Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

1 hour ago, Faith13 said:

Καλημέρα κορίτσια. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να είναι στο νοσοκομείο Έλενα ?θα ήθελα να μάθω πως κλείνεις ραντεβού, με ποιο γιατρό κτλ 

Γιατρό διαλέγεις μόνο στα απογευματινά εξωτερικά. Στα πρωϊνα, αναλόγως την μέρα θα σου τύχει όποιος εφημερεύει.

2 hours ago, Angot said:

και γω το εύχομαι ! 😇 

Υπάρχει δεύτερη γραμμή στο τεστ ♥

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 2 λεπτά , zouko είπε:

Γιατρό διαλέγεις μόνο στα απογευματινά εξωτερικά. Στα πρωϊνα, αναλόγως την μέρα θα σου τύχει όποιος εφημερεύει.

Υπάρχει δεύτερη γραμμή στο τεστ ♥

να νάι λες η οβιτρελ; 11 ημέρες πριν την εκανα ! το τεστ είναι 25 μονάδες και πάνω 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zouko said:

Γιατρό διαλέγεις μόνο στα απογευματινά εξωτερικά. Στα πρωϊνα, αναλόγως την μέρα θα σου τύχει όποιος εφημερεύει.

Υπάρχει δεύτερη γραμμή στο τεστ 

Σε ευχαριστώ πολύ. Μήπως γνωρίζεις κάποιον γιατρό που μπορώ να εμπιστευτώ.  Ή θα μου κλείσουν εκείνοι??

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Angot said:

να νάι λες η οβιτρελ; 11 ημέρες πριν την εκανα ! το τεστ είναι 25 μονάδες και πάνω 

Τη βλέπω και εγώ την 2η γραμμή! 

Just now, LunaVaskez said:

Τη βλέπω και εγώ την 2η γραμμή! 

Άντε μακάρι να πανε όλα τέλεια! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, θέλω να πω τον πόνο μου… χθες ένιωθα κάτι σουβλιες χαμηλά και μετά έβγαλα λίγες σταγόνες αίμα…

Από εκείνη την ώρα είμαι ξαπλωμένη και απλά πάω από τον καναπε στο κρεβάτι. Φοβάμαι παρά πολύ, περιμένω να ρθει η αυριανή μέρα να κάνω χοριακη ξανά αλλά… αλήθεια δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Just now, LunaVaskez είπε:

Κορίτσια, θέλω να πω τον πόνο μου… χθες ένιωθα κάτι σουβλιες χαμηλά και μετά έβγαλα λίγες σταγόνες αίμα…

Από εκείνη την ώρα είμαι ξαπλωμένη και απλά πάω από τον καναπε στο κρεβάτι. Φοβάμαι παρά πολύ, περιμένω να ρθει η αυριανή μέρα να κάνω χοριακη ξανά αλλά… αλήθεια δεν ξέρω

συμβαίνει συχνά, καλα εκανες και ξάπλωσες , να μιλήσεις με τον γιατρό σου αν παίρνεις σαλοσπίρ ή αντιπηκτικές !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

μακάρι να μην είναι η οβιτρελ! 

Βρε μετα από τόσες μέρες η overtile να είναι από 10 μονάδες αδύνατο . Η overtile άντε να πιάσει 30 μονάδες την πρώτη μέρα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Βρε μετα από τόσες μέρες η overtile να είναι από 10 μονάδες αδύνατο . Η overtile άντε να πιάσει 30 μονάδες την πρώτη μέρα 

και όμως λέει ότι μέχρι 10ημερες μπορεί να δώσει ψευδές αποτέλεσμα το λέει δλδ στις οδηγίες της ! εγώ ειμαι οριακά 11η μέρα , απλώς το τεστ ήταν 25 μονάδες που δεν νομίζω να εχω 11 ημέρες μετά 25 μονάδες οβιτρελ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angot said:

συμβαίνει συχνά, καλα εκανες και ξάπλωσες , να μιλήσεις με τον γιατρό σου αν παίρνεις σαλοσπίρ ή αντιπηκτικές !

Μίλησα ήδη, δεν παίρνω αντιπηκτικές! Μου λέει θα είναι ίσως από τον υπέρηχο που κάναμε τις προάλλες και του λέω «γιατρέ δεν κάναμε υπέρηχο γιατί είναι νωρίς ακόμη» 

Oh sweet Jesus!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , LunaVaskez είπε:

Μίλησα ήδη, δεν παίρνω αντιπηκτικές! Μου λέει θα είναι ίσως από τον υπέρηχο που κάναμε τις προάλλες και του λέω «γιατρέ δεν κάναμε υπέρηχο γιατί είναι νωρίς ακόμη» 

Oh sweet Jesus!

ότι να ναι καμια φορα οι γιατροι! anyway δεν νομίζω ότι μερικές σταγόνες είναι να τρελαθείς! να μείνεις στο κρεβάτι εγώ θα έλεγα πάντως να ξεκουραστείς ! πονάς;

μπορείτε να με βρίσετε 😐 εκανα κ άλλο τώρα! 25αρι πάλι γιατί ειμαι και large ! δείτε προφίλ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

ότι να ναι καμια φορα οι γιατροι! anyway δεν νομίζω ότι μερικές σταγόνες είναι να τρελαθείς! να μείνεις στο κρεβάτι εγώ θα έλεγα πάντως να ξεκουραστείς ! πονάς;

μπορείτε να με βρίσετε 😐 εκανα κ άλλο τώρα! 25αρι πάλι γιατί ειμαι και large ! δείτε προφίλ

Τώρα μιλάς σωστά !! Έλα είναι θετικότατο !! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Angot είπε:

ότι να ναι καμια φορα οι γιατροι! anyway δεν νομίζω ότι μερικές σταγόνες είναι να τρελαθείς! να μείνεις στο κρεβάτι εγώ θα έλεγα πάντως να ξεκουραστείς ! πονάς;

μπορείτε να με βρίσετε 😐 εκανα κ άλλο τώρα! 25αρι πάλι γιατί ειμαι και large ! δείτε προφίλ

Ελα ρε κορίτσι θετικό είναι άντε μπραβο καλα έκανες και έκανες τεστ νωρίτερα που έλεγες χαχχ

πρίν από 27 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Κορίτσια, θέλω να πω τον πόνο μου… χθες ένιωθα κάτι σουβλιες χαμηλά και μετά έβγαλα λίγες σταγόνες αίμα…

Από εκείνη την ώρα είμαι ξαπλωμένη και απλά πάω από τον καναπε στο κρεβάτι. Φοβάμαι παρά πολύ, περιμένω να ρθει η αυριανή μέρα να κάνω χοριακη ξανά αλλά… αλήθεια δεν ξέρω

Λίγες σταγόνες δεν σημαίνει κάτι έχεις ξανά δει από χθες κάτι;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Ελα ρε κορίτσι θετικό είναι άντε μπραβο καλα έκανες και έκανες τεστ νωρίτερα που έλεγες χαχχ

Λίγες σταγόνες δεν σημαίνει κάτι έχεις ξανά δει από χθες κάτι;

δεν λέω τπτ στον άντρα μ , φοβάμαι την οβιτρελ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...