαίνει κάτι έχεις ξανά δει από χθες κάτι;

Απειροελάχιστο αίμα αλλά πονάω έντονα! Είδα και το 2ο τεστ σου, στάνταρ θετικό! προτείνω το Σάββατο να κανείς 1 τεστ που δείχνει πρόωρα αποτέλεσμα και ένα κανονικό

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Απειροελάχιστο αίμα αλλά πονάω έντονα! Είδα και το 2ο τεστ σου, στάνταρ θετικό! προτείνω το Σάββατο να κανείς 1 τεστ που δείχνει πρόωρα αποτέλεσμα και ένα κανονικό

αυτά είναι κανονικά οχι πρόωρα ! σου έδωσε κάτι να πάρεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Απειροελάχιστο αίμα αλλά πονάω έντονα! Είδα και το 2ο τεστ σου, στάνταρ θετικό! προτείνω το Σάββατο να κανείς 1 τεστ που δείχνει πρόωρα αποτέλεσμα και ένα κανονικό

Πονας ακόμα περνεις κανένα ουτρο να χαλαρώσει λίγο ο πόνος ? Άμα είναι ακόμα αρχή πρέπει να περιμένεις όντως την χοριακη σου Κ υπομονή . 

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

η οβιτρελ είναι η ενεση που κάνουμε. ωστε να πυροδοτήσουμε τα ωάρια ! είναι χοριακη γιναδοτρ. λέει ακόμα και στις οδηγίες της ότι μπορεί να ανιχνευθεί στα ουρά έως και 10 μέρες μετά ! εγώ είμαι οριακά σήμερα 11η μέρα 

γι αυτό ακριβώς λέω μια φυσιολογική χοριακη και να πάνε όλα καλα !

Πέρα από αυτά να το χαρείς είναι ένα θετικό τεστ Κ γενικά επειδή παλιοτερα έχουν γίνει όλα αυτά τώρα όλα θα πάνε καλά . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...