Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια ! μέχρι ποτέ δείχνει η οβιτρελ λέτε εσείς; τι έχετε δει με την εμπειρία σας;;

στη συνταγή της γράφει ως 10 μέρες! 

Καλημέρα!

Εμένα στις 9 μέρες είχε δείξει λίγο στη χοριακή, είχε βγει 0,16. Δεν ξέρω αν αυτό θα έδειχνε σε τεστ εγκυμοσύνης.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Καλημέρα!

Εμένα στις 9 μέρες είχε δείξει λίγο στη χοριακή, είχε βγει 0,16. Δεν ξέρω αν αυτό θα έδειχνε σε τεστ εγκυμοσύνης.

μμμμ ειμαι στις 11 ημέρες από την οβιτρελ και εκανα τεστ άνω των 25 μονάδων μόνο και μόνο γιατί χθες το βράδυ οι θηλές μου έτσουζαν τρομερά σε σημείο να ξυπνάω! δες το προφίλ μ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

μμμμ ειμαι στις 11 ημέρες από την οβιτρελ και εκανα τεστ άνω των 25 μονάδων μόνο και μόνο γιατί χθες το βράδυ οι θηλές μου έτσουζαν τρομερά σε σημείο να ξυπνάω! δες το προφίλ μ 

Βλέπω αχνή γραμμούλα!!

Άνω των 25 μονάδων τι σημαίνει; Να έχεις χοριακή πάνω από 25; Αν ναι, είναι θετικό!

Πιστεύω σιγά σιγά θα παχύνει η γραμμούλα σου 💕

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ιουλιέτα είπε:

Βλέπω αχνή γραμμούλα!!

Άνω των 25 μονάδων τι σημαίνει; Να έχεις χοριακή πάνω από 25; Αν ναι, είναι θετικό!

Πιστεύω σιγά σιγά θα παχύνει η γραμμούλα σου 💕

ναι δείχνει από 25 μονάδες και πάνω τη χοριακη! δεν ειχα απο τ αλλα  , βασικα ειχα σκοπό να κάνω το σάββατο αλλα λόγω του χθεσινού λεω κάτσε να το κάνω απο περιέργεια! ειμαι επιφυλακτική βέβαια λόγω της ένεσης ακόμα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

ναι δείχνει από 25 μονάδες και πάνω τη χοριακη! δεν ειχα απο τ αλλα  , βασικα ειχα σκοπό να κάνω το σάββατο αλλα λόγω του χθεσινού λεω κάτσε να το κάνω απο περιέργεια! ειμαι επιφυλακτική βέβαια λόγω της ένεσης ακόμα! 

Εντάξει ας είσαι επιφυλακτική, αλλά χαρούμενη 😉

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ιουλιέτα είπε:

Εντάξει ας είσαι επιφυλακτική, αλλά χαρούμενη 😉

οχι οχι δεν το λέω ούτε στον άντρα μ , ούτε σε κανέναν! άστο μη τους πάρω τη χαρά πίσω 😛

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

οχι οχι δεν το λέω ούτε στον άντρα μ , ούτε σε κανέναν! άστο μη τους πάρω τη χαρά πίσω 😛

Απτήν overtil δεν είναι μετά από τόσες μέρες βέβαια το έκανες τόσο νωρίς που το τεστ πρεπει να βγάλεις τα μάτια σου στην φώτο. Πάρε Κ καμία άλλη μάρκα βρε παιδί μου να κάνεις μια διασταυρώση αφού το κάνεις που το κάνεις το τεστ 800 μέρες πιο νωρίς κάντο επαγγελματικά !! Πάντως αισιόδοξη να είσαι ! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Απτήν overtil δεν είναι μετά από τόσες μέρες βέβαια το έκανες τόσο νωρίς που το τεστ πρεπει να βγάλεις τα μάτια σου στην φώτο. Πάρε Κ καμία άλλη μάρκα βρε παιδί μου να κάνεις μια διασταυρώση αφού το κάνεις που το κάνεις το τεστ 800 μέρες πιο νωρίς κάντο επαγγελματικά !! Πάντως αισιόδοξη να είσαι ! 

μου είχε ξεμείνει ένα pred. express που είναι από 25+δεν εχω πάρει πολεμοφόδια γιατί ειπα θα κάνω το σάββατο παρέα με τον άντρα μ!  αλλά το βράδυ έτσουζαν οι θηλές μου και γενικά ζούσα μια ταλαιπωρία με τον ιδρώτα , το κρυο , είδα στον ύπνο μ ότι ξερνούσα κ ολας και λέω κάτσε να το κάνω το άμοιρο το τεστ! κυριακή εκανα ετ

πρίν από 3 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Εγώ λέω να κρατήσεις τη χαρά μέσα σου, να μην το πεις ούτε να κάνεις άλλο τεστ μέχρι το Σάββατο!!

οχι θα κάνω το σάββατο με τον άντρα μ ! έτσι κ αλλιώς τρίτη μ είπε χοριακη , το πολύ πολύ να την κάνω δευτέρα ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

μου είχε ξεμείνει ένα pred. express που είναι από 25+δεν εχω πάρει πολεμοφόδια γιατί ειπα θα κάνω το σάββατο παρέα με τον άντρα μ!  αλλά το βράδυ έτσουζαν οι θηλές μου και γενικά ζούσα μια ταλαιπωρία με τον ιδρώτα , το κρυο , είδα στον ύπνο μ ότι ξερνούσα κ ολας και λέω κάτσε να το κάνω το άμοιρο το τεστ! κυριακή εκανα ετ

οχι θα κάνω το σάββατο με τον άντρα μ ! έτσι κ αλλιώς τρίτη μ είπε χοριακη , το πολύ πολύ να την κάνω δευτέρα ! 

Ε υπομονή δύο μέρες είναι μέχρι το Σάββατο. Κ το Σάββατο μην την βγάλεις με ένα τεστ πάλι νωρίς είναι. Πάρτε δύο διαφορετικές μάρκες να έχετε Κ για ενθύμιο ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Ε υπομονή δύο μέρες είναι μέχρι το Σάββατο. Κ το Σάββατο μην την βγάλεις με ένα τεστ πάλι νωρίς είναι. Πάρτε δύο διαφορετικές μάρκες να έχετε Κ για ενθύμιο ! 

θα πάρω αυτό που λέει pregnant -not pregnant να μη μπορώ να το αμφισβητήσω  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια ! μέχρι ποτέ δείχνει η οβιτρελ λέτε εσείς; τι έχετε δει με την εμπειρία σας;;

στη συνταγή της γράφει ως 10 μέρες! 

Καλημέρα! Παρόλο που έχω πρεσβυωπία διακρινα αμέσως την 2η γραμμή. Εύχομαι να είσαι έγκυος!

  • Χαχα 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...